Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2022., 07:03   #271
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ta argentina je ukleta, ja nikako isto sloziti. Odaberem Argentinu, dobijem AR ip adresu a gogle me baca da sam iz brazila.

Jesi radio po kakvom tutorialu? Probao sam za test napraviti google account, pa me trazi brazilski tel broj za verifikaciju, kojeg nemam naravno.
Spajaj se i odspoji par puta dok ti ne proradi i prebaci na ARS, meni je trebalo 5 puta.
Tutorial sam gledao po postu#130, platio sa revolut virtual karticom. Na kraju uzeo family i za jedan account posebno, sve primilo i radi ok.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 07:45   #272
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova

Ono što brijem da bi prošlo je da dodaš ljude u Family PRIJE nego se ovo odradi. Onda bi trebalo raditi…
Mislim da si potpuno u pravu jer je mene ista stvar mucila - imao sam individualni indijski yt i nisam mogao napraviti familiju.

Ovdje sam prosao sve korake, ali ukratko - prvo treba napraviti goli family, pa na kraju uzeti yt family:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3608369

Shvatio sam da prileta zanima treba li nanovo raditi yt profil i time izgubi sav sadrzaj na njemu itd. To ne mora, koristi postojeci acc kada kreira familiju.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 09:39   #273
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 599
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Ne možeš dodati acconte nakon toga.
Google mijenjao cijelu priču i onda vise ne možeš dodati ljude u familyi koji nisu u “tvojoj državi” - di si već radio registraciju na YT Premium

Ono što brijem da bi prošlo je da dodaš ljude u Family PRIJE nego se ovo odradi. Onda bi trebalo raditi…


Sent from my iPhone using Tapatalk
mene je jučer dodao frendov stari koji ima argentinski YTB premium a ja nikad nisam petljao oko toga..

Edit** ili možda nije Argentina jer gore mi stoji Premium HR ali rekao je da je radio preko Argentine
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 09:52   #274
ID2502
Registered User
Moj komp
 
ID2502's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 65
Ja sam uzeo preko Argentine ali mi piše Premium hr. Isto sam imao problema sa dodavanjem novih članova u family.
Morao sam otkazat pretplatu i prije uzimanja nove dodati članove u family.
ID2502 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 09:53   #275
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 599
Onda ne znam, ali sa sigurnošću znam da me je dodao nakon što je family plan već bio kreiran. On tvrdi da je uzeo preko Argentine. Jučer sam frenda pitao ako bi htio uzeti family sa mnom da se svi skupimo i reko mi je da njegov stari ima to prek Argentine već i samo me je dodao..
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 11:00   #276
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
To sto pise .HR je izgleda samo estetski tako, nema veze s Argentinom (potvrdjujem)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 12:55   #277
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Trenutno nemam Premium. Kako i gdje mogu dodati Family Memberse prije produžavanje pretplate? Pod purchases and memberships ne vidim nigdje edit opciju za dodavanje family članova.
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 13:12   #278
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Evo aktivira san i ja preko argentine family plan, ukupno posla 3 minute. Zena je vec dodana u google family pa taj korak nisam trebao rijesavat.
Tunnel bear na argentinu, stavia neku random adresu (knjiznica u buenos airesu) i dodao revolut karticu za placanje, aktivirao, ugasio tunnel bear. Stoji gore Premium HR na youtubeu. Naplatilo mi je nekakvih 10 ARS (0.56 lipa) pod description "Google *youtubepremium" odmah, a placanje mjesecnih 179 ARS (9.96 kn) pocinje za mjesec dana nakon sta istekne 1 month trial.
GG, ne znam zasto nisam prije ovo napravia.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 13:14   #279
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Uspio aktivirati premium ali samo jednog člana sam uspio dodati nakon aktivacije. Sada mi više ne dozvoljava dodati niti jedan drugi account.
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 13:22   #280
ID2502
Registered User
Moj komp
 
ID2502's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 65
postavke google računa > osobe i djeljenje > aktiviraš obiteljski račun i dodaš adrese članova obitelji...
ID2502 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 13:37   #281
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Citiraj:
Autor ID2502 Pregled postova
postavke google računa > osobe i djeljenje > aktiviraš obiteljski račun i dodaš adrese članova obitelji...
Uspio dodati sve nakon uzimanja premiuma. Hvala na info

Link
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 22:31   #282
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
nekton pronašao način za ovo zaobići?

https://i.imgur.com/Sn3M70H.jpg
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2022., 22:42   #283
Facelessone