Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2016., 10:52   #3331
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Znam samo da clan wars neće još skoro u igru. Za team battles nisam još nigdje ništa pročitao, kao ni za ranked. Zbilja im dugo treba, već je mjesec dana proslo kako je sezona završila i još ništa
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 10:57   #3332
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
A reci mi jesi zadovoljan s AA ? Isto imam full Bayerna i otprilike kad vidim da na mene idu avioni izvadim čep, jer ionako mi dođe na isto...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Također otključan Bayern do kraja, isto kapetan s 4. redom skill (AFT). Nisam išao na full secondary build, već sam stavio modul za preciznost. Iako mogao bih i to probati.

AA je ok, ovisno koji tier CV ide na tebe. I dalje se očekuje pravo(prije)vremeno manevriranje ako vidiš da su torpedaši krenuli na tebe. Problem je što često završava u T8 borbama, pa stoga vidi i T8 CV-e...

Topovi su milina. Daleko najbolji zvuk BB topova koji sam čuo u igri ima Bayern.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 11:02   #3333
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
A reci mi jesi zadovoljan s AA ? Isto imam full Bayerna i otprilike kad vidim da na mene idu avioni izvadim čep, jer ionako mi dođe na isto...
Dijelimo zadovoljstvo
Skinem par aviona pa poremetim spread, al da, AA je los.

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Također otključan Bayern do kraja, isto kapetan s 4. redom skill (AFT). Nisam išao na full secondary build, već sam stavio modul za preciznost. Iako mogao bih i to probati.

AA je ok, ovisno koji tier CV ide na tebe. I dalje se očekuje pravo(prije)vremeno manevriranje ako vidiš da su torpedaši krenuli na tebe. Problem je što često završava u T8 borbama, pa stoga vidi i T8 CV-e...

Topovi su milina. Daleko najbolji zvuk BB topova koji sam čuo u igri ima Bayern.
Ja sam isao na full secondary build i nisam pozalio.
Da to je problem sa Bayernom sto dost cesto zavrsavas u T8 borbama.
Mada sam jucer potopio Tirpitza jer je bio fokusiran na drugog lika

Zanimljivi su ti Njemacki BB-ovi, pravi brawleri. Jos nisam mislim niti jednom sa njime bio u diviziji pa da vidim sto se onda moze napraviti.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 11:20   #3334
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne znam što se čeka, ja svaki put kad igram sam na TS-u.

Jučer smo Blade i ja plovili u T6 diviziji. On Fuso ja Bayern. I uspjeli smo držati bok protiv dva Tirpitza, Mahana i Hipera. Uz nas je bio samo Tashkent. Jednog Tirpa potopili a drugi je sveden na minimum. Blade je skoro potonuo, ali preživjeli smo i dobili partiju. Dok su se njihova dva glavna BBa s nama gombala na bazi A, ostatak tima je sa našim 8icama zauzeo druge dvije baze i taman stigao kao pojačanje kad su prešli na našu stranu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 11:24   #3335
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ma odigram 3-4 partije po danu u zadnje vrijeme oko 9-10 navecer.
Al u zadnje vrijeme kak me alergija je8e ne mogu bas razmisljat prevec pa se onda nit ne javljam na TS da vam ne kvarim statistiku
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 11:30   #3336
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ma odigram 3-4 partije po danu u zadnje vrijeme oko 9-10 navecer.
Al u zadnje vrijeme kak me alergija je8e ne mogu bas razmisljat prevec pa se onda nit ne javljam na TS da vam ne kvarim statistiku
Kužim. Svejedno... Tipkati pretpostavljam možeš? Isto tako slušati?

Nema problema, samo rješenja.


EDIT: S Reddita, plačem:

http://imgur.com/a/IGnLI

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 11:42   #3337
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Shvabe imaju nelos AA. Nije OP al skine ponesto. Secondary buildovi su brutala, al samo sa Manual skillom, inace je rasip takav sa si samo harrasment al i to pomaze.

Glede topova na T7-T8, ako gadjas waterline redovito mi padnu kratko, to sam primjetio od T7, zato uvijek gadjam iznad linea, jer nema nista gore kad si kontra broda na 5-6km i da ti broad a ti sve promasis jer padne u more il nesto tako glupo.

Bismarck na T8 je, osim topova, FENOMENALAN. Tanka ko djubre, 10.7 secondary domet, jos 40k za 5th skill za manual. Ekipa se jos iznenadju kad uplovi u range pa pocne kisa shellova. Par puta sam rushao capove sa Hydrom i pobio destroyere jer je lakse kad im vidis torpeda sa ohoho udaljenosti.

Jedina mana su trolavi topovi doboga, nekad bas nemozes pogodit brod ispred sebe ma koliko god on blizu bio, al mora imat i neku manu. AA je ok.
Thor (NC) i ja (Bmark) smo imali cuda runde u T8, nekad on 100k+ dmga ja 20k jedva, nekad obrnuto, al smo znali okrenit same partije u nasu korist.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 12:55   #3338
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Zato nam trebaju lake krstarice na visim tirovima kad vec nema cv-a


__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 13:20   #3339
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Kužim. Svejedno... Tipkati pretpostavljam možeš? Isto tako slušati?

Nema problema, samo rješenja.


EDIT: S Reddita, plačem:

http://imgur.com/a/IGnLI

Vidio ovo jučer, piš

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 14:18   #3340
Admiral72
Registered User
 
Admiral72's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Koper, Slovenija
Postovi: 42
Jucer smo bili u divisionu sa Strikom, kad nas je jedna ljubicasta budala pokusala ispovocirati u team dmg/kill.

Prvo je sa svojim Mahanom na point blank ispalio torpeda u Strikovog Tirpitza ali izgledalo je, kao da se nisu aktivirala. Onda je krenuo na mene i ispalio drugi salvo torpeda na mog Kutuzova. Topreda su bila aktivirana i vec sam pomislio, da je kraj za mene...

...ali nase zacudenje 3 il 4 torpeda nisu napravila dmg. Cak bolje; ljubicastog Mahana jednostavno je detoniralo.

Izgleda, da je WG s tim sistemom napravio veliki, pohvalan korak naprijed. Pojma nemam, zasto nesto tako nisu implementirali vec u tenkovima.
__________________
Admiral72 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 14:29   #3341
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Vidit ces kad ti DD torpedira pola tima a nit ga detonira nit da poljubicasti. Taj team dmg radi na cudne nacine, tj, nekad uopce ni ne radi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 15:21   #3342
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Mora se skupit određena količina ili potopljenih prijateljskih brodova ili dmg. Nakon toga se događa upravo ovo - sam sebi nanosi štetu jer je sustav konačno podešen da kažnjava iste / ponavljače. To je tek od nedavno dosta potroženo.

Već si nakon jednog team killa ljubičast, a tek onda se prebacuje na nanošenje dmg samom sebi. Ako vide da nije bilo slučajno.


EDIT: Bočni oklop North Carolina vs. Iowa:

https://youtu.be/xe08M9VUen4?t=9m
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 01.09.2016. u 15:51.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 17:49   #3343
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Bio sam rozi par puta
Zadnji put kad me neki lik sa BBom nazivcirao pa sam se okrenuo, malo ga zapalio i sa torpedima ga ugasio.

Mislim da sam nekih 5-6 borbi bio roz, i svaki put kad bi se sidario il slucajno pogodio nekog bi mi se skidao i kolicina HPa koju sam skinuo i svom.

Sent from my D6503 using Tapatalk
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 18:33   #3344
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Neki dan sam s nagatom zveknuo prijateljskog kruzera. Bio je bezobrazan na pocetku igre, mi presli u vodstvo i taman kad je vec partija skoro gotova, supak isao capat ispred mene, a ja ga fino strefim iz inata. Da ste vidjeli pitanja, pa kako, pa zasto. Eto kad si majmun

Budem stavio video kad stignem.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 18:37   #3345
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja pogotovo volim ove idiote sta presjeku put BBu, a treba mi ocean da usporim il skrenem i onda jos sere da sta ga nisam izbjegao....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote