Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.07.2018., 22:37   #1741
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Šta stvarno? Ne smiju donjeti nove dijelove za sljedeću utrku?

Ferrari je malo pogriješio sa Vettelovim boxom. Možda je morao koji krug ranije uci. Na kraju dosta sreće sa Bottasom. Baš ne razmišlja ništa i ide na sve ili ništa.

Renault je očajan. Garantiram da Honda nagodinu uzima koju pobjedu sa RBlom.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 29.07.2018. u 22:44.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 22:44   #1742
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam 100% siguran kako je ove godine, ali znam da ranijih godina kao i lani preko summer brakea nije se smjelo ništa proizvoditi niti raditi na bolidima/motorima.

Naravno da nitko ne može kontrolirati ako će dizajneri crtati na kompovima nešto, ali aero tuneli i strojevi mislim da moraju biti kjuzo.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 23:43   #1743
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Kazne protiv Vettela nema jer ga nije okrenuo. Da ga je okrenuo kao što su Vettel i Kimi okrenuli Bottasa i Hama, tada bi i on dobio kaznu. Budući nije, ništa.

Razlika između ta 2 kontakta je da onaj sa Vettelom nije sjebao Vettela, a onaj sa Ricciardom je sjebao Ricciarda.
Tako da ne kužim što tebi nije jasno.

Sent from Usreo Mobara
Problem je ovakav nacin razmisljanja, covjek je tu fino objasnio zasto(u prvih par min. videa)
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 29.07.2018. u 23:51.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 07:02   #1744
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kako se razlikuje kontakt Vettela i Bottare sa kontaktom Ricciarda i Ericssona u prvom krugu? Najobičniji dodir bez stradalih. Zašto bi se to moralo kažnjavati?

Bottari da nije otpao onaj komad krilca nebi nitko ni primjetio da je do kontakta došlo. Da je srezao Vettelu gumu ili ga okrenuo, onda jasno da bi bioa druga priča. Ne znam čemu tolika drama oko kontakta u kojem se nije dogodila ništa.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 07:19   #1745
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
E jbg ako iz videa nisi uspio izvuc poantu neces ni ovako da pisem
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 07:22   #1746
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne vidim video preko tapatalka jer mi ga blokira kad sam na 3G mreži. Pogledam ga kasnije kad se spojim na WiFi. Koja je poanta, slobodno napiši.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 07:27   #1747
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Poanta je da ako se gleda incident + posljedice(puknuce gume, trganje ovjesa itd) onda nikad nece biti prave konzistentnosti u donosenju odluka naspram ako se gleda samo incident
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 07:40   #1748
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Onda je i poanta da se SVAKI kontakt mora kazniti i totalno ubiti utrkivanje kao što se to radilo 2007-2014 ovo da se dogodilo u borbi Pereza i Hartleya za 13.mjesto, nitko nebi ni A rekao. Pošto se ovo dogodilo gdje se dogodilo i između koga, sad su se svi digli na zadnje noge

Znači kao i Hamiltonovo neodlaženje u boks. Uz pravila koja kazuju da se nešto može (a ne da mora) dodijeliti, u obzir su uzete posljedice, što je OK.

E sad, što će stewardi uzeti u obzir a što neće, nažalost mi to ne možemo ništa. Na svakoj utrci je netko drugi i kazne se raspisuju unutar okriva pravila. Možemo se složiti sa njima ili ne, ali bi trebali razumijeti zašto je donesena odluka kakva je donesena, a ne pričat da je Bottari u ugovoru napisano da uništava Ferrariju utrke i slične nebuloze. I to od navijača momčadi koja je najpoznatija po politici drugog vozača koji su ekšuali bili plaćeni da to rade po vlastitim priznanjima to su ti apsurdi na koje ukazujem, niš drugo

To je poanta iz mog kuta gledanja.

Osobno sam protiv takvih kazni. Ajde da imaš Maldonado moment pa nekog zakeljiš u zid i takve pizdarije. Ali ovo kaj se događalo na 3 utrke između Mečki i Ferrarija... ma daj.

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 30.07.2018. u 07:56.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 08:11   #1749
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Nije poanta da se mora svaki kontakt kaznjavati, poanta je da se penalty ili racing incident ne bi trebali odredjivati na temelju posljedica kontakta
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 30.07.2018. u 08:18.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 08:19   #1750
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A kako to onda izvesti? Prema čemu određivati? Imati kretenski kriterij ko u nogometu "Ronaldu/Messiju žuti ili ništa, ali za istu stvar Vrsaljku crveni karton". To je tek idiotizam.

Jedno ili drugo je. Ili kažnjavaš onda svaki kontakt bez obzira na posljedice ili kažnjavaš prema posljedicama. Sa ovim prvim dodatno steriliziraš atraktivnost utrkivanja, a sa drugim na zadnje noge dižeš one koji izvuku deblji kraj.

Glasam za ovo drugo jer želimo gledati napade i utrkivanja, a ne procesije bez pokušaja.



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 08:24   #1751
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Pa imaju napisane guidline i pravila, po meni je najveci problem sto se suci stalno rotiraju i zato nema konzistentnosti.

Osobno bih isao radije na meksa pravila bar do 2021. dok se ne popravi situacija sa prljavim zrakom iza bolida, a ako se pokaze da 2021. nema vise toliko prljavog zraka i da je pretjecanje osjetno lakse onda bi poceo primjenjivati rigidnija pravila.

I ukinuo bi staze tipa montecarlo, madjarska itd. za koje se zna da su dosada
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 08:29   #1752
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Ja sam uz Brka. Ne treba svaki drek kažnjavati kako su znali prije to raditi i time su obeshrabrivali pokušaje pretjecanja. Ovak kak rade u zadnje vrijeme je dobro, makar to nekima smetalo. Meni ko crvenom je to ok. Ovo s Vet i Bot je racing incident sa fala Bogu nikakvim posljedicama za Vet. Da je Vet nastradal, Bot bi dobil kaznu a Vet završil na 10 mjestu. Ako
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 08:31   #1753
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Pa imaju napisane guidline i pravila, po meni je najveci problem sto se suci stalno rotiraju i zato nema konzistentnosti.

Osobno bih isao radije na meksa pravila bar do 2021. dok se ne popravi situacija sa prljavim zrakom iza bolida, a ako se pokaze da 2021. nema vise toliko prljavog zraka i da je pretjecanje osjetno lakse onda bi poceo primjenjivati rigidnija pravila.

I ukinuo bi staze tipa montecarlo, madjarska itd. za koje se zna da su dosada
Znam pogledati Indycar i oni se voze na repu cijelo vrijeme i napeto je all the time, ima pretjecanja. Kad bi tak bilo u F1 di bi nam bio kraj. Ovak, dođeš na 2-3 sek iza bolida i onda mega sranje
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 16:06   #1754
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A kako to onda izvesti? Prema čemu određivati? Imati kretenski kriterij ko u nogometu "Ronaldu/Messiju žuti ili ništa, ali za istu stvar Vrsaljku crveni karton". To je tek idiotizam.

Jedno ili drugo je. Ili kažnjavaš onda svaki kontakt bez obzira na posljedice ili kažnjavaš prema posljedicama. Sa ovim prvim dodatno steriliziraš atraktivnost utrkivanja, a sa drugim na zadnje noge dižeš one koji izvuku deblji kraj.

Glasam za ovo drugo jer želimo gledati napade i utrkivanja, a ne procesije bez pokušaja.



Sent from Usreo Mobara
Nema konzistentnosti.

Vetel dobije 5 sekundi, Kimi 10 sekundi, identični sudari i posljedice.
Botas ne dobije ništa, a tvojom logikom nije trebao dobiti ni za rikijarda jer eto, riki je završio trku na istom položaju, a vidi, dobio je kaznu Botas
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 16:09   #1755
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jesi li ti upravo napisao da su sudari Bottasa i Vettela te Bottasa i Ricciarda na jučerašnjoj utrci ISTI?

Što se usporedbi tiče, slažem se da su Vet/Bot i Rai/Ham okršaji praktički isti i tu ima debate, ali pričamo o ovom jučer. 2 shunta od Bottare nisu isti niti se isto mogu tretirati. Isti su samo po pitanju kontakta koji je bio.

Iz tih razloga se gledaju snimke par krugova i sagledavaju posljedice. Kaznu za Vettela nije dobio jer je Vettel nastavio utrku neokrznut. Ricciardo nije nastavio utrku neokrznut i imao je oštećenje bolida koje je netko drugi mogao kapitalizirati da je bio bliže. I po tim kriterijima je dodijeljena kazna za sudar sa Riccijem a za sudar sa Vettelom nije.

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 30.07.2018. u 16:19.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 17:37   #1756
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
To su takve sitnice i traženje olakotnih/otegotnih okolnosti.

Sudari su identični sa identičnim posljedicama za vozače, odnosno bez posljedica.

Botas je dvaput jebacki pogriješio, iskreno, oba puta mi je izgledalo toliko amaterski, toliko da sumnjam da je tu bilo i namjere oba puta jer nije htio pustiti položaj pod svaku cijenu.

Mene zaboli kiki i za hama i Botasa i vetela, nijedan mi nije drag niti omiljen vozač a ni timovi.

Draži mi je riki i od sviju njih 1000 puta jer je vrhunski vozač, jebeno napada i nikad nije prgav tako na stazi sa nekim guranjima i izazivanja sudara, za razliku mu od kolege maxa, koji mi je u rangu magnusena po tom pitanju a ni Ericsson im nije daleko, skupa sa Perezom.

Riki, Ocon, možda Leclerc, no još je kratko tu, mi pokazuju vrlo lijepu vožnju, imaju talent, a nisu puni sebe i prgavi.
Decki iz Williamsa ni ne mogu pokazati da li što znaju, kada voze tačke od bolida.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 17:38   #1757
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
To su takve sitnice i traženje olakotnih/otegotnih okolnosti.

Sudari su identični sa identičnim posljedicama za vozače, odnosno bez posljedica.

Botas je dvaput jebacki pogriješio, iskreno, oba puta mi je izgledalo toliko amaterski, toliko da sumnjam da je tu bilo i namjere oba puta jer nije htio pustiti položaj pod svaku cijenu.

Mene zaboli kiki i za hama i Botasa i vetela, nijedan mi nije drag niti omiljen vozač a ni timovi.

Draži mi je riki i od sviju njih 1000 puta jer je vrhunski vozač, jebeno napada i nikad nije prgav tako na stazi sa nekim guranjima i izazivanja sudara, za razliku mu od kolege maxa, koji mi je u rangu magnusena po tom pitanju a ni Ericsson im nije daleko, skupa sa Perezom.

Riki, Ocon, možda Leclerc, no još je kratko tu, mi pokazuju vrlo lijepu vožnju, imaju talent, a nisu puni sebe i prgavi.
Decki iz Williamsa ni ne mogu pokazati da li što znaju, kada voze tačke od bolida.
+1 na sve.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 21:59   #1758
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Heh, sad gledam radio highlights i rekli Bot da mora vratiti mjesto Ric jer ga je udaril i Bot veli nema šanse, ko mu je kriv kaj je išel pretjecat s vanjske strane. Dečko je malo popizdil
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 23:02   #1759
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Razumljivo, bas su ga jako iskoristili da cuva Ham, jedno 10 krugova su ga ranije poslali u boks nego je trebalo pa su mu gume osle u bananu, zato i je trazio sastanak sa Totom odmah nakon trke
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 23:43   #1760
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova

Botas je dvaput jebacki pogriješio, iskreno, oba puta mi je izgledalo toliko amaterski, toliko da sumnjam da je tu bilo i namjere oba puta jer nije htio pustiti položaj pod svaku cijenu.
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Heh, sad gledam radio highlights i rekli Bot da mora vratiti mjesto Ric jer ga je udaril i Bot veli nema šanse, ko mu je kriv kaj je išel pretjecat s vanjske strane. Dečko je malo popizdil



bas sam maloprije pogledao to, i samo se obistinilo ono sto sam pretpostavljao da ono nisu bili slucajni incidenti
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 23:46   #1761
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Botas je dvaput jebacki pogriješio, iskreno, oba puta mi je izgledalo toliko amaterski, toliko da sumnjam da je tu bilo i namjere oba puta jer nije htio pustiti položaj pod svaku cijenu.

Ta nije od jučer u F1 da bi vozija amaterski ili rekreativno?!
Da je trkač, a ne "frustrirani plaćenik" onda bi tako napada i branija se od Hamiltona.


I mene zaboli kiki za sve njih, sve što tražim je samo fer i pošteno utrkivanje, ali Botas je stvarno pokaza koliko je profesionalno jadan.
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2018., 23:54   #1762
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
shvacam ja njegovu frustraciju, ali imao je izbora, voziti za mercedes, i sukladno tome vec pokupiti par pobjeda i dosta podija, ili ostati u williamsu i brati krumpire na zacelju.



sad sto on misli da je on u rangu rosberga pa da ce mercedes pustiti da se utrkuju opet, zaboravi.

Mercedes se opekao jednom, i nece sigurno opet imati dva slicna vozaca. Zato ni nisu Riciarda uzeli.



Zato ce i Kimi dobiti jos jedan ugovor, u to sam spreman stavit i novce
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 10:25   #1763
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
shvacam ja njegovu frustraciju, ali imao je izbora, voziti za mercedes, i sukladno tome vec pokupiti par pobjeda i dosta podija, ili ostati u williamsu i brati krumpire na zacelju.



sad sto on misli da je on u rangu rosberga pa da ce mercedes pustiti da se utrkuju opet, zaboravi.

Mercedes se opekao jednom, i nece sigurno opet imati dva slicna vozaca. Zato ni nisu Riciarda uzeli.



Zato ce i Kimi dobiti jos jedan ugovor, u to sam spreman stavit i novce
Pa hoce. Jos godina ili mozda cak dvije. Nece oni jos Leclerca ubacivat, ma koliko dobar bio. Ili ga ne ubacuju bas zato sto je dobar.

Leclerc bi trebao prvo u Haas.

BTW malo mi vec idu na zivce ovi B-timovi. Haas/Sauber ne pruzaju ama bas nikakav otpor Ferrariju, FI/Williams nikakav Mercu, STR nikakav Red Bullu. To ti dodje kao free pass. Naravno ti A-team bolidi su mnogo brzi, no opet, nikakav otpor.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 10:57   #1764
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
... nikakav otpor osim ako ne nalete na Alonsa koji se kotrlja u onom jadu, koga je ono masirao / namučio x krugova dok ga je prošao jer je bila takva staza
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 11:39   #1765
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
... nikakav otpor osim ako ne nalete na Alonsa koji se kotrlja u onom jadu, koga je ono masirao / namučio x krugova dok ga je prošao jer je bila takva staza
Hamilton se namucio u Mexicu. I bilo je jos takvih slucajeva.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 12:10   #1766
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Pisao sam vec ovdje na tu temu. Mi kao da imamo dvije kategorije u F1.
Jasno je da ove "druge" momcadi pustaju, ali nece ni FI bas puno zadrzavati Ferrari jer jednostavno im se ne isplati gubiti vrijeme jer ce ih ovi proci prije ili kasnije.
Druga stvar - ove godine DRS zone su produzene i dodane pa tako kad se sretnu npr Merc i HAAS tu ni nema mogucnosti ovih da ih zadrze.
Neznam mozda treba uvest zabranu koristenja DRS-a protiv ovih slabijih momcadi.
Ali ovo sve vise slici na WEC gdje se natjecu razne kategorije. Uostalom svako malo se postavlja pitanje Hulku i KMagu koliko su zadovoljni da budu na kraju 7. u poretku kao best of the rest...
Ne kazem da je ovo tako jako lose kao sto smo imali dosta slucajeva u povijesti da imamo samo borbu na vrhu unutar dva vozaca u istoj momcadi ali mi se ovo jednostavno cini krivo i lose.
Ali opet nije to nista novo u F1 uvijek je manje vise to bilo tako sa izuzetkom poneke sezone ali ove godine jako je velik jaz a i vec spomenuti DRS uopce ne pomaze.
Romul je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 12:20   #1767
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Pisao sam vec ovdje na tu temu. Mi kao da imamo dvije kategorije u F1.
Jasno je da ove "druge" momcadi pustaju, ali nece ni FI bas puno zadrzavati Ferrari jer jednostavno im se ne isplati gubiti vrijeme jer ce ih ovi proci prije ili kasnije.
Druga stvar - ove godine DRS zone su produzene i dodane pa tako kad se sretnu npr Merc i HAAS tu ni nema mogucnosti ovih da ih zadrze.
Neznam mozda treba uvest zabranu koristenja DRS-a protiv ovih slabijih momcadi.
Ali ovo sve vise slici na WEC gdje se natjecu razne kategorije. Uostalom svako malo se postavlja pitanje Hulku i KMagu koliko su zadovoljni da budu na kraju 7. u poretku kao best of the rest...
Ne kazem da je ovo tako jako lose kao sto smo imali dosta slucajeva u povijesti da imamo samo borbu na vrhu unutar dva vozaca u istoj momcadi ali mi se ovo jednostavno cini krivo i lose.
Ali opet nije to nista novo u F1 uvijek je manje vise to bilo tako sa izuzetkom poneke sezone ali ove godine jako je velik jaz a i vec spomenuti DRS uopce ne pomaze.
Upravo, evo sad kad se desi da jedan Hamilton starta zadnji, to je obavezno barem cetvrto mjesto. Prije to nije bio slucaj. Nisu bile tako velike razlike izmedju timova. DRS tu jos dodatno naglasava razliku, cineci ta preticanja smijesnim. Kao kad auto obilazi traktor.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 16:17   #1768
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Force India je u gadnim problemima. Potencijalni kupac je Lawrence od Kanade

https://www.carscoops.com/2018/07/fo...dministration/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 16:34   #1769
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Pošto su otišli u administraciju svi timovi se moraju složit da FI dobije nagrade od sudjelovanja prijašnjih godina i to trenutno navodno McLaren , Williams i Renault blokiraju.



https://www.autosport.com/f1/news/13...dia-sale-plans
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2018., 16:46   #1770
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Taj DRS je najveće prokletstvo što se dogodilo u F1.

Ubilo je bilo kakvo vozački umijeće i taktiku pri pretjecanjima.

Sada, bitno da si unutar sekunde i na sljedećoj ravnici ga prolazis 1000%
Gabre je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na