Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2021., 10:55   #811
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,206
https://www.nabava.net/usisavaci/xia...jena-101658031

Najniza cijena mu je bila 2900 kn oko BF. Centar tehnike je legit ducan tamo sam kupio frizider mislim, doduse duze čekaš malo ako nemaju na skladistu

@AndeoiOS
Izgleda da je 1C puno puno pametniji i bolji, a nije velika razlika u cijeni...
https://smartrobotreviews.com/review...ssential).html
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 13:18   #812
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,366
Sto se mene tice imam deebot ozmo 950 vec 2 mjeseca i prezadovoljan, ima dvije metlice pa cisti lako kuteve. Uredno i podove opere, stavim malo alk octa i milina.
Penje se preko 20mm prepreka i stvarno jako dobro radi app i sam robot. Inace zove se Milunka i funkcionira na glasovne komande.
Platio ju na ekupi 2700kn i dobio 5 god garancije.
Isto kupis sve od dijelova na aliju. Vise mapa, zone itd.
axo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2021., 18:11   #813
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor gregory Pregled postova
Može preporuka gdje ga kupiti?

Sent from my KFSUWI using Tapatalk
Ako je Aliexpress opcije ja sam kupio u 11. mjesecu za 2400 s dostavom iz EU. Stigao za 4 dana. Ima par sellera s istim cijenama iz EU skladista...
stops je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 18:13   #814
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Ja bas kopam i nikako naci nekog eu sellera. Sto krivo radim?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 22:45   #815
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Uzeo kao i stops, pogledao sam sad svoju narudzbu i isto vise nema nicega. Tj cijena je visa ali ne mogu se odabrati niti model (color) niti zemlja isporuke.

Ekipa koja ima 5S max neko duze vrijeme, sto bi trebalo naruciti od potrosnih dijelova? Odnosno, sto najvise odlazi?
hash je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 23:02   #816
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Sto se mene tice imam deebot ozmo 950 vec 2 mjeseca i prezadovoljan, ima dvije metlice pa cisti lako kuteve. Uredno i podove opere, stavim malo alk octa i milina.
Penje se preko 20mm prepreka i stvarno jako dobro radi app i sam robot. Inace zove se Milunka i funkcionira na glasovne komande.
Platio ju na ekupi 2700kn i dobio 5 god garancije.
Isto kupis sve od dijelova na aliju. Vise mapa, zone itd.
Staviš alk. ocat direkt u njegov spremnik za vodu? Kao preporuka je samo voda iz ovih i onih razloga...ali kad malo razmislim nije ti to loša ideja, pročisti i od kamenca sami uređaj, e sad dal može razjebat pumpu?
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 07:14   #817
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,366
Citiraj:
Autor Rovanpero Pregled postova
Staviš alk. ocat direkt u njegov spremnik za vodu? Kao preporuka je samo voda iz ovih i onih razloga...ali kad malo razmislim nije ti to loša ideja, pročisti i od kamenca sami uređaj, e sad dal može razjebat pumpu?
Direkt u spremnik sa toplom vodom. Ne stavis puno. Nego cep ili dva. Citao sam to na robo forumu i tak ljudi vele da rade.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 07:50   #818
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Sto se mene tice imam deebot ozmo 950 vec 2 mjeseca i prezadovoljan, ima dvije metlice pa cisti lako kuteve. Uredno i podove opere, stavim malo alk octa i milina.
Penje se preko 20mm prepreka i stvarno jako dobro radi app i sam robot. Inace zove se Milunka i funkcionira na glasovne komande.
Platio ju na ekupi 2700kn i dobio 5 god garancije.
Isto kupis sve od dijelova na aliju. Vise mapa, zone itd.
Tih 5 godina garancije je zapravo 2 god. garancije i 3 dodatne godine osiguranja? Ili sam nekaj krivo shvatio?
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 21:31   #819
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,366
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Tih 5 godina garancije je zapravo 2 god. garancije i 3 dodatne godine osiguranja? Ili sam nekaj krivo shvatio?
Da , tvornicko 2+3 od osiguranja.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 21:58   #820
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Uzeo kao i stops, pogledao sam sad svoju narudzbu i isto vise nema nicega. Tj cijena je visa ali ne mogu se odabrati niti model (color) niti zemlja isporuke.

Ekipa koja ima 5S max neko duze vrijeme, sto bi trebalo naruciti od potrosnih dijelova? Odnosno, sto najvise odlazi?
To je individualno. Imam Roombu 650 već 6 godina (tada bio top model), raspored rada je 3x tjedno (svaki ponedjeljak, srijedu i petak dok smo na poslu), površina 62 m2 do sada zamjenio:
2x bočne četke
11x filtera
1x dlakavu četku
1x silikonsku četku
1x bateriju

Pranje podova obavlja Braava 390T, jedna micro fibra godišnje za mokro (progam za suho uopće ne koristim).
Ne volim rješenja 2 u 1

Xiaomi ne bi trebao imati ništa lošiji potrošni materijal od Roombe, sestra ima Xiaomi Essential mop, onaj 1c mi se nije činio vrijedan razlike https://smartrobotreviews.com/review...ssential).html ali ne čini mi se ništa lošije kvaliteta taj potrošni. Kuma ima S5 max godinu dana 80m2 ali ne radi često i ništa još nije za mijenjanje.

PS,
Roomba Combo nije Roomba već je to brendani Ecovacs Deebot 900 (https://www.yicaiglobal.com/news/chi...robot-vacuums- poslovanje
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 18.01.2021. u 22:10.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2021., 08:38   #821
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ima li netko iskustva s ovim usisavačem?
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2021., 09:23   #822
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Ima tko Jimmy JV51? Kupio sam ono savitljivo crijevo i cetku za njega u nadi da ce odgovarati na JV85, al je preusko pa da udomimo negdje dalje.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 16:44   #823
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
roborock s5 max

Mozda nije "best buy" al kad vec ne znas budzet ja mogu ovog preporucit jer ga imam i odusevljen sam.


Eto narucio sam ga

Netko je pitao gdje ih ima na EU skladištu:

https://www.geekbuying.com/item/Robo...te-423080.html

+ kod za -10 usd: NNNKAJKP

Ispalo me 449.99 USD sveukupno

A sad mi nabacite neki link gdje kupiti paket zamjenskih dijelova poput krpe, cetkica i sto mi vec moze trebati?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2021., 20:27   #824
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Mjesec i 6 dana od kad imam Jimmy JV85, danas crkne display, četku uopće ne vrti. Povremeno se pojavi kad stisnem tipke za paljenje ili mijenjanje brzine, kao da gubi kontakt. Baš me zanima šta će reći support...
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 08:41   #825
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Ekipa koja ima Roborock S5 max.....

Kad mu radi mop, dali on kuži sam kad dođe na tepih pa prestane mopati ili opere i tepih ?
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 08:45   #826
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Ekipa koja ima Roborock S5 max.....

Kad mu radi mop, dali on kuži sam kad dođe na tepih pa prestane mopati ili opere i tepih ?
Koliko sam pročitao ne skuži sam. Ali možeš staviti virtualni no mop zone preko tepiha u aplikaciji pa si riješio i taj problem
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 08:50   #827
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Jel ima netko Roomba Braava 200 seriju?

Ako ima, može malo mišljenja.

Imam Roombu već 3 godine, prezadovoljan sam, ali htio bi i mop. Ne želim ju prodavati jer ju neću prodati ni za 200EUR a plaćena je gotovo 500 pa bi možda za 1500kn samo Braavu naručio.

Imam open space stan bez tepiha, 90 kvadrata i selim uskoro u 65 kvadrata open space.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 10:10   #828
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Mjesec i 6 dana od kad imam Jimmy JV85, danas crkne display, četku uopće ne vrti. Povremeno se pojavi kad stisnem tipke za paljenje ili mijenjanje brzine, kao da gubi kontakt. Baš me zanima šta će reći support...
Znači preporuka kupit kod nas

Jesi inače zadovoljan? Vrijedi 600 kuna više u odnosu na JV83?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 10:16   #829
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Znači preporuka kupit kod nas

Jesi inače zadovoljan? Vrijedi 600 kuna više u odnosu na JV83?
Pa ne znam, ja ga ne bi preporučio kad je krepao ničim izazvan. Dobro je usisavao dok je radio, imaš roler za tvrde podloge i onu četku za tepihe, ok je i autonomija, bez problema usisam sve u stanu od 55m2. Ima i ona četka za tekstil, to isto fino izvlači prašinu iz kauča i sličnih stvari. Jedina zamjerka od starta je težina, probao sam Dyson V10 i dosta je lakši kad ga usporedim sa JV85, gospođa je odmah kukala za to
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2021., 10:21   #830
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Pa ne znam, ja ga ne bi preporučio kad je krepao ničim izazvan. Dobro je usisavao dok je radio, imaš roler za tvrde podloge i onu četku za tepihe, ok je i autonomija, bez problema usisam sve u stanu od 55m2. Ima i ona četka za tekstil, to isto fino izvlači prašinu iz kauča i sličnih stvari. Jedina zamjerka od starta je težina, probao sam Dyson V10 i dosta je lakši kad ga usporedim sa JV85, gospođa je odmah kukala za to
A ono, sve može krepat, pitanje je postotaka
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2021., 14:43   #831
Rovanpero
Premium
Moj komp
 
Rovanpero's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Ekipa koja ima Roborock S5 max.....

Kad mu radi mop, dali on kuži sam kad dođe na tepih pa prestane mopati ili opere i tepih ?
Opere i tepih...al mene ne smeta, jedino kaj imam crne krugove na dječjem tepihu pa zbog senzora zabrije da je rupa ispod njega i onda ih zaobilazi
__________________
...o kako je lijepo biti glup...
Rovanpero je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2021., 18:38   #832
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
...

Da podijelim svoja trenutno usisna razmisljanja. U Kuci i u stanu imam modani (motor/buka) Thomas vodeni, koji ako se odrzava, pokazao se kao nepoderiv po zivotnom trajanju.

Kirby usisavac, koji sigurno nije upaljem 10-tak godina, jer preko 93 decibela, stvarno nisam voljan, ni uz zastitne slusale, trpiti oko sebe.

_______________

Prije koju godinu sam kupio Ultrasilencer Zen Green zbog etikete najtiseg usisavaca na zemlji. Divno je imati masinu, koja se moze u pola noci upaliti, a da se ne radi buka i da se nikoga ne moze probuditi radom. Motor je tako dobro prigusen, da 50+ dB vise i ne igra ulogu, jer tada spoznas, da ostaje samo zvuk strujanja zraka. Savrsen za fina ciscenja, ili brisanje prasine, metodu koje cu navesti nize. Za njegovu cijenu se mogu kupiti, gotovo tri vodena kvalitetnija, ali kome treba tisina, vrijedi svake lipe.

Zbog zemljotresa u stanu, prvo sam htio iznajmiti neki ind. usisavav tipa kakve Bauhaus ima, ali nakon posudbe od prijatelje, glomaznosti, jako blesavog nacina promjene vrecurine, koja vise slici vreci za smece nego klasicnim vrecicama, odlucih naci vuglaris starog ciklona, koji nema vrece, pa cu ga jednostavno zrtvovati bez zaljenja za usisavanje sute, grubog smeca i svega ostaloga.

Nadjem zenu na Tresnjevci, u oglasniku, koja je trazila 250 kn, stavila krive slike, krive podatke. Otvori kutiju, a unutra drugi top model CG serije Philips ciklona (cca 1200kn) bio je prljav, nije ga valjda cistila od pocetka. Odem na cijene, vidim sto sam uzeo, zovem zenu i pitam dal ga zeli nazad? Ne zelim da za koji mjesec, ona ili netko njen, shvati da ne znaju sto su prodali. Zeni svjedeno, ima neki stapni, nema veze, hvala na pozivu - sretno. Mislio da je steta sto cu rasturiti takav usisavac, no, nakon 20-tak metara usisavanja zabata, dijelova po stanu, po drugome katu/tavana, bilo je valjda 200-tak praznjenja posudice, svaku noc pranja filtera i susenja na zraku, usisavac radi kao nov. Zato ga nagradih novim HEPA filterom.



Tko god se nasao u prostoru nakon puta/izbivanja, ili jednostavno nakon dugog neodrzavanja, zna da je "razbijanje" velike prasine mokrom krpom jako naporan posao, jer se stvaraju krpetine zgrudane prasine, pa ili ces imati asistenta/icu koji ce ti dodavati krpu po krpu, ili to nije dobra metoda. Zato sam odusevljen ovim setom za fino ciscenje : Menalux D18



siguran sam da nije posebniji od prvog dostupnog ekvivalenta kod nas, ali tko nije probao usisavati prasinu s vecim kistom, taj ne zna, kako to moze biti produktivno vremenski. Moze se ici u najdublju prasinu, samo se kist mora cesce vaditi, polijem ga octom alkoholnim i samo nastavim. Metoda krpe i lokalzacije rukom je stvarno nepotrebna. Nakon ovakvog ciscenja ostaje samo cupko ili suha fiber krpa za koji tjedno odrzavanja.

Kist namocen u akoholni ocat dok se usisava tastatura/tipkovnica/uredjaji, prava je idila, namoceni vrhovi octom, daju meksi kontakt s povrsinom, a kako ocat lapi, nema traga

Eh, da, naveo vise puta, vecini je nepoznat pojam pranja gumenih cijevi od usisavaca, ali to je put za dugovjecnost motora te rad punom snagom. Zato na svim snaznim i turbo usisavacima, posebno vodenim, pranje cijevi je vise nego pozeljno. A prilika je da se sokiraju oni koji to nikad nisu radili. Uz sto je moguce topliju vodu.



...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 06.02.2021. u 18:53.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2021., 21:13   #833
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Ovaj Menalux se kači na bilo koji usisivač sa standardnim cijevima?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2021., 22:36   #834
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Kad danas pitas o "standardnim cijevima" moras biti puno precizniji. Jer proizvodjaci su se u zadnji desetak godina, dosta zaigrali, kao bi jos love dohvatili adapterima za tvoj postojeci arsenal nastavaka.

Pa je pitanje mislis li na 4 cm, 3.5 cm, 3 cm?

Pretpostavljam da mislis na 4mm nastavke?

Konkretno ovaj Menalux je zapravo Electrolux izvorom. Ali dobijes jedan adapter 3 cm (nije bas pravi adapter) koje bi na silu mogao nagurati

Ali ima jedna jako povoljna solucija, za manje od 20-tak kuna.

Kako za Elektrolux imam njegov (opcija) adapter na 4mm, za hrpu starih nastavaka, koje zelim koristiti.

Tako sam morao za "standardne" cijevi usisavaca, jednostavno sam napraviti adapter. Odes u Feroterm ili bilo sto jace vodenim dijelovima. Jednostavno s jednim, ili dva plasticna nastavka napravis tocno prelaz koji trebas. Ponesi nastavak za koji trebas u ducan, za brzu provjeru i slozis za pola minute adapter

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 07:53   #835
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Imam Phillips FC9330/09 pa gledam jel plug and play.



Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2021., 21:40   #836
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
FC je bas serija koju sam naveo iz epizode iz oglasa, samo krivo napisah CG, sto je oznaka za seriju glacala. Ako ima istu Philips cijev od 3 cm, a vjerujem da ima, onda ti stane drito na istu, bez prilozenog, ili bilo kojeg drugog adaptera.








....
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 08.02.2021. u 21:46.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 07:34   #837
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Supač. Odo naručit.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 14:49   #838
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Taj set se prodavao, a mozda se i dalje prodaje, u nekim centrima Peveca. A netko mi je rekao da su ga imali i neki Electrolux ducani. Pa provjeri prije narucivanja, jer isporuka iz vana se zna neplanirano oduziti u ova cudna vremena.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 15:06   #839
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Četa nas je tu kupila Miele, gdje kupujete vrećice?
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 15:25   #840
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,779
Mi na Amazonu, kupimo jednom za tri kucanstva i barem godinu unaprijed jer ispod toga nema bas smisla (shipping). Ako imas vecu narudzbu, razmisli o mailboxu jer se i tu malo ustedi (njemacki pdv umjesto hrvatskog + ~12 eura postarina do hr). Mi smo zasad mirni do proljeca 2022
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na