Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2010., 11:54   #1
taip@n
Master of the VCR
Moj komp
 
taip@n's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 340
USB video grabber - povoljno

Svaki dan neko novo iznenađenje. LIDL osim što povoljno prodaje špeceraj, ima i svoju robnu marku SILVERCREST pod kojom prodaje consumer electronic tehnikalije. Pa osim dvd playera, tv-a, mp3/4 playera, printera, sat. navigacija i inih ostalih tehnikalija u ponudi od 23.09. se nalazi i usb video grabber, simpatična stvarčica koja baš i nije čest gost informatičkih radnji.
Naravno da se ne zna tko je proizvođač, za to bi vjerojatno trebalo otvoriti malo čudo, no to nije ni pretjerano važno ako radi, a ima i jamstvo! Ako web stranice ne lažu, trebao bi doći sa svom hrpom kablova i konverterom za spajanje na sve i svašta (analogno, naravno - od digitalija ni d) pa čak i sa CyberLink PowerDirectorom...

Cijenu od nevelikih 200kn mislim da će cijeniti svatko kome je takvo čudo bar jednom u životu zatrebalo:
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...fferdate=15704

a ovdje su i specifikacije i malo više slika.

Od ostalih ponuđenih stvari se ne bih baš usudio ništa više kupovati osim eventualno onog USB Travellers kita, no toga ima i inače po trgovinama, jedino ne znam baš cijenu.
I još bi moglo biti interesantno za spomenuti terabajtni vanjski disk za 700kn, koji i nije ništa posebno sa cijenom, ima ih za tu lovu po trgovinama, ovom hitachijevom sata2 7.2krpm terabajtnom disku sa 32mb cache-a formatiranom na ntfs je posebnost jedino to što uz usb2.0 dolazi još i sa e-sata priključkom i kablom, što ga čini vrlo prihvatljim za bzo punjenje i pražnjenje...
__________________
♦ As i was going up the stair ♦ I met a man who wasn't there ♦ He wasn't there again today! ♦ I wish, I wish he'd stay away.♦

Zadnje izmijenjeno od: taip@n. 18.09.2010. u 12:00.
taip@n je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na