Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koristite li neku vrstu blokiranja oglasa na PC Ekspert Forumu?
Ne, normalno vidim bannere. 84 47.73%
Da, naravno da blokiram. 78 44.32%
Inače da, ali ne na PC Ekspertu. 14 7.95%
Glasači: 176. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 21.10.2009., 10:39   #31
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
upravo sam omogućil taj adblock i mogu reći da sad forum uistinu leti

edit:
netko je već spomenuo...mogućnost korištenja tržnice za ne više od 10kn mjesečno bi meni bilo idealno
time bi se sigurno djelomično rješio i problem muljatora

Zadnje izmijenjeno od: domis. 21.10.2009. u 11:23.
domis je offline  
Staro 21.10.2009., 11:20   #32
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Sjećam se da sam baš zbog PCE foruma stavio adblock i naravno ostao je uvijek upaljen...nevolim te reklame pop upove na ostalim siteovima i općenito...Ja sam za ako već fali novaca,eto da se netko sjeti barem dva tri puta mjesečno kliknit na neku reklamu...a ovo prisilno uvođenje reklama bi otjeralo dost ljudi,pogotovo kad vidim one reklame između postova...nema ništ gore.Najbolje bi bilo da su reklame na Home stranici..ionak uvijek idem kroz Home pa onda na forum...Pa mi nije problem odvojit tih 5min mjesečno na klik za reklame...
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2009., 11:26   #33
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ja sam taj adblock koristio na EEE-u u kombi sa Vipovim stickom, ovak ga doma nemam\nekoristim, reklame ionako nedozivljam pa nek budu ....
Ovo sa naplacivanjem... neznam puno puta sam ja cuo ove pricice pa nije bed dati 20,30,50,100kn tjedno,mjesecno,godisnje pa se cijela prica izjalovi nakon prvih mjesec dana (jedino ako se ide trajnim nalogom na naplatu )...

A i osobno sam protiv placanja (tipa obaveznog)

EDIT: naravno sad ce se svi uhvatiti ovoga placanja, hebiga takvo je recesijsko vrijeme , jedino da se uvede ono neko neobavezno slicno donatorima pa da se tim iznosima nagrade ovi sto rade neke vece opsirnije review-e tutorijale, tj tko voli nek izvoli
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 21.10.2009., 11:36   #34
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
donacije sa većim pravima su ftw ako se mene pita, tj. kresanje prava neplatišama
syss je offline  
Staro 21.10.2009., 11:53   #35
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
donacije sa većim pravima su ftw ako se mene pita, tj. kresanje prava neplatišama
Možda nešto kao što je na Xtremesystems forumu, oni imaju ako platiš, dobiješ posebnu boju svog imena na forumu, pa si onako malo iber, i još imaju pravilo da moraš imati xxx broj postova ILI platiti da bi mogao vidjeti tržnicu.

Ovo boldano mi se iskreno jako sviđa, neku cifru sitnu da treba uplatit, po mogućnosti omogućiti i paypal, puno se toga može
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 21.10.2009., 12:03   #36
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da vidiš odjednom kako zalockani ostanu zli trgovci
syss je offline  
Staro 21.10.2009., 12:08   #37
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
Haj, trebamo malu pomoć oko jedne odluke.

1) Please glasajte na ovoj anketi
2) Kada bi postojao neki čarobni način da onemogućimo blokiranje oglasa na stranicama PC Eksperta i PC Ekspert Foruma, dali biste imali nekih velikih zamjerki? (molim ne komentirati želje/ponašanje drugih, nego recite dali bi vama smetalo)
3) Kada bismo onemogućili blokiranje oglasa na stranicama PC Ekspert Foruma, ali naplaćivali mogućnost korištenja PC Ekspert Foruma bez reklama, kolika bi bila razumna mjesečna cijena za to?

Napomena: Ništa od ovoga ne uvodimo, nego samo skupljamo mišljenja pa da vidimo dali je vrijedno truda, ili ne.
1 glasao
2 opera po defoltu ubija sve zivo nalik na oglas tak da mi svejedno
3 placanje 0 bodova nebi platio nista cemu sam i sam pomogao.

inace definitivno se slazem sa
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Mogla bi se postavit "pila naopako" i pitat koliko vrijedi intelektualno vlasništvo tj. znanje / iskustvo koje su korisnici dali tu (forumu)?
Imho server za vrtiti forum tipa pce nebi trebao kostati vise od 200kn mjesecno i to sam puno rekao ako treba ja cu za 200kn mjesecno hostati pce. (spec servera AMD Opteron 2344HE x2, 16gb ecc, 100 MBit Switchport, bandwitha imam da se nemože potrošiti nalazi se u njemackoj)

A sad ako se pce nemoze pokriti zato sto je firma tu bas i nemogu pomoci...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 21.10.2009., 12:32   #38
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
hm, ovaj prijedlog oko donacija podrzavam, defitnitivno ce stariji clanovi (dosta nas) kapnut tu i tamo koju kintu, a sto se tice trznice, ja bi isto rekao da se stave uvjeti na koristenje trznice, iako bi neki to mogli docekat na noz,...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline  
Staro 21.10.2009., 12:38   #39
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
1. Glasao
2. Nebi, ionako ne blockam oglase posto mi ne smetaju
3. Ni u ludilu ne bih placao koristenje ikakvog foruma pa ni ovoga, o donacijama se moze razgovarati. Stoga razumne cijene nema, jer bilo koji iznos koji bi bio prisiljen placati ne bih placao, makar zbog same gnjavaze.
Los Sam je offline  
Staro 21.10.2009., 13:33   #40
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
pretplata ne, donacije da. (isticanje donatora NIKAKO - ako donirash da se istaknesh, nemoj donirat)

otvorite donacije na 1 mj, pa cete vidjet da je to dovoljno.
danij3l je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2009., 13:43   #41
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Donacije bi svakako bila jedna od boljih opcija.
Matth€w je offline  
Staro 21.10.2009., 14:01   #42
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor danij3l Pregled postova
isticanje donatora NIKAKO - ako donirash da se istaknesh, nemoj donirat
Firme doniraju u razne dobrotvorne organizacije ne zato jer im se to sviđa nego zato jer je to porezna olakšica. Da bi ljudi donirali mora postojati nešto što će ih potaknuti. To je u ljudskoj prirodi i znanstveno je osnovano.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline  
Staro 21.10.2009., 15:04   #43
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Možda nešto kao što je na Xtremesystems forumu, oni imaju ako platiš, dobiješ posebnu boju svog imena na forumu, pa si onako malo iber, i još imaju pravilo da moraš imati xxx broj postova ILI platiti da bi mogao vidjeti tržnicu.

Ovo boldano mi se iskreno jako sviđa, neku cifru sitnu da treba uplatit, po mogućnosti omogućiti i paypal, puno se toga može
Znaci ja bi imao manje prava nego tu neki jel nemam dovoljan broj postova.

Ali opet donacije su neko privremenu rijesenje po meni, to ce trajat neko vrijeme i onda sve po starom.
Gile je offline  
Staro 21.10.2009., 15:13   #44
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
1. Done
2. Bi jer ova cuda u flashu mi zakucaju cupu usage na lapu, tj forum mi se uspori (ucitavanje primjerice) primjetno za razliku od drugih vBull foruma
3. 100kn godišnje bi bila razumna cijena, no vjerojatno bi izgubili preko 75% usera

Sto se tice financija mogli bi napraviti sto su na studenstskom forumu mog faksa napravili (isto privatno održavan forum). Napravite akciju (jednom, 2put godišnje) skupljanja donacija za pcx. Nemogu prognozirat uspjesnost iste ali mislim da bi vecina aktivnih clanova donirala bar nesto
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline  
Staro 21.10.2009., 15:21   #45
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Gile Pregled postova
Znaci ja bi imao manje prava nego tu neki jel nemam dovoljan broj postova.

Ali opet donacije su neko privremenu rijesenje po meni, to ce trajat neko vrijeme i onda sve po starom.
Sorry, zaboravio staviti napomenu da je xxx zapravo broj a ne 3 znamenke. Na kraju krajeva može se uvesti neka relacija broj postova+članstvo godina nešto nešto...

Osim toga, napisao sam ILI.

Dakle, ako netko nešto hoće kupiti na tržnici a novi je user, normalno da mu na primjerice 500kn (G92GT) 10kn neće predstavljati nikakav problem, samo što očito nitko tako ne razmišlja.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 21.10.2009., 15:25   #46
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
...no vjerojatno bi izgubili preko 75% usera...
koji tak i onak dođu otvorit temu "ne radi mi računar, nebesko plave boje" i doprinose sadržajnoj kvaliteti foruma kao i ja baletnom ansamblu hnk-a.

odavno je pce postao helpdesk za klinčadiju iz "novog" sistema koji se sastoji od 3 ground ruleza:

- nemoj slučajno probat sam
- nemoj slučajno guglat
- nemoj slučajno nakon guglanja probat sam
syss je offline  
Staro 21.10.2009., 15:55   #47
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Gile Pregled postova
Ali opet donacije su neko privremenu rijesenje po meni, to ce trajat neko vrijeme i onda sve po starom.
Nekuzim? kak mislis po starom? pa nije obavezno donirati, jedan mjesec ce biti vise, jedan manje, jedan uopce nece biti, kako se tko sjeti kako tko moze kako se kome da itd...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 21.10.2009., 16:07   #48
_Matej_
Chaotic
Moj komp
 
_Matej_'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 212
Meni se čini da je većina vas krivo shvatila točku pod rednim brojem 3.

Ukoliko se ne varam, ono što je horza htio reći je da razmišljaju o mogućnosti da korisnici plate određenu mjesečnu naknadu ukoliko ne žele gledati reklame. Ako netko ne želi platiti za tu mogućnost moći će sasvim normalno koristiti forum, ali uz prisutne reklame (situacija kao što je i sada bez AdBlocka).

Znači ne razmišlja se o mogućnosti uvođenja plaćanja za korištenje foruma, već za korištenje foruma bez reklama.

Ukoliko sam nešto krivo shvatio, slobodno me ispravite.

Inače, ne blokiram reklame s obzirom da mi ne smetaju, a brzina foruma je sasvim zadovoljavajuća.
_Matej_ je offline  
Staro 21.10.2009., 16:44   #49
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
trebalo je dodati i
"Inače ne, ali na PC Ekspertu da"

naime nisu me smetale reklame dok su bile dobro optimizirane i nisu narušavale brzinu loadanja foruma.
Melani je offline  
Staro 21.10.2009., 17:00   #50
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Reklame na PCE ne blokam, cak i klikam na njih ponekad. Sve je dobro dok reklame ne pocnu pjevati i pricati .
Protiv pretplate nemam nista, dok god ne prelazi 15-20kn mjesecno , iako bi vjerojatno bolji izbor bile donacije, pa jedan mjesec mozda netko donira 100kn, drugi nista, a treci 20kn...
Ili obadvoje, pretplata i donacije.
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
3. 100kn godišnje bi bila razumna cijena, no vjerojatno bi izgubili preko 75% usera
Ne kuzim. Na forumu se apsolutno nista ne bi promjenilo. Stari a i novi korisnici ne bi vidjeli nikakvu razliku, forum bi i dalje imao reklame, i dalje bi se moglo normalno citati i postati, nikakve restrikcije po pitanju funckionalnosti foruma.
Jedina razlika bi bila da korisnici koji ne zele vidjeti reklame, mjesecno plate odredjenu svotu i uzivaju u forumu bez ijedne reklame.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 21.10.2009., 17:16   #51
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Ako prode ta ideja da postoje obicni korisnici i donatori. Koje ce benefite donatori imat naspram obicnih korisnika? Jer nema smisla da doniram samo da ne vidim reklame, to moze odraditi adblocker just fine
Tomo je offline  
Staro 21.10.2009., 17:19   #52
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
1) Please glasajte na ovoj anketi
Živim za ankete

Citiraj:
Autor horza Pregled postova
2) Kada bi postojao neki čarobni način da onemogućimo blokiranje oglasa na stranicama PC Eksperta i PC Ekspert Foruma, dali biste imali nekih velikih zamjerki? (molim ne komentirati želje/ponašanje drugih, nego recite dali bi vama smetalo)
Imao bi zamjerki jer sam alergičan na reklame, pogotovo one adwordse (zelene hotlinkane riječi i sl.).

Citiraj:
Autor horza Pregled postova
3) Kada bismo onemogućili blokiranje oglasa na stranicama PC Ekspert Foruma, ali naplaćivali mogućnost korištenja PC Ekspert Foruma bez reklama, kolika bi bila razumna mjesečna cijena za to?
Kul ideja, ali dvojbeno.. Vrlo! Treba razmisliti kako će te pare biti "vraćene" nama korisnicima. Za očekivati je kvalitetniji sadržaj PCE portala i raznorazna poboljšanja po pitanju foruma (stabilnost prije svega). Ali činjenica je da mi korisnici generiramo većinu sadržaja. Onda tehnički gledano netko mora platiti nas, ne?

Nije mi problem platiti KVALITETNU uslugu. Dosad uredno plaćam last-fmu 3 $ mjesečno i uredno mi to vraćaju nazad kroz kvalitetu usluge, mogu potpuno legalno slušati playliste na PC-u i mobu bez da kupujem CD-e itd. Osobno smatram da je tih 3 $ sića za to što nude.
Pristao bi na mjesečnu pretplatu za stabilan, ad-free, kvalitetan forum+portal bez reklama uz eventualno pokoji feature koji me izdvaja iz mase 'neplatiša'.

Ekipa je spominjala 20-30 kn ili pak 10 € mjesečno?? Usporedivši Last.fm koji nema reklame u vidnom polju i nudi to što nudi, sa PCE koji će mi za te pare najvjerojatnije samo maknuti reklame - ruku na srce, ne mogu dati više od 1-2 $ mjesečno.

Teško je naplatiti korištenje foruma kojeg svi mi držimo živim.
xlr je offline  
Staro 21.10.2009., 18:03   #53
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ne blokiram ih ali ni ne obracam pozornost na njih niti na bilo koji oblik reklame...

Kada bi trebalo,ne bih mi bio problem dati 20-ak kn mjesecno za PCE(iako nemam svoje prihode,vec me roditelji uzdrzavaju(imam 16.5 god))
__________________


mislav_os je offline  
Staro 21.10.2009., 18:07   #54
ZAHHAROW
relaksirani lemur...
 
ZAHHAROW's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Karlovac, Croatia
Postovi: 402
donacije bi bile ok. mislim da ima dosta ekipe ovdje koji bi donirali. samo treba smisliti način na koji bi se vršile donacije, da korisnici nebi odustajali od donacija radi kompliciranosti izvršenja same donacije:-). mislim da nekima od nas forum znači puno, i drage volje bi ga (p)održali povremenim donacijama, ne velikim, ali u ukupnom smislu značajnim za potporu u operativnim troškovima foruma. ja bi konkretno drage volje postao povremeni donator, i smatrao bi to svojom malom obavezom prema forumu koji dosta čitam i koristim se njime, ali nebi volio da mi netko zacrta točno kada i kolko, pa da ak fulam imam penale, jer sam kampanjac općenito:-)
ZAHHAROW je offline  
Staro 21.10.2009., 18:18   #55
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
clanarina nula bodova, donacije moze. pokusao sam neko vrijeme ne blokirati reklame, i ne bi mi nista smetalo osim onih glupih xclaimova tako da sam natrag na blokiranju.
rendula je offline  
Staro 21.10.2009., 18:23   #56
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Ne smetaju mi nikakve reklame.Za placanje nisam,ali za donacije jesam.
VulcanRaven je offline  
Staro 21.10.2009., 18:29   #57
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Koristim adblock koji mi po defaultu reklame na svim stranicama blokira, no eto samo radi pcexa sam to disejblao za ovaj sajt. Uglavnom ja sam za donacije i ono što je netko napisao da se ne ističu donatori je pogrešno razmišljanje jer ko ga briga dal je on dao donaciju radi isticanja ili radi nečeg drugog. Pare su pare...
__________________
Dawar je offline  
Staro 21.10.2009., 18:43   #58
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Reklame na PCE ne blokam, cak i klikam na njih ponekad.

Ja blokiram ali tu-i-tamo poklikam koju iz IE ili skurene ljisic
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 21.10.2009., 19:10   #59
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Gle, vidim da nisam jedini koji je baš zbog PCE otkrio adblock.
Mislim da bi to vodstvu foruma trebalo dati materijala za razmišljanje.
Što se ostalog tiče, mislim da je čaln Xlr jako dobro postavio prihvatljivu razinu naplate za gledanje foruma bez reklama.
Stavite javno koliko mjesečno trebate i pokrenite sustav donacija, bez ikakvih dodatnih fičura i isticanja korisnika, svi znamo kako to ovdje završi (hint: reputacija).
Pa možda s vremenom iste više i ne budu potrebne.
I još jedna stvar, ja sam ovdje prvo otkrio PCE članke i vijesti pa tek onda forum.
Sad je izgleda obrnuto, i to je nešto što vapi da se drastično poboljša.
Kvaliteta foruma je po meni samo odraz općeg stanja na PCE u zadnjih godinu/dvije.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 21.10.2009., 19:21   #60
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
I još jedna stvar, ja sam ovdje prvo otkrio PCE članke i vijesti pa tek onda forum.
Sad je izgleda obrnuto, i to je nešto što vapi da se drastično poboljša.
Kvaliteta foruma je po meni samo odraz općeg stanja na PCE u zadnjih godinu/dvije.
Ogroman potpis na ovo!
__________________


mislav_os je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na