Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.01.2012., 19:14   #1441
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Za mene su novi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2012., 19:56   #1442
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Jedino kaj se isplati od toga je portal 2 za nesto malo vise od 5 eura
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2012., 21:43   #1443
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Za dobiti achivement Get what you want – trade! jel se moze trejdati bilo sto?
Coal i kuponi dolaze u obzir?

Ak da, jel ima nekoga da zeli zamjeniti coal za coal ili 25%/33% na sve Valve naslove da dobijem i to cudo?
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 00:44   #1444
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Imam 2 coala i 25% OFF Valve pa ako nekome treba nek me doda na steam berovk2
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 09:41   #1445
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
imama 33% i 25% na Valve , i imam 25% za atari.Ako je netko za trade za ugljen samo da dobim onaj trade achivment
  Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 09:52   #1446
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ugljen nevjerujem da će ti itko dati, al ako želiš nešto od 50% Valve, 50% Kane and Lynch 2: Dog Days, 50% Avadon The Black Fortress za razno, dodaj me na steamu (id pupo) pa ćemo obavit trade da dobiješ taj ačivment. Meni nebitno što ćeš mi dati.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 11:49   #1447
aircanada
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 335
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
imama 33% i 25% na Valve , i imam 25% za atari.Ako je netko za trade za ugljen samo da dobim onaj trade achivment
Pa jednostavno zamjeni sa nekim ugljen za ugljen i problem solved.
__________________



aircanada je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 12:26   #1448
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Pise da kuponi vrijede od 2.1, a ne moze ih se iskoristiti... Onda su mogli napisati da vrijede nakon winter salea ili od 3.1.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 12:44   #1449
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Da sam se s tim achivmentima poceo zezat ranije, a ne u zadnji cas, bez problema bi sakupio preko 30-40 ugljena. Imam 2 steam accounta, cura takodjer, i samo sa ta 2 smo ih oko 20-25 sakupili. Na ovim drugima koje ne koristimo (samo nam je Dirt 3 tamo xD) smo jucer putem onih najobicnijih achivmenta sakupili desetak ugljena. Imali bi dobre sanse da sada na ovome izvlacenju dobijemo nesto.
Jos da se koji euro "baci" za neku igru koja dodje ~2€ i aktivira na novim accountovima, to je jos dodatnih 10-20 ugljena za cijenu dvije-tri pive
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:11   #1450
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Pise da kuponi vrijede od 2.1, a ne moze ih se iskoristiti... Onda su mogli napisati da vrijede nakon winter salea ili od 3.1.
Misli malo, ameri malo kasne s vremenom iza nas, još par sati imaju novogodišnji deal, onda će ti biti kuponi aktivni
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:21   #1451
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Znam da kasne, ali je i kod njih vec 2.1, a i opet kakve to veze ima ako smo podijeljeni po regijama?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:22   #1452
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Da sam se s tim achivmentima poceo zezat ranije, a ne u zadnji cas, bez problema bi sakupio preko 30-40 ugljena. Imam 2 steam accounta, cura takodjer, i samo sa ta 2 smo ih oko 20-25 sakupili. Na ovim drugima koje ne koristimo (samo nam je Dirt 3 tamo xD) smo jucer putem onih najobicnijih achivmenta sakupili desetak ugljena. Imali bi dobre sanse da sada na ovome izvlacenju dobijemo nesto.
Jos da se koji euro "baci" za neku igru koja dodje ~2€ i aktivira na novim accountovima, to je jos dodatnih 10-20 ugljena za cijenu dvije-tri pive
Mogu ti reci da je to i meni palo na pamet, ali mi se nije dalo zafrkavati s tim. Ja sa 6 komada ulazim u izvlačenje i nadam se barem nečemu.

A kaj se tice tih kupona, vecina su gluposti. Ja sam si samo ostavil -50% Valve samo neznam za kaj ga bum iskoristil kad sam si skoro sve od valve kupil kaj me je zanimalo. I jos 75% na Garry's Mod.

Ak treba kome tf2 items imam ih 2 kaj sam dobil iz l4d2, nek se samo javi dajem ih jer mi netrebaju
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:39   #1453
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
imam točno 7 ugljena. je mi preporucujete da ih iskraftam ili da ih ostavim?
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:41   #1454
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
imam točno 7 ugljena. je mi preporucujete da ih iskraftam ili da ih ostavim?
Ostavi
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 13:56   #1455
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Nemojte kraftat ništa osim ako ne želite dobit neku Valveovu igru ili kupon jer im je samo to ostalo...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 17:14   #1456
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Znam da kasne, ali je i kod njih vec 2.1, a i opet kakve to veze ima ako smo podijeljeni po regijama?
Podijeljeni smo po geografskim regijama samo po pricingu, vremenski tempiraju rasprodaje i lansiranja igri isključivo prema svojem centralnom US vremenu, a iste preračunavaju u naše sate (generalno pravilo je da kod nas to uvijek ispada u 7 navečer). Trajanje dealova je uvijek 24 sata, a jedina iznimka su sezonske rasprodaje u kojima je trajanje dnevne akcije produženo na 28 sati, te se prenosi u drugi dan za one koji su eventualno propustili termin, ili da popust traje cijelo vrijeme rasprodaje.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 17:40   #1457
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Mozemo zaboraviti vremenske zone, jer je vec odavno kod njih 2.1, ali ako napisu "Valid January 2nd, 2012" onda bi tako i trebalo biti
Kolko vidim vec je puno protestiranja na njihovom forumu oko navedenog datuma.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 17:47   #1458
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nevidim u čemu je problem. Dan razlike od napisanog neigra ulogu, a ako je netko bio mišljenja da će moći kombinirati popuste i tako zajebati valve je glup. Igre neće nikuda pobjeći za taj jedan dan nit će netko biti oštećen za jedan dan neigranja neke igre. Bar su dali još jednu priliku danas da se kupe skuplje igre s ok popustom. Stvarno smo mi ljudi čudni, nešto nam se da i onda se još žali kak to nije ok.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 17:55   #1459
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804


Ja sam kupio skoro sve što sam htio na jesenskom saleu, koji je ruku na srce imao bolje dealove, sad sam samo dopunio što mi je falilo.
Sada još samo treba čekati ME3 i Diablo 3
-->
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nevidim u čemu je problem. Dan razlike od napisanog neigra ulogu, a ako je netko bio mišljenja da će moći kombinirati popuste i tako zajebati valve je glup. Igre neće nikuda pobjeći za taj jedan dan nit će netko biti oštećen za jedan dan neigranja neke igre. Bar su dali još jednu priliku danas da se kupe skuplje igre s ok popustom. Stvarno smo mi ljudi čudni, nešto nam se da i onda se još žali kak to nije ok.
Slažem se sa svim gore, ali sa boldanim si u krivu ---->

Ja sam kupio skoro sve što sam htio na jesenskom saleu, koji je ruku na srce imao bolje dealove, sad sam samo dopunio što mi je falilo.
Sada još samo treba čekati ME3 i Diablo 3
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 18:00   #1460
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Imam za trade: Counter Strike: Source, -33% Valve, -50% Sam and Max Complete Pack

Ako netko ima kakvu igru za ponudit, na PM molim...

EDIT: RAZMJENJENO!!! Hvala Veve!

Zadnje izmijenjeno od: Shamanix. 02.01.2012. u 23:56.
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 18:25   #1461
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Mogu ti reci da je to i meni palo na pamet, ali mi se nije dalo zafrkavati s tim. Ja sa 6 komada ulazim u izvlačenje i nadam se barem nečemu.
Sanse su ti nikakve. Isto kao i xgameu.
Niste ni svjesni sta su sve ljudi radili za coalove. Sa jedno 600 komada bi se mozda mogao nadat barem necemu. Al i to je pitanje.
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 18:30   #1462
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999


Ja sam kupio skoro sve što sam htio na jesenskom saleu, koji je ruku na srce imao bolje dealove, sad sam samo dopunio što mi je falilo.
Sada još samo treba čekati ME3 i Diablo 3
Pa tamo kaže Golden coupons, tj. ko od nas ima Golden coupon? Mi tu pričamo o standardnim kuponima jel


@Poltergeist

Gle, ako što dobijem sa svojih 6 ugljena super, ako ne ne. Neću se žalit, nije da sam uložio nešto truda u sakupljanje istih, nit očekujem da ću što dobit. Čovjeka jednostavno veseli mogućnost da možda nešto dobije. Uostalom, ako netko ima sreće, bude dobio nagradu i s jednim ugljenom
-->
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Slažem se sa svim gore, ali sa boldanim si u krivu ---->

Ja sam kupio skoro sve što sam htio na jesenskom saleu, koji je ruku na srce imao bolje dealove, sad sam samo dopunio što mi je falilo.
Sada još samo treba čekati ME3 i Diablo 3
Pa tamo kaže Golden coupons, tj. ko od nas ima Golden coupon? Mi tu pričamo o standardnim kuponima jel


@Poltergeist

Gle, ako što dobijem sa svojih 6 ugljena super, ako ne ne. Neću se žalit, nije da sam uložio nešto truda u sakupljanje istih, nit očekujem da ću što dobit. Čovjeka jednostavno veseli mogućnost da možda nešto dobije. Uostalom, ako netko ima sreće, bude dobio nagradu i s jednim ugljenom
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 18:38   #1463
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Razlika između golden kupona i obicnih je kolko sam ja skopcal da golden mozes koristiti prije 2.1 a obicne posle 2.1.

Ja nisam imal ni jedan golden kupon.
A kaj se tice broja coal-a, da ti budem iskren neznam dal se je opce isplatilo ici u dodatne troškove i skupljanja exstra coal-a. Ja sam odradil uglavnom free to play games i one zadatke kaj su bili da neke treba napraviti. A sad ako bude nesto, ok ako ne ne.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 19:10   #1464
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
kad je izvlačenje? 22 po našem vremenu? Jer na onome steam forumu je kaos za nać informacije- ali tamo je kao kad je djed mraz dolazio u 1. razred OŠ "Davorin Trstenjak" 1984 .
Ne mogi filtrirat suvisli upit a kamoli informaciju.
  Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 19:12   #1465
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Postoji mogucnost da nece niko dobiti nista, radi takozvanih farmera coal-a. Citam na forumu (steam) da je neki lik imao 300 acc-ova. Ajde razmel bi 1 acc si napravis i velis bratov je ili sestrin ali 300.

I radi takvih koji su pokupili sve besplatne igre mi neki nismo zato dobili niti jednu.

Zadnje izmijenjeno od: Elder. 02.01.2012. u 19:20.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 19:14   #1466
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
daj to je bolesno. Ja ne razumijem neke ljude , ili jednostavno "i am getting too old for that shit"
  Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 19:29   #1467
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
Postoji mogucnost da nece niko dobiti nista, radi takozvanih farmera coal-a. Citam na forumu (steam) da je neki lik imao 300 acc-ova. Ajde razmel bi 1 acc si napravis i velis bratov je ili sestrin ali 300.

I radi takvih koji su pokupili sve besplatne igre mi neki nismo zato dobili niti jednu.

To je jednim dijelom i Steam kriv. Trebali su reći samo za račune koji su otvoreni do tog i tog datuma, a i ono, mogli su i IP filtrirat i tako. Odnekale se morao spajat svaki dan na tih 300 računa.

Bezveze
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 19:46   #1468
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Elder Pregled postova
A kaj se tice broja coal-a, da ti budem iskren neznam dal se je opce isplatilo ici u dodatne troškove i skupljanja exstra coal-a. Ja sam odradil uglavnom free to play games i one zadatke kaj su bili da neke treba napraviti. A sad ako bude nesto, ok ako ne ne.

Nikad se ne isplati
Poučen iskustvom iz prijašnjih sličnih nagradnjača, ovaj put sam se uspio savladati i nisam ni jednu kupio samo zbog achievmenta (pa taman koštale i jedan euro - a bilo ih je),
i svejedno sam ih skupio 20ak.
Nakupilo se od prije brdo bezvezarija koje sam uzimao bezveze, instalirao da pokupim bod i obrisao. Katastrofa.

Ako baš bude sreće, možda nešto i dobijem bez obzira što nemam brdo coalova; ne nadam se previše, više me razveselio mega popust na LA Noire .
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 12:22   #1469
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Evo na forumu se pise da je neki klinac iz amerike dobil prvu nagradu, te da je imal samo 5 ugljena. Ali mi je sve to malo cudno, pogledal sam njegov profil steam rating 0.3. Al kad pogledas all games ima ih 2200 ili tak neke.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 12:25   #1470
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Di se gleda taj profile steam rating?

Da li je dobio tko što od nagrada il je ovo bilo izvlačenje samo za tu glavnu nagradu?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na