Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2008., 18:35   #1
w!cked
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb, Zapruđe
Postovi: 48
(riješeno) Problem s formatiranjem

Imam 3 particije na hardu, C particija je sistemska (boot). Išao sam raditi format i nije mi dozvolio direktno iz windowsa (valjda je to i logično) pa sam ubacio windows cd (xp) i planirao izbrisati tu particiju tokom instalacije, ali ni to mi nije dozvolio jer se na tome nalaze privremeni fajlovi potrebni za instalaciju. Kada odaberem install preko postojećih windowsa ostanu svi programi kojih sam se htio riješiti. Moje pitanje je kako formatirati tu particiju?
w!cked je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 18:43   #2
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Ako ne ide format obrises samo particiju, i taj unlocated space kreiras samo opet da bude C i instaliras win. mislim da ti je najlakse to sad rjesenje ovako..Inace nisam svatio bas za ovo gore da ti "neda"..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2008., 18:48   #3
w!cked
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb, Zapruđe
Postovi: 48
To sam i htio, to mi ne da. Idem obrisat i baci mi poruku da se na toj particiji nalaze privremeni fajlovi potrebni za instalaciju windowsa, mogu samo odabrati instalaciju preko postojećih windowsa ili drugu particiju. Lud sam već, sve živo sam probao.
w!cked je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 21:13   #4
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
ubacio si cd od Wina dok si u Windowsima!!, trebaš bootat taj CD, tj. u BIOS-u podesi first boot da bude CD-ROM, spremi sa F10, restart sa ubačenim cd-om od Wina i onda prati upute na ekranu
alimilano je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2008., 07:53   #5
w!cked
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb, Zapruđe
Postovi: 48
Citiraj:
Autor alimilano Pregled postova
ubacio si cd od Wina dok si u Windowsima!!, trebaš bootat taj CD, tj. u BIOS-u podesi first boot da bude CD-ROM, spremi sa F10, restart sa ubačenim cd-om od Wina i onda prati upute na ekranu
Probao sam i tako, nije se ništa promijenilo.

Rješio sam problem s Wipe-om, prva 2 programa takvog tipa bi mi bacila istu poruku kao windows, ovaj treći je uspio obrisati. Hvala svima na pomoći
w!cked je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na