Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2021., 18:00   #1951
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Znači jeftino je i imaš mogućnost to naručiti, već na tome trebamo biti zahvalni, što nam je omogućeno da naručimo specifične stvari za malu cifru i nikakvu poštarinu, a ne još kukati kako dugo traje dostava i kako ide magarcima.
Ako toga i nema kod nas, vjerujem da ima EU trgovina koje prodaju to što trebaš i koje ti to mogu poslati u roku par dana na kućnu adresu ali ćeš i platiti, guglaj.
Odlicno kad ima daj mi link, ja cu narucit odma sad, i za 5x cijenu nema problema nikakvog. Cak i za 10x cijenu

Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
lol, kakvi crni kamioni iz Kine... Opet pišeš nebuloze po forumu.
Ne ide nikakvim kamionima ni brodovima, prijevoz brodom ima sasvim drugačiji sistem špedicije i nije namjenjen za naše pošiljke i krajnje kupce nego za uvoznike i veleprodaju, osim u iznimnim slučajevima.
Ma kakvi kamioni ko je cuo za to boze sacuvaj neide nikad nista sa kamionima u Europu
https://www.dsv.com/en/about-dsv/pre...ust-15-17-days lol, kakvi kamioni.... eto ko pise nebuloze i trolla kao i uvijek. (cisto za napomenu prvi link s googla sam odabrao ima ih xxx). Da i željeznica se isto koristi.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2021., 18:04   #1952
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Odlicno kad ima daj mi link, ja cu narucit odma sad, i za 5x cijenu nema problema nikakvog. Cak i za 10x cijenu
Traži sam, ali pošto si nedavno izjavio da nitko u HR ne drži kondenzatore osim chipoteke, to dovoljno govori koliko si sposoban nešto pronaći.


Citiraj:
Ma kakvi kamioni ko je cuo za to boze sacuvaj neide nikad nista sa kamionima u Europu
https://www.dsv.com/en/about-dsv/pre...ust-15-17-days lol, kakvi kamioni.... eto ko pise nebuloze i trolla kao i uvijek. (custo za napomenu prvi link s googla sam odabrao)
Pa to je privatni prijevoznik koji nema nikakve ugovore s poštama i neće prevoziti međunarodni poštanski promet i tvoju maskicu za mobitel od 1.99$ !!
Jbt kakve provale ti pišeš iz dana u dan...
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2021., 18:22   #1953
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Traži sam, ali pošto si nedavno izjavio da nitko u HR ne drži kondenzatore osim chipoteke, to dovoljno govori koliko si sposoban nešto pronaći.
Kondenzatore nisam ni trazio, jer bi uvijek kupio u chipoteke i u st nezz drugu trgovinu za to, u koje znam da ima. ali kad sam ja nesposoban nac, a ti tako pametan i obdaren svom pameti svijeta i sam tvrdis da se SVE moze kupiti u nas, eto ja kažem moze i EU, nadji mi to sto mi treba, dam ti i 10% provizije nije problem.
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Pa to je privatni prijevoznik koji nema nikakve ugovore s poštama i neće prevoziti međunarodni poštanski promet i tvoju maskicu za mobitel od 1.99$ !!
Jbt kakve provale ti pišeš iz dana u dan...
Je nema on, ni niko drugi ko pruza te usluge ugovor s postama svijeta, to znas jer radis za sve njih pretpostavljam i znas sadrzaj svakog kamioma, ali zato aviokompanije koje, nisu privatne posto ovi jesu ima bit, imaju ugovore sa postama, i one ce, cijeli avion ce u biti, poletit zbog moje maskice od 1.99$, ali se poste se nece dogovorit sa kamionskim kompanijama za prijevoz nego isključivo avionskim jer, jer logika.
A te privatne transportne kaminonske kompanije zive od ne transporta posiljki jer je to nemoralno ili?

Troll troll troll away... dosta gunlbljenja mog. vremena na trolla
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2021., 18:32   #1954
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Gle, činjenica je da ne razumiješ o čemu pišeš pa ne razumijem zašto nastavljaš?
Prijevoz kamionom je B2B usluga, naručit će ga npr. proizvođač auta da im se dostave chipovi iz Kine.
Kamionima se ne vozi međunarodna pošta jer nije ni najmanje isplativo i kineska država ne subvencionira takav način prijevoza, kao ni bilo koji drugi.
Skuplje je gorivo nego pun kamion raznih škart gadgeta iz Kine.

Avion je i dalje daleko najjeftiniji za poštanski promet, sa ogromnim brojem ruta i te kompanije imaju ugovore da prevoze naše "besplatne" pošiljke.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2021., 21:19   #1955
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2021., 21:25   #1956
Roby-V
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 171
Evo jedan biser iz HP, jucer mi stigao paket nakon 10tak dana kasnjenja, a danas ujutro stize SMS da mi danas stize paket koji je vec stigao.
Roby-V je online   Reply With Quote
Staro 30.03.2021., 22:17   #1957
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Evo kolega Pentel, izgleda da sam i ja bio u krivu a i ti u krivu
https://play.rtl.hr/rtl-direkt-p_744...021-c_12856793 od 23:15

Ukratko, za HP vecina posiljaka Iz kine ne dolaze sada avionom nego stiže vlakom do Europe i onda se prekrcavaju u kamione.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2021., 11:27   #1958
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Već pet dana (od prošlog petka) mi na trackingu stoji "zaprimljeno". U pitanju je paket koji iz Zagreba treba doći na adresu u... Zagrebu. Naručio sam neku majicu i šalju samo poštom, jbg.

Edit: Cura jučer poslala paket frendici u Njemačku i na trackingu piše "Na putu". Jbt, prije će doć ovaj paket u Njemačku nego ovaj moj. Wtf.

Jel takvo kašnjenje normalno?
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2021., 11:33   #1959
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Samo pet dana? Ako je ispod 2 tjedna, nije normalno kod HP-a. Prebrzo je
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2021., 15:24   #1960
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Da, jos prije doba korone Drug Brko meni slao nešto, mislim čak HP Expressom iz Karlovca u ZG, 2 tjedna je trajalo
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2021., 11:44   #1961
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Stiglo danas, reko mi poštar da ne računaju vikend :-D
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote