Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2018., 07:49   #421
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Honda je pokazala da je opet zadnje smeće! Mclaren nije puno dalje.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 07:52   #422
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
McLaren najbolja sasija? Ne bas. Losiji od Haasa i Renaulta.

STR ipak potop, bice to borba sa Sauberom. Premda imaju dva rookie vozaca, i to je izgovor.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 08:10   #423
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Prva trojica u 6 stotinki. Huh
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 08:13   #424
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Bit će zanimljiva borba za 2. i tamo za 7-15. mjesto ove sezone
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 08:15   #425
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Laganooo.. Ako i u utrci bude ovako, sezona je gotova.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 08:42   #426
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Mercedes negdje vara a nitko ne može služiti gdje
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 09:29   #427
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Honda je pokazala da je opet zadnje smeće! Mclaren nije puno dalje.
Čim je jučer krenulo kurčenje "odradili smo najviše krugova na Free Practiceu" jasno je bilo da je Honda napravila izdržljiviji motor. Ali konja u njega nisu stavili. Mislim da ništa od Red Bull Honde 2019.
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
McLaren najbolja sasija? Ne bas. Losiji od Haasa i Renaulta.

STR ipak potop, bice to borba sa Sauberom. Premda imaju dva rookie vozaca, i to je izgovor.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
McLaren je tj Alonso izjavio da će Australija biti Lowest point of the season. Aero update nije stigao. Ali da, ne izgleda dobro. Hass i tvornički Renault su ih sada prepišali. Ne za puno ali dosta.

Williams i Fors Inđija u kaosu. TR i Sauber gdje sam ih i predvidio. U mulju iza.
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Bit će zanimljiva borba za 2. i tamo za 7-15. mjesto ove sezone
Izgleda tako. Barem će Hamilton do 2021 skinut Šumaherove rekorde pa će i zadnji trzaji mitomanije "najboljeg ikad" pasti u ropotarnicu povijesti. Ove godine još jedan može otpilit, onaj od 13 pobjeda u sezoni što bi lako mogao odraditi.

1:21:nešto na stazi na kojoj su jučer išli 1:23:nešto
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Laganooo.. Ako i u utrci bude ovako, sezona je gotova.
A toliko ste se nadali kako će ih zaboljeti oil burn boost ostaje Pepelko na svoja 4 naslova iz doba dominacije Red Bulla. Ove godine bi Max mogao biti drugi.
Citiraj:
Autor Mljac Pregled postova
Mercedes negdje vara a nitko ne može služiti gdje
Svakako. Kao i svaka momčad koja je ikad pobjeđivala.

E da Ferrari ima čiku Brawna koji je cinkario i tužakao sve i sva kad je Ferkanu bilo gusto, možda bi i našli nešto kod Mečke. Ovako, ostalo je samo ćutanje...

Jedina nada da se prekine dominacija Mečke je onaj dobar stari recept iz 1999. Počet plakat i kenjat o odlasku iz F1. Berni i Max su to onomad popušili, možda popuši i ovaj brko iz Liberty Medije

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 09:35   #428
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Laganooo.. Ako i u utrci bude ovako, sezona je gotova.
Brzo si se prešaltao sa Red Bulla
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 10:21   #429
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
But Hamilton insisted he made all his runs in Q2 and Q3 with the most powerful engine mode activated and the final lap was more about getting his tyres working properly.

"On that lap I was in the same mode as lap before - it was about getting the tyres in the right temperature and getting the sectors right," explained Hamilton.

"I can assure you we don't have a party mode - I used the same mode from Q2 to the end of Q3.

"There was no extra mode, no extra button I engaged."

This prompted Vettel to question why Hamilton had not been as far ahead earlier in qualifying, saying: "What were you doing before then?"

Hamilton responded: "I was waiting to put a good lap in, wipe the smile off your face."

"What goes around comes around," replied Vettel. "At the end of the day that's why we're here, we want to have fun, if that's what he enjoys on Saturdays he's doing pretty well."

When Hamilton interjected to say "it was a joke, dude", Vettel replied: "I know. He's free to have a party tonight, hopefully Kimi and myself have a party tomorrow."
Da sam Hamilton, na bolidu bi mi pisalo "We use Vettel's tears for engine lubrication"
Kmettel - kmet i kmečavac. Kad se Red Mulj 2010 savijao (prednja krila) u zavojima, onda je to bio 100% legalan bolid dok je u pravilima pisalo da se ništa ne smije savijati. Sad kad Mečka ima nešto što nitko ne može otkriti, sad je to problem. I onda kaže "What goes around comes around"... pa da, vratilo se Hamiltonu kojem si se 4 godine smijao, dok je tebe šutnulo u dupe

Aaaaaa, kako divna glazba... još još joooooš
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 11:00   #430
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
kad sam čuo onboard s honde prvo sam pomislio na ovo:

https://youtu.be/6se7UKjARmY
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 11:05   #431
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
kolko se cini po LiveTimingu Alonso je mogo imati dosta bolji krug(ima brza vremena po sektorima i od sainza i hulka).

Best Sector times:
sainz 27.641 22.695 33.241
hulk 27.544 22.653 33.335
gro 27.546 22.684 33.109
mag 27.490 22.632 33.065
alo 27.489 22.647 33.206
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 11:11   #432
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
kolko se cini po LiveTimingu Alonso je mogo imati dosta bolji krug(ima brza vremena po sektorima i od sainza i hulka).

Best Sector times:
sainz 27.641 22.695 33.241
hulk 27.544 22.653 33.335
gro 27.546 22.684 33.109
mag 27.490 22.632 33.065
alo 27.489 22.647 33.206
Alonso je spušio 0,5 sec u zadnjem sektoru u zadnjem krugu. Prošao bi u Q3 da nije bilo greške.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 11:24   #433
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Nego hoce Botas dobit kakav grid penlaty ako promjeni motor/mjenjac ili nece posto ionako ima 3 motora za sezonu ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 13:43   #434
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nego hoce Botas dobit kakav grid penlaty ako promjeni motor/mjenjac ili nece posto ionako ima 3 motora za sezonu ?
Da 5 za mjenjač jer mora koristiti isti za kvale i utrku

Bili su na skyu govorili da će možda startati iz boksa jer ima dosta štete na bolidu
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 13:56   #435
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da sam Hamilton, na bolidu bi mi pisalo "We use Vettel's tears for engine lubrication"
Kmettel - kmet i kmečavac. Kad se Red Mulj 2010 savijao (prednja krila) u zavojima, onda je to bio 100% legalan bolid dok je u pravilima pisalo da se ništa ne smije savijati. Sad kad Mečka ima nešto što nitko ne može otkriti, sad je to problem. I onda kaže "What goes around comes around"... pa da, vratilo se Hamiltonu kojem si se 4 godine smijao, dok je tebe šutnulo u dupe

Aaaaaa, kako divna glazba... još još joooooš

Nije mi ni Hamilton bolji, gledao sam nekidan neki random interviju. Lik je srao po ljudima kao, neki su se prerano povukli nakon samo jednog naslova, to su pickice, posrecilo im se. Ja sam tu da pokažem nešto i osvojim 100 naslova. Valjda je aludirao na Nicu i ostale. Ono, koliko taštine je dovoljno.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:16   #436
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Hamilton je najveća ljiga F1, to je valjda svima jasno tko ima oči i uši.

Slab McLaren, ali polako, trebaju najprije dostići haas, Reno, redbull... bude tamo 2022

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:20   #437
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Najveći kmečavac je Alonso, a Brko, ovaj tvoj primjer sa Vettelom danas je promašen skroz. I Wolf je poslije demantira Hamiltona vezano za "party mode".

Što se tiče rezultata, lažem sam sebe i gledam napola punu čašu: Raikkonen je proše godine zaostajao skoro sekundu za Hamiltonom, tako da izgleda da Vettel nije iskoristio svoj potencijal
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:25   #438
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Po čemu je Alonso kmecavac, aj molim te objasni.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:29   #439
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Pa evo, da ne googlam sad, samo po sjećanju. Kad je govorio da formula nije sport, kad je srao da mu namištaju u korist Fisichele u njegovoj zadnjoj sezoni u Renaultu, kad je zakočio Hamiltona u boxu, kad je godinama srao po hondi. Uvijek namušen i uvijek su mu drugi za sve krivi.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:33   #440
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Lol pa upravo si opisao praktički sve i jednog vozača u F1 koji se Borio za naslove.

A kukanje na Hondu je 100% opravdano.
Što je danas i dokazano.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:37   #441
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Nije bitno je li opravdano ili ne, treba stajati iza tima i ljudi. Ja se još ne mogu načudit da te izjave nisu bile regulirane ugovorima i šta ja znam čime.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:45   #442
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Da 5 za mjenjač jer mora koristiti isti za kvale i utrku

Bili su na skyu govorili da će možda startati iz boksa jer ima dosta štete na bolidu
Ja kužim da mora startat iz boksa jer ako vadiš auto iz Parc ferme automatski ga skidaš s grida i stavljaš u boks,a drugačije ga ne mogu popraviti.

A ovi iz McLarena,pa Sauber i Williams su za njih firma i pol,gdje im je sada savršena šasija,pa brži su bili s uštrojenom Hondom nego s Renaultom prepunim snage,tko će sada biti kriv,hebali su Hondu zbog te šasije a sad je Hass i Reno ispred njih a i Honda TR bi bio da imaju iole bolje vozače.Počinju mi se gaditi a onaj prasac samo bleji okolo po boksovima s upitnikom iznad glave.Neće ništa bolji biti nego prošle godine samo će završiti više utrka a o podiju mogu sanjati samo se prvih 10 bolida porazbija a ostali da imaju izrazito loš dan.Skoro dvije sec po krugu,znači do kraja sezone kasnit će bar 3.5sec,e pa čestitam debeljku na još jednom uspješno uništenom F1 Teamu.Njima Aero paket dolazi poslije prve utrke??????????Opet??Znači mjenjaju Arero paket boljim a ovaj nisu niti istestirali i nemaju pojma kakav je pa šta odmah nisu radili na ovom boljem,ovako napraviš aero paket koji nećeš testitati kako treba i imat ćeš ga na samo jednj utrci da bi potrošio vrijeme i resurse na njega da bi ga odmah zamjenio kao boljim na koji si opet trošio vrijeme i resurse,samo u McLarenu.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 15:59   #443
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nije mi ni Hamilton bolji, gledao sam nekidan neki random interviju. Lik je srao po ljudima kao, neki su se prerano povukli nakon samo jednog naslova, to su pickice, posrecilo im se. Ja sam tu da pokažem nešto i osvojim 100 naslova. Valjda je aludirao na Nicu i ostale. Ono, koliko taštine je dovoljno.
Koji vozač nije takav? Pitaj bilo kojeg fotoreportera ili novinara... Nije da branim Hamiltona, jedan od most annoying drivers ever mi je, ali on je sada u fokusu jer je tu di je.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Hamilton je najveća ljiga F1, to je valjda svima jasno tko ima oči i uši.
Nakon Šumahera i Vettela, istina. Najveća ljiga, ali ovi 2 su klasa za sebe, prvo prvi a onda drugi.

Citiraj:
Slab McLaren, ali polako, trebaju najprije dostići haas, Reno, redbull... bude tamo 2022
Znaš i sam da do kraja sezone, McLaren bude napredovao, ovi baš i ne budu (Hass, Renualt).

Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Najveći kmečavac je Alonso, a Brko, ovaj tvoj primjer sa Vettelom danas je promašen skroz. I Wolf je poslije demantira Hamiltona vezano za "party mode".
Da skineš crvene naočalice, vidio bi da moj primjer uopće nema veze sa Party modom, koliko sa Butthurtom koji Ferrari trenutno ima zbog istog
Kao i primjer što Vettel radi ono u čemu je trenutno numero uno - kmečanje.

Citiraj:
Što se tiče rezultata, lažem sam sebe i gledam napola punu čašu: Raikkonen je proše godine zaostajao skoro sekundu za Hamiltonom, tako da izgleda da Vettel nije iskoristio svoj potencijal
Vama tifozima je to uvijek išlo jako dobro

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Po čemu je Alonso kmecavac, aj molim te objasni.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Trenutno nije, ali je bio veliki. Sad je prešao u trollere

Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Pa evo, da ne googlam sad, samo po sjećanju. Kad je govorio da formula nije sport, kad je srao da mu namištaju u korist Fisichele u njegovoj zadnjoj sezoni u Renaultu, kad je zakočio Hamiltona u boxu, kad je godinama srao po hondi. Uvijek namušen i uvijek su mu drugi za sve krivi.
Da, recimo. No, u dosta slučajeva je bio u pravu Hamiltona u boksu je zaštopao jer je prvo Hamilton zaštopao njega Po Hondi je srao jer nisu odradili ništa što su obećali.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Lol pa upravo si opisao praktički sve i jednog vozača u F1 koji se Borio za naslove.
Pa kako je onda baš Hamilton najveća ljiga? Možemo proći jako puno primjera pa ćemo vidjeti da nije

Citiraj:
A kukanje na Hondu je 100% opravdano.
Što je danas i dokazano.
Tu se slažem. Glavna mantra je "imamo najpouzdaniji motor" ali mu i dalje fali 100 konja

Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Nije bitno je li opravdano ili ne, treba stajati iza tima i ljudi. Ja se još ne mogu načudit da te izjave nisu bile regulirane ugovorima i šta ja znam čime.
Ni ja se isto ne mogu načuditi da kmečanje o odlasku iz F1 ti donese 4 uzastopna naslova. Puno toga nas sve čudi, ali budući se radi o svotama koje možemo samo vidjeti kad tipkamo u kalkulatoru, sve je moguće i nemoguće. A sve je to tu radi showa.

Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
A ovi iz McLarena,pa Sauber i Williams su za njih firma i pol,gdje im je sada savršena šasija,pa brži su bili s uštrojenom Hondom nego s Renaultom prepunim snage,tko će sada biti kriv,hebali su Hondu zbog te šasije a sad je Hass i Reno ispred njih a i Honda TR bi bio da imaju iole bolje vozače.Počinju mi se gaditi a onaj prasac samo bleji okolo po boksovima s upitnikom iznad glave.Neće ništa bolji biti nego prošle godine samo će završiti više utrka a o podiju mogu sanjati samo se prvih 10 bolida porazbija a ostali da imaju izrazito loš dan.Skoro dvije sec po krugu,znači do kraja sezone kasnit će bar 3.5sec,e pa čestitam debeljku na još jednom uspješno uništenom F1 Teamu.Njima Aero paket dolazi poslije prve utrke??????????Opet??Znači mjenjaju Arero paket boljim a ovaj nisu niti istestirali i nemaju pojma kakav je pa šta odmah nisu radili na ovom boljem,ovako napraviš aero paket koji nećeš testitati kako treba i imat ćeš ga na samo jednj utrci da bi potrošio vrijeme i resurse na njega da bi ga odmah zamjenio kao boljim na koji si opet trošio vrijeme i resurse,samo u McLarenu.
Slažem se s tobom u svemu, ali ako se ne varam, Aero paket koji je trebao doći ovaj vikend u Australiju, nije stigao jer nije još 100% spreman. Ali ako i je, ko ih jebe, sad nemaju opravdanja, barem kaj se šasije tiče.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 16:09   #444
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Pa to i ja kažem Druže,Opet kasne a imaju svoju vjerovatno najbolju F1 tvornicu i kakva je to logika testirat ćemo s jednim Aero paketom a onda ćemo na prvu utrku doći s novim ne testiranim.WTF pa to nitko ne radi.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 16:23   #445
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To se u McLarenu od 2011 zove UNLOCKING
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 16:55   #446
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Pa pokazalo se kao vrlo uspješno ,No Brain No Pain,samo što su do sada imali Hondu da pljuju i klevetaju.Na Alonsa troše kao mečka na Hamiltona,bolje da su ga riješili i te pare dali za razvoj dijelova da stižu na vrijeme,jer što će ti najskuplji vozač na gridu namjenjen za osvajanje prvenstava a na cestu ga šalješ u bolidu za jedva izaći iz Q3 i s dijelovima koji još ne postoje.Potpuno su pobrkali prioritete i postali konfekcijska momčad koju samo brine marketing i sponzorske pare.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 17:09   #447
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Slažem se sa svim.
Kako sam napisao, smatram da je McLaren tim u rasulu i ne vidim svjetlu budućnost za njih.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 17:52   #448
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Slažem se sa svim.
Kako sam napisao, smatram da je McLaren tim u rasulu i ne vidim svjetlu budućnost za njih.
U rasulu su od 2012 i neće tako skoro se posložiti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 18:32   #449
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
nebih tako olako otpisao torro rosso, ok da u prviom dijelu sezone, ali ne zaboravite da je ove sezone dozvoljneno 3 motora i izdržljivost ce igrati ulogu(što ne znaci da je nova honda izdržljiva ali u ovoj ranoj fazi se tako cini), ako su isšli putem prvo izdržljivost onda snaga tih 15ks sto se spominje nije toliki problem za nadoknaditi tokom sezone kad usklade parametre

onaj lik sa dobrim videima je po meni dao najbolji opis prošlogodišnje situacije mclaren-honda, honda je obecala brda i doline-nije isporucila, a mclaren je na temelju tih brda i dolina napravio šasiju(sa losim hladjenjem) i onda kad su oboje postali svjesni da honda nece isporuciti mclaren je arogantno odbio napraviti preinake na šasiji da motor dobije potrebno za vecu izdržljivost, dakle krivnja je na obje strane s tim da je honda bila u potlacenom položaju jer nisu mogli reci mclarenu gledajte imamo datu sa druge xyz momcadi i njima sa tim i tim parametrima motor radi ok
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2018., 18:53   #450
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ma TR će se dići i Honda će imati veliki doprinos tome,za 3g će napredovati 300% više nego McL.Oni će već ove godine napredovati više nego je McL u tri.Pa nije Japanac baš tolika budala i još Honda,imaju iza sebe nebrojen broj naslova u raznoraznim klasama,samo im treba dobar partner.
Prki je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na