Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.11.2014., 17:20   #1
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
pomoć oko kartice

eo ovako.. znači komp iz "moj komp" grafika je neka Intel GMA 3000, 256mb za mene ok ali tjeo bi nešt malo jače, napajanje mi je 365w HP-ovo, ko i cjeli komp, DC7700 matična, intel Core 2 Duo procesor.
U ormaru imam Ati Radeon HD 4670 Vtx 1 gb, crvena (neka stara zelena istog naziva radi) i ona nemože radit, nemam dovoljno snage u napajanju..
imam neki ponuda da mjenjam za HD 4650 ili HD 3450 koliko sam njuško po googlu to je nešt loše a mislim da 4650 nebi ni radila..

sad koju da tražim u zamjenu a da oče radit kod mene?
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2014., 20:13   #2
2XO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 324
Možda bi uspio natjerati neku 7730 ili 6670 da radi na tom napajanju i to bi ti bio pošteni upgrade. Ovo sve što si naveo i nije baš neki.
2XO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2014., 20:44   #3
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
nevjerujem, ova troši 25w pa opet neče da radi, osim toga mislim da mi čak ni sa matičnom nije kompaktna..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2014., 00:04   #4
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
radi. imao sam neki dan bas dc7700p HPa, unutra original HPovo napajanje plus 4850 koja zahjeva dodatno napajanje. imao sam 4670, to prakticki ne trosi nista, to drzi sroteks MS i slicna napajanja, kamoli brand od 335W.

svakako ti provjeri da li radi PCIe X16 kako treba, da li je graficka 100% ispravna, da li imas posljednji BIOS za plocu, da li su postavke BIOSa namjestene kako treba itd itd......

inace, 4670 je ogroman boost naspram intelove integrirke koju sada koristis, ogroman.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2014., 11:09   #5
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
neznam, ispitivo sam u jednoj temi i dobio odg pa sam po onim bipovima gledo i opet ništa, u biosu ne postoji ono za ajmo reć odabit grafike ili da se ugasi integrirana..
na ulazu je probana druga 4670 ali neka zelena stara i radila kad sam našo drajvere..

napajanje sam doneo od 450w da probam, ali ga nekogu namjestit jer je kod mene kutija od napajanja veća dosta nego normalno napajnje -.-

a i moju sam prodo, malo iznad procjene vaše na forumu tako da sad moram drugu nač
sin93 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na