Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2012., 20:47   #391
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
Pa zar nitko nezna kako ovo da riješim...neku dobru app ili sl. ???
možeš li staviti fotku tog sitnog dolaznog poziva, kod mene je slika preko cijelog ekrana, mislim broj se normalno vidi, ne shvaćam potpuno kako ti je to sitno?
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2012., 23:31   #392
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
evo

Uploaded with ImageShack.us

Zadnje izmijenjeno od: zlajavk. 30.11.2012. u 00:13.
zlajavk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2012., 08:40   #393
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
evo

Uploaded with ImageShack.us
Jel to neka app ili je samo u postavkama? Kod sebe imam samo malu sliku ...
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 09:03   #394
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor LUX_67A Pregled postova
Jel to neka app ili je samo u postavkama? Kod sebe imam samo malu sliku ...
pa meni je ovo sasvim čitljivo, nije sitno
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 09:35   #395
LUX_67A
Registered User
 
LUX_67A's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 56
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
pa meni je ovo sasvim čitljivo, nije sitno
Meni su brojevi OK, zanima me kao postaviti sliku preko citavog ekrana ... zna netko?
LUX_67A je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 10:26   #396
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,724
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 11:12   #397
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
pa meni je ovo sasvim čitljivo, nije sitno
A gledaj,ovo je uslikano sa 15 cm razmaka.A sad vidi kako je vidljivo kad gledas sa pola metra npr. kad ides ulicom I izvadis mob iz depa i buljis u hodu da vidis ime pozivatelja,ili ako si u autu. Zanima jeli I kod vas ostalih ovakav prikaz ili samo kod mene. I nije nikakva app nego samo original od njega. Stavio sam bio drugu app rocketdial ali neznam kako iskljuciti ovu
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 13:04   #398
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
4040

@ zlajavk
Meni je slika ista takva, mislim da si neces moci pomoci osim instalacije nekog programa (kako je neko vec postao link)
Inace s telefonom sam izuzetno zadovoljan (sa apsolutno svime), osim sto ne prikazuje potrosnju baterije kako treba, ali sam naletio vec na postove koji kazu da je i na drugim Prestigio uredjajima slicno.
Koristit cu ga jos neko vrijeme, a onda model 4500 :-)


Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
A gledaj,ovo je uslikano sa 15 cm razmaka.A sad vidi kako je vidljivo kad gledas sa pola metra npr. kad ides ulicom I izvadis mob iz depa i buljis u hodu da vidis ime pozivatelja,ili ako si u autu. Zanima jeli I kod vas ostalih ovakav prikaz ili samo kod mene. I nije nikakva app nego samo original od njega. Stavio sam bio drugu app rocketdial ali neznam kako iskljuciti ovu
E sjetih se necega, stavi si sliku za kontakt, ona je preko cijelog ekrana (istina rezolucija je katastrofa, ali....

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:12.
Brkoni je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 13:39   #399
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Brkoni Pregled postova
@ zlajavk
Meni je slika ista takva, mislim da si neces moci pomoci osim instalacije nekog programa (kako je neko vec postao link)
Inace s telefonom sam izuzetno zadovoljan (sa apsolutno svime), osim sto ne prikazuje potrosnju baterije kako treba, ali sam naletio vec na postove koji kazu da je i na drugim Prestigio uredjajima slicno.
Koristit cu ga jos neko vrijeme, a onda model 4500 :-)
Ma probao sam,ali neznam kako iskljuciti ovaj njegov dialer pa da mi radi samo taj novi koji sam instalirao. Jer sam stavio bio rocketdial ali su mi se brkali , u isto vrijeme radila oba. Usput meni baterija radi dobro I tocno prikazuje napunjenost
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 14:49   #400
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
ekran

Gore par postova prije mi se cini da program samo poveca sliku na full screen, tj. da nije kompletan dialer. Al' probaj sa slikom kontakta. I mene je pomalo smetalo, ali sad sa slikom je OK (osim rezolucije).
Baterija i meni radi dobro, ali drzi na jednom mjestu, pa onda naglo padne cca 10%, pa opet, i opet.... No ne smeta drzi otprilike kao svaki drugi. Ovo mi je 5-ti smartphone, a drugi na androidu.


Citiraj:
Autor Brkoni Pregled postova
Gore par postova prije mi se cini da program samo poveca sliku na full screen, tj. da nije kompletan dialer. Al' probaj sa slikom kontakta. I mene je pomalo smetalo, ali sad sa slikom je OK (osim rezolucije).
Baterija i meni radi dobro, ali drzi na jednom mjestu, pa onda naglo padne cca 10%, pa opet, i opet.... No ne smeta drzi otprilike kao svaki drugi. Ovo mi je 5-ti smartphone, a drugi na androidu.
Nisam bio u pravu, pogledao sam taj program, i to je kompletan dialer..

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:11.
Brkoni je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 02.12.2012., 16:19   #401
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Instalirao rocketdial i riješio problem,prikaz je super i čitljiv,i podešavaš veličinu i prikaz slova i brojeva u dolaznim i odlaznim pozivima.Jedino što se još uvijek prikaže prilikom poziva možda na sekundu stari dialer

Vjerojatno bi ga trebalo rootat da dopusti gašenje ,jer sada nedopušta disable,kao što se vidi na slici,a onda
Uploaded with ImageShack.us
gašenje dialera


Uploaded with ImageShack.us

Jedino ako netko zna drugi način da se uspije ugasiti...

I da,što se tiče rezolucije slike u prikazu poziva,rocket ima svoj app sa kojim stavlja i prikazuje sliku u full rezoluciji.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 03:11.
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2012., 18:02   #402
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
PAP 4300 bluetooth ?

Po nekim recenzijama gore je bluetooth 4.0 (HS) . Kako da to provjerim , bitno mi je zbog uparivanja s uređajem koji koristi bluetooth 4.0 . Konkretno radi se o Polar H7 heart rate sensor .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2012., 22:39   #403
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Bluetoth version 4.0.4,tako piše na mom
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 00:30   #404
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
Bluetoth version 4.0.4,tako piše na mom
Gdje to piše, ja ne nalazim taj podatak .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 01:19   #405
zlajavk
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 24
Home-setings-manage app I onda rolas dok ne dodjes do bluetotha,zatim kliknes njega I pise ti....
zlajavk je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 01:47   #406
lubenne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: B.M.
Postovi: 12
Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
Home-setings-manage app I onda rolas dok ne dodjes do bluetotha,zatim kliknes njega I pise ti....
Svaka čast , hvala .
lubenne je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 11:01   #407
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Eto i mene na Prestigiu, ali 4040 zbog duzeg trajanja baterije.

Jucer si poslozim aplikacije i postavke da mogu danas u mobilne radne vode, dodjem u ured, utaknem mob da se napuni i skuzim da se zastitna plastika ekrana u donjem dijelu odvaja/strsi od ostatka moba, za jedno pola milimetra, cak malkice vise u lijevom donjem dijelu.

Kad se pritisne prstom sjedne na svoje mjesto, ali za cca 20ak minuta opet malo po malo izviri izvan ruba kucista

Tako da ako netko kupuje novi mob neka pripazi na taj detalj, vjerujem da moj nije jedini takav.
Nakon posla pravac trgovina i nadam se da ce mi zamijeniti uredjaj, jer mi se bas ne ostavlja mob. star 2 dana u servisu.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 17:51   #408
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Pushnuli 1.0.09 (T09) na OTA za PAP4300.
Navodno fixevi, ali meni vec i 1.0.08 sasvim pristojno radilo.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 18:36   #409
Duel
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 131
Također potvrdjujem da sa zadnjim update-om (1.0.08) prestali su problemi oko rusenja u airplane mode i nedostupnosti, sada sam stavio 1.0.09 pa valjda nece biti ni s njim problema...
Duel je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 19:32   #410
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
A evo su cak uspjeli i GTalk sredit da radi.. i to bez potrebe za intervencijama "sa strane".

E da, ovdje su i SAR vrijednosti ako koga zanima:

Prestigio MultiPhone 3500 DUO - SAR – 0,655 W/kg
Prestigio MultiPhone 4040 DUO - SAR – 0,754 W/kg
Prestigio MultiPhone 4300 DUO - SAR – 0,464 W/kg

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 03.12.2012. u 20:10.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 20:31   #411
galop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Gračanica
Postovi: 3
Pozdrav i od mene. prijavio sam se na ovaj forum jer se jedino ovdje mogu dobiti informacije o Presitigio multiphone. Ja imam Multiphone 4300. Radi uglavnom u redu. Međutim, nikako nisam uspio napraviti update firmwarea na verziju 1.0.7 ili 1.0.8 od 02.11. ! Pošto je tek nakon toga moguć update preko sdcard. Uglavnom su problemi sa njihovom verzijom SP Flash Tool-a.Također neće da mi uradi ni OTA. Moja verzija firmwarea je PAP4300DUO.20120914.v.1.0.07. Telefon je rootan , mozda zbog toga ne radi OTA? Ne mogu ga unrootati, jer onaj exploit ne radi kako treba. Ima li kakvo rješenje za mene?
galop je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 20:51   #412
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor galop Pregled postova
Pozdrav i od mene. prijavio sam se na ovaj forum jer se jedino ovdje mogu dobiti informacije o Presitigio multiphone. Ja imam Multiphone 4300. Radi uglavnom u redu. Međutim, nikako nisam uspio napraviti update firmwarea na verziju 1.0.7 ili 1.0.8 od 02.11. ! Pošto je tek nakon toga moguć update preko sdcard. Uglavnom su problemi sa njihovom verzijom SP Flash Tool-a.Također neće da mi uradi ni OTA. Moja verzija firmwarea je PAP4300DUO.20120914.v.1.0.07. Telefon je rootan , mozda zbog toga ne radi OTA? Ne mogu ga unrootati, jer onaj exploit ne radi kako treba. Ima li kakvo rješenje za mene?
Nije do roota nego ne postoji update sa tvoje verzije na 1.0.08 tako da ti je jedina opcija onaj njihov tool. Unrootas jednostavno tako sto pokrenes SuperSU i tamo imas opciju za unroot koja radi kako treba. Mislim da nisi dobro instalirao (ako si uopce instalirao) Mediatek USB VCOM drivere. Tek kad to dobro instaliras i dobro procitas upute za flasanje njihovim toolom onda ce ti njihov onaj MultiPort tool proraditi.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 21:22   #413
galop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Gračanica
Postovi: 3
Uh, kako je nezgodno sa tim driverima. Pokušavao sam na tri računara, win7 i XP, ali ne ide. Možda ima neka caka,nemam sad mogućnost da provjerim ali uglavnom na kraju izađe poruka da nije ispravan port, koji sam prethodno upisao u ini file, a dobio ga preko USBDeview. Pokušavaću i nadalje pa se javim ako upsijem. U svakom slučaju hvala za instrukcije. Pozdrav.
galop je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 21:51   #414
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Mislio sam svoj Samsung S+ mjenjat za neki veci mob i sada vidim pvaj uredaj no ne znam zasto sam malo skeptican.
Moze netko od vas dati usporedbu neku s S+ i dali bi mi se isplatila zamjena?
Mjenjam mob samo zato sto mi treba nesto vece (imam tablet no trebam bas smartphone) ili da trazim dalje tj nesto bolje?
Ili da jednostavno dam boljoj polovici svoj S+, a od nje uzmem njen Arc S? LOL
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 22:54   #415
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor galop Pregled postova
Uh, kako je nezgodno sa tim driverima. Pokušavao sam na tri računara, win7 i XP, ali ne ide. Možda ima neka caka,nemam sad mogućnost da provjerim ali uglavnom na kraju izađe poruka da nije ispravan port, koji sam prethodno upisao u ini file, a dobio ga preko USBDeview. Pokušavaću i nadalje pa se javim ako upsijem. U svakom slučaju hvala za instrukcije. Pozdrav.
Probaj ovako.... prvo pokreni flashanje i kad krene odbrojavanje, tek onda spoji USB s mobom. Osim toga ako ti je COM port vec spomenut u INIju od toola, nemoj ga stavljati na prvo mjesto. Naci ce ga i bez toga. Samo budi siguran da se radi o COM portu od PreLoadera, ima jos jedan slican, taj je DA, ali tebi treba PreLoader port. Najsigurniji si na XPu, tako da njega preporucam za ovakva petljanja sa mobom. Inace, tool mi slici na slicne toolove iz kineskih manufaktura, gdje doslovno ubodu po 20, 30 mobova i rucno flashaju.


p.s. A tocno sam znao da ce ekipa imati problema sa flashanjem, nisu to bogzna kako bajno izveli za obicnog korisnika....

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 03.12.2012. u 23:06.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 10:50   #416
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Evo ja sam dobio novi mob, i imam (samo) jedan problem, a to je da ga nikako ne mogu natjerati da se spoji na net.

Rucno sam postavio APNove, preko nekoliko puta (sa defaultnim postavkama naravno da ne radi), odabrao zeljeni apn, i jednostavno se nece spajati na internet.

Pitanje je dal je stvar u ljudskom faktoru ili mobitelu, ako netko ima kakvu ideju slobodno nek se javi, moram priznati da sam vec izgubio strpljenje, tako da naginjem radikalnim mjerama

Mob je 4040, v. 1.0.08, vipnet.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 11:00   #417
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Evo ja sam dobio novi mob, i imam (samo) jedan problem, a to je da ga nikako ne mogu natjerati da se spoji na net.

Rucno sam postavio APNove, preko nekoliko puta (sa defaultnim postavkama naravno da ne radi), odabrao zeljeni apn, i jednostavno se nece spajati na internet.

Pitanje je dal je stvar u ljudskom faktoru ili mobitelu, ako netko ima kakvu ideju slobodno nek se javi, moram priznati da sam vec izgubio strpljenje, tako da naginjem radikalnim mjerama

Mob je 4040, v. 1.0.08, vipnet.
Za pocetak updateaj firmware na 1.0.10. Mislim da je to zadnja verzija za 4040.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 11:59   #418
galop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Gračanica
Postovi: 3
Obećao sam se javiti, kad uspijem fleshati mob., pa to i činim. Kao i uvijek sam uradio prema manualu, s tim, da sam uradio kako je @alcem napisao tek kad se pokrene Multitool alat da utaknem mob., i onda mi se pojavi da ponovno traži driver za preloader, ja sam nabrzinu kliknuo da ponovno učita drajver, kad je to uradio krenuo je čitav proces, koji traje oko 400 sekundi, onda reboot, pa mi je u dva navrata radio OTA update na verziju od 21.11., potom na verziju 28.11.. Hvala @alcem, pozdrav.
galop je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 14:35   #419
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor galop Pregled postova
Obećao sam se javiti, kad uspijem fleshati mob., pa to i činim. Kao i uvijek sam uradio prema manualu, s tim, da sam uradio kako je @alcem napisao tek kad se pokrene Multitool alat da utaknem mob., i onda mi se pojavi da ponovno traži driver za preloader, ja sam nabrzinu kliknuo da ponovno učita drajver, kad je to uradio krenuo je čitav proces, koji traje oko 400 sekundi, onda reboot, pa mi je u dva navrata radio OTA update na verziju od 21.11., potom na verziju 28.11.. Hvala @alcem, pozdrav.
Dakle, da i drugima pojasnim sto se ovdje dogadjalo.
Dakle, nakon sto je pokrenut, Flash tool je cekao na mob na nekom od virtualnih COM portova, medjutim ni jedan se nije javljao. Kada si utaknuo mob, prepoznat je tzv. Preloader mode, a kako si vjerojatno koristio drugi fizicki USB port, onda je ponovo krenula instalacija MediaTek USB PreLoader VCOM drivera. Cim si pravilno instalirao drivere, mob se preko njih javio Flash Toolu i ovaj krenuo s flashanjem. Vjerojatno si naflashao 1.0.07 verziju firmwarea pa ti je OTA update skuzio da postoji i 1.0.08 te je downloadao i instalirao taj update. Nakon toga je OTA update skuzio da imas 1.0.08 i napravio upgrade na 1.0.09. Nakon flasha i ova dva updatea si izgubio root pa moras ponovo rootati, a ako si imao i namjesten ringtone koji nije defaultan, i to moras nanovo nastelati.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 15:43   #420
ManuChao
Registered User
 
ManuChao's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Hercegovina
Postovi: 11
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Probaj ovako.... prvo pokreni flashanje i kad krene odbrojavanje, tek onda spoji USB s mobom. Osim toga ako ti je COM port vec spomenut u INIju od toola, nemoj ga stavljati na prvo mjesto. Naci ce ga i bez toga. Samo budi siguran da se radi o COM portu od PreLoadera, ima jos jedan slican, taj je DA, ali tebi treba PreLoader port.
Stvarno su spetljali sa driver-ima! Nisam se sjetio ovo sam napisati, niti pretpostavljao da ima toliko zainteresiranih. A u stvari je ovo najvaznije u cijelom procesu. Meni je uzelo dobrih sat vremena da sam ovo provalim prosli vikend. U svakom slucaju, barem naknadno, hvala Alcemu za ovo gore u ime onih koji ce to tek raditi! Pozdrav svima!

Edit: Zaboravih napisati, nakon ovih 1.0.08 i 1.0.09 nikakvih promjena. Dakle sve stima za 5, kao i prvog dana, osim onoga sto nije stimalo ni na pocetku: Bilo da je u pitanju dolazni ili odlazni poziv, kod svakog novog se glasnoca resetira na max, bez obzira na sva podesavanja, uzduz i porijeko! Ako netko ima isti problem i rijesio ga je, molim da postate ovdje, hvala.

Zadnje izmijenjeno od: ManuChao. 04.12.2012. u 15:50.
ManuChao je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na