Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.07.2019., 16:43   #331
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Divan godišnji

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2019., 16:52   #332
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Vrhunski bio !

Ko prije rucka voli ici bilo gdje ? Pravi Slavonac nikako...
Poslje rucka se moze bilo gdje, avto i svaki dan druga plaza s time da, imali smo jednu na 500m na koju se islo ako smo bili umorni od rucka

Naravno da se net trosi jer smo "navike" od doma ponjeli na more i homebox kojega imam tu nije imao sanse nego se koristilo t-mobile Internet dan kojega sam produzavao oko 3 nocu.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 00:56   #333
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Kako neupotrebljiv,
Neznam što bi pojedincima da pišu bedastoće, udarila toplina. A1 bomba u odnosu na tele2

Bedasti su oni koji sude samo po sebi, koji zive u SD filmskom i umnom formatu.

A1 je totalno neupotrebljiv za streaming servise. Netflix UHD pojede tih bijednih 200 gigi za par dana, a da druge servise ni ne pokrenem.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 06:27   #334
Filc
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 441
.
Ne bud..i, otkuda sada nekima info 'tko živi u kakvom filmskom i umnom formatu'?
Reko kod 95 % korisnika je sasvim dovoljno toliko giga a i da dokupim 5 x 20 Gb još bi bio ispod cijene pokućnog.
Iznad svega mi je kod interneta bitna stabilnost, brzina i jačina signala što tele2 nema na mom području.
Filmska ostvarenja i dr. sadržaje na tv gledam više zimi preko netflixa, CSa, iptv, Dvb-t, dvb-s, dvb-s2, ljeti samo u doziranim količinama ovisno
o formatu i razlučivosti koju daje provajder.
.

Zadnje izmijenjeno od: Filc. 31.07.2019. u 11:17.
Filc je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 10:14   #335
deda.cro
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sesvete
Postovi: 117
Citiraj:
Autor Filc Pregled postova
Reko kod 95 % korisnika je sasvim dovoljno toliko giga a i da dokupim 5 x 20 Gb još bi bio ispod cijene pokućnog.
Prst palac postotak ili na temelju opsežne analize svih ukućana i eventualno kod kuma?
Naravno, kao i kod svih "ozbiljnih" analiza, svakako treba populaciju stariju od 70 što više uzeti kao relevantnu, jer oni su budućnost svakog društva i na svojim nejakim plećima iznose teret napretka.
deda.cro je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 11:10   #336
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Pozz ekipa,

jel netko u zadnje vrijeme koristi HT/Simpa opciju Internet Dan/Tjedan? Jel vam throtlaju brzinu?
Evo ja na moru isprobao obje opcije - kada je uključena tarifa tada se net vuće ko krepana mačka, 2-4Mbit. Kada paket istekne izvrtim namjerno Speedtest i hopa - brzina skoči na 25Mbit+ naravno, uz papanje para sa računa.

Da li postoji mogućnost žaliti se ili je sve piši kući propalo? Možda neki savjet kako ih zaribati? thnx
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 12:09   #337
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Mislim da oni imaju negdje u uvjetima korištenja da ti mogu spustiti brzinu nakon što potrošiš 1GB
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 12:50   #338
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Mislim da oni imaju negdje u uvjetima korištenja da ti mogu spustiti brzinu nakon što potrošiš 1GB
Pa ima neka stavka, ali čini mi se da se to odnosi na roaming... Jer do sada mi je uvijek normalno funkcioniralo, 20-30Mbit je išlo bez beda...

Evo, pod točkom 15. Uvjeta piše:
Kada bude tehnički omogućeno, u okviru opcije uvest će funkcionalnost ograničenja brzine prijenosa podataka nakon

dosezanja 1 GB prometa u jednom danu, o čemu će Simpa korisnici biti na vrijeme obaviješteni na prikladan način.

Ali mene nitko ništa nije obavijestio.. :/

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 14:27   #339
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Mislim da oni imaju negdje u uvjetima korištenja da ti mogu spustiti brzinu nakon što potrošiš 1GB

Takav uvjet ne postoji na flat-dan ili flat-tjedan. Brzine bi uvjek trebale biti kako su u uvjetima nevedene (75mbits ako se dobro sjecam)
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 14:32   #340
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
Evo, pod točkom 15. Uvjeta piše:
Kada bude tehnički omogućeno, u okviru opcije uvest će funkcionalnost ograničenja brzine prijenosa podataka nakon

dosezanja 1 GB prometa u jednom danu, o čemu će Simpa korisnici biti na vrijeme obaviješteni na prikladan način.

To se odnosi na KOJE opcije? Flat dan i flat tjedan na Sipa data kartici nema ogranicenja. S tim da se tjedan-flat tj "FLAT SURF" moze aktivirat samo na posebnim data karticama, a na normalnoj moze samo "Internet Dan"


Ovdje su uvjeti za Flat Surf (ogranicen je samo roaming promet)

Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 12:36   #341
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Odnosi se na cijelu Simpa tarifu na kojoj možeš aktivirati Internet Dan i Internet Tjedan. Jasno piše u cjeniku:

Citiraj:
Kada bude tehnički omogućeno na opciji za korisnike bonova Hrvatskog Telekoma Internet Dan uvest će se funkcionalnost ograničenja brzine prijenosa podataka nakon dosezanja 1 GB prometa u jednom danu, o čemu će korisnici biti na vrijeme obaviješteni.
O roaming ograničenjima neću trošiti riječi, to su maksimalno zakomplicirali.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 13:16   #342
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Takav uvjet ne postoji na flat-dan ili flat-tjedan. Brzine bi uvjek trebale biti kako su u uvjetima nevedene (75mbits ako se dobro sjecam)
Nisi upravu.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 20:53   #343
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Odnosi se na cijelu Simpa tarifu na kojoj možeš aktivirati Internet Dan i Internet Tjedan. Jasno piše u cjeniku:

Citiraj:
Kada bude tehnički omogućeno na opciji za korisnike bonova Hrvatskog Telekoma Internet Dan uvest će se funkcionalnost ograničenja brzine prijenosa podataka nakon dosezanja 1 GB prometa u jednom danu, o čemu će korisnici biti na vrijeme obaviješteni.
Gdje se tu spominje "INTERNET TJEDAN" tj "FLAT SURF" ?

Inace, Flat Surf se NE moze aktivirat na standardnim Simpa Data karticama, nego samo na "posebnim" kupljenim za tu opciju.

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 13.08.2019. u 20:59.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 20:56   #344
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Nisi upravu.

A jel? Imas neki link za pojasnjenje, jer ja sam poslao link gdje se jasno vidi da nema nikakvog ogranicenja na "Internet tjedan" tj "Flat Surf" kako se zove ta opcija.

Na tom linku je i .pdf sa detaljnim uvjetima koristenja u kojem nema spomena o ikakvom ogranicenju...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 21:33   #345
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Gdje se tu spominje "INTERNET TJEDAN" tj "FLAT SURF" ?

Inace, Flat Surf se NE moze aktivirat na standardnim Simpa Data karticama, nego samo na "posebnim" kupljenim za tu opciju.
O čemu ti pričaš?
Na najobičnijoj simpa kartici aktiviraš internet dan ili internet tjedan za 10kn tj 70kn, nikakve posebne ne trebaš kupovati. Posebne su, pretpostavljam, uveli za strance da im olakša aktivaciju tj paket se sam aktivira i re-aktivira ako imaš para.

Ono što sam gore napisao jedan od uvjeta, googlajte *simpa uvjeti korištenja internet dan* i prvi link je OVAJ

Edit: da ne bi bilo da lažem, na ofišl Simpa stranici je to navedeno: https://www.simpa.hr/opcije/internet

Zadnje izmijenjeno od: the chosen one. 13.08.2019. u 21:43.
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 01:33   #346
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
O čemu ti pričaš?
Na najobičnijoj simpa kartici aktiviraš internet dan ili internet tjedan za 10kn tj 70kn, nikakve posebne ne trebaš kupovati. Posebne su, pretpostavljam, uveli za strance da im olakša aktivaciju tj paket se sam aktivira i re-aktivira ako imaš para.
Da o takvoj "posebnoj" pricam koja kosta 85 kn i na kojoj se internet tjedan zove Flat Surf i kosta 80kn, za koju sam i stavio link.
Mozda je to reklamirano za strance, ali ja takvu koristim vec dvije godine.

Inace, jel mozes ti na svojoj Simpa kartici aktivirat "Flat Surf", jer ja na svojoj mogu... I naravno brzina mi je maksimalna i nakon potrosenih 520 gigi nakon 4 tjedna...

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 14.08.2019. u 01:42.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 07:44   #347
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Ja sam isto koristio tu "TURIST" tarifu 85kn tjedno i to je kao što kolega kaže pravi FLAT SURF bez ograničenja i smanjenja brzine.
Sad samo prešao u Magentu i uzeo onu njihovu neograničenu mobilnu tarifu i još ni jednom nisam morao poslat nakon potrošenih startnih 60GB poruku "nastavi" da bi kao dobio neograničeno ostalih 10GB.
Tako da je moguće da su i tu "otčepili" i pustili pravi mobilni flat bez ikakvih ograničenja.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 12:36   #348
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Jel netko dobio to "Upozorenje" da se brzina smanjuje jer je potroseno zadanih 1G?
Pitam, jer citajuci pdf "Simpa Uvjeti Koristenja" cini mi se da je to ogranicenje samo za korisnike koji su u roamingu na HT mrezi.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2019., 20:21   #349
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Ograničenje brzine vrijedi kad si u Hrvatskoj. U roamingu nema smisla koristiti Internet Dan i Internet Tjedan jer je FUP brutalno nizak - 0,6 GB za Dan i 3,4 GB za Tjedan opciju.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 07:35   #350
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Mate22 Pregled postova
Ja sam isto koristio tu "TURIST" tarifu 85kn tjedno i to je kao što kolega kaže pravi FLAT SURF bez ograničenja i smanjenja brzine.
Sad samo prešao u Magentu i uzeo onu njihovu neograničenu mobilnu tarifu i još ni jednom nisam morao poslat nakon potrošenih startnih 60GB poruku "nastavi" da bi kao dobio neograničeno ostalih 10GB.
Tako da je moguće da su i tu "otčepili" i pustili pravi mobilni flat bez ikakvih ograničenja.
koliko plaćaš neograničenu mobilnu tarifu ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 10:28   #351
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
koliko plaćaš neograničenu mobilnu tarifu ?
Ima ju moj frend od kad je izašla neograničena tj u ruteru je 0-24h i nikada nije poslao poruku... Trosi 400 500gb po mjesecu. Na magenti 189kn.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 10:51   #352
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Ima ju moj frend od kad je izašla neograničena tj u ruteru je 0-24h i nikada nije poslao poruku... Trosi 400 500gb po mjesecu. Na magenti 189kn.
On očito ima još jednu tarifu u Magenti znači kad se imaju dvije pretplate mobilne u Magenti (nebitno koje tarife) onda je cijena još 10tak kuna niža za svaku od njih i onda on plaća 189kn.
Pošto ja imam samo jednu mobilnu tu neograničenu tarifu vezanu u Magenti onda je meni 199kn(200) ali ja sam zadovoljan i brzinama di sam god bio uvijek mi je skoro bilo na 4G+ signalu a brzine najveće mjerene 280/130Mbps neke najniže oko 70/60Mbps, znači i download i upload odlični.
I ja sam znao potrošit u komadu i preko onih njihovih startnih 60GB( preko 120GB jednom) i kao treba slat tu poruku "nastavi" za neograničenih puta 10GB nakon potrošenih 60GB ali ja dosad nikad nisam slao tu poruku nakon što potrošim tih 60GB.
Tako da ipak mislim da imam pravi mobilni flat surf net.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 13:37   #353
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ja nemam magentu niti nikakve njihove fiksne usluge...

pa po trenutnom cijeniku ispada 249kn/mj.. kaj mislite dali bi mogao preko nekog agenta sniziti cijenu ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 13:46   #354
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 598
Jel se ta neogranicena tarifa, odnosno sim kartica na kojoj je aktivirana ta tarifa moze ubaciti u neki od routera i koristiti se na taj način?
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 13:51   #355
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Jel se ta neogranicena tarifa, odnosno sim kartica na kojoj je aktivirana ta tarifa moze ubaciti u neki od routera i koristiti se na taj način?
naravno. nije bitno dali si stavio u mobitel ili router.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 14:08   #356
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
ja nemam magentu niti nikakve njihove fiksne usluge...

pa po trenutnom cijeniku ispada 249kn/mj.. kaj mislite dali bi mogao preko nekog agenta sniziti cijenu ?
Teško!
Bez bar jedne njihove fix usluge neš lako dobit i onako preskupih bar meni i ovih 199kn. Bezobrazni su sa tim cijenama.
Meni je ovo bilo na knap za uzet inače bi i ja volio da je zero niže.Negdje oko 170kn bi bilo idealno za mobile flat net.
A onih 249kn ili 299kn što su stavili cijenik na ovu tarifu nebi ni mrtav uzeo.
Ti vidi kako tebi paše.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 14:09   #357
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
evo ima opcija za 199kn

Prenesi svoj broj u Simpu, pa onada odmah ga prenesi na 24 mjeseca pretplatu, tarifa Neograničena. Koštati će te 199 Kn. Akcija je do 31.10.2019.

https://www.hrvatskitelekom.hr/sim-n...=4-2-1-1-0-0-0

chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 14:13   #358
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Jel se ta neogranicena tarifa, odnosno sim kartica na kojoj je aktivirana ta tarifa moze ubaciti u neki od routera i koristiti se na taj način?
Imam neki dobar huawei neki kockasti mali mobilni router koji podržaje 4G brzine možda budem malo isprobao jer nisam siguran jel može.
Valjda neću nešto sjebat pa mi kasnije neće radit u mobitelu!?
Ja inače koristim mobitel kao HOT SPOT između uređaja kao laptop ili tablet. Tako da mi taj mobilni router sad trenutno netreba.
U njem sam prije koristio onaj TURIST flat mobilni net o tcoma za 85kn tjedno neograničeno.
Ali kad su izbacili ovu tarifu "neograničenu" prebacio sam se na to.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 14:15   #359
Mate22
Registered User
Moj komp
 
Mate22's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 288
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
evo ima opcija za 199kn

Prenesi svoj broj u Simpu, pa onada odmah ga prenesi na 24 mjeseca pretplatu, tarifa Neograničena. Koštati će te 199 Kn. Akcija je do 31.10.2019.

https://www.hrvatskitelekom.hr/sim-n...=4-2-1-1-0-0-0

Da to je nešto novo tj. očito nisam bio u toku.Znači akcija za 199kn do listpada bez Magnete, fino.
Kažem vidi jel ti toliko to novčano paše isprobaj malo kod sebe prvo signal i onda se odluči.
Mate22 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2019., 14:19   #360
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Mate22 Pregled postova
Da to je nešto novo tj. očito nisam bio u toku.Znači akcija za 199kn do listpada bez Magnete, fino.
Kažem vidi jel ti toliko to novčano paše isprobaj malo kod sebe prvo signal i onda se odluči.
da, budem prvo isprobao signal. pa ako je fakat dobar, onda prelazim na njih. a trenutno sam na tele2 pokućni.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na