Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2020., 11:29   #6871
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
Očekujem healthy correction barem na 12-13k BTC prije nastavka.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 11:54   #6872
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ja sam napravio short na isti iznos BTC-a (na 19160$ cijeni) koliko držim kod sebe.
To u prijevodu znači da ukoliko BTC ode bitno gore, gubim na short poziciji, ali isto toliko dobivam na spot poziciji, tj. neću ništa zaraditi od dodatnog rasta.
Ali zato ukoliko ode dolje, zacementirao sam dosadašnju zaradu i sačuvao. Uglavnom, nemam pojma kada ću zatvoriti taj short, da li za 15 minuta, nekoliko dana ili tjedana.
Zatvorio short, sav profit pretvorio u BTC i ETH. Ako bude počelo rasti, mislim da ću otvoriti novi short na oko 18.500$, ali budemo vidjeli razvoj.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 12:40   #6873
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cekamo ko napete puske da krenemo opet gore.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 12:41   #6874
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107
Neki čekaju black friday akciju bitcoina.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2020., 18:28   #6875
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Nekako sumnjam da će gore opet, no vidjet ćemo. Pratim ko puška.
__________________

gamer je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 12:17   #6876
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Jučer i danas veliki transferi u igri (preko 110.000 BTC-a), whaleovi opet rade.

Danas, sutra... možemo očekivati promjene na short-runu. Alarme aktivirajte, kavu pripremite i nema spavanja
lit je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 19:23   #6877
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mislis da cemo gore?

A ovo za kavu cist razumijem i da nema spavanja, uvijek se velike stvari desavaju dok mi spavamo.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2020., 19:42   #6878
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Korejci pričaju da bi išlo dolje ali kratko, u svakom slučaju pratim pozornije ovih dana/noći... nakon tog pada očekuju opet rast do $20k do kraja slijedećeg mjeseca.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2020., 08:43   #6879
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Očekujem healthy correction barem na 12-13k BTC prije nastavka.
[MILAN]
ovo je bila korekcija, nakon ovoga ocekujem rast do 21-22k u slijedeca tri mjeseca.
[/MILAN]

ja osobno sam izasao oko 18.5, vratio se oko 16.8 samo sa profitom od ulazenja na 8.8.

oko 15k cijene sam bio izasao na 15.3 i kako je skakalo gore dole sam ocekivao sub 14k dip ali uvijek bio tokom noci tako da ga nisam uhvatio kad sam htio tako da sa usao tek oko 15.8. a nisam htio stavljati buy order zbog moguceg velikog fall backa. Tu sam malo izgubio ali za sada se ne mogu buniti.

govoreci o nocnim kretanjima crypta, tu nas najvise Ameri i Azija ubija. kad mi idemo spavati, Amerima zavrsava radni dan a Azija gdje obozavaju crypto se tek budi zato tu ima veliki kretanja na trzistu.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 13:54   #6880
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Pozz traderi, odlucio se ja baciti na burzu kryptovaluta. Kupovo bi i prodavao. Moze neki savjet za pocetnika? Nesto na sto treba posebno paziti? Izbjehavam ove jutub gurue i strane forume , ovdje jedino ljudima vjerujem. Moze i u pm ako se nekome da. Hvala puno.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 15:20   #6881
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
haha, moj svajet ti je trust no0ne. A ako hoces nekako smisleno trejdat onda uzmi neku platformu i prati cijene, mozes koristiti i ove neke pomocne indicatore, ali moras znati da ti indicatori nisu vidoviti milan. Plus moras ih razumjeti, a najveci minus je sto ti indicatori uvijek kasne. Pa te zbog BTCove volatilnosti vise puta uvale nego spase...

EDIT:
Evo vidim opet smo prema 20k krenuli, ja sam isto izasao 2 puta i ponovno usao, ne idealno, naravno ali solidno. Sad je lako trgovat dok BTC ide gore, cekaj dok se promjeni trend onda se krvari na sve strane...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 16:39   #6882
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Hahahaha

koja igra prije minutu

BTC skoro na 20000 dolara, imam stop loss na 19200...

I BTC u jednoj sekundi s 19500 padna 16600... samo se zacrveni... i odmah drugu sekundu vrati se preko 19500

Ludilo!



Naravno, stopic losic se uredno aktivirao
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 17:06   #6883
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 460
Može li se na coinbase, običan račun ne PRO, postavit limit za kupovinu odnosno prodaju.
Evo primjer što želim: ajmo reći iman 1 BTC u walletu i želim ga prodati. Mogu li postaviti cijenu 25000$ i kada mu vrijednost dosegne taj iznos da se automatski proda. Isto tako kod kupnje, da iman na računu 100$ i postavim prag da kad BTC postigne 20 000$ da ga automatski kupim po toj cijeni... nadam se da kužite što želim reći...
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 17:30   #6884
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
To može svaka mjenjačnica uključujući Coinbase Pro. Nisam siguran za običan Coinbase pošto oni više glume kao brokera za kupnju i prodaju crypta.
Jedino što imaš na nekim mjenjačnicama određena ograničenja koliko daleko možeš postaviti buy/sell, tj. mislim da ako je sada ETH na 600$, da na nekima ne možeš postaviti sell na 5$, nego unutar XX% od trenutne cijene.

Uglavnom su ta ograničenja postavljena kako ne bi određeni korisnici na nelikvidnom cryptu stavljati nerealno visoki sell ili nerealno niski buy.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 17:45   #6885
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Pozz traderi, odlucio se ja baciti na burzu kryptovaluta. Kupovo bi i prodavao. Moze neki savjet za pocetnika? Nesto na sto treba posebno paziti? Izbjehavam ove jutub gurue i strane forume , ovdje jedino ljudima vjerujem. Moze i u pm ako se nekome da. Hvala puno.
Uh, mogu ti samo reći da si 99% najebo
Probaj pitat šta te točno zanima pa ćemo vidit s odgovorima

Za početak preporučam da se igraš s količinom koju si spreman potpuno izgubiti.


Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Naravno, stopic losic se uredno aktivirao
Da si bio na Bitmexu, proletilo bi ti kroz stoploss i dobio bi samo email da ti je likvidiralo poziciju.
Gotta love it.

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 18:46   #6886
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Zanima me kako ide porez na potencijalni profit ako se desi? Miislio sam za pocetak kupiti 1 etherium i dio bitcoina i spremiti na usb te cuvati sljedecoh 5 -10 godina A trejd bi poceo sa 300e. znaci neka investicija od 1500e za pocettak. Registirao sam se na binance, i mislim ovaj vikend poceti sa trejdom. Vjwrojatno ovo zvuci vcrlo amaterski jos hvatam kriptovalutske zargone.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 18:55   #6887
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Zanima me kako ide porez na potencijalni profit ako se desi? Miislio sam za pocetak kupiti 1 etherium i dio bitcoina i spremiti na usb te cuvati sljedecoh 5 -10 godina A trejd bi poceo sa 300e. znaci neka investicija od 1500e za pocettak. Registirao sam se na binance, i mislim ovaj vikend poceti sa trejdom. Vjwrojatno ovo zvuci vcrlo amaterski jos hvatam kriptovalutske zargone.
Za porez postoji druga tema, ovdje razglabamo samo o trejdanju...

A ovo da počinješ sa €300 pa €1500 nisam baš shvatio iskreno.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 19:01   #6888
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Sretno ti s tim, ali ja se ne bi na tvom mjestu upuštao u daily trading.
Kupi i prati dnevno, satno i petominutno tržipte da dobiješ feeling (ili shvatiš da nema smisla). Ali nemoj trgovati bar neko vrijeme.


Za početak bi ti preporučio tradingview, regaj se i na free verziji možeš koristiti 3 indikatora. Imas na YT objašnjenje glavnih indikatora i promatraj i pokušavaj shvatiti što se dešava. Ali ovih dana više manje ništa nema smisla tako da ono Good luck.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 19:12   #6889
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
haha evo kolega SrKi kaze da koristis tradingview i da se naucis ali da ti nista nece pomoci. pa eto, hvala kolega SrKi
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 19:28   #6890
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Za porez postoji druga tema, ovdje razglabamo samo o trejdanju...

A ovo da počinješ sa €300 pa €1500 nisam baš shvatio iskreno.
Kupio bi 1 etherium po trenutboj cijeni, i bitcoina kolko kogu dobiti za 600e. To nebi trejdao vec drzao. A trejdat bi poceo sa 300e. Gledam trziste unazad par tjedana, necu se sa nicime zaletavati. Ovo su neki novci koje sam spreman i ozgubiti u najgorem slicaju. Budem bacui oko na trading view. Hvala.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 20:17   #6891
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor great9 Pregled postova
haha evo kolega SrKi kaze da koristis tradingview i da se naucis ali da ti nista nece pomoci. pa eto, hvala kolega SrKi

Čemu sarkazam? Ako imaš bolji savjet pretovrio sam se u uho
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 20:40   #6892
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Hahahaha

koja igra prije minutu

BTC skoro na 20000 dolara, imam stop loss na 19200...

I BTC u jednoj sekundi s 19500 padna 16600... samo se zacrveni... i odmah drugu sekundu vrati se preko 19500

Ludilo!



Naravno, stopic losic se uredno aktivirao
Predpostavljam Kraken?

Dobro je sto si imao tight stop loss, lose je sto si ga uopce imao.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 08:35   #6893
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Pozz traderi, odlucio se ja baciti na burzu kryptovaluta. Kupovo bi i prodavao. Moze neki savjet za pocetnika? Nesto na sto treba posebno paziti? Izbjehavam ove jutub gurue i strane forume , ovdje jedino ljudima vjerujem. Moze i u pm ako se nekome da. Hvala puno.
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
haha, moj svajet ti je trust no0ne. A ako hoces nekako smisleno trejdat onda uzmi neku platformu i prati cijene, mozes koristiti i ove neke pomocne indicatore, ali moras znati da ti indicatori nisu vidoviti milan. Plus moras ih razumjeti, a najveci minus je sto ti indicatori uvijek kasne. Pa te zbog BTCove volatilnosti vise puta uvale nego spase...

EDIT:
Evo vidim opet smo prema 20k krenuli, ja sam isto izasao 2 puta i ponovno usao, ne idealno, naravno ali solidno. Sad je lako trgovat dok BTC ide gore, cekaj dok se promjeni trend onda se krvari na sve strane...
Potvrdio bi ovo sto dada kaze, trust noone.. Kripto je razjareni bik kojeg jases i pokusavas se drzati u sedlu dok ti sedlo gori. znaci nema nikakve logike, a ako mislis da ima logike - iduci dan ce ti ta logika zabiti loss u dupe

Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Sretno ti s tim, ali ja se ne bi na tvom mjestu upuštao u daily trading.
Kupi i prati dnevno, satno i petominutno tržipte da dobiješ feeling (ili shvatiš da nema smisla). Ali nemoj trgovati bar neko vrijeme.


Za početak bi ti preporučio tradingview, regaj se i na free verziji možeš koristiti 3 indikatora. Imas na YT objašnjenje glavnih indikatora i promatraj i pokušavaj shvatiti što se dešava. Ali ovih dana više manje ništa nema smisla tako da ono Good luck.
Podebljao sam i ovo od Srkia, ti bi isao na daily trading a tek ulazis u kripto trejdanje. NEMOJ, samo nemoj. Radije odi na kladionicu, vece su sanse da ces "zaraditi" tamo nesto nego od dnevnog trejdanja u pocetku.

Ako mislis hodlati kripto, onda ciklicki ulazi u kripto svaki mjesec odredjenu lovu u favorite tokene i pocni proucavati trziste, zajednice, exchangeve tako da nakon par mjeseci, godinu dana upoznas u sta si se uvalio

nakon toga mozda pocnes day tradeanje ali samo sa buy/sell potezima - bez margin tradeinga i slicnih stvari jer ponovit cu se: radije onda na kladu ili loto uplatiti

p.s usao nazad kad sam postao 28.11, za sada se drzim na oko +15%, ali vidim da ima jaki otpor prema gore tako da mi smrdi da bi mogao biti jos jedan manji pull back uskoro. Ako se ne desi, onda lomimo 21k granicu ko nista.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 10:14   #6894
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Pisao sam na PM drugom kolegi, ali da ponovim za @blozer i ostale.

Velika većina ljudi gubi novce na trgovanju. Ako želite to ozbiljno raditi, trebate biti potpuno u tome i posvetiti se. Većina nas to ne može jer ima drugi posao od kojeg živi.
Trgovanje se sastoji od vjerojatnosti. Pokušavaš pogoditi smjer kojim će tržište krenuti, i pokušavaš minimalizirati svoje gubitke ukoliko ne krene u tom smjeru.
Većina pokušaja trgovanja završi gubitkom, ali zato oni koji uspije, nadoknade sve gubitke i ostvare zaradu.

Uglavnom, ostavite se toga.

Njubovi kakvi i jesmo većina ovdje, najveća šansa da zaradimo na cryptu je konstantno ulaganje u određenim intervalima. Time ćete uprosječiti svoje ulaze i vrlo vjerojatno ostvariti neku dobit na kraju.

Moja preporuka je sljedeća:
1. Vidite koliko prihoda imate mjesečno, XX kn.
2. Odredite koliko ste voljni uložiti u crypto, i da vas ne boli ako sve izgubite. Npr. 2% / 5% / 10%. Dobro vam je rasporediti ta ulaganja na više braši, npr. 5% na crypto, 5% obveznički fondovi, 5% xxx, 5% yyy, 80% za život.
3. Sada kad znate koliko imate mjesečno na raspolaganju za crypto, podijelite to na kupnje u nekim redovnim intervalima (svaki dan, 2 ili 3 puta tjedno na iste dane, svaki tjedan, svaka 2 tjedna...). Odaberite coin ili više njih (BTC obavezno) i kupujte bez razmišljanja da li trebate ili ne trebate, i da li pada ili raste.
Odredite si neki vremenski, tipa 2-3 godine, i velike su šanse da ćete u to vrijeme udvostručiti uloženi novac. Iako ništa nije garantirano, i možete i izgubiti novce.
Ukoliko odvostručite uloženo u 3 godine, to vam je kao da ste ukupan iznos ulaganja imali odmah na prvi dan i banka vam dala godišnju kamatu od 26%. Nije loše.

Imate podatke na internetu, možete si sami napraviti simulaciju kupovanja crypta od 2017-12 do 2020-12 u redovnim intervalima, pa vidite gdje biste bili sa zaradom.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 12:46   #6895
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
nakon toga mozda pocnes day tradeanje ali samo sa buy/sell potezima - bez margin tradeinga i slicnih stvari jer ponovit cu se: radije onda na kladu ili loto uplatiti
Što fali kripto kladionici u odnosu na loto? Ako sad staviš 300$ na btc long ili short sa polugom 100 imaš 50% šanse da udvostručiš na 600$ i isto toliko da dođeš na 0$. Na lotu su manje šanse i ovdje ne moraš čekati izvlačenje nego ga imaš više puta u jednom danu.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 12:57   #6896
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Zato što to nije baš tako.
S 100x margin, po sadašnjim cijenama, tebi treba pomak od cca 200$ u BTC u pogrešnom smijeru da ti izbriše sve novce. Pošto je margin call na oko 30-50% iznosa, to znači da bi se aktivirala likvidacija na BTC pomak od 100-150$ od tvog ulaza.

Maloprije je BTC napravio pomak od 400$ unutar jedne minute, a pomaci od 100$ su stalna pojava. Znači šanse da izgubiš novce za nekoliko minuta su vrlo dobre.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 13:24   #6897
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Nekad imaš dobar dan, nekad imaš loš i to je to

Evo kod mene danas ne loše, pomaci su od cca 1% jer nemam vremena pratiti u real time-u. Naravno, da ovdje nije leverage nebi to ništa imalo smisla...

Zadnji buy LTC-a prodan na 90,25$..
http://prntscr.com/vtk32c
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 13:36   #6898
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Zato što to nije baš tako.
S 100x margin, po sadašnjim cijenama, tebi treba pomak od cca 200$ u BTC u pogrešnom smijeru da ti izbriše sve novce. Pošto je margin call na oko 30-50% iznosa, to znači da bi se aktivirala likvidacija na BTC pomak od 100-150$ od tvog ulaza.

Maloprije je BTC napravio pomak od 400$ unutar jedne minute, a pomaci od 100$ su stalna pojava. Znači šanse da izgubiš novce za nekoliko minuta su vrlo dobre.
Ok ali to su tehnički detalji. Ako imaš 300$ a kladiš se na manji iznos onda imaš 50% na taj manji iznos. Bolje je nego loto sve dok si svjestan da je to kladionica.
Ali nije dobro ni imati iluzija da je neki puno oprezniji pristup zapravo ulaganje koje će se jednog dana kad god to bilo sigurno isplatiti. Zato što ulaganje u bilo koji drugi coin osim btca je klađenje, a u btc ja ne bi sad ulagao na 19.500 bez obzira što smatram da će uskoro ići gore.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 14:13   #6899
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Hoće li ići gore? xD Eto ti tehničkog detalja.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 15:07   #6900
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Zato što ulaganje u bilo koji drugi coin osim btca je klađenje
Ulaganje u ETH je klađenje?



__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na