Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.10.2009., 16:42   #2011
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor maX Pregled postova
Ponudit će ti vjerojatno 9800GT...
zasto bi ja to prihvatio??

1300kn ova ne vrijedi

a recim sa gts250 bi covjek bio zadovoljan ali i ona kosta 300kn manje od 8800gt
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 19:00   #2012
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
zasto bi ja to prihvatio??

1300kn ova ne vrijedi

a recim sa gts250 bi covjek bio zadovoljan ali i ona kosta 300kn manje od 8800gt

Nemoras ti prihvatiti i po zakonu duzni su ti isplatiti novce ili u tom cijenovnom rangu. Tvoj izbor.
Ako imas drugu graficku i da ti se natezati idi do 45 dana kad ce ti obicno ponuditi bolju i sve trazi pismeno za inspektorat. Ako glume tvrde, prijavi ih.

Ako ne, probaj se dogovoriti za bolju od svoje i obvezno uzmi/trazi novi racun (nova garancija).
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 19:25   #2013
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Nemoras ti prihvatiti i po zakonu duzni su ti isplatiti novce ili u tom cijenovnom rangu. Tvoj izbor.
Ako imas drugu graficku i da ti se natezati idi do 45 dana kad ce ti obicno ponuditi bolju i sve trazi pismeno za inspektorat. Ako glume tvrde, prijavi ih.

Ako ne, probaj se dogovoriti za bolju od svoje i obvezno uzmi/trazi novi racun (nova garancija).
ma i ocu natezat cu se ako treba imaju mi dati odgovarajcu karticu i boli me racku kolko ce trajat...
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 23:39   #2014
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Znači, moraju vratiti novce ako nema istoG proizvoda (i ne može/ ne isplati se servisirati)?
U Linksu su mi tupili da mi nikako ne mogu vratiti novac, i morao sam kupiti druge slušalice koD njih- iako imaju preloš izbor slušalica. Makar, sad sam više manje zadovoljan kupljenima, ali bio bih zadovoljniji da sam dobio pun povrat novaca, otišao u dućan s boljom ponudom slušalica i kupio bolje slušalice za manje novca...

Uglavnom, da znam za ubuduće (pošto je prošlo već 10- ak dana od kad sam nadoplatio za nove slušalice, pa je prošla baba s kolačima), moraju mi vratiti novce ako je proizvod pod garancijom (naravno, ako odbijam za te novce kupiti nešto drugo kod njih)?
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2009., 08:32   #2015
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
@georgy - Evo, da quotam samog sebe

Citiraj:
Prodavač mora ponuditi kupcu koji vraća neispravan proizvod pod garancijom: ili isti identični proizvod u zamjenu ili povrat punog iznosa koji je plaćen za taj proizvod i naveden je na računu i Nema to neke filozofije.
A ako ti oni nešto drugo ponude u zamjenu onda je to stvar tvoje dobre volje da li ćeš prihvatiti ponudu ili ne
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2009., 08:55   #2016
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Imam jedno pitanje na koje je sigurno već odgovoreno, ali ne da mi se tražiti. Poznanik je kupio polovnu grafu uz koju je dobio samo manual i cd s driverima. Ima račun i jamstveni list. Grafa je riknula pod garancijom, ali on nema bundle i zbog toga se boji izvršiti reklamaciju. Može li trgovac (pogodite o kome se radi) odbiti takvu reklamaciju?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2009., 15:00   #2017
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
A u teoriji - može.
Šta nek ubaci neki bilo kakav kabl i DVI adapter u kutiju i bok,ako ga je toliko prpa.
Ambalažu ne mora imati.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 15:14   #2018
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Zaboravio sam, a znam da je bilo govora, kakva je situacija kada se sa reklamacije vrati popravljen uređaj (konkretno mobitel) dali se mora dobiti nova garancija(kao da sam dobio i novi uređaj) ili garancija nastavlja di se "stara" stala?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 15:30   #2019
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Zaboravio sam, a znam da je bilo govora, kakva je situacija kada se sa reklamacije vrati popravljen uređaj (konkretno mobitel) dali se mora dobiti nova garancija(kao da sam dobio i novi uređaj) ili garancija nastavlja di se "stara" stala?
A sta ti onako mislis, ali iskreno?!
Pa naravno da se nastavlja tamo gdje je stala, Boze dragi.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 16:16   #2020
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Jel dobio novi mobitel?
Ja mislim da onda mora ić nova garancija, da su mu popravili stari onda bi se nastavljala.
Nisam siguran dal je tako il nije.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2009., 16:28   #2021
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imam jedno pitanje na koje je sigurno već odgovoreno, ali ne da mi se tražiti. Poznanik je kupio polovnu grafu uz koju je dobio samo manual i cd s driverima. Ima račun i jamstveni list. Grafa je riknula pod garancijom, ali on nema bundle i zbog toga se boji izvršiti reklamaciju. Može li trgovac (pogodite o kome se radi) odbiti takvu reklamaciju?
U trgovini gdje sam ja na praksi, kad netko donese grafu uopce nije potreban bundle, nit kutija nit ista... Jos te i trgovac pita ako doneses grafu u kutiji jel ti trebaju kutija i bundle jer ovima na gdje se to na reklamaciju nosi (asbis, microline) nije nimalo bitno, samo se mora racun imati i to je to...
_