Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.03.2016., 09:30   #2191
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
MA gledajte, ja bi Amagija izabrao ispred Tirpitza uvijek. Ne zato jer mislim da je bolji već mi više paše stil igre s Amagijem. Tirp je ok i već smo rekli di je jak a di slab. Ja kad sve zbrojim - više mi paše Amagi. Po meni ako imaš para i voliš I TAKAV stil igre, i ono najvažnije - ako ti treba lova za t9+ partije - Tirp je super izbor. Ja i dalje čekam Atago sale i dočekat ću ga. Ne žuri mi se. Ionak sam odlučio da t9+ ne igram dok ne fixaju skroz ekonomiju. Ako fixaju. Jer treba misliti i na budućnost. Ako se želi igrati igra na duge staze a ekonomija u t9+ ostane ista ili onako malo poboljšana (kako je najavljeno) onda ništa od igranja tih tierova bez premium accounta (kojeg ne mislim više plaćat). Ili kupnja Tirpa, Ataga i sl. da se pokriju troškovi.
Ali sve skupa, ta ideja da se bezočno deru fanovi (nakon što ih se navuče) - mi se gadi. Iskreno. Vrlo moguće da im više ni centa neću dati.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2016., 09:57   #2192
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova
Je...skužio sam da Tirpitz ide s druge strane pa htio nasadit njega, a onda skužio da ide i DD te lupio bezze jer sam mislio da će bliže kopnu krenut, a on ode kontra nakon mojih salvi i stop pod dim

Gle fakat....ima više HP-a....jebate...nisam to ni skužio

A budale
Ono što se isto jako dobro vidi u filmiću je kako si izbjegao ručno bacanje torpeda onog Rangera - skretanjem prema njima. Tako da se samo jedno aktiviralo i pogodilo te u krmu. Da si napravio ono što 90% ljudi radi a to je skretanje od - popio bi sve, čak možda i ono jedno koje bi te fulalo da si recimo plovio ravno završilo bi u pramcu jer si mu da vremena i prostora da doplovi do tebe.

Lik ih je bacio pre blizu, to se i meni koji puta dogodi. Zato treba ručno bacati malo dalje u slučaju da meta zna što radi i skrene prema torpedima. Da je lik spustio torpeda u vodu na taj način, pobrao bi možda 2-3. Ovako da si vozio ravno sva bi se aktivirala tik uz tvoj bok.

Svatko tko misli da nema lijeka za ručno bacanje torpeda neka pogleda tvoj video.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2016., 10:51   #2193
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Svatko tko misli da nema lijeka za ručno bacanje torpeda neka pogleda tvoj video.
Je, al kad ti ih baci "u križ" onda si ziher da je jedan torpedo tvoj...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2016., 10:59   #2194
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nisam rekao da je lijek 100% učinkovit.

U svakom slučaju se može ako ne izbjeć minimizirat broj popijenih.

EDIT: Brza partija / pobjeda sa Shokakuom danas. Krakica je u pitanju:

http://wowreplays.com/Replay/2908-T_H_0_R-Shokaku-Trap
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 28.03.2016. u 13:15.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2016., 20:32   #2195
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Ljecenje frustracija... toliki broj pogodaka sa BBom,strava
NM <3
ali smo ih ja i Djibs pocistili posteno
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	shot-16.03.28_20.28.24-0080.jpg‎
Views:	131
Size:	410.4 kB
ID:	16324   Click image for larger version

Name:	shot-16.03.28_20.28.30-0508.jpg‎
Views:	125
Size:	432.8 kB
ID:	16325   Click image for larger version

Name:	shot-16.03.28_20.28.34-0056.jpg‎
Views:	134
Size:	432.6 kB
ID:	16326  
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 10:05   #2196
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Kako sam jučer naletio na dobru partiju sa protivnicima koji imaju muda - takve borbe volim.

Prvi bliski fajt je bio sa North Carolinom (BB vs. BB) usprkos tome što je znao da imam torpeda - respekt kapetanu, taj fajt sam dobio.
Drugi bliski fajt je bio sa Iowom gdje mi je falila najvjerojatnije salva tog jednog turreta (koji mi je ranije uništio) jer je ostao na cca 7k HP-a i da sam pogodio zbliza još jednu citadelu, mislim da bi lik potonuo + tenkre zaboravio da mi je ranije DD uništio torpeda sa strane, tak jasno, koju sam okrenuo prema Iowa-i
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.

Zadnje izmijenjeno od: Flayer. 29.03.2016. u 10:42.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 10:14   #2197
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Ja sam opet počeo pomalo brodariti.
Pošto nemam premium, većinom vozim Tirpitza, a to mi je ionako najdraži brod. Ovako na prvu bih rekao da su u zadnja 4 mjeseca nesta promijenili na topovima, putanja je prije bila direktnija. Izgleda da je AA dobio boost, prije je to bilo bezvrijedno, a sad dosta aviona skinem prije nego izbace teret.
CV još uvijek nije dovoljno nerfan, dobar igrač pravi jednostavno preveliku razliku na ishod meča. Najbolje su partije kad ih nema.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 11:01   #2198
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Ja sam opet počeo pomalo brodariti.
Pošto nemam premium, većinom vozim Tirpitza, a to mi je ionako najdraži brod. Ovako na prvu bih rekao da su u zadnja 4 mjeseca nesta promijenili na topovima, putanja je prije bila direktnija. Izgleda da je AA dobio boost, prije je to bilo bezvrijedno, a sad dosta aviona skinem prije nego izbace teret.
Velika promjena AA se dogodila od patcha 0.5.3. Sad je primarni DPS AA kod topova s najvećom udaljenosti. Zato i imaš novi skill Manual AA na 4. redu za sve dual purpose topove kalibra 85mm na više. Sad se Tirpitz može donekle obraniti sam od aviona ako znaš princip napada i reagiraš na vrijeme, ne kad su torpeda već u vodi.


Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
CV još uvijek nije dovoljno nerfan, dobar igrač pravi jednostavno preveliku razliku na ishod meča. Najbolje su partije kad ih nema.


Jedino što ću komentirati je, a to vidim i po Redditu, da ekipa prijavljuje dosta CV botova u zadnje vrijeme. A ako je na drugoj strani sposoban CV razlika je velika u odnosu na tim sa botom.

Primjer videa sa 4 CV bota u partiji navodno:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars..._hand_i_had_a/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 11:10   #2199
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Vidim na WG forumu dosta se ljudi žali da se Kirov vrlo lako potopi...ja ili imam sreće il sam istreniran s Pepsi i NO pa pazim više...a s tim brodom citadeliram lijevo i desno sve što naiđe..toliko da ću ga zadržati kad pređem na idućeg koji je navodno brutala....BTW, jučer upao u t9 i t10 meč u NO..i još mi team pun debila..i na kraju sam ostao sam vs 5 brodova, Iowa, Montana, Ibuki itd....i tako plešem s njima (s 60% HPa) a ovaj u Ibukiju skoro s full HP...on mi je bio i najbliži pa sam pametno balansirao i rokao ga APom čim bi malo pokazao bok a on je dosta pametno vrludao..ulgavnom prije nego su me skroz sasuli riješio sam Ibukija i na kraju mi cijeli njihov team čestitao...Dakle imao sam 2 killa i 5 citadela na kraju...I takvi mečevi isto mogu biti gušt bez obzira na poraz.....A da nevelim dok sam se borio za goli život kako sam bio "našpanan"...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2016., 11:14   #2200
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Ovo za botove je moguće, jučer sam u nekoliko partija imao u timu CV sa dvjestotinjak bodova
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2016., 11:12   #2201
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Jučer nakon uobičajeno dobrih partija u Kirovu konačno osjetio što znači detonation boat. Naime pišu na forumu da taj brod detonira samo tako pa sam furao onu zastavicu koja me štiti od toga...i sad, jednom je nisam stavio i boom! Šteta, jer brod je inače citadela delivery....ovaj idući je navodno odličan...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2016., 11:38   #2202
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Vidim na WG forumu dosta se ljudi žali da se Kirov vrlo lako potopi...ja ili imam sreće il sam istreniran s Pepsi i NO pa pazim više...a s tim brodom citadeliram lijevo i desno sve što naiđe..toliko da ću ga zadržati kad pređem na idućeg koji je navodno brutala....BTW, jučer upao u t9 i t10 meč u NO..i još mi team pun debila..i na kraju sam ostao sam vs 5 brodova, Iowa, Montana, Ibuki itd....i tako plešem s njima (s 60% HPa) a ovaj u Ibukiju skoro s full HP...on mi je bio i najbliži pa sam pametno balansirao i rokao ga APom čim bi malo pokazao bok a on je dosta pametno vrludao..ulgavnom prije nego su me skroz sasuli riješio sam Ibukija i na kraju mi cijeli njihov team čestitao...Dakle imao sam 2 killa i 5 citadela na kraju...I takvi mečevi isto mogu biti gušt bez obzira na poraz.....A da nevelim dok sam se borio za goli život kako sam bio "našpanan"...
Imao sam ja sličnu partiju sa NO na onoj mapi gdje je makljaža dolje na A capu. Krenuli mi na C gore upravo da izbjegnemo tu makljažu. Uletavam u cap pomoć Bensonu protiv drugog Bensona i još nekog japanskog DDa, dimi se sve u 16 a iza dima im kao potpora stižu Iowa, NC, Amagi i još neki CA. Uglavnom, svi rokaju po meni u capu i nitko me ne može pogoditi dok ja panično pokušavam pogodit makar jednog DD-a prije nego me pobrišu. To je sve trajalo malo duže od očekivanog tako da su naši DDi (Fubuki i Kagero) prišli s boka njihovim BBima dok su se oni fokusirali na mene i rješili ih većinu. Kraj partije ja preživio, rješio jednog DD-a i dobili zahvaljujući plesanju usred C capa.

No, takve su partije s NO rijetke nažalost. Većinu vremena se tvoje plesanje za dragi život dok okolo pada kiša 406mm slobode svede na uzalodno potonuće ostatka tima.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2016., 12:19   #2203
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Kaj bi vi zeli? Des Moines ili Hindenburg?

Jednako sam daleko od oba...Zao mi je puno dalje obzirom da tu liniju zadnje istraženo imam Furutaku

Oba mi se sviđaju i imam + - za svakoga no eto, interesira me kaj bi vi uzeli?
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2016., 12:24   #2204
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova
Kaj bi vi zeli? Des Moines ili Hindenburg?

Jednako sam daleko od oba...Zao mi je puno dalje obzirom da tu liniju zadnje istraženo imam Furutaku

Oba mi se sviđaju i imam + - za svakoga no eto, interesira me kaj bi vi uzeli?
ufff oba, haha... Ja bi uzeo prvo Hindenburga jel volim "punch" brodove ali to sam samo ja hehe


@Thor - sutra NO dobiva radar pa bumo vidjeli...
Tvrdi je offline   Reply With Quote