Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2011., 02:05   #211
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
pa reci sta si napravio da drugi mogu znati ako ce imat takav problem..
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 13:25   #212
Hari
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mursa
Postovi: 87
šljaka internet a ne i mail
Hari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2011., 14:08   #213
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
To nije smartphone pa ti ne mogu ništa sa sigurnosti reći, ali valjda negdje u postavkama maila imaš način spajanja na mrežu, pa šta ti je tamo izabrano? Pita li te pri pokušaju spajanja kako da se spoji ili samo baci grešku da ne može i bok?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 19:56   #214
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Došao tek danas, već sam se zabrinuo . Cijena je nešto veća, no znam da sam dosta razgovarao tokom 11. mjeseca. Brine me 12. mjesec jer kad sam 20. provjeravo već mi se tad činilo previše s obzirom da nisam toliko puno razgovarao kao u 11. mjesecu. Kad dođe račun možda infarkt dobijem
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 21:53   #215
jivos
mathematics geek
Moj komp
 
jivos's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Virovitica
Postovi: 68
Ja jos nisam dobio račun za 11. mjesec. Ali danas se pojavio račun na moj.tele2.hr sa krivim encodingom, datum dospjeća piše 31.12. U službi za korisnike me danas neka ženska uvjerava da mi je račun poslan još prije božića te da je vjerojatno zastoj u pošti... je.ote patak, pa oni lažu kao djeca u vrtiću! Sutra idem napraviti raskid ugovora!
__________________
Zbogom žohari!
jivos je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 23:42   #216
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor jivos Pregled postova
Ja jos nisam dobio račun za 11. mjesec. Ali danas se pojavio račun na moj.tele2.hr sa krivim encodingom, datum dospjeća piše 31.12. U službi za korisnike me danas neka ženska uvjerava da mi je račun poslan još prije božića te da je vjerojatno zastoj u pošti... je.ote patak, pa oni lažu kao djeca u vrtiću! Sutra idem napraviti raskid ugovora!
Moze biti da se negdje izgubio ipak racune salju iz Nizozemske.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 13:57   #217
Hari
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Mursa
Postovi: 87
uglavnom postavke možete vidjeti u postu #207. to je nokijina defaultna aplikacija za email. star je to mobitel i nije smart ali ako ima aplikaciju za email, trebala bi šljakati. mogu surfati bez problema.

i nisam na pretplati nego na prepaid-u.

@FitzTN gdje da vidim način spajanja? imam samo neki GPRS data settings i unutra mi je acrive access point : access point 1.
Hari je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 16:15   #218
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Citiraj:
Autor Hari Pregled postova
uglavnom postavke možete vidjeti u postu #207. to je nokijina defaultna aplikacija za email. star je to mobitel i nije smart ali ako ima aplikaciju za email, trebala bi šljakati. mogu surfati bez problema.

i nisam na pretplati nego na prepaid-u.

@FitzTN gdje da vidim način spajanja? imam samo neki GPRS data settings i unutra mi je acrive access point : access point 1.
A koju pristupnu točku biraš kad se spajaš na net? Tele2 WAP? Trebao bi negdje namjestiti u postavkama maila da ti se za mail spaja preko iste konekcije. Dal te pita kod provjere maila kako se spaja ili ne?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 17:10   #219
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Ja sam dobil pred neki dan za 11.mj. iz nozozemske. Mozda se varam, al znam da do 3 dana prije isteka mj mi je ostalo para na paketu pa sam isel ganjat potrosit, i na kraju malo prekoracil, a racun ko da nisam proso limit :/
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 17:48   #220
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor dedaWraith Pregled postova
Ja sam dobil pred neki dan za 11.mj. iz nozozemske. Mozda se varam, al znam da do 3 dana prije isteka mj mi je ostalo para na paketu pa sam isel ganjat potrosit, i na kraju malo prekoracil, a racun ko da nisam proso limit :/
Šuti i budi sretan . Ne brini se, netkom drugom su to prikačili na račun .
Šalu na stranu, vidiš da su se svima desile neke čudne stvari sa 11. mjesecom, ti si dobro prošao
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.01.2011., 02:02   #221
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Ma znam KAj je glavna fora, ocu se maknut s njih jer imam tarifu 50 i znam da sam u gubitku naspram svih drugih, pa me zanima nacin na koji da ja njima objavim da mislim prekinut pretplatu, pa da me oni naganjaju i ponude neke fensi šmensi fore.
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 17:17   #222
franooo
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 4
kako mogu maknuti pin kod sa kartice,da me ne pita kada palim mobitel,mogu ga samo promijeniti a maknuti ga ne mogu,u tmobilu sam ga mogao maknuti,hvala
franooo je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 18:35   #223
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor franooo Pregled postova
kako mogu maknuti pin kod sa kartice,da me ne pita kada palim mobitel,mogu ga samo promijeniti a maknuti ga ne mogu,u tmobilu sam ga mogao maknuti,hvala

Na Tele2 se ne može isključiti provjera PIN-a.
Nažalost.




Jedan kveščn od mene.
Uzeo bi S (ili M) paket mobilnog neta.

E sad, uz moju pretplatu još ide i tih 10 kn (za S paket - 50 MB) odnosno 25 kn za M paket (200 MB)
Pitanje je dali ja taj net mogu prekinuti kad hoću (naravno držim ga do kraja mjeseca i onda prelaskom u novi mjesec da ga prekinem)?

Možda bi ga koristio par mjeseci i onda bi ga prekinuo. Pa bi ga onda nakon nekoliko mjeseci možda opet uzeo.
Dali to mogu napraviti?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2011., 21:01   #224
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
pin se moze iskljucit al samo na neki uređaj, sam tele2 ti ne moze iskljucit pin. isprobano, al sad sam opet na drugom operateru pa opet imam pin, al bolje jer sam na pretplati
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 13:23   #225
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Jedan kveščn od mene.
Uzeo bi S (ili M) paket mobilnog neta.

E sad, uz moju pretplatu još ide i tih 10 kn (za S paket - 50 MB) odnosno 25 kn za M paket (200 MB)
Pitanje je dali ja taj net mogu prekinuti kad hoću (naravno držim ga do kraja mjeseca i onda prelaskom u novi mjesec da ga prekinem)?

Možda bi ga koristio par mjeseci i onda bi ga prekinuo. Pa bi ga onda nakon nekoliko mjeseci možda opet uzeo.
Dali to mogu napraviti?

Anyone?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 13:29   #226
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Možeš. Piše kod njh:

Citiraj:
Ukoliko pretplatnik želi deaktivirati Podatkovni paket, isto može učiniti slanjem SMS poruke s
ključnom riječi MB50 STOP ili ključnom riječi MB505 za deaktivaciju Podatkovnog paketa S,
odnosno slanjem SMS poruke s ključnom riječi MB200 STOP ili ključnom riječi MB200 – za
deaktivaciju Podatkovnog paketa M na broj 880, odnosno slanjem SMS poruke s ključnom riječi
MB500 STOP ili ključnom riječi MB500 – za deaktivaciju Podatkovnog paketa L na broj 880.
Podatkovni paket će biti deaktiviran na kraju obračunskog razdoblja u kojem je podnesen zahtjev
za deaktivaciju.
__________________
Video Odabrao: Đelo Hadžiselimović Preveo: Saša Kolka Tekst čitao: Miljenko Kokot Tonski obradio: Ruben Albahari
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 15:35   #227
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor Hari Pregled postova
uglavnom postavke možete vidjeti u postu #207. to je nokijina defaultna aplikacija za email. star je to mobitel i nije smart ali ako ima aplikaciju za email, trebala bi šljakati. mogu surfati bez problema.

i nisam na pretplati nego na prepaid-u.

@FitzTN gdje da vidim način spajanja? imam samo neki GPRS data settings i unutra mi je acrive access point : access point 1.
Hotmail i yahoo mail ne mozes koristiti preko raznih aplikacija za mail vec se moras spojiti preko nekog browsera na hotmail tj. yahoo mail web stranice.
Da znam to je jako glupo ali eto moraju nekako naplatiti sve one reklame koje ti se prikazuju prilikom koristenja mail-a.
Eventualno mozes gledati mail preko raznih aplikacija ako im platis nesto i uzmes mail+ account.
Gmail naravno nema takva primitivna ogranicenja i radi bez pardona na svim e-mail aplikacijama tako da ti predlazem da njega koristis.
Ako ti nesto nije jasno proguglaj imas toga jako puno i sve je dosta dobro objasnjeno.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 20:25   #228
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Dooks Pregled postova
Možeš. Piše kod njh:

Thanks.

Onda ću uzeti malo neki paket za probu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 22:04   #229
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Ja imam ovaj od 200mb. brzina je super kad je 3g u igri, ovisno mi o signalu.
__________________
Video Odabrao: Đelo Hadžiselimović Preveo: Saša Kolka Tekst čitao: Miljenko Kokot Tonski obradio: Ruben Albahari
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2011., 11:34   #230
red_bull
Premium
Moj komp
 
red_bull's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
ja jos danas nisam dobio racun za 11. mj. kaj stvarno netko to salje iz nigjezemske ili kaj??
__________________
fly me to the moon
red_bull je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2011., 15:03   #231
zika
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 173
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Thanks.

Onda ću uzeti malo neki paket za probu

Ukljuci si onda i onaj DUPLO sto nam Tele2 daruje (kak su oni dobri ) pa za tih 10 kn dobis 100MB mjesecno iducih godinu dana.
zika je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 17:57   #232
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Ovaj Tele2 je prejak

Imam doma 2 pretplate njihove, jedna moja i jedna od drugog ukucana i sad ova moja ima uključen e-račun i račun ne bi trebao/smio dolaziti poštom, dok druga nema ništa na moj.tele2.hr i sve je "normalno".

Evo danas dođu računi, naravno moj sa ispisom svih poziva i svim i računom s uplatnicom dole, a ova druga pretplata dođe račun isprintan na običnom a4 papiru kao da ga ja printam, nema onu uplatnicu za istrgat

Pitanje: Vi koji imate e-račun, jel vam dolazi normalan račun doma?
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 18:32   #233
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Ovaj Tele2 je prejak

Imam doma 2 pretplate njihove, jedna moja i jedna od drugog ukucana i sad ova moja ima uključen e-račun i račun ne bi trebao/smio dolaziti poštom, dok druga nema ništa na moj.tele2.hr i sve je "normalno".

Evo danas dođu računi, naravno moj sa ispisom svih poziva i svim i računom s uplatnicom dole, a ova druga pretplata dođe račun isprintan na običnom a4 papiru kao da ga ja printam, nema onu uplatnicu za istrgat

Pitanje: Vi koji imate e-račun, jel vam dolazi normalan račun doma?
Ja sam ukljucio E-racun naravno nikad nije proradio, ukljucio sam i detaljni ispis poziva.
Danas mi je dosao racun za 12 mjesec isprintani na obicnom papiru bez uplatnice i naravno bez ispisa poziva.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 14:38   #234
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Valjda im je u Nizozemskoj ponestalo obrazaca hahahaha

Ja sam uključio isto u 12. mjesecu detaljni ispit i dobio ga sad, ali ako mi nastave slat račun doma morat ću ga isključit
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2011., 17:14   #235
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Jucer mi je doso za 12mj racun, naravno iz nigdjezemske i naravno sa dodanim iznosom za 11mj koji je doso pred tjedan dana
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 15:36   #236
saxx
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 3
Citiraj:
Autor dedaWraith Pregled postova
Jucer mi je doso za 12mj racun, naravno iz nigdjezemske i naravno sa dodanim iznosom za 11mj koji je doso pred tjedan dana


nazovi službu za korisnike i žali se

ako ništa drugo dobiješ besplatne minute ili poruke
ja sam dobio.....uz naravno stalno zvanje jer neke stvari im nisu definitinvno uredu sa mrežom
saxx je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 16:54   #237
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Na šta točno da se žali? Plati dio za 12. mjesec ako je već ranije platio za 11. i vozi dalje.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 14:06   #238
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Ne znam dal se to tele 2 igra s menom.... No meni je došao "racun" za 12 mjesec....

Hebo im sve... al pazite koji "racun" ...... nije uplatnica nego obican bijeli papir dolje gdje bi trebala biti uplatnica!!!!!!!

Šta ovi rade ?????????????

Jel i nekome drugome tak stiglo ?

kroz par minuta stavljam sliku,,

Eto slike. vidi se gdje je X trebalo biti oznaceno Uplata, gdje je trebao biti Model i ostalo...

__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 18.01.2011. u 14:22.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 15:07   #239
Slow
Premium
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 332
Ma lopovi...ja jucer odem u Tele2 nakon kaj ih dvaput nisam mogao dobiti na telefon(cca. 15 min cekanja svaki put) i pitam Dobro kaj je ovo?....Veli meni covjek prvo''Ma joj to su se oni zabunili sigurno ak nema uplatnice,sve ce biti dobro,nemojte se ljutiti''...da bi nakon par minuta price mi rekao: ''Ma ovi gore pokusavaju skresati troskove maksimum pa tako ne salju uplatnice.''
Toliko o Tele 2....Hvala Bogu pa nisam vezan ugovorom....
Slow je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 15:52   #240
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Slow Pregled postova
Ma lopovi...ja jucer odem u Tele2 nakon kaj ih dvaput nisam mogao dobiti na telefon(cca. 15 min cekanja svaki put) i pitam Dobro kaj je ovo?....Veli meni covjek prvo''Ma joj to su se oni zabunili sigurno ak nema uplatnice,sve ce biti dobro,nemojte se ljutiti''...da bi nakon par minuta price mi rekao: ''Ma ovi gore pokusavaju skresati troskove maksimum pa tako ne salju uplatnice.''
Toliko o Tele 2....Hvala Bogu pa nisam vezan ugovorom....
Ni ja nisam vezan, kaj hoce da im ja možda i uplatnice dam ?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na