Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2011., 01:27   #991
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
Što se tiče sportskih programa pogledaj si TotalTV i B.net jer su izbacili Sportklub iz MaxTV ponude, Sportklub+ (puno siromašniji kanal) također broji zadnje dane, a Arena kanali i Eurosport im što se tiče programa (a pogotovo nogometa) nisu ni do koljena. Pitanje je kad će T-Com naći dostojne zamjene tako da ja nebi riskirao. Dobro si pogledaj sve ponude pa sam odluči.
SportKlub je ponovno u maxtv ponudi, ali u Sportskom Paketu



Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Ja ne mogu točno reć da li je bolje jer sam priša sa CRT TV spojenog scartom na LCD TV spojenog hdmi-em.

Ali svakako moraš znat da ćeš izgubit mogućnost povećavanja i smanjivanja glasnoće, barem je tako kod mene. Tako da ćeš uvik pri ruci morat imat oba daljinska.
Daljinac se može programirati tako da tipke za glasnoću upravljaju TV-om. Više na OVOM LINKU


Da ne bude zabune, citat:

Nakon programiranja TV moda, tipke “Glasnoća +/-“ i “bez zvuka (mute)” uvijek upravljaju TV uređajem bez obzira na trenutni način rada daljinskog upravljača.

Znači ne treba prebacivati u tv mode
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 12:26   #992
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
SportKlub je ponovno u maxtv ponudi, ali u Sportskom Paketu
Kakvi idioti! B.net ima to u osnovnom paketu.

Nadam se da će im dragi Bog prosvijetliti pamet pa da vrate to u osnovni, a nek sa sportskim rade šta oće jer jedan od razloga što sam uzeo MaxTV je da gledam što više Premier lige i Man Utd, a ne jebene snimke u 2h ujutro.
doky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2011., 12:53   #993
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
Kakvi idioti! B.net ima to u osnovnom paketu.

Nadam se da će im dragi Bog prosvijetliti pamet pa da vrate to u osnovni, a nek sa sportskim rade šta oće jer jedan od razloga što sam uzeo MaxTV je da gledam što više Premier lige i Man Utd, a ne jebene snimke u 2h ujutro.
Šalji mail, prigovor, pritužbu, sugestiju...
Ako vas 20.000 pošalje, možda se nešt i promjeni. A ima vas sigurno i više. Osobno mi taj kanal ne treba, ali jako puno ljudi je uzelo maxtv čak samo zbog tog kanala


Sad sam tek vidio da se i na bnet običnoj kablovskoj taj SportKlub nalazi u osnovnom paketu. Komedija

Zadnje izmijenjeno od: SPLiFF. 04.01.2011. u 12:58.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 15:14   #994
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Fina ideja samo kaj mislim da nas i bude toliko sumljam da će T-Scum išta napraviti.

Zadnje izmijenjeno od: doky. 04.01.2011. u 15:46.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 16:23   #995
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
pa treba utopit sportski paket koji kosta 70kn mjesecno pa su sad sav dobar nogos i prijenose prebacili u sportski paket ja sam zamracio radi ESPN america jbg sto je tu je
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 00:31   #996
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Daljinac se može programirati tako da tipke za glasnoću upravljaju TV-om. Više na OVOM LINKU


Da ne bude zabune, citat:

Nakon programiranja TV moda, tipke “Glasnoća +/-“ i “bez zvuka (mute)” uvijek upravljaju TV uređajem bez obzira na trenutni način rada daljinskog upravljača.

Znači ne treba prebacivati u tv mode
Sve pet, ali ja želim da mi se smanji baš na STB-u glasnoća, a ne direktno na televiziji.

Zašto? Zato što STB puno brže reagira na promjenu glasnoće, ovaj Samsung LCD je spor u tome pogledu. Također mi je lakše nanišanit STB sa kauča.


Kad spojim STB chinchevima na liniju, onda reagira super, mogu brzinski smanjivat i mute-at.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 03:26   #997
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Emissary Pregled postova
Sve pet, ali ja želim da mi se smanji baš na STB-u glasnoća, a ne direktno na televiziji.

Zašto? Zato što STB puno brže reagira na promjenu glasnoće, ovaj Samsung LCD je spor u tome pogledu. Također mi je lakše nanišanit STB sa kauča.


Kad spojim STB chinchevima na liniju, onda reagira super, mogu brzinski smanjivat i mute-at.
A dobro to je nešto drugo. Ali to ne znači da će svatko morati koristiti oba daljinska
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 10:23   #998
Nickfast
Lazy person
 
Nickfast's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U blizini zg
Postovi: 91
Znaci ako bih gledao sport ne preporucujete max tv . Onda cu najvjerojatnije uzeti bnet tv.
Nickfast je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2011., 19:30   #999
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Neznam kakve spletke, urote i sl. rade T-Com, B.net, Nova i ostali no nakon mnogo vremena dolazi nam DomaTV. Nije da me zanima taj program no sramota je bila što glavni poslužitelj IPTV-a kod nas nije mogao od početka emitirati lokalni državni program.

EDIT: Iako s zakašnjenjem došla je i meni (kanal 6).

Zadnje izmijenjeno od: doky. 14.01.2011. u 22:31.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 12:48   #1000
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
posto nemogu imati MaxTV preko tel. zice zbog slabe podrske vece brzine, mi se cini da prema zadnjem mjerenju prije godinu dana nepodrzava vise od 7.5mbit, a to je izimno naknap i u vecernjim satima vise nije bila ta brzina vec manja i onda nam je u probnom periodu se raspadala slika i poslali nazad t-comu..


e sad meni nije jasan taj MaxTV prek satelita na sluzbenoj web str. nema nista o tome, mene zanima sto mi sve treba i sto sve treba uraditi da bi uopce mogao imati tu uslugu ?

i kakva je razlika izmedu Maxtv preko zice u odnosu preko satelita ?

-ciljam na nase kanale i kanale s prijevodom jer nitko od ukucana nezna 5 stranih jezika da bi uopce mogao pratiti te programe, jedva da znam eng dok starci nista osim materinskog hr, imam MaxAdsl 4mbit produzen ugovor radi HDD 320GB Verbatim
DANCI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2011., 20:35   #1001
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
0800 9000
http://t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/sat.asp

imas sve preduvjete meni se cini ...
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 14:33   #1002
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Ja sam jos 3 dana vezan za max, i nakon toga ga odjavljujem. Zanima me samo jel se moze prodat onaj reciver (simensa imam)? Znam da mi je njihov tehnicar prije pola god nesta govorio (kad mi je mjenjao atlantu valjd se tako zove ) da sa svojim uredjajom nemogu otici kod npr prijatelja i spojiti ga.
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 15:46   #1003
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Moze se koristit, ali svi oni koji mogu koristit imaju stb. Vrijednost je minimalna. Potrebno je samo da kupac zatrazi deasocijaciju stba.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2011., 08:01   #1004
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Odjavio sam max, no nisam dobio nikakav papir sto se tice odjave. Predao onaj ugovor i fotokopiju osobne i to je to, zurio sam i ona meni kaze to je to, a bratic moj isto odjavio i dobio neke papire

Nego kad sam odjavljivao pitam kako naplacuju posto sam zagazio par dana u drugom mj. ( neznam dal obradjuju 4 dana, ili ce mi cijeli mj naplatiti ) kaze ona meni ovako onako , i sad nista neznam A i ona komplet ekipa tamo je pogubljena :d
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2011., 11:07   #1005
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Super... za cijenu dvije utakmice, mozes cijeli mjesec imat sportski paket ...
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2011., 21:19   #1006
faal
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 197
kako se sortiraju programi? zamjena mi je jasna, recimo da mi program 402 bude umjesto programa 1. onda samo zamjene mjesta. ali na br 9,10,11 i jos nekim brojevima nemam nikakvih programa. jel mogu nekako staviti da mi program 402 bude na br 9, odnosno na praznom kanalu?
faal je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 12:36   #1007
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Zmaj000 Pregled postova
Odjavio sam max, no nisam dobio nikakav papir sto se tice odjave. Predao onaj ugovor i fotokopiju osobne i to je to, zurio sam i ona meni kaze to je to, a bratic moj isto odjavio i dobio neke papire

Nego kad sam odjavljivao pitam kako naplacuju posto sam zagazio par dana u drugom mj. ( neznam dal obradjuju 4 dana, ili ce mi cijeli mj naplatiti ) kaze ona meni ovako onako , i sad nista neznam A i ona komplet ekipa tamo je pogubljena :d
ti tam pojma nemaju ni ovi na szk, zvoem 3 puta i svaki put mi vele drugačii odgovor, vezan za trajanje ugovora, sad ću ima napisat prigovor na mail di će mi bez penala ugasit uslugu, pazi kaj sam ti reko! mamicu im
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2011., 22:04   #1008
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
ti tam pojma nemaju ni ovi na szk, zvoem 3 puta i svaki put mi vele drugačii odgovor, vezan za trajanje ugovora, sad ću ima napisat prigovor na mail di će mi bez penala ugasit uslugu, pazi kaj sam ti reko! mamicu im
Isao sam po potvrdu o iskljucenju za svaki slucaj, i jucer mi je stigla njihova obavjest da su me iskljucili. Sad me jos samo zanima koliko ce mi naplatiti , 5 dana drugog mj ili puni drugi mj
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 12:59   #1009
zivac
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zg
Postovi: 12
ima li netko na forumu 2 maxtv prijamnika a da mu je brzina interneta na 10 MBit-a i kakvi su mu rezultati sa speedtesta, da li je moguce da sve radi stabilno i brzo pod ovakvim uvjetima,
hvala
zivac je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 15:19   #1010
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Citiraj:
Autor zivac Pregled postova
ima li netko na forumu 2 maxtv prijamnika a da mu je brzina interneta na 10 MBit-a i kakvi su mu rezultati sa speedtesta, da li je moguce da sve radi stabilno i brzo pod ovakvim uvjetima,
hvala
Neznam dal ti pomaže, mi smo doma na Amisu, imamo 3 prijemnika, i net negdje oko 9 mbit-a.

Sve radi stabilno

Ovisi ti o kvaliteti parice.
__________________
Video Odabrao: Đelo Hadžiselimović Preveo: Saša Kolka Tekst čitao: Miljenko Kokot Tonski obradio: Ruben Albahari
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 13:35   #1011
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ma poludio sam nekidan kad sam vidio da su iz osnovnog paketa izbacili i SK+ te stavili nekakav SK Start koji čak nema nijedan prijenos uživo nego samo snimke i najave. Dok sam uzimao MaxTV imao sam i SK i SK+ u osnovnom paketu, a sad nemam nijedan. Samo da napomenem da su ti programi bili jedan od većih razloga uzimanja MaxTV-a.

Sportski paket te taj novi Pay-Per-View me ne zanimaju jer zašto bi ja plačao nešto što drugi nude u najosnovnijem paketu tj. čak i jeftinije. Bravo T-Com, samo gledam priliku kad bih mogao uteći B.netu.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 21:38   #1012
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Anphonic Pregled postova
Bravo T-Com, samo gledam priliku kad bih mogao uteći B.netu.
X, samo kad bi smislio način na koji mogu da raskinem ugovor prije vremena pošto imam još 10 mjeseci.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 23:18   #1013
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
X, samo kad bi smislio način na koji mogu da raskinem ugovor prije vremena pošto imam još 10 mjeseci.
Plati razliku u cijeni i eto ti raskinutog ugovora.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 00:35   #1014
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Možda već piše ovdje (nisam primjetio), al Playboy mi je, izgleda, otključan stalno. Nema više glupih reklama, samo soft akcija.
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 00:39   #1015
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Plati razliku u cijeni i eto ti raskinutog ugovora.
Ma da? Trebalo bi smisliti neki lukavi dopis.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 23:14   #1016
Sniper
Community Manager
Moj komp
 
Sniper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 313
MAxTV router?

neznam tocno gdje bi smjestio ovu temu jel u video ili mreza jel ima tu oboje

Znaci ovako, posjedujem


tj. imam jedan viska, stoga me interesira dali se on da nekako "otkljucati" pa da ga ustekam samo u ruter (maxtv ili obican internet port) pa da on prikazuje neke programe, recimo s stranica koje su bas za IPTV?
Takodjer dali je moguce napraviti stream na racunalu koji ce ici preko tog rutera i na TV?

Hvala.
Sniper je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2011., 18:59   #1017
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Kad potpisujete ugovor,potpisujete da se slažete sa politikom tvrtke da može doći do promjena u paketima. Ništa novo, SK+ u osnovnom paketu je bila čista navlakuša za ljude željne premier lige i nogometnih prijenosa. Po meni taj sportski paket ne vrijedi 70 kn, vrijedi možda 35kn,ali 70 tek u EU gdje je i standard veći ili pak da se uzme samo sportski paket bez osnovnog,ali ni ta opcija nije moguća.

sniper,ovo sa steamingom mislim da možeš,ali ništa više od toga. dakle,jedino da provališ neki software unutra koji ćeš testirati tako što ćeš staviti linkove sa iptv stranica. to bi bilo izvrsno kad bi uspio iako sumnjam,ne bi ih se t-com rješavao da mogu ikako koristiti poslije "umirovljenja".
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2011., 07:45   #1018
Pegasus8
Premium
 
Pegasus8's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 480
Imam jedno pitanje, kolko vas ima 2 maxtv-a na jednoj liniji? i kakva su vasa iskustva?
Pitam jer si planiram uzet još jedan pošto mi je digitalna televizija u banani, a dodatni maxtv placam jos 40kn.

Trenutno mi je ovakvo stanje neta http://www.speedtest.net/result/1193242198.png

pozz
__________________



Intel i3 8100 @ 3.6GHz

Asus ROG Strix H370-I Gaming

Corsair LPX 2x8GB DDR4 3200MHz

Sapphire RX580 Nitro+ 4GB

Adata SX8200 Pro 256GB

Western Digital Red 3TB

Corsair SF600W Gold

Lian Li TU150W





Pegasus8 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2011., 10:13   #1019
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
ja imam 2 recivera.. u pocetku sami problemi,2 puta je krepo,zblokirao xy puta .. sad radi sve ok,ali dok se jedan od recivera zblokira moras ugasiti drugi da bi taj prvi mogao podignuti..drugi reciver sam cekao 28 dana, a na moje divljanje svaki put kad bi nazvao szk je bio da moraju testirati liniju prije nego sto mi isporuce reciver.. to ti govorim samo zato da se ne zamaras sa trenutnom brzinom jer su meni rekli da ja trenutno dobivam izmedju 10 i 15 mb/s samo zato sto imam 2 uredjaja.. normalno da mi kod speed testa pokazuje 4 mb/s
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2011., 16:43   #1020
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Pozdrav!
Danas sam si kupio eksterni disk od 320gb,stavio filmova i probio spojiti sa max tv uredjadjem(scientific atlanta?),uglavnom nista se ne dogadja,e molio bi nekoga da mi kaze ili uputi kako gledati filmove preko toga uredjaja a prethodno bi stavio filmove na eksterni.
Da li je to moguce i kako?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na