Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.05.2018., 17:13   #9271
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ultra top rjesenje je kupiti novi kabel te duzine
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2018., 19:28   #9272
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Već sam kupio kabel pa idem na top rješenje , Hvala na odgovorima
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2018., 13:14   #9273
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Ekipa,

renovacija stana je počela, tako da se stvari već lagano mogu slagati. Oslobodio sam nekako mjesto za prednje zvucnike, tako da soudbar otpada.

Što kažete na sljedeću kombinaciju?
https://sonusart.hr/kucno-kino/av-re...-receiver.html

+

https://sonusart.hr/zvucnici/bookshe...-emit-m20.html

Totalni sam početnik i to bi za pocetak bilo to. Ostavljam mogućnost da u budućnosti dodam sub, centralni i zadnje zvučnike, ali ne baš odmah.

Ako za taj budžet imate bolje prijedloge (bitno je da nabavljivo u hrv) slobodno šibnite.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2018., 20:03   #9274
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Samostojeći ne?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2018., 22:39   #9275
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Samostojeći ne?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
Nope, nemam toliko mjesto

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2018., 23:03   #9276
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 558
Emit ti je overkill za taj receiver.

Ako ćeš kino, mislim da nema smisla davat preko 5 somova za zvučnik, pogotovo bukšelf. Meni se svidio Dalijev Spektor 2, solidan zvučnik za manje od dva soma, a imaš i samostojeći model 6 za 4.5 k mislim, ak te baš svrbe pare ili ti je ovaj premali.

Ako je mjuza prioritet, onda veliko "da" za Dynaudio, ali u tom slucaju uz klasični stereo amp barem srednje klase, i barem 50 w RMS po kanalu.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 16:00   #9277
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
@ Srki

S tim da je cijena Dynaudio Emita definirana po komadu (2600 kn/kom). Tako da ti nema smisla spajat zvučnike od 5k kn na receiver od 2600 kn.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 22:58   #9278
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@ Srki

S tim da je cijena Dynaudio Emita definirana po komadu (2600 kn/kom). Tako da ti nema smisla spajat zvučnike od 5k kn na receiver od 2600 kn.
U potpunosti mi je jasno da se radi o 2600 kn po komadu. "Odabrao" sam ih jer sam ih imao priliku slusati bar 10 sati i svida mi se zvuk, tako da sam u potpunosti svjestan o kakvom se zvucniku radi - bar što se mog ne educiranog uha tiče.

Ako navedeni reciver nije dovoljan za te zvucnike (što mu točno fali osim jos par tisuća kuna?) može prijedlog neke alternative?

Hvala unaprijed
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 23:52   #9279
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 558
Dovoljan je, al nećeš iskoristit mogućnosti zvučnika u potpunosti. Ostat će ti dio Emitovog kapaciteta sakriven, recimo to tako.
Možeš i tako, al gotovo sigurno će te ubrzo počet kopkat kolko zapravo "gubiš"', pa bi ti se mogao dogodit "preuranjeni upgrade" u kojem u pravilu gubiš novce....

Probaj ići putem koji si upoznao - u kojem ti se sistemu Dynaudio svidio?
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 00:31   #9280
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
U potpunosti mi je jasno da se radi o 2600 kn po komadu. "Odabrao" sam ih jer sam ih imao priliku slusati bar 10 sati i svida mi se zvuk, tako da sam u potpunosti svjestan o kakvom se zvucniku radi - bar što se mog ne educiranog uha tiče.

Ako navedeni reciver nije dovoljan za te zvucnike (što mu točno fali osim jos par tisuća kuna?) može prijedlog neke alternative?

Hvala unaprijed
To je super receiver (pogotovo po ovoj akcijskoj cijeni), ali bi mogao biti malo preslab za zvučnike koje si odabrao. Zvučnici su ti 4 omski, iako je 1508 kompatibilan s 4omskim zvučnicima, ima 50W outputa po kanalu na 8ohma.
Ovdje to imaš dobro objašnjeno: https://www.audioholics.com/loudspea...er-sensitivity

Ukratko, za 4ohmske zvučnike će ti trebati više snage (za isti ulazni signal/voltažu), ali će zato na istoj voltaži biti nešto glasniji od 8ohmskih zvučnika.

Ne znam koje je stanje stereo pojačala kod nas jer većinom pratim receivere, ali ako ne misliš ikad povećavati broj zvučnika, tj. koristiti ih za kućno kino, onda ti možda stereo pojačalo i nije loš izbor.

Napomena: stereo pojačala su skuplja od ekvivalentnih receivera jer je potražnja na tržištu puno manja - zakon ponude/potražnje. Što se kvalitete zvuka tiče, ako su pojačalo i receiver ispravno konstruirani, nećeš čuti razliku, osim što receiveri imaju u sebi obično zadnje iteracije Dolby/DTS codeca pa je to zgodno za primjenu u kućnim kinima
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 08:13   #9281
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Dovoljan je, al nećeš iskoristit mogućnosti zvučnika u potpunosti. Ostat će ti dio Emitovog kapaciteta sakriven, recimo to tako.
Možeš i tako, al gotovo sigurno će te ubrzo počet kopkat kolko zapravo "gubiš"', pa bi ti se mogao dogodit "preuranjeni upgrade" u kojem u pravilu gubiš novce....

Probaj ići putem koji si upoznao - u kojem ti se sistemu Dynaudio svidio?
Hvala na savjetu, definitivno ću se držati toga. Kad već kupujem, da bude kako spada.
Poznanik ne koristi receiver već stereo pojačalo. Neki model od Marantza, ne znam točno da budem iskren, ali ima već sigurno 5 godine i bilo je solidno kad je kupljeno.

Citiraj:
Autor messiah Pregled postova
To je super receiver (pogotovo po ovoj akcijskoj cijeni), ali bi mogao biti malo preslab za zvučnike koje si odabrao. Zvučnici su ti 4 omski, iako je 1508 kompatibilan s 4omskim zvučnicima, ima 50W outputa po kanalu na 8ohma.
Ovdje to imaš dobro objašnjeno: https://www.audioholics.com/loudspea...er-sensitivity

Ukratko, za 4ohmske zvučnike će ti trebati više snage (za isti ulazni signal/voltažu), ali će zato na istoj voltaži biti nešto glasniji od 8ohmskih zvučnika.

Ne znam koje je stanje stereo pojačala kod nas jer većinom pratim receivere, ali ako ne misliš ikad povećavati broj zvučnika, tj. koristiti ih za kućno kino, onda ti možda stereo pojačalo i nije loš izbor.

Napomena: stereo pojačala su skuplja od ekvivalentnih receivera jer je potražnja na tržištu puno manja - zakon ponude/potražnje. Što se kvalitete zvuka tiče, ako su pojačalo i receiver ispravno konstruirani, nećeš čuti razliku, osim što receiveri imaju u sebi obično zadnje iteracije Dolby/DTS codeca pa je to zgodno za primjenu u kućnim kinima
Iskreno mislim da ću nadograđivati sustav jer sam već s električarem povukao stražnje žice za zvučnike i kanalicu za žicu za sub, ali to sigurno neće biti u tako skorije vrijeme, čisto zbog financijske prirode.
Tako da je za sad cilj definitivno receiver + 2 zvučnika do nekih 7500kn budžeta.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 12:15   #9282
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa za te pare dobiješ one kefe ls50 brijem, a svi su oduševljeni njima.

ne bi samo tako kupio prvo što sam čuo.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 13:21   #9283
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Iskreno mislim da ću nadograđivati sustav jer sam već s električarem povukao stražnje žice za zvučnike i kanalicu za žicu za sub, ali to sigurno neće biti u tako skorije vrijeme, čisto zbog financijske prirode.
Tako da je za sad cilj definitivno receiver + 2 zvučnika do nekih 7500kn budžeta.
Onda si sam sebi odgovorio Treba ti:
1. Receiver
2. Ili jači receiver ako želiš zadržati iste zvučnike, ili 8Ohm/osjetljiviji zvučnici.

Možda ti ne bi bila loša opcija da ako ih imaju u dućanu da ti spoje zvučnike na receiver i vidiš koliko glasno mogu ići
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 13:36   #9284
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma OMAŽA zvučnika je totalni kriva interpretacija.

impedancijska krivulja je ono što je puno bitnije, a to pak nije bitno em već 100 godina em samo u stvarno specijalnim projektima.

svako moderno pojačalo će furat svaki zvučnik bez problema.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 13:58   #9285
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma OMAŽA zvučnika je totalni kriva interpretacija.

impedancijska krivulja je ono što je puno bitnije, a to pak nije bitno em već 100 godina em samo u stvarno specijalnim projektima.

svako moderno pojačalo će furat svaki zvučnik bez problema.



To sto ti Sisa govoris i danas je za mnoge nažalost spansko selo




Omaza je u pravilu u 98% slučajeva nebitna, odnosno svako moderno pojačalo ce normalno upogonit bilo koji moderan zvučnik, pogotovo ako govorimo o normalnim razinama glasnoce slusanja. Ohmov zakon je valjda svima jasan, bar u teoriji


Sva ta naklapanja o 4 vs 6 vs 8 ohma su nastale iz impedancijske krivulje pojedinog zvučnika, i ona radi cujne probleme, a ne sami deklarirani otpor. Najcesca situacija su "rupe u krivulji" pa recino neki zvučnik koji je deklariran na 8 ohma, na 80hz mu impedancija padna na 2,8 ohma i to stvara ogromne probleme pojačalu, tj njegovom trafu i kondenzatorima i tu praktično dolazi do raspada zvučne slike, definicije i sličnih karakteristika.


Ako u jednadzbu ubacimo i komponentu osjetljivosti zvučnika, eto nam jednadzbe sa x nepoznanica
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 14:58   #9286
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Hvala na informacijama, stvarno su korisne.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa za te pare dobiješ one kefe ls50 brijem, a svi su oduševljeni njima.

ne bi samo tako kupio prvo što sam čuo.
Slažem se, ali općenito imam problema sa izborom.
Pogotovo kod stvari čije se karakteristike ne mogu prenijeti u brojke kao što je recimo stvar sa izborom CPU-a, GPU-a itd.
Bio sam u Sonus Artu i Ronisu, slušao sam relativno dosta toga, ali sve me to samo više zbuni i čini mi se da je za moje potrebe razlika u nijansama.


Svidjeli su mi se još i KEF Q150 i Q350, B&W 685 S2, u svakom slučaju ću razmisliti još.

Pošto AV receivera ima stvarno previše, a specifikacije su mi špansko selo, molim vas onda prijedlog kvalitetnog receivera koji će biti dobar temelj za budućnost. Rađe ću malo više iskeširati za to, pa dugoročno biti miran, nego u budućnost se zabrinjavati da će mi receiver moći pogurati zvučnike.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 22:51   #9287
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ako su ti navedeni kefi sjeli mislim da moraš onda ls50 poslušat i dat mu šansu.

risivere gledaj baš po tome - mogućnostima, zvuk više-manje na stranu jer je to sve u par deka razlike u toj cjenovnoj klasi i nemaš nikakve brige oko guranja zvučnika.

primjera radi... moj stereo amp je rated 45/60w, samostojeći spikeri mogu trpiti i preko duplo više od toga (doduše osjetljivi su dosta - 90db) i dam ti čabe ladno pivo ako ćeš isto ugodno ispijati slušavši muziku dok je vol pot na 12h

to je toliko prokleto glasno da nemreš živjet sam sa sobom, a reko bi da u nekim ekstremnijim bas peak-ovima tu pričamo mooooožda o nekih 20-30w, generalno tu svira jednoznamenkasta brojka.

da se razumijemo - "tih" 45w pojede klasični 5 x 100w entry risiver.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2018., 23:48   #9288
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Hvala na informacijama, stvarno su korisne.



Slažem se, ali općenito imam problema sa izborom.
Pogotovo kod stvari čije se karakteristike ne mogu prenijeti u brojke kao što je recimo stvar sa izborom CPU-a, GPU-a itd.
Bio sam u Sonus Artu i Ronisu, slušao sam relativno dosta toga, ali sve me to samo više zbuni i čini mi se da je za moje potrebe razlika u nijansama.


Svidjeli su mi se još i KEF Q150 i Q350, B&W 685 S2, u svakom slučaju ću razmisliti još.

Pošto AV receivera ima stvarno previše, a specifikacije su mi špansko selo, molim vas onda prijedlog kvalitetnog receivera koji će biti dobar temelj za budućnost. Rađe ću malo više iskeširati za to, pa dugoročno biti miran, nego u budućnost se zabrinjavati da će mi receiver moći pogurati zvučnike.
Sa KEF neces fulati. Osobno imam Q100 i Q300, i Marantz 5010 receiver. Svira sve skupa zajedno vrlo fino, nemam prigovora ni namjere mijenjati nista jako dugo.

KEF imaju vrlo transparentan i neutralan zvuk, nije "obojan" u nijednom spektru i daju van vrlo detaljan zvuk.

Q150 i Q350 su navodno osjetan upgrade nad mojima, i jos vise se priblizili upravo LS50. Nisam ih cuo, ali ako su i bolji od mojih, onda su no brainer.

Q100 je za glazbu iznenadjujuce odlican, cak bih rekao da mi je drazi od Q300... no posto je meni home theater prioritetniji, onda sam Q300 stavio naprijed, a Q100 imam za surrounde.

Imam namjeru jedan dan napraviti direkt usporedbu samo nikako vremena za to.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2018., 14:17   #9289
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja bi ti preporučio monitore, ali neću jer su trenutno stvarno bezobrazno skupi (ili sam ih ja kupio kad je trebalo ).

gledam baš cifre i za u lipu sam dobio onomad svoje silvere kao sada bronze (6ica jelte), a aktualni silveri su duplo skuplji.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2018., 14:38   #9290
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Ajde da i ja napisem nesto u ovom temi.

Nedavno me puklo da si hocu slozit neki malo bolji setup za slusat muziku i gledat filmice (kad kazem malo bolji mislim na nesto bolje u odnosu na logitech s220 zvucnike koje sam dotad koristio) pa mi je prijatelj nabrzaka nasao nesto u oglasu.

Uglavnom, kupio sam harman kardon av receiver av330 i energy pro 3.5 zvucnike uz koje sam dobio i jamo sw 6000-a sub. Uz to mi je prijatelj dao neki dan panasonicov dvd s52 koji mi sluzi kao cd player.

Nevjerojatno je koliko dobro to zvuci, ostao sam odusevljen. Konacno mogu na maloj glasnoci uzivati u kvaliteti zvuka i basu. Ono, ne moras nafrljit glasnocu da bi uzivao u zvuku.

Zasad sam zadovoljan time, ali imam u planu kad bude prilike sloziti 5.1/7.1 ili pak neki bolji/jos jaci stereo setup pa da uzivancija bude jos veca.

Evo koja slika
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2018., 17:47   #9291
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Ekipa, vidim da ima znalaca ovdje pa se nadam da mi možete pomoći riješiti moj problem, dvojbu ili što je već . Naime, već neko vrijeme planiram ubosti nekakav soundbar i tu je odluka odavno pala na Polk Magnifi Mini (vani se nađe za 300ak €, kod nas ga nudi jedino Ronis za 2700kn). E sad, surfajući malo po netu naletio sam na ovu ponudu (Yamaha RX-V383 + NSF51) pa me zanima isplati li mi se možda doplatiti tih 900ak kn u odnosu na Polk (u Emmezeti imam još -10% na njihovu karticu pa izađe oko 3600kn)? Trebam nešto što će mi služiti recimo 70% vremena za glazbu, a 30% za filmove..
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2018., 20:03   #9292
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Buduci da ti je vecinska namjena glazba definitivno bi prije isao na ovu kombinaciju s yamahom. Zvucnici ce sigurno bit bolji nego soundbar.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2018., 22:53   #9293
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma yamaha ponuda je no-brainer.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2018., 19:50   #9294
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Hvala ljudi, sve je jasno
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2018., 21:45   #9295
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Gramofon je stigao. Zvučnica je magnetska i sad trebam pretpojačalo.

Ima li tko preporuku za nekakvo budget pretpojačalo za gramofon (RIAA)? Po mogućnosti s podešavanjem outputa.

IMG_20180514_202010
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2018., 22:06   #9296
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ama kakva je to slušaona?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2018., 22:15   #9297
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ama kakva je to slušaona?
Sve manje slušam muziku s kompa, pa sam zvučnike maknuo na prvo slobodno mjesto u sobi i počeo malo slagati stvari oko njih...

1. Zvučnici su Genius HF-2020
2. Player je Grundig Cosmopolit 3 Web (Internet radio / mrežni LAN/WLAN player / DAB/FM Tuner / iPod dock... uglavnom, malo moćno čudo
3. iPod Classic 160 GB na koji lagano trpam sve MP3-ce koje skladištim već godinama na kompu
4. Sony PS-Q3A gramofon (prevrnuo internete u potrazi za njime, danas je stigao)

Skroz sam zaboravio provjeriti kakvu zvučnicu ima, pa kad sam ga spojio na zvučnike, odmah je postalo jasno.
Zasad sam našao Behringer PP400 za oko 40€ s dostavom i to mi se čini kao best buy.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 14.05.2018. u 22:25.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2018., 17:40   #9298
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
U utorak sam naručio Behringer Microphono PP400 preamp.
Stiglo danas prijepodne.

Spojen ulaz, spojen izlaz i još u struju i to je to... Sve radi savršeno sad.
Još je ubačen i 4 way input selector, tako da ne moram još i kablove preštekavati kad mi se sluša drugi izvor.

Ako netko traži preamp za gramofon, mogu ovog samo preporučiti. Jedina mana - nema ON / OFF switch, a ima krasnu narančastu LED-icu na gornjoj ploči...

IMG_20180519_163055 IMG_20180519_163301
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 19.05.2018. u 17:55.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 02:22   #9299
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
sve super, ali ovo je užas... ono sorkač
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 09:43   #9300
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Polako...zasad koristim ono što imam i ograničen sam prostorom. Kad bude mjesta za razvuć to kak spada, nadograđivat će se.

Do tad, za ozbiljnije slušanje je setup u dnevnoj sobi
IMG_20180521_083739
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na