Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.07.2018., 16:57   #1711
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Merc uništio 3. mjesto za Bottasa kako bi čuvao Hamiltonu leđa
U mad bro? Sličan scenarij je bio lani na istoj stazi. Tada ste rekli da je to normalno da Kimi štopa Mečke i štiti leđa Vettela koji je imao problema sa volanom. Što je danas onda čudno?


Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Namjerno je, iz aviona se vidi.
Iz crvenog fanboj aviona sa crvenim naočalama je itekako namjerno. Itekako. Namjerno je i kiša jučer pala samo da zejebe Ferrari.

Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Namjerno ili ne po kriteriju za vet i kimia trebao bi dobiti kaznu.
Kriteriju udarca ili kriteriju sjebavanja utrke drugom vozaču. Jedino tko je ovdje popušio je Bottas himself. I Vettel i Kimi su "okrenuli" Bottasa i Hamiltona. Ako će biti kazne, 5 sekundi maks. I na kraju nema veze jer je ovako i onako na 5. mjestu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 16:58   #1712
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Koji gadljivi prijenos od sky komentatora, zadnji put ovo smeće slušam. Dakle, Brundle odmah u drugom zavoju počeo se pitat je li Vettelovo pretjecanje Kimija orkestrirano? Stvarno? I samo se nastavilo suptilno sranje.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 16:59   #1713
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U mad bro?

Tak mi je svejedno, Vettel ne bi nikad stigao Hamiltona i prošao ga kad nije mogao proć Bottasa sa 2.5s sporijim autom.


Ovak se odigralo bolje za Ferrari

Jedino mi je žao Bottasa mogao je imat lagan podij



Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Koji gadljivi prijenos od sky komentatora, zadnji put ovo smeće slušam. Dakle, Brundle odmah u drugom zavoju počeo se pitat je li Vettelovo pretjecanje Kimija orkestrirano? Stvarno? I samo se nastavilo suptilno sranje.
Brundle je smatrao da je Vettel kriv za sudar s Bottasom
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:00   #1714
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Uf ovo je ispalo baš grdo kako je Botas ovo loše odigrao, dobio ugovor u kojem sitnim slovima piše pod svaku cijenu moraš ove držati nazad.

Ali ovo je bilo previše. Pogotovo s rikiardom. Baš panj potez jebote
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:00   #1715
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Meni se isto Bot cini kao ok lik i netko tko ne bi radio takve stvari, s druge strane nije mu ovo prva utrka sezone da vozi na mrtvim gumama, imao ih je 4/5 do sada, takodjer kod obje situacije je protivnicki bolid bio ocigledno ispred pogotovo vet.

A da je razbio vet ili rica odnosno onemogucio ih da dalje voze bilo bi zanimljivo sto bi pisali
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:02   #1716
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
...dobio ugovor u kojem sitnim slovima piše pod svaku cijenu moraš ove držati nazad.

Tin foil hat


Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Meni se isto Bot cini kao ok lik i netko tko ne bi radio takve stvari, s druge strane nije mu ovo prva utrka sezone da vozi na mrtvim gumama, imao ih je 4/5 do sada, takodjer kod obje situacije je protivnicki bolid bio ocigledno ispred pogotovo vet.

A da je razbio vet ili rica odnosno onemogucio ih da dalje voze bilo bi zanimljivo sto bi pisali
Racing incident - no further investigation.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:03   #1717
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Brundle je smatrao da je Vettel kriv za sudar s Bottasom
Pa jasno. Ma nevjerojatno, i prošlu trku su odmah počeli isto tako, kad je Kimi ranije ušao u boks, odmah teorije kako ide štopat Hamiltona?!? Pa koje đubre, nevjerojatno!
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:07   #1718
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Dobro skyovci su totalno pristrani na Mercedesovoj strani, više se ne uzrujavam oko toga.

McLaren do kraja sezone će završiti 8i u prvenstvu. Strava kako su nekonkurentni.

Redbull će dogodine s hondom ubijati.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:09   #1719
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Do kraja sezone potrosit jos 10 komponenti masine na hartlyevom bolidu za testiranja jer za nista drugo decko nije sposoban
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:11   #1720
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Dobro skyovci su totalno pristrani na Mercedesovoj strani, više se ne uzrujavam oko toga.
Kao i RAI u Italiji i Arena u HR za Ferrari, RTL za Ferrari. Što je čudno? Svatko navija za svoje, ne znam čemu čuđenje. Godinama smo na HRT-u slušali prijenose kao da je Ferrari naša ekipa

Citiraj:
McLaren do kraja sezone će završiti 8i u prvenstvu. Strava kako su nekonkurentni.
70% resursa je na 2019 bolidu. 2018 je postala nebitna, po pričanju Fernanda Alonsa. Tako da možda budu i deveti na kraju, who knows.

Citiraj:
Redbull će dogodine s hondom ubijati.
Da, ubijat će na trećem mjestu, iza Ferrarija i Mečke te ispred svih ostalih.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:11   #1721
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Vidi, ne smeta pristranost i navijanje, Britanci su. Ali smeta me zlobno podmetanje, izmišljanje i omalovažavanje. Njih gleda i sluša pola svijeta, mene baš boli kad tako govore o timu koji volim i za koji navijam.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:14   #1722
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Jos 9 komada do kraja. Puno i nista nije gotovo. Ali Ferrari i Vettel ako misle uzeti naslov, moraju postati ozbiljniji.

Ne bih rekao da je bilo namjere udaranja Bottasa u Vettela i Riccija jer je bio bez guma, ali jbg. nekad se i za manje pizdarije kaznjavalo. To je lutrija od sudije do sudije.

Ja sam se prestao uzrujavati na Skyevo navlacanje kozice na Hamiltona. Imaju najbolje prijenose. To je otprilike kao da ocekujete da Drago Cosic ne navija za HR repku 😁


Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:14   #1723
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Vidi, ne smeta pristranost i navijanje, Britanci su. Ali smeta me zlobno podmetanje, izmišljanje i omalovažavanje. Njih gleda i sluša pola svijeta, mene baš boli kad tako govore o timu koji volim i za koji navijam.
...ali te nije smetalo kad je tako Neven Novak podmetao i lagao u korist tima koji voliš i za koji navijaš? A gle, da imam para, osobno bi plaćao onaj Premiere bez komentatora i slušao samo Team Radio i gledao on board kamere. Ali nemam, pa onda isto slušam svakave.

Prvo crveni HRT, pa sad srebrni SKY. Nema neke razlike. Full of shit su jedni i drugi.

@aski
Upravo to. Naravno da drkaju za svoje i da su protiv konkurencije. Sigurno na RAI-ju obožavaju Mečku i Hama
9 utrka do kraja, debelo daleko je to još od kraja. Vettel je nekaj budio i 50 bodova u prvenstvu, pa je osvojio na kraju. A od idućih 9, sigurno bude pobjedio na još barem 3.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:15   #1724
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
F1, nogomet ili nesto trece, otocani se ne mijenjaju
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:23   #1725
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Upravo to, nije to neka lokalna prcija Tv, već međunarodni prijenos i trebali bi se sabrati.
U Kanadi je to službeni prijenos
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 17:48   #1726
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
First of all wingman hurts,” Bottas said.

"Second of all I don’t see any positive in this race for me.
Navodno Bottas zatrazio sastanak s Totom nakon trke, moguce da je bio frustriran pa se dogodilo to sto se dogodilo.

Inace cini se da je mecka popravila stanje sa osjetno jacim trosenjem guma od ferkana.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 29.07.2018. u 18:23.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 18:48   #1727
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vettel kaže da Bottara nije kriv i da mu ne zamjera. Nemaš ti moj Seb pojima. Imamo mi ovdje neke koji kažu da te Bottara namjerno htio izbaciti iz utrke nebi li pomogao Hamiltonu

Bittara na kraju je kažnjen sa 10 sekundi, ali za skirmish sa Ricciardom. Tako da...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 18:51   #1728
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
70% resursa je na 2019 bolidu. 2018 je postala nebitna, po pričanju Fernanda Alonsa. Tako da možda budu i deveti na kraju, who knows.
Dzaba im i bolid ravan Red Bullu ako Renault ne pronadje jos performansi. A nije za vjerovati da ce pronaci. Renaultu je najbolja V6 sezona bila ona prva, 2014. LOL

Cak mislim da vise Honda moze napredovati.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 18:56   #1729
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Već je napredovala
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 18:57   #1730
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ono što pilim već 2-3 godine - McLaren može imati sreće jedino ako u suradnji sa Ricardom napravi svoj vlastiti motor. Do 2021. McLaren neće imati niti jednu jedinu pobjedu, mark my words. Još 2 i pol sezone će se taljigati po mrvicama gdje će pokoje 5. mjesto biti podvig ravan pobjedi.

Mercedes i Ferrari rade samo u svojim bolidima, njihovi customeri su jad i bijeda. Eto čak je i Force India sirota slabija od McLarena sada, tj McLaren kao najlošija Renault momčad je jača od 2 Mečkine i jedne Ferrarijeve.

Nema tu sreće kao customer team. A opet neće ni Red Bull do 2021. biti išta bolji na Hondi, ostati će 3. Do 2021 ćemo gledati ovo što gledamo zadnje 2 godine.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 19:03   #1731
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Evo me ljudi?!!! Čini mi se da sam puno toga propustio. Kakav je Vettel bio? Jel pravio greške. Ostalo me me zanima.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 19:04   #1732
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ma danas je baš bilo nekako monotono. Ono Ferrari nije sam znao što bi, taktika nula bodova, merc rutinirano pametno i smireno, ostatak vlakića dosadnjikava bez ikakve emocije danas.
Da nije riciarda bilo, ne bi imao što vidjeti cijeli trku
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 19:12   #1733
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Evo me ljudi?!!! Čini mi se da sam puno toga propustio. Kakav je Vettel bio? Jel pravio greške. Ostalo me me zanima.
Bio je i vise nego OK. Start ok, sacuvao poziciju i odmah Kimija prosao s vanjske strane u drugom zavoju.
Po meni su napravili gresku sto nije ranije isao u boks da se bar malo priblizi Hamiltonu.
Nema sanse da bi ga prosao jer je jedva prosao Bottasa na raspadajucim gumama, ali eto.... Ne bi ni Mercedesi prosli Ferrarije da je bilo obrnuto.


Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 19:18   #1734
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ono što pilim već 2-3 godine - McLaren može imati sreće jedino ako u suradnji sa Ricardom napravi svoj vlastiti motor. Do 2021. McLaren neće imati niti jednu jedinu pobjedu, mark my words. Još 2 i pol sezone će se taljigati po mrvicama gdje će pokoje 5. mjesto biti podvig ravan pobjedi.

Mercedes i Ferrari rade samo u svojim bolidima, njihovi customeri su jad i bijeda. Eto čak je i Force India sirota slabija od McLarena sada, tj McLaren kao najlošija Renault momčad je jača od 2 Mečkine i jedne Ferrarijeve.

Nema tu sreće kao customer team. A opet neće ni Red Bull do 2021. biti išta bolji na Hondi, ostati će 3. Do 2021 ćemo gledati ovo što gledamo zadnje 2 godine.
Zasto do 2021? I poslije ce bit isto.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 19:19   #1735
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Šta nema još highlightsa? Ili ne mogu pronaći.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 20:12   #1736
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vettel kaže da Bottara nije kriv i da mu ne zamjera. Nemaš ti moj Seb pojima. Imamo mi ovdje neke koji kažu da te Bottara namjerno htio izbaciti iz utrke nebi li pomogao Hamiltonu

Bittara na kraju je kažnjen sa 10 sekundi, ali za skirmish sa Ricciardom. Tako da...
Znaš i sam da bi u slučaju da je vetelu guma pukla i izgubio mjesta/trku bilo drvlje i kamenje po botasu, ovako je samo licemjeran, kao, SVE 5, nema problema, lalala

Ali Kimi majstor bez vode u autu dva sata i onako mrtav Ladan laganini nakon trke

Sjećam se Hamiltona kada je padao u nesvijesti jer nije htio vodu piti ko fol zbog težine u autu ili tako neke sheme

Grosjean plakanje da će se on razbiti zbog guma, pa vidi vraga završio trku ipak :lol:
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 20:34   #1737
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Znaš i sam da bi u slučaju da je vetelu guma pukla i izgubio mjesta/trku bilo drvlje i kamenje po botasu, ovako je samo licemjeran, kao, SVE 5, nema problema, lalala
Isto kao što i znam da baba ima kitu bi bila deda Što bi bilo kad bi bilo, ali nije. Poanta priče je da nije bilo namjere. Bottas nije imao kamo, kao ni Vettel u Francuskoj prije mjesec dana. I sve 5. Srećom pa nikom ništa na kraju.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 20:46   #1738
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Vetel ga je prešao a Botas se DVAPUT zajebao pri kočenju.

No kako Fia još jednom pokazuje da nije konzistentna sa kaznama, ne čudi me.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 22:18   #1739
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Evo pogledao highlightse. Bottas je kriv za obje nesreće. Protiv Vettela je oke ne dodijeliti kaznu samo jer ga nije izbacio iz utrke. Protiv Rici čista kazna.

Šta je tu je. Baš me zanima tko će šta napraviti preko ferija.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2018., 22:26   #1740
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Preko ferija je zabranjen bilo kakav rad na bolidima i u tvornicama

@Gabre
Tebi stvarno ne leži F1 ni najmanje. Bottas je kažnjen. Sa 10 sekundi za sudar sa Ricciardom. Kako ti sada odjednom FIA nije doslijedna? Da je bilo ranije u utrci, dobio bi kaznu prilikom ulaska u boks. Pošto je bio kraj utrke i nije se išlo u boks više, kazna mu je dodana na vrijeme.

Kazne protiv Vettela nema jer ga nije okrenuo. Da ga je okrenuo kao što su Vettel i Kimi okrenuli Bottasa i Hama, tada bi i on dobio kaznu. Budući nije, ništa.

Razlika između ta 2 kontakta je da onaj sa Vettelom nije sjebao Vettela, a onaj sa Ricciardom je sjebao Ricciarda.

Tako da ne kužim što tebi nije jasno.

Sent from Usreo Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 29.07.2018. u 22:33.
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na