Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2011., 11:15   #631
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
Evo jedna pohvala za dečke iz linksa osijek
riknula mije grafa gtx275 gainward i odem je reklamirati te za cca 10 dana mi pošalju mail da mogu preuzeti novu grafu gtx460 1gb gainward gs
Svaka čast
ja zadovoljan s zamjenom
poker je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 20:45   #632
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912





ime prezime
adresa
21000 SPLIT




Poštovani,

Dana 14.03.2011. u Vašoj poslovnici u Splitu sam reklamirao grafičku karticu „Sapphire HD4850X2“ jer mi nije davala sliku na monitoru. Naime dan ranije, u nedjelju sam završio sa poslom i normalno ugasio računalo, da bi ga ujutro upalio i dobio poruku „No signal“ na monitoru. Nakon što sam probao s drugom grafičkom karticom i dobio sliku, svoju sam odnio na reklamaciju u dućan jer sam zaključio da je očigledno problem u njoj.

U dućanu je djelatnik na pultu zaprimio karticu, provjerio je li račun važeći, te pomno i detaljno pregledao karticu iz svih kutova par puta te nije uočio nikakav nedostatak ili fizičko oštećenje na istoj. Zaprimio je, popisao pripadajuću opremu i kompletnu ambalažu koju sam predao uz nju te mi izdao reklamacijsku primku na kojoj nije naveden apsolutno nikakav nedostatak u rubrici koja je zadužena na to, već samo stoji napisan opis problema, serijski broj kartice, stanje opreme i ambalaže te datum predaje. Vjerujem da je primka u Vašem sustavu pa to možete i provjerit.

Od toga je prošlo par dana i danas, 23.03.2011. me nazvao djelatnik poslovnice Split da je kartica vraćena, a garancija nepriznata jer nedostaju vijci na hladnjaku?! Otišao sam do poslovnice i stvarno se uvjerio u tu tvrdnju, ali stanje kartice definitivno nije jednako onome pri predaji. Naime na poklopcu kartice nedostaje čak 5 (pet) vijaka od osam koliko ih treba biti, te sam poklopac kartice jako „pleše“ i samo što ne otpadne. To definitivno nije stanje u kojem je uređaj predan na servis niti je Vaš djelatnik koji je zaprimio karticu 14.03. takvo što primijetio, a kako sam već naglasio ni napisao u reklamacijskoj primci. A vjerujte mi, da bi ovakvu stvar primijetio jer poklopac samo što ne otpadne pošto ga drže samo tri od predviđenih osam vijaka. Nisam uopće htio preuzet karticu u tom stanju, ali sam ipak preuzeo nakon što me djelatnik uvjerio da on tu ne može ništa jer ako je takvu vrati u Zagreb na servis da će mu ista ponovo bit vraćena nazad sa istim razlogom. Nego da je ja preuzmem pa se obratim Vama, što u ovom dopisu i činim

Pošto nikakvo fizičko oštećenje ili nedostatak nije prijavljen nakon pregleda niti naveden u primki smatram da ste karticu dana 14.03.2011. primili bez nedostataka jer bi inače to naglasili, pogotovo nešto ovako očito kao drhtav poklopac kome nedostaje više od pola vijaka i na granici je otpadanje sa kartice.
Da je takvo što uočeno ili navedeno kartica vrlo vjerojatno ne bi ni bila ni zaprimljena, ili bi eventualno sa napomenom o fizičkom oštećenju. Na ovaj način Vi pokušavate prebaciti odgovornost na kupca za moguća oštećenja u transportu i/ili malverzacije djelatnika u servisu nakon primitka artikla na reklamaciju dok se ne vrati kupcu.

Nakon svega navedenog se pozivam na zakon o obveznim odnosima:

Troškovi i rizik
Članak 427.

(1) Prodavatelj, odnosno proizvođač dužan je o svom trošku prenijeti stvar do mjesta gdje se treba popraviti, odnosno zamijeniti te popravljenu, odnosno zamijenjenu stvar vratiti kupcu.

(2) Za to vrijeme prodavatelj, odnosno proizvođač snosi rizik za propast ili oštećenje stvari.


Molim Vas da mi uvažite reklamaciju gore navedene kartice koja je neoštećena primjena od strane Vašeg djelatnika na reklamaciju i vjerojatno oštećena u transportu do servisa ili da mi pošaljete kompletnu dokumentaciju vezanu uz ovaj slučaj; radne naloge i reklamacijsku primku (koju sam morao potpisat i ostavit pri preuzimanju kartice) jer namjeravam predati prijavu nakon Vašeg očitovanja državnom inspektoratu.

Unaprijed Vam zahvaljujem na očitovanju u zakonskom roku od 15 dana.
(Zakon o zaštiti potrošača Članak 8., stavak 1.)


S poštovanjem,
ime prezime

U Splitu, 23. ožujka 2011


Dakle to sam poslao sa povratnicom (narančasti kartončić), cijena je cirka 10 kn. Te sam 07.04.2011 dobio odgovor, evo ga;


Nakon toga sam ponovo grafičku nosio na reklamaciju, ponovno čekao i dočekao da je zamjene za HD6870, 20.04.2011 u servisu (Zagreb). Te istu napokon dočekao u poslovnici u Splitu, danas, 26.04.2011.


Suma sumarum je da sam razočaran njihovim odbijanjem reklamacije metodom APP (ako prođe - prođe), jer niti sam ja lud da šaljem grafičku karticu bez 5 vijaka pri čemu poklopac skoro pa ne otpadne, niti je djelatnik u Splitu lud da bi takvu karticu uopće preuzeo. Samim tim cirkusom sa vijcima sam i bez kartice bio bar duplo duže, jer se ovo sve skupa oteglo na skoro 50 dana.
Novu karticu sam dobio, istina mogla je to bit i HD6950 koja je performansama možda bliže 4850X2, al zadovoljan san, snagom je tu negdje, a sa svim ostalim sam profitirao, 24 mjeseca garancije (stara je imala još 5), duplo hladnija, duplo tiša, struje manje troši, dx11,... Doduše sve to skupa neki mega razlog za sreću ili pohvalu, ta nova kartica je moje pravo i sve ovo skupa je trebalo bit riješeno puno lakše, kraće i bezbolnije.

Ocjena -2/5 (i to čisto radi djelatnika u Splitu)
-->
Reka san napisat, kad se sve riješi, pa evo, pišen, ne radi neke moje mržnje spram Linksa (pogotovo ne djelatnika u Splitu koji nisu ništa krivi), nego čisto radi edukacije, da znate šta i kako, kad vam se slična stvar dogodi, a događa se očito, sumnjam da sam ja prvi i jedini... Ja iskreno isto nisan znao kako, zato bi zahvalio forumašu Alfa_R na svoj pomoći

Priča ide ovako....
14.03.2011. mi je krepala 4850X2, odnio sam je i reklamirao u Linksu isti dan, sa potpunim bundleom, kutijom, ambalažom, dobio reklamacijsku primku, sve super. Par dana nakon, 23.03.2011. su me nazvali iz poslovnice (Split) da im je grafika vraćena iz Zagreba jer "nedostaje vijak" pa je reklamacija odbijena?! Ja se u prvu ruku nisam ni snašao, bio sam u žurbi, ovo, ono, pokupio sam je (da sam malo razmislio ne bi je ni pokupio, neka stoji u njih, ja neman ništa s tin šta na njoj fali 5 vijaka). Uglavnom u ovakvom stanju mi je vraćena;

i da sad ne pišem sve nadaleko i naširoko, kopirat ću vam dopis koji sam im poslao jer tu piše cijela priča, detaljno:





ime prezime
adresa
21000 SPLIT




Poštovani,

Dana 14.03.2011. u Vašoj poslovnici u Splitu sam reklamirao grafičku karticu „Sapphire HD4850X2“ jer mi nije davala sliku na monitoru. Naime dan ranije, u nedjelju sam završio sa poslom i normalno ugasio računalo, da bi ga ujutro upalio i dobio poruku „No signal“ na monitoru. Nakon što sam probao s drugom grafičkom karticom i dobio sliku, svoju sam odnio na reklamaciju u dućan jer sam zaključio da je očigledno problem u njoj.

U dućanu je djelatnik na pultu zaprimio karticu, provjerio je li račun važeći, te pomno i detaljno pregledao karticu iz svih kutova par puta te nije uočio nikakav nedostatak ili fizičko oštećenje na istoj. Zaprimio je, popisao pripadajuću opremu i kompletnu ambalažu koju sam predao uz nju te mi izdao reklamacijsku primku na kojoj nije naveden apsolutno nikakav nedostatak u rubrici koja je zadužena na to, već samo stoji napisan opis problema, serijski broj kartice, stanje opreme i ambalaže te datum predaje. Vjerujem da je primka u Vašem sustavu pa to možete i provjerit.

Od toga je prošlo par dana i danas, 23.03.2011. me nazvao djelatnik poslovnice Split da je kartica vraćena, a garancija nepriznata jer nedostaju vijci na hladnjaku?! Otišao sam do poslovnice i stvarno se uvjerio u tu tvrdnju, ali stanje kartice definitivno nije jednako onome pri predaji. Naime na poklopcu kartice nedostaje čak 5 (pet) vijaka od osam koliko ih treba biti, te sam poklopac kartice jako „pleše“ i samo što ne otpadne. To definitivno nije stanje u kojem je uređaj predan na servis niti je Vaš djelatnik koji je zaprimio karticu 14.03. takvo što primijetio, a kako sam već naglasio ni napisao u reklamacijskoj primci. A vjerujte mi, da bi ovakvu stvar primijetio jer poklopac samo što ne otpadne pošto ga drže samo tri od predviđenih osam vijaka. Nisam uopće htio preuzet karticu u tom stanju, ali sam ipak preuzeo nakon što me djelatnik uvjerio da on tu ne može ništa jer ako je takvu vrati u Zagreb na servis da će mu ista ponovo bit vraćena nazad sa istim razlogom. Nego da je ja preuzmem pa se obratim Vama, što u ovom dopisu i činim

Pošto nikakvo fizičko oštećenje ili nedostatak nije prijavljen nakon pregleda niti naveden u primki smatram da ste karticu dana 14.03.2011. primili bez nedostataka jer bi inače to naglasili, pogotovo nešto ovako očito kao drhtav poklopac kome nedostaje više od pola vijaka i na granici je otpadanje sa kartice.
Da je takvo što uočeno ili navedeno kartica vrlo vjerojatno ne bi ni bila ni zaprimljena, ili bi eventualno sa napomenom o fizičkom oštećenju. Na ovaj način Vi pokušavate prebaciti odgovornost na kupca za moguća oštećenja u transportu i/ili malverzacije djelatnika u servisu nakon primitka artikla na reklamaciju dok se ne vrati kupcu.

Nakon svega navedenog se pozivam na zakon o obveznim odnosima:

Troškovi i rizik
Članak 427.

(1) Prodavatelj, odnosno proizvođač dužan je o svom trošku prenijeti stvar do mjesta gdje se treba popraviti, odnosno zamijeniti te popravljenu, odnosno zamijenjenu stvar vratiti kupcu.

(2) Za to vrijeme prodavatelj, odnosno proizvođač snosi rizik za propast ili oštećenje stvari.


Molim Vas da mi uvažite reklamaciju gore navedene kartice koja je neoštećena primjena od strane Vašeg djelatnika na reklamaciju i vjerojatno oštećena u transportu do servisa ili da mi pošaljete kompletnu dokumentaciju vezanu uz ovaj slučaj; radne naloge i reklamacijsku primku (koju sam morao potpisat i ostavit pri preuzimanju kartice) jer namjeravam predati prijavu nakon Vašeg očitovanja državnom inspektoratu.

Unaprijed Vam zahvaljujem na očitovanju u zakonskom roku od 15 dana.
(Zakon o zaštiti potrošača Članak 8., stavak 1.)


S poštovanjem,
ime prezime

U Splitu, 23. ožujka 2011


Dakle to sam poslao sa povratnicom (narančasti kartončić), cijena je cirka 10 kn. Te sam 07.04.2011 dobio odgovor, evo ga;


Nakon toga sam ponovo grafičku nosio na reklamaciju, ponovno čekao i dočekao da je zamjene za HD6870, 20.04.2011 u servisu (Zagreb). Te istu napokon dočekao u poslovnici u Splitu, danas, 26.04.2011.


Suma sumarum je da sam razočaran njihovim odbijanjem reklamacije metodom APP (ako prođe - prođe), jer niti sam ja lud da šaljem grafičku karticu bez 5 vijaka pri čemu poklopac skoro pa ne otpadne, niti je djelatnik u Splitu lud da bi takvu karticu uopće preuzeo. Samim tim cirkusom sa vijcima sam i bez kartice bio bar duplo duže, jer se ovo sve skupa oteglo na skoro 50 dana.
Novu karticu sam dobio, istina mogla je to bit i HD6950 koja je performansama možda bliže 4850X2, al zadovoljan san, snagom je tu negdje, a sa svim ostalim sam profitirao, 24 mjeseca garancije (stara je imala još 5), duplo hladnija, duplo tiša, struje manje troši, dx11,... Doduše sve to skupa neki mega razlog za sreću ili pohvalu, ta nova kartica je moje pravo i sve ovo skupa je trebalo bit riješeno puno lakše, kraće i bezbolnije.

Ocjena -2/5 (i to čisto radi djelatnika u Splitu)
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2011., 21:16   #633
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
za sad samo riječi hvale za ekipa iz Linksa u Rijeci. eto
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 00:21   #634
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Eto prvi put kupovao u Linksu i zadesi me peh da sam dobio krivu i neispravnu graficku karticu koja je narucena putem webshopa, iduci dan nazvao poslovnicu u Osijeku i odmah su mi rekli da navratim i da mogu uzeti drugu po izboru u tom rangu cijene ili nadoplatit za bolju, uglavnom sve super proslo i svaka cast ekipi u Osjeckom linksu.
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 22:13   #635
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Ja iskreno isto nisan znao kako, zato bi zahvalio forumašu Alfa_R na svoj pomoći
Nema na čemu.
Drago mi je da si uspješno riješio problem i da sam mogao pomoći.

Još jednom ću ponoviti - u slučaju bilo kakvih nesuglasica sa bilo kojom firmom ako smatrate da ste u pravu pitajte ih isto to pitanje ali u dopisu sa povratnicom. Prodavač vam u lice, telefonom ili mailom može reći ama baš što god želi jer s ničime neće odgovarati za to kad/ako pozovete inspekciju. Dok ako zovete inspekciju nakon što bi oni to stavili na papir - e onda ide kazna.

Iz tog razloga u dopisu (ako ste u pravu, ne) uvijek dobijete pozitivno riješenje vašeg upita.

Također, mnogi misle da oni neće odgovoriti na upit - no tu bi se ogriješili o

Citiraj:
Članak 8. zakono o zaštiti potrošaća:

(1) Svaki trgovac je dužan potrošačima omogućiti podnošenje pisanih prigovora, bilo u prodajnom prostoru ili putem pošte, telefaks uređaja ili elektroničke pošte, te je na njih dužan odgovoriti u roku od 15 dana od dana zaprimljenog prigovora.

(2) Svaki trgovac, dužan je voditi i čuvati pisanu evidenciju prigovora potrošača iz stavka 1. ovoga članka najmanje godinu dana od dana primitka prigovora potrošača.

i nakon prijave sa dokazom o primitku (zato povratnicom šaljete: 10-tak kn) na inspektorat i kaznica od:

Citiraj:
VII. PREKRŠAJNE ODREDBE

Članak 144.

(1) Novčanom kaznom u iznosu od 10.000,00 do 100.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako:
...
– postupi suprotno odredbama članka 8.,
.....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 21:29   #636
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Koja je sad šema u Linksa da ne više ne povlače stvari iz poslovnice u poslovnicu
Prije kad nešto ne bi bilo u SPlitu bi sačekao 2,3 dana da stigne iz Zagreba, ako je naravno dostupno.

A sad san dobio odgovor;
Poštovani, artikal nije dostupan splitskoj poslovnici.
Doticni mozete naruciti dostavnom na kucnu adresu, cime dobivate dodatnih 5% pousta.


svašta...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 11:44   #637
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ta foru rade već neko vrijeme. Jedino ako imaju komponentu na centralnom skladištu, onda će ti dofurati u bilo koju poslovnicu.
5% popusta? Zgodno, ali kad uključiš u jednadžbu i poštarinu, onda je za jeftinije komponente isplativost upitna.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 13:41   #638
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Uz cijene koje tamo imaju muka mi je uopće uć u njihov dućan (bilo da kupujem za sebe ili druge). Da živim u ZG-u, ne bi me nikad ni vidili.
Zadnje sam uzima laptop MSI CR620-618XEU za 2550kn (s popustom na kartice), nešto slično u Linksa košta 2800kn (veći disk ali manje jamstvo). Da ne govorim da je u usporedbi s par ZG dućana razlika u cijeni još i veća
Ve-mulj je propa, HG-šrot je na aparatima, a Stinks stiže na taj kolosijek IMHO
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 13:49   #639
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ta foru rade već neko vrijeme. Jedino ako imaju komponentu na centralnom skladištu, onda će ti dofurati u bilo koju poslovnicu.
5% popusta? Zgodno, ali kad uključiš u jednadžbu i poštarinu, onda je za jeftinije komponente isplativost upitna.

Da...baš, za jeftinije artikle neisplativo (artikal koji tražim bi me došao skoro duplo sa poštarinom), a za skuplje je isto neisplativo jer su im skuplji artikli, uglavnon koju stoticu skuplji u odnosu na druge dućane, pa me jeftinije dođe dostava iz ADM, nego kupnja u Linksa
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 14:01   #640
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Da...baš, za jeftinije artikle neisplativo (artikal koji tražim bi me došao skoro duplo sa poštarinom), a za skuplje je isto neisplativo jer su im skuplji artikli, uglavnon koju stoticu skuplji u odnosu na druge dućane, pa me jeftinije dođe dostava iz ADM, nego kupnja u Linksa
Da, pogotovo na monitorima i grafičkim karticama su najveće razlike u cijeni...gledam prije koji dan, najjeftinija GTX560 Ti pri njima je bila oko 2200kn, mislim ajme...a u Magazin RS je Msi GTX 560 Ti TFII ispod 1600kn za keš...prestrašno.
Neke stvari imaju kolko-tolko ok cijene i ne isplati mi se uzimati iz ZG-a jer me sa poštarinom dođe otprilike isto, a imam i taj neki popust pri njima...tam se najviše isplati kupiti dok je nešto na akciji, ali i onda treba dobro pogledati kak su cijene u drugim dućanima.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 14:32   #641
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
tam se najviše isplati kupiti dok je nešto na akciji, ali i onda treba dobro pogledati kak su cijene u drugim dućanima.
Ni fake akcije im nisu povoljne. Kod njih ne kupujem ništ skuplje od 150kn.. Jednostavno se ne isplati.

Nekad me ljudi pitaju za savjet oko konfe, i kad kažu da uzimaju u Linxa odmah mi se zgadi išta komentirat, a kamoli otvarat cjenik da vidim što se nudi.


Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Da...baš, za jeftinije artikle neisplativo (artikal koji tražim bi me došao skoro duplo sa poštarinom), a za skuplje je isto neisplativo jer su im skuplji artikli, uglavnon koju stoticu skuplji u odnosu na druge dućane, pa me jeftinije dođe dostava iz ADM, nego kupnja u Linksa
Lijepo si primjetio ovo za stotice.
Ispada da za svaki artikl (gpu) skuplji od 500-600kn možeš drugdje kupit isti takav -> i još za istu cijenu dobiješ dostavu i besplatan DVDRW ili HDD npr.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 01.05.2011. u 15:17.
  Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 16:00   #642
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
pazi ovaj ram za 1199kn 4GB,danas možeš kupit 8 GB corsair plavi za 750kn
http://www.links.hr/index.php?option...kl=051.210.063
šta u aukcije onda barem ne stave neki pošten hardver
prt scr je offline   Reply With Quote