Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.06.2016., 14:53   #691
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Mušterije su obični laici, i treba jednostavno dati više nego kaj se naplati, tj.posao bolje, kvalitetnije odraditi možda nego kaj je plaćen, bsplayer ili ne, meni tak svejedno, ali olakšavam ljudima kolko je moguće, pa čak i početna stranica google.hr, i gašenje screen savera,...
I ono najvažnije, lijepi osmjeh, paljenje računala, i pokaz di je kaj, i preporuke padaju..a to je najbitnije...
Mr.Black je offline  
Staro 01.06.2016., 15:13   #692
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Tko je željan danas biti Don Quiote pa objašnjavati prosječnom PiSi juzeru balkan izdanje zašto je BSPlayer smeće, a zašto bi trebali koristiti nešto kao Media Player Classic HC bez codeca i ostalog potencijalnog nepotrebnog smeća, barem u današnje vrijeme.

Kada se pogleda u blisku prošlost, u zadnjih 10 godina, Windowsi su samo evoluirali na bolje, dok su korisnici ostali isti pa možda i gori, s obzirom da su društvene mreže podigle zanimanje za PiSi.

Da se razumijemo, Windowsi su postali stabilniji i mrvicu teže je uprskati sve, ali sigurno da većini i dalje uspije.
tOta je offline  
Staro 01.06.2016., 15:20   #693
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
gledate to sve u krivom smjeru... bsplayer na stranu, treba promijeniti mindset klijenta, a ne im podilaziti sa bloatware-om i sranjima di se može navući samo još veće potencijalno sranje.

meni kad počnu fantazirat - ja sam do sada koristio netscape i ne znam ništa drugo onda ga prvo pitam da li je preglup za drugi browser, a drugo jel hoće da mu opravim računalo ili ne.

da se mene pita nakon instalacije bi svima njima zabio user prava i bok, ali jebiga mora se instalirat fejsić igrica te šipka-plesačica na desktopu.
syss je offline  
Staro 01.06.2016., 15:23   #694
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da se mene pita nakon instalacije bi svima njima zabio user prava i bok, ali jebiga mora se instalirat fejsić igrica te šipka-plesačica na desktopu.
Lažeš!
tOta je offline  
Staro 01.06.2016., 15:26   #695
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da se mene pita nakon instalacije bi svima njima zabio user prava i bok, ali jebiga mora se instalirat fejsić igrica te šipka-plesačica na desktopu.
Sporan je dio gdje "fejsići" (kao recimo Steam) zahtijevaju Administratorska prava, sto nema apsolutno nikakvog smisla i/ili potrebe.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 01.06.2016., 15:31   #696
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
upravo tako... ali bitno da možeš chrome instalirat na user acc i onda mi to babetine po firmi instaliraju i NEČE... šta neće gospođo - NEČE NIŠTA
syss je offline  
Staro 01.06.2016., 15:33   #697
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
gledate to sve u krivom smjeru... bsplayer na stranu, treba promijeniti mindset klijenta, a ne im podilaziti sa bloatware-om i sranjima di se može navući samo još veće potencijalno sranje.

meni kad počnu fantazirat - ja sam do sada koristio netscape i ne znam ništa drugo onda ga prvo pitam da li je preglup za drugi browser, a drugo jel hoće da mu opravim računalo ili ne.

da se mene pita nakon instalacije bi svima njima zabio user prava i bok, ali jebiga mora se instalirat fejsić igrica te šipka-plesačica na desktopu.
Da, ali da ja takvo "predavanje" odrzim klijentu, vjerojatno bi vec slijedeci servis radio netko drugi i pokupio onih mojih 200-300kn. Takve metode prolaze kod onih kojima nije bas toliko stalo da li ce ovaj mjesec imati 2 ili 200 servisa, ali kome je ovo primarni nacin zarade, nema sanse da ce na stvari gledati tako.
WraGG je offline  
Staro 01.06.2016., 15:38   #698
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
upravo tako... ali bitno da možeš chrome instalirat na user acc i onda mi to babetine po firmi instaliraju i NEČE... šta neće gospođo - NEČE NIŠTA
To su najbolji, nemože više surfat po fejsuku, al ono, zove i plače "Ništa mi ne delaa"
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 01.06.2016., 16:11   #699
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
A jeste smiješni, svima bi složili tak da više nikad nikome ne treba išta napraviti, slabi ste vi ekonomisti
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 01.06.2016., 16:22   #700
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
A jeste smiješni, svima bi složili tak da više nikad nikome ne treba išta napraviti, slabi ste vi ekonomisti
Upravo...
WraGG je offline  
Staro 01.06.2016., 16:24   #701
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
samo ne izgleda super kada uzmeš kantu para i onda se moraš vraćati još 3 puta krpat nekaj

zato i uzimaš kantu para da se ne moraš vratiti, ali i odvojiš dosta vremena za to.
syss je offline  
Staro 01.06.2016., 16:48   #702
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ne, uzmes kantu para i svaki put kad se vracas jos malo
JuiceBox je offline  
Staro 01.06.2016., 16:52   #703
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ma pusti ga samo ždere i loče dok "servisira" ka neprofesionalac, ova priča s kantom je ka on profi majstor ovo ono..
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 01.06.2016., 17:42   #704
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
0 reklamacija drvoje - NULA!!!
syss je offline  
Staro 01.06.2016., 21:52   #705
woobie
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 20
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
svaki nelegalni windows je fuserski
Ne bih se slozio. Ilegalno nije isti sto i fuseraj. To je kao da kazes da ekipa na crno ne moze bolje sloziti fasadu od neke firme koja izda racun. Ili da ti mehanicar u svojoj radionici ne moze bolje slozit auto nego u ovlastenom servisu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
woobie je offline  
Staro 01.06.2016., 22:48   #706
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Jasno ko dan. A 300kn za sve ono gore ni u ludilu...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline  
Staro 02.06.2016., 00:11   #707
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Sve ovisi čim se ko voli bavit i koliko na kraju cijeni svoj sat. Nakon nekog vremena dolazi iskustvo u igru, kad ti ne treba puno da nešto napraviš ili već napamet znaš napamet šta moze bit.

Al me nešto drugo zanima ovi Vi koji radite tih puno instalacija mjesečno (bitan broj jel, al nisu legalni win) imate slozene answer filove i custom instalacijske skripte + ninitie i nešto slično pa se lagano računalo samo instalira ili je tu ručni rad next next .... pa gasi ovo, ono pa install updatea itd.

Jel bar slipstreamate update jednom mjesečno na instalacijske medije ?

p.s. kak se zvaše šipka - plesačica ? (edit:sjetih se virtuagirl i sad je prek cijelog deska ...)
Forace je offline  
Staro 02.06.2016., 07:56   #708
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
0 reklamacija drvoje - NULA!!!
Moguće, kad im se više ni ne javljaš nakon šta ih opelješiš

Ili im "buđete baciš na kolena" i mušterije dovedeš na prosjački štap svojom profi satnicom
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 02.06.2016., 10:11   #709
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@forace... da, tu se može čudo napraviti sa prepodešenim medijem, meni se iskreno ne da maltrat s time jer nemam toliko reinstalacija da mi je to korisno.

zveknem wsus offline update da ne moram sjedit uz komp i da se sam resetira pa onda finišing touches i dženja - molim pare

@drvoje... prvo nije istina, drugo djelomično je - stvar je u tome da uvijek najavim minimalnu cijenu sa mogućim porastom i ima njih par koji su negodovali, ali na kraju platili i više se ne javili što mi iskreno super odgovara jer mi se ne da natezat sa takvima, a na kraju priče pokupim pare.

najjača je bila od stare kolegica, moja bivša učiteljica sa klasičnim opisom kvara NEČE i reko gle ako moram čupat podatke sa diska i/ili mijenjat disk i nanovo win dizat to će ti biti min. 600ak para (ne sjećam se više točno) i reko to ti je sa debelim popustom, a mala joj mora diplomirat i gore svi podaci... puf pant pa to mi je puno, reko onda možeš na 2 rate :jel_vidiš_kako_sam_dobar_prema_tebi: :metastaze:
syss je offline  
Staro 02.06.2016., 11:33   #710
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
kada kažu NE radi mi Internet - ma njemoj mi reći

treba biti fer cijena, starim klijentima može nekaj popusta, ali globalno treba držati cijene. Netko je već napisao - dođe ti vodoinstalater, nekaj odradi u 15 min i minimalno uzima 200 kn(bez računa naravno).

A sad bi ja trebao nekome pobrati komp, raditi na njemu(ovisno o poslu) minimalno 2 - 3 sata. Da ne pričam o izvlačenju podataka, backup-u, snimanje 10 aplikacija po željama korisnika za istu lovu? LOL
I još ga vratiti i objašnjavati gluposti sat vremena(pogotovo ako je mijenjao OS).
Igor_Zg je offline  
Staro 02.06.2016., 11:52   #711
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
A hebiga, naravno da uzme kad se njemu vidi kad napravi posao, tj pipa više ne curi.

Ti kad odradiš posao, nevidi se da si napravio
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 02.06.2016., 11:53   #712
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ne vidi se, al se osjeti

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Staro 02.06.2016., 12:44   #713
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jel im kazes da imas sve njihove podatke kod sebe?
Podatke kopiram prije reinstalacije i vraćam nakon nove instalacije,poslije toga brišem sve što mi netreba,ni Synology od 5 diskova koji imam nebi mi bio dosta za sačuvat sve te podatke.
Vjeruj mi da ni ne pogledam što kopiram jer za početak nemam vremena,drugo niti me zanima,zanima me samo da što prije vratim računalo i da stranka bude zadovoljna te naravno da što prije plati

Image diska radim za windowsima,driverima i ostalim programima prije nego vratim podatke gore.
shrek00 je offline  
Staro 02.06.2016., 15:16   #714
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Vjeruj mi da ima puno onih koji samo Golfa kupuju iako je nekad i skuplji od BMW-a. Hint: http://www.vwclubcroatia.com/forum/
Isto tako ima i brdo onih koji zele BS Player iako je VLC npr. u konacnici jeftiniji i bolje radi
Ja koristim Bsplayer, isprobao sam sve ostale i ne pašu mi. Oh noes.
X-Plosiv je offline  
Staro 02.06.2016., 18:00   #715
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Da, vidim da dosta ljudi pljuje po tom bs playeru. Ja ga koristim jer sam odavno naučen na nj i sa njim skidam titlove i odmah provjerim da li su ispravni. Za to mi služi. Ne shvaćam u čemu je problem sa tim playerom? Ne mislim na one verzije koje instaliraju i ostale pizdarije, nego na sam BS player. Probao sam i neke druge playere i sve je to manje više isto, ali ovaj mi je vrlo jednostavan za korištenje. Jedino sam primijetio da ponekad šteka sa hd materijalima.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline  
Staro 02.06.2016., 18:49   #716
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor driftwood Pregled postova
Da, vidim da dosta ljudi pljuje po tom bs playeru. Ja ga koristim jer sam odavno naučen na nj i sa njim skidam titlove i odmah provjerim da li su ispravni. Za to mi služi. Ne shvaćam u čemu je problem sa tim playerom? Ne mislim na one verzije koje instaliraju i ostale pizdarije, nego na sam BS player. Probao sam i neke druge playere i sve je to manje više isto, ali ovaj mi je vrlo jednostavan za korištenje. Jedino sam primijetio da ponekad šteka sa hd materijalima.
Isprobao sam većinu playera što su neki ljudi tijekom godina savjetovali, i nekako mi ne pašu. Zato mi se sviđa BSPlayer...a nisam imao problema sa HD materijalima.


Ja sam jednom nekom čovjeku isto štelao komp pola dana, stari komp, neki bluetooth stick iz Italije još u vrijeme dok je Cezar tražio vojnike...izgubim pola dane jer naravno računalo nije nikada vidjelo AV, ali je sva moguća govna, jer naravno facebook +igre + kazaa i tako slični ti programi čine čuda. Nakon svega, daje lik 50kn kao to ti je dosta. Inače me muž od sestrčne zamolio da napravim, pa sam rekao OK. Drugi put kada me zvao sam mu lijepo preporučio prijatelja koji će mu to napraviti za 200 kn, pa mi je probao preko telefona reći kod (od kojih 50tak znakova, jel) jer je to meni "sitnica". Onda mu objasnio da nemam vremena za riješavati to, ako hoće frenda neka kaže pa mu pošaljem broj. Inače bih mu sredio, ali garav čovjek, štaš.
X-Plosiv je offline  
Staro 06.06.2016., 14:26   #717
amper
Registered User
 
amper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Prvo i osnovno pravilo: izbjegavati rad sa bliskim prijateljima/rođacima/poznanicima - uvijek izvučeš deblji kraj


Četvrto pravilo: Pet minuta posla ne postoji. Posao od pet minuta obično traje danima

Plaćam radni sat automehaničara 200kn. Frajer nit ne dela sat vremena, ulije mi ulje i promijeni filter, malo baci pogled...

Cijena mora biti realna i adekvatna tvom znanju i kvalitetno obavljenom poslu. Čim kvalitetnije obaviš, manje će biti poziva slijedećih dana...

Inače, 200kn sam naplatio podešavanje konekcije između Bluetootha na laptopu i nekakvog dijagnostičkog uređaja 20 metara dalje. Trajalo je par minuta, ali moje učenje o Bluetoothu je trajalo satima tijekom mladosti.
Ni sam nebi ovo bolje sročio.
bliskim prijateljima/rođacima/poznanicima sve napraviš i još se vrijeđaju iz xy razloga, a u biti su nesposobni koristiti google za bilo šta osim za xxx i free games. Nema đabe ni u stare babe. "Đabe" poslovi mi odnesu najviše vremena.

Pojedinci očekuju da sve bude gotovo kroz klik klik klik. "A niste imali puno posla", ide to vama. Je ide gospon, ali se ja nisam rodio s usađenim klikovima. Ja sam proveo sate, dane pa i tjedne dok se rješavanje nekog problema nije svelo na nekoliko klikova.
Primjer iz prakse: dobijem poruku sadržaja da ne radi internet i da to vjerojatno nije puno posla, da koliko bi tražio. Dogovorili smo se i nakon obavljenog posla (klik, klik, klik) došlo vrijeme za naplatu, - koliko? 60 kn (bilo mi je žao naplatiti jel je doslovno bilo klik klik) ali moje vrijeme... Plate mi i komentiraju lijepi novci za tri minute posla. U svoju obranu sam rekao da je meni trebalo vremena da naučim kako se to riješi za tri minute.

Imao sam slučaj da je trebalo aktivirati windowse, i nikakvih problema nebi bilo da to nije bilo računalo preslabe konfiguracije za win 7, s tri antivirusa, hrpom virusa, punog prašine itd. Da bi uopće došao do stanja da mogu aktivirati windowse trebalo mi je dva sata dok nisam sve "počistio" - to za 100 kn.

Često se zakompliciraju slučajevi za koje mislim da će mi trebati "5 minuta", dobro je kolega Guls rekao, nema poslova od 5 minuta!

Neki klijenti dobro plate ali traže da napravim onako kako oni žele. Znači slušaj me i honorirat ću ti. Dosta traže ali i pošteno plate.

Ima ljudi koji zovu jel su lijeni malo googlati. Meni bolje.

Počeo sam s servisima na prijedlog osobe koja plača "nekom dečku" 300 kn za instalaciju windowsa/office-a/ drivera.
Nekako u isto vrijeme mi je prekipjela potrošnja mog vremena na pružanje besplatnog servisa, istina je next next i agree finish, ali, ja gubim 2,3 sata na tome. Vrijeme koje ne mogu vratiti i mora biti honorirano.

Od hvala se ne živi, mogu pomoći ali želucu, obitelji, elektri, holdingu, autu ne mogu reći hvala.

Počeo sam radeći za kikiriki dok se nisam opametio. Uz stvar za koju zovu bude još 10 drugih stvari. I naučio sam se pameti da dobro sve ispitam preko telefona, kažem okvirnu cijenu i tek onda se možemo dogovoriti oko termina.
amper je offline  
Staro 06.06.2016., 15:12   #718
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
e upravo to mene raspizdi... dodje mi bratic iz zagreba (slobostina) i veli mi kako mu je neki "expert" instaliravanje windowsa 7 naplatio 250 kn i to je kao cijena s "popustom" za njega... da bi mu nakon 10 dana bacalo da treba aktivaciju. pa jebemti takvog "majstora". i onda ja to trebam napravit kao mukte. a meni tu zao rec ljudima 50 kn za 15 min posla - bas to sta kazete , klik klik klik, al jebiga, on to ne zna a ja znam. a trebalo je vremena da znam gdje sta kako.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 06.06.2016., 15:24   #719
amper
Registered User
 
amper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
e upravo to mene raspizdi... dodje mi bratic iz zagreba (slobostina) i veli mi kako mu je neki "expert" instaliravanje windowsa 7 naplatio 250 kn i to je kao cijena s "popustom" za njega... da bi mu nakon 10 dana bacalo da treba aktivaciju. pa jebemti takvog "majstora". i onda ja to trebam napravit kao mukte. a meni tu zao rec ljudima 50 kn za 15 min posla - bas to sta kazete , klik klik klik, al jebiga, on to ne zna a ja znam. a trebalo je vremena da znam gdje sta kako.
Skinuo sam hrpetinu virusa i dobio migrenu dok nisam naučio "kako se aktiviraju" windowsi...

Ja bi razvalio pola auta i nebi ništa napravio da sam mijenjam selene na autu ili razbio pola kupaone dok nebi promjenio ventil. Majstor će to napraviti efikasno i dobro te zaslužiti honorar. Ljudi koriste računala ali nije svatko niti zainteresiran za otklanjanje kvarova ili se jednostavno ljude boje da ne pokrenu nuklearni reaktor ako nešto krivo "stisnu".
amper je offline  
Staro 06.06.2016., 16:39   #720
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor amper Pregled postova
Skinuo sam hrpetinu virusa i dobio migrenu dok nisam naučio "kako se aktiviraju" windowsi...

Ja bi razvalio pola auta i nebi ništa napravio da sam mijenjam selene na autu ili razbio pola kupaone dok nebi promjenio ventil. Majstor će to napraviti efikasno i dobro te zaslužiti honorar. Ljudi koriste računala ali nije svatko niti zainteresiran za otklanjanje kvarova ili se jednostavno ljude boje da ne pokrenu nuklearni reaktor ako nešto krivo "stisnu".
tocno to ja pitam svoju staru dok pita dal da klikne "tu". reko kaj oce eksplodirat nekaj ak krivo kliknes?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na