Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2023., 12:09   #1921
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
U prethodnom ugovoru sam imao 500 megabitnu brzinu pa su je ukinuli i ponudili gigabitnu uz veću cijenu naravno. Sad imama gigabitni i nju ukidaju i ako hoćeš dvogigabitnu moraš više platiti (ako ju uopće možeš dobiti).
Ponašaju se ko neka firma od 10 zaposlenih i s tržišnim udjelom od 0,8%
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2023., 12:42   #1922
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
U pravilu je da ostane status quo ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2023., 14:54   #1923
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da li te tjeraju da sad odmah odabereš ili možeš ostati na ovome bez ugovora dok ide?

tnx
Netko je već napisao, da će nas bez ugovorne obveze automatski apgrejdati na 2 Gb/s po još većoj cijeni.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2023., 16:04   #1924
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 332
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Netko je već napisao, da će nas bez ugovorne obveze automatski apgrejdati na 2 Gb/s po još većoj cijeni.
Ne bih baš rekao da će to tako biti jer imaš uslugu Turbo internet a nova usluga je Giga NET, barem ne bez tvog pristanka.
Ja sam još u prvoj godini ugovora pa ću o tome razmišljati tek za godinu dana, ali ova nova ponuda je puno lošija od ove koju sam ja uzeo prošle godine.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2023., 17:24   #1925
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Ne bih baš rekao da će to tako biti jer imaš uslugu Turbo internet a nova usluga je Giga NET, barem ne bez tvog pristanka.
Ja sam još u prvoj godini ugovora pa ću o tome razmišljati tek za godinu dana, ali ova nova ponuda je puno lošija od ove koju sam ja uzeo prošle godine.
Bez ugovora ti mogu mijenjati sve, u tome i jest poanta. Ako oni žele, mogu tebe i postaviti na jeftiniji paket, ali niti jedan operater to neće napraviti, svi automatski guraju skuplji paket.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2023., 19:19   #1926
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 332
Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
Bez ugovora ti mogu mijenjati sve, u tome i jest poanta. Ako oni žele, mogu tebe i postaviti na jeftiniji paket, ali niti jedan operater to neće napraviti, svi automatski guraju skuplji paket.
Kod mobilnih usluga stalno mijenjaju te pakete, ali onima koji su uzeli paket prije ukidanja ne mijenjaju automatski u novi paket. Ako korisnik želi novi ugovor, onda je druga stvar i mora uzeti novi paket.
Ne vidim zašto bi bilo drugačije za fiksne pakete. Druga stvar da su povećali brzinu i cijenu postojećeg paketa, onda bi sve bilo automatski.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 13:46   #1927
MarkoGaming
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Europa
Postovi: 11
To što nude samo 300 Mbps i 2 Gbps u novim paketima mi je vrlo interesantno. Očito su 'istraživali' koliko većini ljudi treba, uključili u tu formulu i kapacitet mreže te došli do zaključka da će imati 2 Gbps za onih 10% ljudi koji su voljni to platiti i kojima je to potrebno ili žele, te 300 Mbps za preostalih 90% korisnika kojima je to sasvim dovoljno
MarkoGaming je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 16:58   #1928
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 182
Citiraj:
Autor MarkoGaming Pregled postova
To što nude samo 300 Mbps i 2 Gbps u novim paketima mi je vrlo interesantno. Očito su 'istraživali' koliko većini ljudi treba, uključili u tu formulu i kapacitet mreže te došli do zaključka da će imati 2 Gbps za onih 10% ljudi koji su voljni to platiti i kojima je to potrebno ili žele, te 300 Mbps za preostalih 90% korisnika kojima je to sasvim dovoljno
Ma istrazivali su oni kako najbolje zaj*bat korisnike... Ponudili 300 jer toliko nudi konkurencija(Telemach) pa da se izravnaju bar i podigli sa 1gbit na 2 gbit (isto jer konkurencija nudi) tak da mogu naplaćivati duplo više to povećanje koje efektivno nikom ne znači puno, većina tih zahtjevnijih bi bilo zadovoljno i sa 1 gbit na manjoj cijeni, koji su mogli i ostaviti da su htjeli, ali ovako mogu naplatit više heh.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 17:04   #1929
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Nece prisiliti nas koji imamo 1G da uzmemo vecu ili manju brzinu?
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 17:09   #1930
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 182
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Nece prisiliti nas koji imamo 1G da uzmemo vecu ili manju brzinu?
Pa ne mogu vas prisiliti ako nećete potpisati drugačiji ugovor, mogu ali im nije u interesu jer onda moraju pomuditi raskid ugovora bez penala.

Ako trenutno imate popust na ugovornu obvezu koji ističe nakon 2 godine, onda će biti skuplje ako ne produljite ugovor s novim popustom, a onda će se morati odabrati novi paket 2 gbit ili na manji paket od 300 mbit.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2023., 18:05   #1931
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ista je cijena na ugovor il ne. I sve se prica kad istekne ugovor, a ima hrpa koja nije pod ugovorom.

Treba cekat sljedeci mjesec pa vidjeti
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 04:40   #1932
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor data202 Pregled postova
Ma istrazivali su oni kako najbolje zaj*bat korisnike... Ponudili 300 jer toliko nudi konkurencija(Telemach) pa da se izravnaju bar i podigli sa 1gbit na 2 gbit (isto jer konkurencija nudi) tak da mogu naplaćivati duplo više to povećanje koje efektivno nikom ne znači puno, većina tih zahtjevnijih bi bilo zadovoljno i sa 1 gbit na manjoj cijeni, koji su mogli i ostaviti da su htjeli, ali ovako mogu naplatit više heh.
Ajde da nude kao Telemach, ali ne nude. Telemach nudi simetričnu brzinu u najvišem paketu 2/2, ovi 2/1. Također, razlika je minimalna brzina; A1 nudi u rasponu od 100 do 300 Mb/s, Telemach garantira brzinu koju plaćaš i najmanja/najveća je ona deklarirana; nema od-do.

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 08.09.2023. u 04:51.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 06:44   #1933
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Telemach kada dode na razinu korisnika A1 i HT, bude mijenjao svoju politiku za brzine... Osim toga ludi su ako ostave to tako jer nitko ne može biti 100% siguran da će to tako moći isporuciti. To je samo jako dobra reklama.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 11:17   #1934
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Telemach kada dode na razinu korisnika A1 i HT, bude mijenjao svoju politiku za brzine... Osim toga ludi su ako ostave to tako jer nitko ne može biti 100% siguran da će to tako moći isporuciti. To je samo jako dobra reklama.
Zato 2/2 nude isključivo na vlastitoj infrastrukturi, jer su sigurni da ona to može podnijeti. Na iznajmljenoj infrastrukturi nude 1000/500 max. Svejedno, ne bi garantirali brzinu da nisu sigurni u infrastrukturu.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 16:17   #1935
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Ma kakvo garantiranje brzine, jel netko stvarno još vjeruje onome što oni pišu na svojim web stranicama... toliko kuknjave o Telemach brzinama ljudi koji imaju 1Gbps a dobivaju 500-600 Mbps nisam vidio za HT i A1 ZAJEDNO ... rekoh već, da mi sutra netko ponudi 2/2 od Telemacha ili 2/1 od A1 iste sekudne bi uzeo ovu sporiju brzinu od A1 jer bi bio koliko-toliko siguran da ću toliko i dobiti a ako ne dobijem imam se kome žaliti, sa druge strane kod Telemacha je divlji zapad i ne možeš često ni SZK dobiti a komoli se kome požaliti na brzine..
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 16:59   #1936
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Ma kakvo garantiranje brzine, jel netko stvarno još vjeruje onome što oni pišu na svojim web stranicama... toliko kuknjave o Telemach brzinama ljudi koji imaju 1Gbps a dobivaju 500-600 Mbps nisam vidio za HT i A1 ZAJEDNO ... rekoh već, da mi sutra netko ponudi 2/2 od Telemacha ili 2/1 od A1 iste sekudne bi uzeo ovu sporiju brzinu od A1 jer bi bio koliko-toliko siguran da ću toliko i dobiti a ako ne dobijem imam se kome žaliti, sa druge strane kod Telemacha je divlji zapad i ne možeš često ni SZK dobiti a komoli se kome požaliti na brzine..
Hahah ne znam otkud ti to jer ja sve poznanike koje sam pitao, a da imaju Telemach su zadovoljni uslugom. Čak i ovdje na forumu, te na drugima ljudi doslovno pišu kako su zadovoljni. Ako se referiraš na društvene mreže, pogledaj stranicu od A1 i HT, komentare dolje; zabavno do bola.

Telemach dobiva hejt zbog službe za korisnike. Meni još nije trebala otkad od vremena Tele2, ali zato mi je trebala od A1 i s njom se baš dobro nisam proveo. Ali kao i uvijek, ovo vrijedi za sve operatere–napredna služba za korisnike je na mailu, ne na telefonu. Kod svakog operatera, na telefonu su studenti koji ponavljaju što im je napisano u tekici jer ništa drugo ne znaju. Telemach nije iznimka.

I hoćeš realno? Ako Telemach tvrdi da ćeš imat 1 Gb/s cijelo vrijeme i da je to najmanja brzina, a ti to nemaš, kvalificiraš se za raskid ugovora bez penala. HT i A1 imaju rang, pa ti komotno mogu i spustit brzinu na to, A1 čak ima i fair use ako se ne varam.

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 08.09.2023. u 17:06.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 17:28   #1937
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
A gle što da ti kažem, ti uživaj u svojih "punih" 1Gbps jer eto tako im piše negdje na webu ili raskidaj onda iduća 3 mjeseca bez interneta jer eto "možeš" (stvarno možeš). Fascinantno mi je da ljudi još uvijek više vjeruju reklami nego onome što korisnici sami pišu kakvo je stanje u praksi, ali i što piše na HAKOM-ovoj stranici tko kako stoji po pitanju tih tužbi (dostupno je sve, proguglaj, sve piše). A sutra kada (ako) ti ne isporuče toliko ćeš što točno? Pokušavati iduća 3 mjeseca doći u kontakt sa njima, zvati HAKOM ili samostalno pokretat tužbe? Good luck i javi nam dojmove svakako
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 17:54   #1938
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
@marko
Ajde smiri se, upadaš u svaku temu koju nije vezano sa Telemachom. Radiš antireklamu u svakoj temi. Cijelo vrijeme si opravdavaš tražlice zbog nedostatka vbuletin i uvijek novosti Telemacha kontra temi.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 19:28   #1939
JohnKonj
Registered User
 
Datum registracije: May 2021
Lokacija: Bukurešt
Postovi: 57
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@marko
Ajde smiri se, upadaš u svaku temu koju nije vezano sa Telemachom. Radiš antireklamu u svakoj temi. Cijelo vrijeme si opravdavaš tražlice zbog nedostatka vbuletin i uvijek novosti Telemacha kontra temi.
Bilo bi prekrasno da dobije doživotni ban sa ovog i bug foruma ali nemamo sreće.
JohnKonj je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 20:01   #1940
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
A gle što da ti kažem, ti uživaj u svojih "punih" 1Gbps jer eto tako im piše negdje na webu ili raskidaj onda iduća 3 mjeseca bez interneta jer eto "možeš" (stvarno možeš). Fascinantno mi je da ljudi još uvijek više vjeruju reklami nego onome što korisnici sami pišu kakvo je stanje u praksi, ali i što piše na HAKOM-ovoj stranici tko kako stoji po pitanju tih tužbi (dostupno je sve, proguglaj, sve piše). A sutra kada (ako) ti ne isporuče toliko ćeš što točno? Pokušavati iduća 3 mjeseca doći u kontakt sa njima, zvati HAKOM ili samostalno pokretat tužbe? Good luck i javi nam dojmove svakako
Ajmo ovako, možeš li linkati HAKOM-ovu statistiku po kojem je Telemach najgori? I sad ne želim onu staru gdje su se provlačili po medijima, kad stvarno jesu imali pritužbi zbog tranzicije čitavih sustava na novi. Linkaj novu statistiku, svježu, bar od ove godine kada je tranzicija odavno završena.

Hvala.

BTW na A1 sam (još uvijek) zbog svoje lijenosti. Ali stigne li mi veći račun kad 2 Gb/s bude dostupan na mojoj lokaciji, istog dana radim prijelaz. Onda mi neće biti teško. I samo da znaš, i ja sam se tjednima borio s A1 oko usluge. SZK mi nikako nije mogla pomoći, pa sam pisao prigovore i čekao odgovore danima. Svaka usluga je dobra kada radi. Nema tog operatera na kojem kada ti se pojavi greška, riješit će problem instant, pa ni A1. Natezat ćeš se i s njima i s Telemachom i s HT-om.
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@marko
Ajde smiri se, upadaš u svaku temu koju nije vezano sa Telemachom. Radiš antireklamu u svakoj temi. Cijelo vrijeme si opravdavaš tražlice zbog nedostatka vbuletin i uvijek novosti Telemacha kontra temi.
Donosim činjenice. To što vas činjenice smetaju, zaista nije moj problem.
Citiraj:
Autor JohnKonj Pregled postova
Bilo bi prekrasno da dobije doživotni ban sa ovog i bug foruma ali nemamo sreće.
A ti doživotni ban s interneta. Da, zaista nemamo sreće. Svaki forum ima opciju ignoriranja autora, molim te, učini mi uslugu i ignoriraj me.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 20:37   #1941
JohnKonj
Registered User
 
Datum registracije: May 2021
Lokacija: Bukurešt
Postovi: 57
Poanta je da nađemo opciju da te cijeli forum ignorira a ne samo ja ali to nažalost nema.
JohnKonj je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2023., 14:36   #1942
KillerLoop2807
motion graphics freak
Moj komp
 
KillerLoop2807's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Kutina
Postovi: 175
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
@KillerLoop2807

kod tebe stalno nesto drndaju. recimo kod POU bili su minimalno 7 puta sto sam ja vidio.
tko zna da li je uopce dobro spojeno.

znam da su dvaput imali ispravak kod POU.
Ma nisu normalni. Znači nas troje svako malo zovemo i nitko nema blage veze što je s nama...

Radi se o "slijepom" kvartu oko OŠ Frank, centrala na ulazu u ulicu.
KillerLoop2807 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2023., 15:38   #1943
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Jedan kabel od modema ide na obicni switch. Na taj switch spojen je stb, ap i tv, te drugi switch u prizemlju na kojeg je spojen stb i pc.
Taj drugi stb radi samo dok je upaljen pc. Ako se ugasi pc onda ledi slika. Isto se dogada ako istekam iz struje. Cim se upali pc odmah normalno radi stb.

Kako je to povezano?
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2023., 12:20   #1944
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Jel zna netko password i user za ZTE F670L?

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2023., 18:04   #1945
dxer
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Da li je netko probao koristiti S/PDIF izlaz na Kaonmedia KSTB4020 uređaju i da mu radi ?
Ja sam upravo probao stavit audio optički kabel i povezati ga na Denon audio receiver da mogu tako slušati Stingray kanale, ali nema nikakvog tona. Svjetlost prolazi kroz kabel, ali izgleda nije omogućen izlazni audio signal.

Ako ima netko takav optički kabel pa da proba, tako da znam jel možda nešto kod mene ne štima ili taj izlaz nije omogućen.
dxer je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2023., 19:21   #1946
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Ako se ne varam, na starom Kaon - u je trebalo kroz menu aktivirati / odabrati digital audio out i format / tip izlaza.
Mada sam na netu vidio da je tu A1 nešto ka**io oko "licence za zaštitiu sadržaja"
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2023., 23:47   #1947
t-krom
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 67
Uskoro će mi doći nuditi 2gb. Koji uređaj da inzistiram da mi daju? Ili ima samo jedan koji je trenutno u opticaju pa nema izbora.
t-krom je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2023., 04:46   #1948
Tirkiz
Poludrago kamenje
 
Tirkiz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2023
Lokacija: Ogulin
Postovi: 197
Citiraj:
Autor t-krom Pregled postova
Uskoro će mi doći nuditi 2gb. Koji uređaj da inzistiram da mi daju? Ili ima samo jedan koji je trenutno u opticaju pa nema izbora.
Vidi prethodnu stranicu moj post odmah na vrhu koji router daju i njegovu specifikaciju

Na optici 2 Gbps dijeli se router ZTE XGS-PON F8648P L3 ONT i Mesh: ZTE H3601P
Tirkiz je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2023., 13:45   #1949
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Tirkiz Pregled postova
Dobio odgovor od A1, na optici 2 Gbps dijeli se router ZTE XGS-PON F8648P L3 ONT i Mesh : ZTE H3601P

Na ZTE webu stoji za ZTE F8648P router:
WAN
•1xSC/APC connector for XGS-PON
LAN
•1x10GE+4xGE RJ-45 ports
•2xFXS RJ-11 ports
•1xUSB 3.0 port
•4x4802.11b/g/n/ax Wi-Fi @ 2.4GHz
•4x4 802.11a/n/ac/ax Wi-Fi @5GHz(160MHz)

Znači da A1 izgleda jedini dijeli router sa 10 Gbps LAN portom



EDIT 1:
taj 10 Gbps je LAN port, podržava i niže brzine (100M / 1G / 2.5G / 5G / 10G) pa se može koristiti i kao ostali gigabitni portovi ako nemate komp/switch koji ima mrežnu više od gigabita

EDIT 2:
A1 mi je rekao da njihov firmware ne ograničava ovaj 10 Gbps LAN port, dakle spojite na njega 10 Gbps switch ili NIC, radit će tom brzinom. Brzina Interneta će naravno biti do 2 Gbps jer je takva tarifa

U kojoj kombi to nude? Ja sam sad na 1G, treba tražit/nadoplatit? Znaš možda može li se napokon dobiti PPPoE tj. bridge mode routera?
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2023., 08:07   #1950
dxer
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ako se ne varam, na starom Kaon - u je trebalo kroz menu aktivirati / odabrati digital audio out i format / tip izlaza.
Mada sam na netu vidio da je tu A1 nešto ka**io oko "licence za zaštitiu sadržaja"
Ne vidim tako nešto na ovom mom uređaju, da mogu odabrati aktivaciju porta.
Ne kužim niti onaj port sa strane AV piše. Probao uštekat zvučnik, ništa osim zujanja.
dxer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na