Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2009., 19:00   #1
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Pomoc pri odabiru mobitela (N78 ili nesto drugo?)

OD 17.5. u BiH stize 3G.
Mom starom SE W380i je odzovnilo (R.I.P.) a i kraj je skolske godine tako da moji nece odbiti da nagrade svog (m)ucenika.
Zbog svega ovoga gore kupujem novi mobitel.
Prvenstveno bih htio neki mobitel koji ce mi potrajati, jer ih ne mjenjam cesto.
A zatim nesto sto ce mi omoguciti da uzivam u 3G.
Mobitel koristim za internet, muziku, slikanje (ne nosim cesto fotoaparat sa sobom) itd.
Volio bih da ima kvalitetan i velik ekran...
Ali na raspolaganju imam samo 1200 kn (400 km)...
Sve sto sam do sad vidio, najvise mi se svidjeo N78.
Svidja mi se i Samsung U900. Ali, uz N78 mi se svidjeo SE C902i. Sony Ericson ima prednostu (malu) zato sto imam SE bluetooth zvucnik koji bih mogao koristit sa SE mobitelom.
Ali, nisam bas neki strucnjak za mobitele, pa vas zato molim za savjet. Mobitele mozete vidjeti ovdje: http://www.imamex.ba/
d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2009., 23:10   #2
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
ako je kamera glavni (ili jedan od glavnih) razlog kupovine moba onda nikako samsung u tom cjenovnom razredu. ova nokia je ok. zbog symbiana i svega. ili k850 (399km) 5mpx
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2009., 23:54   #3
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
ako je kamera glavni (ili jedan od glavnih) razlog kupovine moba onda nikako samsung u tom cjenovnom razredu. ova nokia je ok. zbog symbiana i svega. ili k850 (399km) 5mpx
Ne da mi se sada traziti po netu, ali da li K850 i N78 imaju kamere naprijed i podrzavaju li video pozive?
Meni se N78 nekako vise svidja.

Kamera nije jedan od glavnih uvjeta. Nije cak ni bitna toliko, ali ipak zelim pristojne fotografije tj. da ne pozalim ako nekada zaboravim ponijeti fotoaparat.

Vazan mi je internet. Posto sam stalno na netu sa mobitelom.

Najvaznije od svega mi je da se ne zavlace one dlacice sa odjece ispod ekrana dok je mobitel u djepu. Naime, imao sam K750 kod kojega se ispod ekrana "zavuku" dlacice ili prasina, sta je vec, ispod maske. Pa se onda nista ne vidi.

Zadnje izmijenjeno od: d^_^b. 15.05.2009. u 00:08.
d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2009., 00:05   #4
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
imaju oba
vise tu http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone1=2254

za net bolji n78 i jos ima i fm transmitter, 850 daleko bolja kamera
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2009., 00:15   #5
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
znaci:
N78-pogodiji za internet
K850-bolja kamera

Jasno mi je... Onda radije biram internet jer imam fotoaparat.
Samo, nekako ce mi biti neobicno sa nokiom jer sam do sada imao samo SE mobitele.
Mislim da cu uzeti N78. Ali tastatura na N78 cini mi se kao da nije bas "lezerna" tj. da nije bas nesto prakticna... Je li imao tko kakvih iskustava?
d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2009., 13:15   #6
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
N78
ti je definitivno bolji izbor od starog modela k850, jer k850 je bolji samo po kameri!
N78 ima sve i svašta, pa symbian je! Mane su mu loša tipkovnica te slabija kamera, no i dalje je kvalitetnija od ostalih u tom rangu!
Tipkovnica je zbilja veliki minus, al ni na k850 nije puno bolja!

Moj glas za n78 definitivno!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2009., 13:29   #7
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
OK... Shvatio sam. N78 je i moj izbor.
Prije nego li to kupim ima li jos neka preporuka za neki mobitel u ovom cjenovnom rangu?
d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 20:24   #8
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Jucer sam isao da kupim N78. I nisu ga imali.
Imaju LG KU990. Hocu li pozaliti ako uzmemKU990 pored N78?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 21:16   #9
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
hoces.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 21:41   #10
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
hoces.
Mozes li mi samo objasniti zasto?

Prodavac me je ubjedivao da je LG bolji izbor ponajvise zbog kamere, tac skrina, funkicja i svega ostalog.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2009., 21:56   #11
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
A naravno da ce ti uvjeravati da je Lg bolji , pogotovo kad ga ima na lageru , trgovci su takvi , znam iz vlastitog iskustva
Da biram , i ja bi radije Nokiu , ali Lg je solidan , treba malo privikavanja na touch i softver , ali mogucnosti su mu odlicne , kamera stvarno jedna od boljih , pogotovo video kad se snima . U ruci meni nije lezao bas najbolje , to sam mu zapamtio . Kao i nedostatak wlana , a i softverske mogucnosti su ipak na strani nokie zbog toga jer je 'pametnija'
Router je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 22:00   #12
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
mogu. kamera je bolja. meni je touch dopi*dio nakon 1 dana. lg nema os (mislim naravno da ima ali onaj bzvz kao SE pa mozes stavljat samo java app) te stoga ne mozes instalirati dodatne programe na njega. prednost je veci ekran i kamera ali opet nema wlan. ne moze to ovdje nitko odabrat mob, to ces ipak morati sam. mozda tebe touch odusevi. mene nije. najbolji touch nadaleko ima iphone. neznam malo izvazi sve to pa vidi


edit:router brzi ali u nacelu se slazemo.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 23:49   #13
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Mozes li mi samo objasniti zasto?

Prodavac me je ubjedivao da je LG bolji izbor ponajvise zbog kamere, tac skrina, funkicja i svega ostalog.
Hohohohohoho, a za kaj služe trgovci nek da te uvjeravaju u suprotno!

POŽALIT ĆEŠ AL BUŠ ZEL LG! Morem i napisati zakaj, al i sad mislim da bus mi povjeroval na riječ!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2009., 22:48   #14
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Evo ja danas razgledavao u par radnji u potrazi za N78, ali nema ga nigdje (nasao sam ga u jednoj prodavnici gdje je bio 200 kn skuplji nego u drugim prodavnicama)....
Nakon sto sam odustao od LG KU990 i odbio ubjedjivanja trgovaca da mi je LG bolji izbor nego N78 trgovci su me ubjedjivali da je U900 bolji izbor nego N78.
Poucen ranijim iskustvima, odlucio sam da vas jos malo gnjavim sa svojim problemom.
Da li da uzmem U900 ili da cekam da negdje naletim na N78?
Naime, prodavac me je ubjedivao da je N78 dosta los model po pitanju tipkovnice i funkcija i da je zastario dok je U900 noviji model koji mi je bolji za koristenje.
Vidio sam da U900 nema WLAN bas kao i KU990.
Nesto mi se je svidjelo kod U900, svidjelo mi se je sto je u900 slajder (a do sada nisam imao slajder, pa bih volio i to malo izfurati)....
Dakle, opet vas molim za savjet, da li da trazim N78 idalje ili da uzmem U900?
Danas sam u autobusu kod nekog lika vidio u900 i onako mi se je svidio, dok N78 nikad nisam vidio uzivo..
Znam da sam pomalo dosadan... ali...
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 00:29   #15
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
choeche strpi se malo i uzmi n78, u900 je sminkerski dummy phone. kamera od 5mpx koja je dosta losa na u900.

otkad sam presao na symbian (sa k800 na 6220 classic), vjeruj mi, nema natrag. mogucnosti, funkcije...sve je na strani njoke. a tipkovnica, jbg sve je stvar navikavanja.

meni recimo nikako nije sjedao p1i i rijesio sam ga se nakon nepunog jednog dana a nekom je bio revolucionaran i fantastican. tak da ... iđi pa viđi


btw. iz osobnog iskustva slajderi su dvosjekli mač...najbolji slide mehanizam vidio sam na z400 koji i danas nakon 4 god valjda radi ko podmazan....
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 01:21   #16
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Evo ja danas razgledavao u par radnji u potrazi za N78, ali nema ga nigdje (nasao sam ga u jednoj prodavnici gdje je bio 200 kn skuplji nego u drugim prodavnicama)....
Nakon sto sam odustao od LG KU990 i odbio ubjedjivanja trgovaca da mi je LG bolji izbor nego N78 trgovci su me ubjedjivali da je U900 bolji izbor nego N78.
Poucen ranijim iskustvima, odlucio sam da vas jos malo gnjavim sa svojim problemom.
Da li da uzmem U900 ili da cekam da negdje naletim na N78?
Naime, prodavac me je ubjedivao da je N78 dosta los model po pitanju tipkovnice i funkcija i da je zastario dok je U900 noviji model koji mi je bolji za koristenje.
Vidio sam da U900 nema WLAN bas kao i KU990.
Nesto mi se je svidjelo kod U900, svidjelo mi se je sto je u900 slajder (a do sada nisam imao slajder, pa bih volio i to malo izfurati)....
Dakle, opet vas molim za savjet, da li da trazim N78 idalje ili da uzmem U900?
Danas sam u autobusu kod nekog lika vidio u900 i onako mi se je svidio, dok N78 nikad nisam vidio uzivo..
Znam da sam pomalo dosadan... ali...
Jel ti nas zahebavas?
Pa ideš sad od moba do moba, ak ti velimo da je n78 bolji od k850, a k850 je sigurno bolji od tog zamzunaga! (imao sam sva tri pa znam kaj govorim)
Kaj tolko gruntaš oko moba, reci kaj trebaš i kaj očekuješ od moba pa ti bumo rekli koji je za tebe, a ne svako malo dođe neki novi koji uspoređuješ sa n78... ak me kužiš!?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2009., 11:58   #17
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
EVo( napokon) jucer nasao N78 i uzeo... Sjebao sam se dok sam je pronasao (kupio je u Replici Srpskoj)... U Sarajevu nema nigdje... Otislo k'o halva


Hvala na pomoci =
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2009., 12:05   #18
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
I kakvi su dojmovi??

Moj frend ga zeli uzet,pa...
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2009., 17:20   #19
unfaithful
Registered User
Moj komp
 
unfaithful's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 6
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
EVo( napokon) jucer nasao N78 i uzeo... Sjebao sam se dok sam je pronasao (kupio je u Replici Srpskoj)... U Sarajevu nema nigdje... Otislo k'o halva


Hvala na pomoci =
Je li ima još? I kako ti se čini?
Mislim jesi u RS uzimao novi?
Ja sam imala Samsung, al već se drugi put kvari, tako da mu je dohakalo očito
a sad bi il Nokiu il SE...i da ne zaboravim, cijena?
__________________

unfaithful je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 13:07   #20
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor unfaithful Pregled postova
Je li ima još? I kako ti se čini?
Mislim jesi u RS uzimao novi?
Ja sam imala Samsung, al već se drugi put kvari, tako da mu je dohakalo očito
a sad bi il Nokiu il SE...i da ne zaboravim, cijena?
Ja sam nazalost morao zamjeniti nokiu N78. Naime, ukrali su mi mob na tjelesnom. JBG.
Tek sam vidio da ga imaju u Imamex-u.

Dakle, dok sam imao N78 bio sam zadovoljan i prezadovoljan. Tastatura mi je bila nezgodna jer tipkam dnevno oko 30-40 poruka. Imam osjecaj da su mi se one nakaradne tipke urezale u prste. Sto se tice svega ostalog, mobitel je solidan. Mogu reci da me je odusevio s obzirom da sam ga pravo malo platio.
Kamera nije nesto posebno, ali je sasvim dovoljna za slikanje mojih jarana za facebook.
Ako hoces mobitel i ne pises puno poruka dnevno, imas moje preporuke. Ako hoces mobitel i pises puno poruka na dan, onda ga nemoj ni u ludilu uzimati.
Ponavljam, tastatura me je izivcirala do bola. Pogotovo zato sto imam velike ruke i velike prse, pa onda zamisli kako mi je bilo.

BTW. Jasmina, sorry sto ti nisam stigao ranije odgovoriti nisam imao interneta.
Jos nesto, mama mi je kupila Samsung U900.
SAMSUNG VISE NIKADA NECU KUPITI I TOPLO PREPORUCUJEM SVIMA DA SE PRODJU SAMSUNGA, A POGOTOVO OVOG MODELA U900.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 11:00   #21
unfaithful
Registered User
Moj komp
 
unfaithful's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 6
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Ja sam nazalost morao zamjeniti nokiu N78. Naime, ukrali su mi mob na tjelesnom. JBG.
Tek sam vidio da ga imaju u Imamex-u.

Dakle, dok sam imao N78 bio sam zadovoljan i prezadovoljan. Tastatura mi je bila nezgodna jer tipkam dnevno oko 30-40 poruka. Imam osjecaj da su mi se one nakaradne tipke urezale u prste. Sto se tice svega ostalog, mobitel je solidan. Mogu reci da me je odusevio s obzirom da sam ga pravo malo platio.
Kamera nije nesto posebno, ali je sasvim dovoljna za slikanje mojih jarana za facebook.
Ako hoces mobitel i ne pises puno poruka dnevno, imas moje preporuke. Ako hoces mobitel i pises puno poruka na dan, onda ga nemoj ni u ludilu uzimati.
Ponavljam, tastatura me je izivcirala do bola. Pogotovo zato sto imam velike ruke i velike prse, pa onda zamisli kako mi je bilo.

BTW. Jasmina, sorry sto ti nisam stigao ranije odgovoriti nisam imao interneta.
Jos nesto, mama mi je kupila Samsung U900.
SAMSUNG VISE NIKADA NECU KUPITI I TOPLO PREPORUCUJEM SVIMA DA SE PRODJU SAMSUNGA, A POGOTOVO OVOG MODELA U900.
Hjooj pa kako to?
Baš se nije dalo...
Sad sam još malo bolje pogledala slike i vidim na šta misliš, eh to za poruke
nije toliki problem, samo što ti ja ne bi imala strpljenja s tim, ono pišem poruke brzinom svjetlosti, a s ovim ne bih nikad.
Šta misliš za N79? Iako za njega iskreno mislim da bi ga mogla priuštiti sljedeće godine u ovo doba, iako sam kontala dati svoj i doplatiti, ali i ne mogu baš puno dobiti za njega, iako mi je bitno samo da ga se konačno više riješim.

Eto vidiš za Samsung, isto kao što sam gore napisala, no way.
Ej baš mi je žao zbog tvog.

P.S Kak mi znaš ime?
__________________

unfaithful je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 11:42   #22
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor unfaithful Pregled postova
Hjooj pa kako to?
Baš se nije dalo...
Sad sam još malo bolje pogledala slike i vidim na šta misliš, eh to za poruke
nije toliki problem, samo što ti ja ne bi imala strpljenja s tim, ono pišem poruke brzinom svjetlosti, a s ovim ne bih nikad.
Šta misliš za N79? Iako za njega iskreno mislim da bi ga mogla priuštiti sljedeće godine u ovo doba, iako sam kontala dati svoj i doplatiti, ali i ne mogu baš puno dobiti za njega, iako mi je bitno samo da ga se konačno više riješim.

Eto vidiš za Samsung, isto kao što sam gore napisala, no way.
Ej baš mi je žao zbog tvog.

P.S Kak mi znaš ime?
N79 ima cijenu... Boli glava... Bar za mene, jer nikad ne bih dao tolike pare za mobitel....
Samsunga ne uzimaj ni za zivu glavu.
Ja sam do sada imao Sony Ericssone i bio sam zadovoljan. Da mogu sada birati telefon uzeo bih W910i i ostatak para spremio u djep.

Mozes uzeti i nokiu N73, nije skup a dobar je to telefon. Jedina mu je mana sto je glomazan. Ali ok je mobitel.

Takodjer, pogledaj nokiu 5320 i 5610. Meni su se obje dopale, a za tebe ne znam.

BTW: Za ime ne pitaj...
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 12:36   #23
unfaithful
Registered User
Moj komp
 
unfaithful's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 6
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
N79 ima cijenu... Boli glava... Bar za mene, jer nikad ne bih dao tolike pare za mobitel....
Samsunga ne uzimaj ni za zivu glavu.
Ja sam do sada imao Sony Ericssone i bio sam zadovoljan. Da mogu sada birati telefon uzeo bih W910i i ostatak para spremio u djep.

Mozes uzeti i nokiu N73, nije skup a dobar je to telefon. Jedina mu je mana sto je glomazan. Ali ok je mobitel.

Takodjer, pogledaj nokiu 5320 i 5610. Meni su se obje dopale, a za tebe ne znam.

BTW: Za ime ne pitaj...
Ma meni je predobar, drama mob.
Mislim da bih i ja trebala SE samo da nema djojstik, to je smrt za mene, ne bi mi ni mjesec trajao ja mislim.
Od ovih ok mi je N73, al' čini se da ima djojstik il ja dobro ne vidim.

P.S Nije valjda da me znaš u rl? Nije nam grad baš taako mali.
__________________

unfaithful je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 12:46   #24
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 338
Citiraj:
Autor unfaithful Pregled postova
Ma meni je predobar, drama mob.
Mislim da bih i ja trebala SE samo da nema djojstik, to je smrt za mene, ne bi mi ni mjesec trajao ja mislim.
Od ovih ok mi je N73, al' čini se da ima djojstik il ja dobro ne vidim.

P.S Nije valjda da me znaš u rl? Nije nam grad baš taako mali.
-ima dojstik......
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 12:50   #25
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor unfaithful Pregled postova
Ma meni je predobar, drama mob.
Mislim da bih i ja trebala SE samo da nema djojstik, to je smrt za mene, ne bi mi ni mjesec trajao ja mislim.
Od ovih ok mi je N73, al' čini se da ima djojstik il ja dobro ne vidim.

P.S Nije valjda da me znaš u rl? Nije nam grad baš taako mali.
Koliko ja znam W910 nema jojstick. (Nemoj zamjeriti ako grijesim, nemam cvike kod sebe)
Uostalom,do sada sam imao mnogo SE-a i djojstick se do sada niti jednom nije pokvario, a ja nisam njezan prema mobitelu ili bilo kojem njegovom djelu.

N73 ga ima. Ali koliko ja znam, izdrzljiv je. Kod mog jarana koji ga ima 2 godine nije se niti jednom pokvario. Samo ga je jednom odnio u servis da mu zamjene oklop jer mu je pas izgrizao mobitel.

Ako vec sumnjas u Sonya, a ne zelis N73 zbog jojsticka, onda bih ti preporucio Nokiu 5320 XpresMusic. Meni se je mobitel stvarno dopao kad sam ga vidio. I da danas kupujem mobitel dvoumio bih se izmedju te nokie i SE W910.

Uglavnom, nema potrebe da izdvajas neke pare za mobitel jer nikada ne znas sta ce biti. Ja sam za nokiu dao cijeli djeparac i jos uzeo maminu cetvrtinu plate. Dok je za Samsung stara iskesala pola plate. Sve to u mjesec dana.

Vidio sam te na facebooku, cini mi se da sam te vidjao u kaficima u kojima sam bio.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: d^_^b. 12.06.2009. u 12:51. Razlog: gramatika...
d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 12:56   #26
unfaithful
Registered User
Moj komp
 
unfaithful's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 6
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Koliko ja znam W910 nema jojstick. (Nemoj zamjeriti ako grijesim, nemam cvike kod sebe)
Uostalom,do sada sam imao mnogo SE-a i djojstick se do sada niti jednom nije pokvario, a ja nisam njezan prema mobitelu ili bilo kojem njegovom djelu.

N73 ga ima. Ali koliko ja znam, izdrzljiv je. Kod mog jarana koji ga ima 2 godine nije se niti jednom pokvario. Samo ga je jednom odnio u servis da mu zamjene oklop jer mu je pas izgrizao mobitel.

Ako vec sumnjas u Sonya, a ne zelis N73 zbog jojsticka, onda bih ti preporucio Nokiu 5320 XpresMusic. Meni se je mobitel stvarno dopao kad sam ga vidio. I da danas kupujem mobitel dvoumio bih se izmedju te nokie i SE W910.

Uglavnom, nema potrebe da izdvajas neke pare za mobitel jer nikada ne znas sta ce biti. Ja sam za nokiu dao cijeli djeparac i jos uzeo maminu cetvrtinu plate. Dok je za Samsung stara iskesala pola plate. Sve to u mjesec dana.

Vidio sam te na facebooku, cini mi se da sam te vidjao u kaficima u kojima sam bio.
Da, kužim, uglavnom hvala za ponude, ipak prije nego što išta ovdje gledam, mislim da bi bio red da prvo odem vidjeti kod nas šta nude i ekšli cijene, a onda ako bude dvoumljenja, da vas žicam da mi helpate.

Ma kužim to za novce, ali nekako samtip što bi sve u jednom da ima.
__________________

unfaithful je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 19:13   #27
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Isplatili mi se da mijenjam svoj U900 za nokiu 6220?
Nedavno mi je jedan trgovac ponudio da mi zamjeni moj koristeni u900 za koristeni 6220 bez nadoplate.... Je li me zeli zeznuti ili sta?
Meni nije problem moj u900 sam po sebi, nego je problem sto su ga trgovci uveli iz Italije i ima u sebi TIM-ov softver i samim stim ne mogu da instaliram postavke za mobilni internet, mms i sve ostalo - odnosno, dostupni su mi samo pozivi i poruke.
Sto se tice svega ostaloga, u900 mi je ok. Zivcira me samo sto se moram muciti oko instaliranja igrica, te ne mogu mjenjati teme i ne mogu igrice koje rade pauzirati i staviti u pozadinu kao sto sam mogao to kod sony ericssona.
Da li mi se zbog toga isplati mjenjati mobitel za n78 (koji sam vec imao) ili 6220?
I ako bih mjenjao, koliko bi bilo realno dati nadoplate za navedene modele ili eventualno naplatiti neki odredjeni iznos?
Meni je stvarno zao sto vas gnjavim, ali mi je vec preko glave ovo da ne mogu slati MMS i primati, te da ne mogu na net da provjerim mail i sta ima na facebooku.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 19:36   #28
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
imam 6220c super je mob, kamera je mrak, video isto. ima symbian i dosta je brz. jedina mana je nedostatak wlana. mijenjao bih taj u900 za 6220 bez razmisljanja, al to je moje misljenje...promisli sam sto ti treba. sminka ili dobar uredjaj
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 21:46   #29
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
imam 6220c super je mob, kamera je mrak, video isto. ima symbian i dosta je brz. jedina mana je nedostatak wlana. mijenjao bih taj u900 za 6220 bez razmisljanja, al to je moje misljenje...promisli sam sto ti treba. sminka ili dobar uredjaj
Kakva mu je tipkovnica? Je li mucno na njoj pisati poruke i krace mailove?
Kakav je ekran, je li kvalitetan u usporedbi sa U900?
Sorry sto gnjavim.

Koliko bi bilo realno doplatiti za 6220 uz U900?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 21:59   #30
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 748
pa meni i nije tipkovnica je svakako losija nego recimo na k800 kojeg sam imao prije ali fino se tipka ja saljem 50ak smsova dnevno. kod nas je 6220 oko 2200 (300€) u trgovinama 6220 a na sivo idu oko 1100-1400kn. tu su negdje moglo bi "ključ za ključ zbog u900 fashio faktora" neki to stvarno puše ja nikako.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na