Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2016., 12:58   #3751
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Yolo rush sad daje najveću lovu:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...3#entry1332163

- meta na čelo, 4xW za full speed, boost on i prema neprijatelju za najviše love


Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Izrazite nezadovoljstvo na njihovom forumu, tamo barem čitaju pa možda promijene mehaniku...
Yup. Malo Throl... er citiram samog sebe:

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 13:11   #3752
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Bas gledam topic i pitam se zasto nema notifikacije za nove postove.... pa izrazio sam nezadovoljstvo. A da, izbrisali mi post.
Gledam gore sta je jedan lik fino rekao kako los igrac izgubi brod i ne napravi dmg da plati popravke. A sad dobar igrac starta rundu kao da je izgubio brod i placa full popravke. Nema ni toga posta... brise stoka postove ako si imalo agresivan il ako pogodis cinjenicu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 14:04   #3753
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Što si im sve svece skidao tamo pa su ti pobrisali post?

Barem par dobrih vijesti:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...4#entry1330084

Citiraj:
Q: Are you satisfied with the performance of the Bismarck? Some consider it overpowered, especially its secondaries. Are the developers considering a nerf?

A: We are not considering it now. German BBs, in our opinion, look good. We wanted them to be good brawlers, and they seem to work that way. What's more pleasing, is that players tend to understand that and enjoy them.

---

Q: How much of the suggestions made by the playing community, be it here on the subreddit or one of the forums, does the development team consider for implementation? I'm not talking about pure game mechanic complaints, such as "OMG fix high tier economy pls"-stuff (but thank you for giving us a new game economy system smiley face), but rather more focused on additions to the game, such as this proposed second IJN carrier line? Would be interested to know whether community contributions in this manner are valued by the development team.

A: They are valued, because the game is obviously being developed for the audience. However, there may be difference between one popular proposal (which appeals to a limited group of players) and one popular trend (which is distinctly seen througout the while community).
And we do try to react as quick as we can - even yesterday, working here in comments, I was able to start three tasks for New Orleans, Tenryu and Mogami improvements - which is great. And today, two bug reports came from this community.
Što se tiče ekonomije, morat će je mijenjati ako ne žele ostat i bez ono malo CV igrača koji ih još igraju. Imam dojam da im je uzroak i pogotoov meta na PTS bilo nedovoljno za pošteni test prije ubacivanja u patch. Pa je zato ovakav model zaživio u live verziji.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2016., 19:41   #3754
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Thor, ovo je cisti razlog zasto je njihova komunikacija sa ljudima na nuli i PTR sluzi kurcu. I onda se govorilo da je ekonomija losa...otislo u live. Od pocetka se govorilo da ce to bit propast, al njima je draze kad par dupelizaca podrzava ocito losu promjenu nego da misle svojom glavom.

A za izbrisani post...pa i nisam bio toliko ostar, nisam dobio warning il ban, tako da mislim da samo sutke brisu misleci kako ekipa nece primjetit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 01:18   #3755
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Komunikacija im je uvjerljivo najgora na EU serveru. To nije nikakva tajna. Zato i imamo "info sa RU servera" thread na službenom forumu gdje je glavni info što dolazi...

Enivej. Našao ovaj Notserov video sa Des i Propulsion Mod 2 / Steering Gear Mod 3:



Skužio sam da je Des trom. I kad si jednom commited, često je to kraj priče nevezano koliko ih povućeš sa sobom dolje. Zato i većina ekipe ima low survival rate s njim. Tako da ako već tako mora biti, mogu se barem zabaviti sa WASD haxom & Des.

Kapetan je trenutno u postupku retreninga sa Balmera na Des. Još 40k to go...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 01:31   #3756
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Napokon i 15-i bod na kapetanu za Bmarka.
Upgrade za sekundarne: check
Zastavica za sekundarne: check
Manual firing za sekundarne: check

Rezultat:

Najjači brawler trenutno.
Imam osjećaj da ovi sekundarni demoraliziraju neprijatelja, pogotovo DD-ove.
Maloprije mi jedan Farragut išao prići, onako direktno. Pa to je smiješno šta su mu napravili sekundarni.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 03:01   #3757
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Napokon i 15-i bod na kapetanu za Bmarka.
Upgrade za sekundarne: check
Zastavica za sekundarne: check
Manual firing za sekundarne: check

Rezultat:

Najjači brawler trenutno.
Imam osjećaj da ovi sekundarni demoraliziraju neprijatelja, pogotovo DD-ove.
Maloprije mi jedan Farragut išao prići, onako direktno. Pa to je smiješno šta su mu napravili sekundarni.
happy hunting
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 07:06   #3758
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Da li sa sjeća netko za ARP Ashigara i onaj drugi (Hiei, mislim da je taj), do kada je trajala misija? 01.10 ili još traje do 01.11.??
  Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 07:52   #3759
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
01.10.

Taman nisam stigao napravit 4.-ti dio misije.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 08:54   #3760
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Pa jeboimpasmater onda.
Ja sve napravio i ništa od brodova.
Baš krasno
Izgleda da će i to biti kao sa vašim zastavicama...piši, nateži se.

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 01.10.2016. u 08:59.
  Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 09:37   #3761
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Jesi probao promijenit luku? Mislim da treba biti postavljena "yokosuka", ako se dobro sjecam naziva. Ja dobio kapetana, al nisam stigao zavrsit taj zadnji dio tako da nisam dobio brod.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 09:59   #3762
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Jesi probao promijenit luku? Mislim da treba biti postavljena "yokosuka", ako se dobro sjecam naziva. Ja dobio kapetana, al nisam stigao zavrsit taj zadnji dio tako da nisam dobio brod.
Ovo
istu reakciju sam imao nakon zavrsenih misija
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 14:29   #3763
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976












Moglo je to i bolje, npr. da nisam pri kraju stajao bočno Iowi, ali jbga.
-->
Dosad najbolja partija sa Bmarkom.
Mislim da sam ga shvatio. Preko 12km koristit HE (osim na bočne cruisere), ispod toga AP+sekundarni.
Baš te potiče na brawling i zbližavanje s neprijateljem













Moglo je to i bolje, npr. da nisam pri kraju stajao bočno Iowi, ali jbga.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 16:19   #3764
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
To ti je tako kad te topovi hoce. Onda redas citadele ko blesav. A nekad je jednostavno tako frustrirajuce da bi razbio monitor.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2016., 18:06   #3765
Admiral72
Registered User
 
Admiral72's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Koper, Slovenija
Postovi: 42
Decki, ako morate trenirati kapetane, ranked je ta vikend odlicna prilika. Uz zastavice imate i bonus 100%+XP ako ste u prvih 5 (u ranked ste skoro sigurno).

Pobjede mi nose cca 15.000 XP na kapetanu svaku partiju (sa dragon flag, naravno).

Edit : 9 bitaka za 7 preskocenih ranka (startao od pocetka, easy peasy). Farragut OP

Edit2 : Da li je moguce, da su malo nerfali XP u ranked? Recimo dobijena partija, 66k dmg, 3 potopljena broda (od toga jedan DD), oba osvojena capa, samo 1.800 XP. Mogao bi se kladiti, da bi u 3.sezoni za taku partiju dobio min 2.500 XP...

Road to Rank15 je bio nesto brzi od ocekivanog Da li vrijedi gurati do 12, 10? Samo su zastavice u pitanju a ostalo se cini kao neko grindanje..

__________________

Zadnje izmijenjeno od: Admiral72. 01.10.2016. u 20:03.
Admiral72 je offline   Reply With Quote