Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2008., 07:58   #1
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
Exclamation (riješeno) nemrem ga upalit!

slijed dogadjaja je bio -> browsam pc expert, thread filmici yt i to... -> najednom nece filmice otvorit -> vidim, lampica "dsl" na modemu blica "polako" -> gasim firefox, provjeravam kabelcice u modemu, sve ok za sad al jos blica -> gasim msn i ostalo, disconnect sa neta -> gasim vezu smodemom (disable local area conection) -> gasim modem na gumbic -> palin modem na gumbic -> enejblam local area connection -> kompjutercici u trayu svjetlucaju, kuglica ide ljevo desno... ne dogadja se nista predugo vremena -> disejblam local area connection opet -> gasim modem -> klikam na start (ocu restart napravit) -> settings, network connections -> gotovo.... kursor je postao sat i sa toga se nije promjenilo, winamp je zbrejkao....

a posljedica je sljedeca -> gasim komp na gumb ->cekam nekoliko sekundi -> palim na gumb -> biram start windows normally -> vidim startup screen -> on se restarta sam od sebe... ponovim sve ispocetka -> biram safemode -> louda drajvere -> restart opet... pokusam sve ispocetka -> biram last known settings bla bla -> startup screen -> restart sam od sebe opet... iskopcam ga iz struje... sve ispocetka... sve kombinacije, uvijek restart... resetiram cmos... sve idem ispocetka i opet restart... loudam u bios fail safe settings, jos uvjek nema promjene... jedino sto se mjenjalo jest to da se nekad ugasio umjesto restartao, a nekad se ugasio ili restartao vec na onom drugom nivou di uredjaje provjerava, ono device nesto kad lista... znaci prije safe mode i tih izbora...

sva je sreca da imam stari komp sa kojeg se mogu spojit i pitati vas cjenjene strucnjake za pomoc. e da, temperatura proca je oko 40° to mi na kucistu pokazuje... a i nema puno prasine nit nicega... modem koji ocito dobro radi na ovom starom kompu je zyksel prestige 600 series.

konfa je:
Intel core 2 duo E4400
sapphire ati radeon x1950 GT
gigabyte 965p-s3
seagate 250gb 16mb s-ata300
2x ddr2 512 pc5300 (667mhz) a-data
mode com midi tower thinkbell lcd

molim vas ko isusa dragoga pomozite mi!
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 11:09   #2
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
bootao sam scd-a.... i ne sjecam se tocno di se pojavi opcija repair windows il sta vec, al znam da u cjelom tom postupku bootanja sama od sebe se nije pojavila. onda mi je pokazalo moje particije... imam 2 harda 3 particije... 1 hard sa 1 particijom od 300gb i drugi hard sa 2 particije, jedna za win od 30gb i druga za programe i sve instalirano sto nije od microsofta od oko 220gb....

a ono cega se ja prisjecam a brijem da se tocno prisjecam je da kad ja roknem enter na particiju di vec imaju win instalirani da onda on pita dal ja ocu novu napravit ili ovu popravit...

e vidite sad... na popisu particija meni je moju win particiju (ovu od 30gb) pokazalo kao nepoznati fileformat, odnosno ne pise koji je fileformat i kad stisnem enter kaze da je unknown fileformat or damaged or unformated and windos must formate it bla bla... a tu su mi windowsi do sada bili instalirani

jel to to? jel meni riknula particija? jel meni riknuo hard? jel to moj problem???? drugu particiju (ovu od 220gb) na istom hardu pokaze normalno ntfs bla bla...
shpajza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2008., 11:59   #3
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Mozda je hard. Probaj ukljucit komp, ali izvadi mrezni kabel iz maticne.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 12:17   #4
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Prije bih rekao da je napajanje otplovilo u Valhallu.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 13:08   #5
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
ovak mogu i ja nagadjati.... di su tu sad pc experti? napajanje je sve vozilo bez beda od 8. mjeseca prosle godine... palim ga bez mreznog kabela i nece... palim ga bez cd roma i nece... resetiram sve kaj se da resetirat i nece... bootam ga sa cd-a a on mi sistemsku particiju pokaze kao unknown file system, a druge dvije normalno ko ntfs i nemrem napravit win repair...
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 13:16   #6
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,346
Izvadi hard i odnesi ga kod nekog drugog da vidiš da li se isto dešava kod njega. Imam feeling da je hard riknuo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 13:16   #7
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
formatiraj mbr, bokte. onda dodji kukat kad sve softverski probas.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 13:25   #8
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
sta je mbr? ne kukam neg trazim savjet, prjedlog il objasnjenje... a sto mi ti predlazes da softverski probam tocno?
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 13:29   #9
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor shpajza Pregled postova
sta je mbr?
Master boot record.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 13:51   #10
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
hvala risingpower... a sad, moze li netko objasnit kako se to radi?
shpajza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2008., 14:00   #11
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 14:46   #12
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
a vas dva ste mislili meni pomagat a da ni ne procitate sto ja pisem ili?

Citiraj:
Autor shpajza Pregled postova
e vidite sad... na popisu particija meni je moju win particiju (ovu od 30gb) pokazalo kao nepoznati fileformat, odnosno ne pise koji je fileformat i kad stisnem enter kaze da je unknown fileformat or damaged or unformated and windos must formate it bla bla... a tu su mi windowsi do sada bili instalirani

Citiraj:
Autor shpajza Pregled postova
bootam ga sa cd-a a on mi sistemsku particiju pokaze kao unknown file system, a druge dvije normalno ko ntfs i nemrem napravit win repair
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 00:39   #13
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,411
Koje napajanje uopće imaš? Rekao bih da je riknula ploča, ali probaj i ovo...

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Izvadi hard i odnesi ga kod nekog drugog da vidiš da li se isto dešava kod njega. Imam feeling da je hard riknuo.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 04:10   #14
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
hard cu svakako nosit kod nekoga... napajanje imam preslabo, al komp sa njime radi savrseno jos od 8. mjeseca ovo je napajanje: http://img167.imageshack.us/img167/5605/dsc01110id3.jpg

-radio sam sad sa boot discom od partition table doctora, napravio preboot sam skenove i repairove no na discu nije naslo nista abnormalno, a u windows setup meniu, tam di odabirem di cu instalirat, jos uvjek pokazuje particiju sa OS-om kao praznu i nepoznatog formata...

-napomenuo bi i to da mi je i na prijasnjem kompu riknula maticna, i isto se nije dao upalit, samo tada nije nista ni ucitavao niti nista svjetlio, ovaj ipak dodje do ucitavanja windowsa. upravo nedavno sam ovog starog osposobio novom maticnom i sad njega koristim, samo bed je sta nema sata prikljucak pa mi ne pomaze, ali dogodila se jedna sitnica koja mozda ima veze sa svime. windowsi su mi se slucajno sami od sebe updejtali i restartali komp pri cemu ovaj nije upalio iz prve, nego se restartao sam od sebe kod win logo screena i onda sam ga ja na safe mode upalio i ponovo restartao i sad opet radi normalno sa tim novim updejtom...

osim ak vi experti ne uspijete zakljucit nesto iz svih ovih detalja nista do ponedjeljka...
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2008., 15:47   #15
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
http://www.ciao-shopping.nl/Chieftec...0_Watt__838640

Chiftekovo napajanje nije preslabo za tvoj komp...
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 00:29   #16
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
preporuceno za moju graficku je 20A na 12V... ovo napajanje nije ni blizu

a nabavio sam si table partition doctora i QuickTech Professional te napravio sve preboot diagnostike koje nude ovi programi i nije nadjena nijedan problem.

jedino sto oni nisu skenirali su windowsi i napajanje... a sad ja neznam koliko su te diagnostike mjerodavne...
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 17:40   #17
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
1. Laprdaš gluposti... Pogledaj si ono kaj ti piše pod +12V imaš +12V1 i +12V2to su ti DVA rejla jedan ima 17A a drugi 15 dakle ukupno 32A to je dosta da vrti 8800 ULTRA grafu a kamoli ne nešto drugo...

2. Sa tim stavom - "di su sad PC Eksperti" nećeš steć prijatelja ovdje, mi ovako na daljinu u većini slučajeva možemo samo nagađati, ekvivalent ti je kao da mi ti opisjueš simptome (i to laičkim riječnikom) a ja ti govorim dijagnozu preko telefona i terapiju... Valjda ti je jasno da to nije isto kao kad se vidi stvar uživo...

3. Ma što ti mislio o tome (vezano je uz br 2) mi nismo tvoja niti bilo čija druga služba za korisnike ovsje, ovo je javni i neobavezni forum u kojem ima svih profila i razina znanja i prema tome niko tebi nije obavezan odgovoriti na tvoje pitanje...

4. Većina servisa koji rješavaju takve problemčiće naplaćuju 150-200 kn/h + djelove koje treba ugraditi, ako ti se žuri slobodno svrati do njih, odma ti mogu reć da ćeš dobit MS napajanje od 500W za 400+ kn prije nego si rekao eks, i to napajanje je vjerrojatno slabije od tvojeg sadašnjeg...

5. Ovo što ti opisuješ je 99% greška sa Hardom, dal je neispravan ili je samo "poblesavio" je nešto drugo ali ako neznaš (a očito neznaš) kako se sve ono što si gore nabrojao koristi moja preporuka ti je da se ili informiraš ili ozbiljno razmisliš o opciji br 4...

Pozdrav...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 22:40   #18
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
ummm... vezano uz 2. cuj doso sam ja sa posve pristojnim stavom dok nisam skuzio da ova dvojca uopce nisu ni procitali sto sam napisao prije odgovora. a "di su pc eksperti" je najobicnije pitanje kao takvo, bokte vec u ponedjeljak mi dolaze iz tshita postavit wireles, htio sam ovo cim prije rjesit a na temu mi se sporo javljate... uostalom to sam pitao tek tako iz za***ancije a ne ovako kako si ti to dozivio... sta se odmah uzrujavas!

je... priznam, nemam pojma o elektrici, neki drugi su mi krivo rekli a ja sam popusio glupost izgleda, no mislim da i ti pricas glupost kad kazes cak 99% da je hard a vidis da ova diagnostika nije nasla nijednu gresku... da si reko 50% ajde, al kud bas 99% lol

evo zahvaljujem vam se svima od srca na paznji i odgovorima i ovako intenzivnim pokusajima da mi pomognete... (na jednom glazbenom forumu je ova tema 3 strane napunila, glazbenom forumu) hvala jos jednom... uglavnom problem je bio u windowsima. izgleda da je ono cupanje mreznog kabela u kljucnom trenutku ipak bilo previse za podnjet prozorcicima. pljunuo sam danas u vemilu 5 bulji za jos jedan sata hard (ti si reko da je 99% u hardu problem, a ja sam bio 99% uvjeren da je u windowsima), na njemu sam napravio novu instalaciju windowsa (radilo je ko urica) i kada sam ukopcao stari hard pri bootu je rekao "one of your disks needs to be checked for consystensy" pa je krenuo u neko skeniranje di je izbrisao brdo corupted fajlova sa instalacije windowsa na starom hardu. nakon toga sam iskopcao novi hard i vratio konfu u pocetno stanje, upalio i voila... sve je radilo kao i prije, reko je jos samo "one of the files containing the systems registry data had to be recovered by use of a log or alternate copy. the recoveery was successful."

ps. ako se pitas zasto sam iso kupit novi hard ako sam bio siguran da je u windowsima problem, iso sam zato jer nisam zelio formatirat odredjene podatke a imam samo 1 sata disc i samo 1 komp sa sata prikljuckom, koji ne radi, tak da backup nisam nikak mogo izvest bez jos jednog sata diska. a i ovak i onak sam ga namjeravo kupit jer mi je falilo kapaciteta.
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 22:53   #19
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Ajde, baš sam sretan što si uspio riješiti svoj problem i nadam se da bude komp još duuuugo radio bez problema.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 23:02   #20
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
a tek ja... kolko god su windowsi opcenito nerazvijeni ipak ja mislm da im je networking jos uvjek na najnizoj razini. treba bit oprezan sa time, a pogotovo sa kablovima koje s ne bi smjelo cupati u trenutku najveceg opterecenja cpu-a, kao sto sam ja ucinio

a jos uvjek ima sansa da cu vam se obracat jer je nastao u medjuvremenu novi problemcic sa IDE prikljuckom, nece mi prepoznat uredjaj na slave kopci na kabelu. sad neznam jesam li krivo jumpere iskombinirao na cd pleyeru i hardu ili mi je kabel riknuo il kaj... al tu avanturu ostavljam za sutra kada planiram formatirat sve hardove na oba kompa sta imam i sve nanovo instalirat... jbg nakon sta se windowsi s***u najbolje je pocet na svjeze opet.
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 23:36   #21
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
To sa windowsima tj raspadom njihovih particija ti spada pod ovo "disk je poblesavio" inače...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2008., 23:57   #22
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
a jbg nisam jos upoznat sa vasom expertnom terminologijom
shpajza je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2008., 00:44   #23
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
evo samo da se ubacim prije 3 dana kad mi se dogodio ovakav problem stajo me ocz rama radi clocka.... btw ista stvar surfo pcekspretom napisao memeory managment tj blue screen i puf dole i isao u reset par puta konto clock podivljo iskljucio kompletan clock i bum odu rami in history nakon nosenja na servis racunala jer sam konto da mi je maticna osla 2 put vratili mi komp kad ono windowsi osli u klinac imam vistu sp1.....
e sad ja sam rijesio svoj problem ali isto tako windowsi su mi osli u klinac a da nisam vracao clock rami bi ostali zivi 100% hocu reci da u vecini slucajeva hardver nije kriv nego software dovoljan je jedan upadate od windowsa koji ima neki ludi bug i zezne ti komp bez pardona ili neki virusic... sva sreca sto su rami pod garancijom pa nemam problema sa njima...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na