Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2013., 12:27   #241
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
embermage, što da njemu stavljam najviše kada su u pitanju atribute points?

vidim da je ovom jednom što ima 100 level, focus uvjerljivo najviše poena stavljao, i dexterity, snaga i vitality su mu na 10 poena ostali.

Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
Uglavnom, sad kad imas svog dragog lika u t2, kada god se osjećaš da ti se malo roka po kripovima -> upalis igru, iživiš se na kripovima uz prigodnu glazbu, mozda padne neki imba item i to ti to

šta su ti to kripovi, neki dio igre ili?

ono na zadnjem djelu igre, jel mogu ja nekakve katakombe ono igrat kod ono lika lijevo dolje u uglu, kod one ženske kad uđem u onaj portal plavi pa mi tamo nudi neke stvari i šta sve ne, čini mi se da sam to fulo, nisam ništa tamo prelazio.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 12:37   #242
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
kripovi ili mobovi su ti po laicki cudovista koja ubijas u igri.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 12:42   #243
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
embermage, što da njemu stavljam najviše kada su u pitanju atribute points?

vidim da je ovom jednom što ima 100 level, focus uvjerljivo najviše poena stavljao, i dexterity, snaga i vitality su mu na 10 poena ostali.
Focus na embermage ako želiš što veći damage.. tu i tamo ubaciš vitality, dexterity.. cisto for fun

Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
šta su ti to kripovi, neki dio igre ili?

ono na zadnjem djelu igre, jel mogu ja nekakve katakombe ono igrat kod ono lika lijevo dolje u uglu, kod one ženske kad uđem u onaj portal plavi pa mi tamo nudi neke stvari i šta sve ne, čini mi se da sam to fulo, nisam ništa tamo prelazio.
Ne sekiraj se.. preći ćeš još toliko puta igru ako planiraš do lvl 100 da ćeš vidjeti svaki kutak.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 00:59   #244
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
http://www.ign.com/cheats/games/torchlight-ii-pc-82633

jel zna netko kako da si sačuvam ovaj file codec:0 odnosno 1 ja ga preimenujem stisnem save ali mi se na sačuva, može pomoć šta točno trebam napravit jer meni u igri ne otvara ovaj "insert" iako sam stavio console 1 izbriše mi se i opet vrati na 0 i onda opet ne mogu ukucat nijednu šifru. nije mi cilj napucavat lika svime i svačime samo ću si stavit malo više golda i pokoji skil više tek si dižem lika, s jednim sam već prešo igru.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 02:22   #245
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Kada spremis file, probaj desni klik -> Properties na njega, i oznaci ga kao read-only. Moguce je da igra promijeni config file svaki put kada se pokrene.
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 14:21   #246
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
nema meni te opcije read only, kada stavim na setings otvori mi neke druge ponude ali read only ne.

imam neku opciju kada stisnem na strane s tim podacima u setingsu right to left reading order jel to možda moram stisnut? dakle kad stisnem setings, onda sa strane ne na console :1 već na ovaj obrisani prostor stisnem desni kliik i onda mi izbaci taj right to left reading order, jer kažem svaki put vidim sad je promjenjeno a kada izađem igre i uđem ponovo opet mi je na 0 i sada iako mi piše 1 ne mogu nakon Insert keya ništa ukucat jer mi Insert ne radi. a promjenio sam console 0 u console 1.

ovi gore su sve objasnili, samo nisu objasnili najvažniji dio kako se save to sranje. a bez toga imam šipak, a ne šifre, pošto nemam pojma jer mi nisu napravili detaljne upute. i tako sam skužio da za većinu igara ti pola uputa ne napišu i onda si ko riba na suhom, mislim igram i bez šifri ali nakuco bi si malo golda i nešto skilova jer mi stvarno nije cilj nabrijat embermage da mi bude igra prelagana tek toliko da mogu radit neke spelove i ubrzat igranje.

i steam me tražio nešto nisam mogo ući u igru, pa sam stiso neku prvu opciju i onda sam opet mogo igrat ali naravno bez Insert keya, vjerojatno igra mjenja taj config file što ti kažeš pa me to prca. uglavnom vidim da mi je taj file u kojem su mi setings, već sad na read only.

Zadnje izmijenjeno od: KorisNick. 23.07.2014. u 14:30.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 18:32   #247
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
riješio problem, trebo sam stisnut save us a ne samo save. nego sad si ukucavam blazing pillar 3 i vidim da mi daje te pointove za skill ali mi na skilovima i dalje piše 1 24 level sam, i to je jedina šifra koju ne kužim kako radi, stavio sam si 20000 golda i još bi si par skilova digo za par levela i to je to. jer glupo je igrat igru kad je prelagana, ovako mi je taman još samo da dignem par skilova za 2-3 levela i to je to, ali ne kužim kako se to radi piše mi da je dodalo skill points ali u praksi i dalje mi je na 1 levelu, može savijet šta krivo radim?

Skillpoints # - Gives skillpoints

tako pišem na ovom linku iznad što sam stavio, i upišem skillpoints 3 vidim da su zabilježeni ali u praksi ih ne mogu dodati ovom blazing pillar.

skužio sam i ovo, e sad je gušt igrat fino sam si kupio par dobrih stvarčica i još mi je palo par dobrih, 26 level sam i pičim laganini.

igra je stvarno dobra, ima dosta veći izbor geara nego diablo 3 tamo treba 100 sati odfarmat da bi ti palo nešto ovdje ima svega u izobilju.

Zadnje izmijenjeno od: KorisNick. 23.07.2014. u 21:12.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2014., 17:22   #248
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
pitanje, kako mogu podesit težinu igranja u Torchlight 2? imam li kakvu opciju u igri, gledo sam ali još nisam skužio, prešo sam igru s Embermage i kod one ženske u lijevom kutu sam počeo igrat ispočetka od 47 levela. samo nisam vidio opciju za teži nivo, a mislim da ima više težina igranja pa bi si digo na višu razinu da mi bude malo teže.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2014., 22:21   #249
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Igra je na 75% popusta trenutno ako nekoga zanima

4.74€ izadje
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2020., 15:30   #250
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Malo da dignem temu iz mrtvih. Epic je ove godine dijelio Torchlight II, a prema onom popisu, bit će ponovno krajem ove godine ili početkom slijedeće basplatno za preuzeti.

Neki dan prešao igru kao berzerker (melee hero). Diablo i slične igre sam uvijek išao igrati s nekim tipom archera ili mage-a, tako da sam ovu odlučio na silu odigrati s warrior melee combat tipom. Uglavnom zabavno, vrlo slično kao Diablo. Pumpaj lika i smash smash smash!

Čitam da berzerker najteži za odigrati. Meni je bilo bez većih problema. Umro sam nekoliko puta u cijeloj igri, ali uglavnom od otrova koji su me lagano iscjedili baz da sam shvatio i popio napitak. Na kraju sam se fokusirao na oružja koja kradu health, i pred sam kraj sam naletio na unique claw s life steal. Mali life steal, ali je oružje bilo super brzo, tako da je ispalo fenomenalno. Još sam nadogradio jačinu s nekim kamenom, tako da sam zadnja dva najjača bossa u igri rastavio bez napitaka uopće.

Uglavnom, zabavna igra, probajte kada bude ponovno besplatna na Epic-u.
Libertus je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na