Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.09.2016., 18:07   #3391
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Fubuki u trenutnoj verziji, minus brutalna 21k dmg / 65 čvorova torpeda koja trenutno ima će najvjerojatnije završiti na T7 kao Akatsuki (kasnija podklasa) samo sa slabijim torpedima (Hatsuharu upgraded). Kagero je novi T8, vrlo vjerojatno nepromijenjen. Yugumo bi mogao najvjerojatnije biti buffani Kagero (Shimakaze topovi, i slično). Više detalja u ovom odličnom postu:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...1#entry1271981
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2016., 19:58   #3392
Juhica2
Registered User
Moj komp
 
Juhica2's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Otoče
Postovi: 65
Akizuku mi se čini kao vrlo interesantan zbog toga što će izgleda biti sasvim netipičan za japansku liniju DD-a. Jaki topovi i AA nasuprot manjem broju ipak potentnih japanskih torpeda sa dobrim rangeom i brzinom.
Juhica2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 08:49   #3393
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Benson je u luci od jučer, Gneisenau se bliži. Nažalost je jučer bila jedna od onih večeri gdje se nagledaš debila dovoljno za cijeli mjesec.

No, vrtim film unatrag za one 3 izgubljene partije s Hakuryuom i podosta sam i sam kriv jer sam kriminalno loše odigrao barem 2 od 3 izgubljene. Dok sam se ja bavio glupostima svoje flote drugi CV je izveo par uspješnih strafe napada na moje lovce i kasnije nisam mogao operirati kako spada. 3 najgore partije sa Hakuryuom od kad ga imam...

Hvala Bogu pa je DD misija gotova, jer koliko morona ne zna igrat DD postalo je (Vlaović) evidentno zadnja 3 dana.

Citiraj:
Autor Juhica2 Pregled postova
Akizuku mi se čini kao vrlo interesantan zbog toga što će izgleda biti sasvim netipičan za japansku liniju DD-a. Jaki topovi i AA nasuprot manjem broju ipak potentnih japanskih torpeda sa dobrim rangeom i brzinom.
http://forum.worldofwarships.eu/inde...3#entry1272423

Citiraj:
It's assumed that two types of playstyle will be made:
Sufficiently versatile ships, unobtrusive and designed to both use main caliber and torpedoes
More "artillery" variants with fewer torpedoes (but with wider arcs/faster traverse/faster torpedoes) and access to the reload accelerator
The current playstyle of "stealth [torpedo] soup" will therefore change.
But this in preliminary information, the branch in the near future will go to supertest.
- ova 4 broda koja završavaju s Akizukijem biti će IJN Gunboat DD linija




Malo ekipe je to znalo koristiti, ali recimo Mutsuki je iako je imao na zadnjem Hull-u samo 2 topa - ti topovi su se super brzo okretali i u duelu unutar capa sa Minekazeom ga je pojeo. Tako da vidim zašto su baš na Mutsukiju napravili lom za gunboat pod-liniju.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 09:03   #3394
Admiral72
Registered User
 
Admiral72's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Koper, Slovenija
Postovi: 42
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

No, vrtim film unatrag za one 3 izgubljene partije s Hakuryuom i podosta sam i sam kriv jer sam kriminalno loše odigrao barem 2 od 3 izgubljene.
Ja vise puta pomislim, da uzmem (otkljucanog) Taiha. Samo mi se cini, da je CV toliko specificna klasa, da bi trebao ponovno uc u onaj ritam, sto zahtjeva vrijeme (a nemam ga) za praksu. U ono doba, kad sam gurao japansku liniju, samo sam igrao carriere i nista drugo. Ako udjes s njima u onaj pravi "mojo", mozes dominirati po mapi.

BTW, bas je bilo zabavno sinoc, bez obzira na razultat
__________________
Admiral72 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 09:13   #3395
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Taiho je odličan CV. Plus, T9 je pa manje vidiš T10 debilizam kempanja.

S druge strane power spike je ogroman kad prelaziš sa T8 na T9 CV. Prvo, japanci dobivaju još jedne torpedaše i to je noćna mora za DD-e i BB-e. Drugo, imaš pristup 3. slotu / modulu i tu se obavezno stavlja +15% HP aviona.

Na kraju, puno više igrača igra T9 CV nego što nas ima na T10. Ima dana kad odustanem s Hakuryuom jer mi je vijeme čekanja preko 5 minuta. A onda ako se netko pojavi MM slaže instant game od bilo čega dostupnoga i to rezultira 5 na 5 partijama gdje CV-i pometu sve pred sobom jer ekipa nema flotu za plovit u grupi i zaštitu od AA...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 09:26   #3396
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
@Thor

Nisi ti bio kriv koliko smo imali 3 tima totalnih idiota. Prije nego smo Gigi i ja u 2xZao dosli na spot, nasi su uspjeli, pitaj boga kako, popusit 3-4 broda. Onu rundu ga na full hp Yami detonira torpedo...
Nas Yama ili pogine kad soloa B, jer mi pizde capamo A, a on heroj moze to solo protiv 4 DDa + carriera, il nakon 15 min igre nas Yama nema ni ogrebotinu na brodu...a vidio si, sta rec.

Ja odguram cijeli flank, ubijem 3 broda i jos vozim na 3/4 brzine da me BB moze sustic, a vidio si da nisu...a sta su nasi radili? Nista. Snipali sa 20+km i pogodili krasni qrac. Runda zavrsi sa 7 killsa na nasoj strani a od toga je 5 u nasoj diviziji. Nema te divizije koja moze izvuc rundu kad imas teammateove feedere sa 0 zdravog razuma.

Onu zadnju sta dobismo smo dobili samo zato jer se onaj carrier sjetio da nakon cijele runde sta nije napravio nista, vrati i capa onaj point. A nebi ni to trebalo da gigija nije RNGesus odlucio guzit taj dan pa da bayern sa ispod 8km nemoze pogodit broadside NO kako bog zapovjeda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 06.09.2016. u 09:38.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 10:40   #3397
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sve to stoji. Ali u duelu CV vs CV sam bio loš 3 partije. Niti jedan fighter duel nisam dobio, lik me ili strafe-o ili na drugi način sam izgubio lovce u prvih par borbi točno u trenucima kad sam pokušavao skužit gdje najbolje da pomognem timu. Tempirali su strafe savršeno kad sam bio pažnjom zauzet drugim stvarima. Na tim višim tierima lovaca nemaš na bacanje, svi imaju 15pt kapetana i imaš za jednu rezervu. Treći reload je već okljaštena polu eksadrila. Tko dobije prvi duel je u prednosti. To sam uspio tek u četvrtoj partiji. U trećoj i zadnjoj kojoj smo izgubili sam na drugi način prešao preko toga i nadmudrivanjem uspio potopiti 3 broda. Ali nije bilo dovoljno...

Kad dobiješ te duele u zraku, imaš defakto AS i tvoji bombarderi mogu operirati slobodnije. Ta prva 3 CVa je bilo dovoljno mene sjebavati kad im je ostatak tima znao što radi. Za pobjedu kad ti je tim kriplijada inc. moraš biti bolji od drugog CV-a, što ja nisam bio u te tri partije. Užasno sam loše odigrao i to je činjenica. Čak i ta dobivena je bila ispod 100k dmg. A Hakuryu ako imaš ispod 100k dmg je loša partija. Do jučer mi je avg. dmg bio 122k, a u samo jednoj sam imao 110k!
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 21:10   #3398
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Za prvu godisnjicu dobivamo Dragon Flag i neke skrivene nagrade.

Treba otkriti kako ih dobiti.

Koliko sam procitao dragon flag daje 333% XP na kapetana.
U kombinaciji sa camom (15 x Type 6 + 100% na XP) koji sam dobio za Misiju sa Campbeltown-om ce se fino dat izgrindat kapetan za Bismarcka.

Po partiji 433% vise XP-a + imam premium to je mislim 50% = 483% bez dodataka za prvu pobjedu

Znaci za vikend ce biti 583% (ako je 200% prva pobjeda onda je to 683% )vise XP-a u prvoj borbi

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 06.09.2016. u 21:23.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 21:19   #3399
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Za prvu godisnjicu dobivamo Dragon Flag i neke skrivene nagrade.

Treba otkriti kako ih dobiti.

Koliko sam procitao dragon flag daje 333% XP na kapetana.
U kombinaciji sa camom (15 x Type 6 + 100% na XP) koji sam dobio za Misiju sa Campbeltown-om ce se fino dat izgrindat kapetan za Bismarcka.

Po partiji 433% vise XP-a + imam premium to je mislim 50% = 483% bez dodataka za prvu pobijedu

Znaci za vikend ce biti 583% (ako je 200% prva pobijeda onda je to 683% )vise XP-a u prvoj borbi
Vikend i pobjeda nikako ne idu skupa u istu recenicu
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 21:38   #3400
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Odlične nagrade i jako korisne zastave.

Citiraj:
Autor extasy Pregled postova
Vikend i pobjeda nikako ne idu skupa u istu recenicu
Počni igrat s nama.


Moram podijeliti dva replaya, prvi je od jučer s Mahanom. Mislim da mi je ovo rekord... 15k XP (!!!) za X2 daily bonus uz sve zastave i camo koji sam mogao staviti na njega:

http://wowreplays.com/Replay/16062

- inače odlična partija, na knap do samog kraja


Malo prije u partiji s Indianom i brdo BBa, 82 dmg / 3 killa i još reportan za kempanje od svog tima (odnosno capanje baza i korištenje otoka da se sakrijem od 5xBB po timu, drugim riječima pobjeđivanje):

http://wowreplays.com/Replay/16061

- to mi nije ni primarni USN CA kapetan, već s Mahana u postupku re-treninga za Bensona
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 07.09.2016. u 09:20.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 22:00   #3401
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Zaboravio sam jos
+50% - Equal speed Charlie London (ship XP) and Zulu Hotel (captain XP)
Znaci ukupno 633% ili 733%
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2016., 22:44   #3402
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Zaboravio sam jos
+50% - Equal speed Charlie London (ship XP) and Zulu Hotel (captain XP)
Znaci ukupno 633% ili 733%
Ne računa se tako, nažalost. Sve su samo zbrojeni bonusi na base XP. Baci oko na prvi replay koji sam gore stavio, 4. screenshot.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 07:38   #3403
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ide XP received + modifiers
I primjer tvoj
4319 + (4319x2.5)=4319+10798=15117

Sa ovih 633 bi bilo
4319 + (4319x6.33)=4319+27340=31658
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 08:43   #3404
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Ranked starta uskoro

Citiraj:
Captains,

The next season of ranked battles will be upon us soontm!

We have some preliminary information for you to get yourselves, your ships and your captains ready for the new season!

Single tier leagues:
To make all matches entirely fair in regards to the ship tier, every rank will have only one ship tier allowed!

Safe ranks:
Safe ranks have been slightly increased (up to rank 16)

Leagues:
Up to rank 16: Tier VI
Rank 15 - rank 1: Tier VIII

Start:
Early October (stay tuned on the portal for an exact date)
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 08:54   #3405
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Zanimljivo. Samo jedan tier po grupi. Još da limitiraju broj DD-a...

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ide XP received + modifiers
I primjer tvoj
4319 + (4319x2.5)=4319+10798=15117

Sa ovih 633 bi bilo
4319 + (4319x6.33)=4319+27340=31658
U svakom slučaju odlično.

EDIT: S obzirom da gubim Fubukija sa T8, a još jedan T10 znači +50 ovih zastavica... Razmišljam ispalit ostatak FreeXP koji imam da preskočim Kagera, i ubost Shimakaze-a...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 07.09.2016. u 10:55.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 11:31   #3406
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
od 16.-19.9. daju 50 bonus zastavica za svaki t10 u luci, ako ste na 9tkama blizu 10tki navalite.

do gearinga 20k xp, do hindija 30k i do montane 55k

prva dva cu vrlo vjerojatno otključat/kupit, a za montanu cu vidjeti


@Thor: des moines lezi u garazi bez kapetana ili ga moras kupiti ponovno?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 07.09.2016. u 11:43.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 12:24   #3407
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
@Thor: des moines lezi u garazi bez kapetana ili ga moras kupiti ponovno?
U garaži je, dekapitiran.

Zasad imam 2xT10: Hakuryu i Des. Velim, razmišljam spucat FreeXP na Shimu, ionako mi Fubukija kastriraju na T6...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 12:47   #3408
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Hindi, Zao, Moskva, Des Moines, Yamato, Montana, Gearing....jao što će biti zastavica
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 13:14   #3409
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855