Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2009., 11:43   #31
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
od kad sa prekjučer firefox odlučio sam apdejtat više ne otvara stranice ... LOL

cannot connect, nje nje nje....

kažu da je do firewall-a , al meni je sve pogašeno, neznam...
kaj je najgore jednom prije se to več desilo, opče se ne sječam kak sam to riješio, možda system restore... hehe

EDIT; da, skinuo sam zadmnju verziju, zatim betu, pa vratio na v.2
moram se sjetit kak sam zadnji put to riješio, sječam se da je neka glupost

EDIT2; riješeno, napravio clean install zadnje bete, prethodno počistio sa microcrapovim uninstall tool-om

Zadnje izmijenjeno od: Pizz. 08.02.2009. u 12:09.
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2009., 11:50   #32
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Jesi li probao reinstal FF-a ?
Skini zadnji, napravi backup bookmarksa
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2009., 13:49   #33
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Kako je jadan taj AMD sajt, vec od drivera 9.1 mi ne da download, kvragu vec mi na zivce ide. Ili baci 404 error ili 403 error, jesu oni normalni?
Btw to se u Firefoxu 3.0.6 dešava, sa Operom nemam problema :/
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2009., 16:53   #34
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
Kako je jadan taj AMD sajt, vec od drivera 9.1 mi ne da download, kvragu vec mi na zivce ide. Ili baci 404 error ili 403 error, jesu oni normalni?
Btw to se u Firefoxu 3.0.6 dešava, sa Operom nemam problema :/
Mda...jadan ti je AMD sajt zato kaj ti je u banani moćan browser od skurene ljisic?

Ne znam samo kaj to ima veze sa ovom temom...ja sam kod frenda sa 3.0.5 skidao najnormalnije...imaš thread o firefoxu pa se tam jadaj
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2009., 17:24   #35
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Pa ima veze, htio sam skinut drivere s svojim primarnim browserom pa ne da.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2009., 18:24   #36
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Takvih problema nemam, ali zato se prije nekoliko dana pojavio problem nevidljivog pokazivača miša…(otklonjen ponovnim pokretanjem, ali ipak)
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 17:45   #37
Ikac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Evo da malo pomognemo ekipi:

Napokon smo i ovo rjesili,tutorial je isproban i ucinkovit,radi i stvaro firefox radi brze.Ako mislite da nije tako,jednostavno vratite postavke na stare i koda nista niste napravili.
Postupak je ovakav:

1) otvorite novi tab i upisite (bez navodnika): "about:config",udjite u postavke....

2) U trazlicu upisite ovaj pojam: "network.http.pipelining" te ga podesite na "true",to ce te uciniti tako da dva puta kliknete na njega

3) odmah ispod njega,pojavit ce vam se string: "network.http.pipelining.maxrequests" kojeg postavite recimo na 30,takodjer sa duplim klikom
*to znaci da vam firefox moze obradjivat 30 zahtjeva istovremeno

4) pronadjite string "network.http.proxy.pipelining" kojeg takodjer duplim klikom postvljate na "true"

5) izbrisite podatke is search-a

6) desnim klikom, kliknite na bilo koji string i odaberite "new" pa "integer" te ga nazovite "nglayout.initialpaint.delay" i postavite na 0
*time vrijeme cekanja koje browser ima dok pocme djelovat nakon sto primi informacije sa weba,postavljate na 0,tj.postavljate da odmah djeluje

7) ugasite tab i restartajte Firefox i trebali bi ste primjetiti razliku u radu Firefox-a
Ikac je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 19:21   #38
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Citiraj:
Users who want better page loading speed can try setting this preference to true, keeping in mind this may break some websites.
Network.http.pipelining
Citiraj:
"network.http.pipelining.maxrequests" kojeg postavite recimo na 30
Citiraj:
Higher values will cause a delay before the first request completes but will make the last request complete sooner. Higher values will also cause more of a delay if a connection fails.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 14:34   #39
Sultan
Six Blade Knife
Moj komp
 
Sultan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 292
Mozilla Firefox 3.0.7
Citiraj:
  • Fixed several security issues.
  • Fixed several stability issues.
  • Official releases for the Estonian, Kannada, and Telugu languages are now available.
  • Items in the "File" menu show as inactive after using the "Print" item from that menu - switching to a new tab restores them (bug 425844). This issue has been fixed.
  • For some users, cookies would appear to go “missing” after a few days (bug 444600).
  • Mac users of the Flashblock add-on, experienced an issue where sound from the Flash plug-in would continue to play for a short time after closing a tab or window (bug 474022).
  • Fixed several issues related to accessibility features.
Sultan je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 10:24   #40
Sultan
Six Blade Knife
Moj komp
 
Sultan's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 292
Mozilla Firefox 3.1 Beta 3
Citiraj:
  • This beta is now available in 64 languages - get your local version.
  • Improved the new Private Browsing Mode.
  • Improvements to web worker thread support.
  • Improved performance and stability with the new TraceMonkey JavaScript engine.
  • New native JSON support.
  • Improvements to the Gecko layout engine, including speculative parsing for faster content rendering.
  • Support for new web technologies such as the <video> and <audio> elements, the W3C Geolocation API, JavaScript query selectors, CSS 2.1 and 3 properties, SVG transforms and offline applications.
Sultan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2009., 15:06   #41
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
imam jedan problem...formatirao bi disk na kojem je i modzilla dali je moguce skopirat kakav file ,folder ili nesto na drugu particiju pa nakon novog windowsa taj file ili folder vratit nazad da opet imam modzilu kao i prije sa svim historyem, bukmarksima korisnickim imenima ,pass-ovima itd uglavnom sa svom private datom
__________________
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote