Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2014., 13:06   #1
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Acer Aspire E1-571

Bok svima,

imam jedan problem sa navedenim laptopom. Naime otišla je matična ploča te sam naručio sa ebay-a drugu. Kada je prvi puta došla ploča uredno se laptop upalio no nakon instalacije intelove HD3000 grafičke bi svaki puta dobio bsod pri ulasku u windowse. Kada uđem u safe mode i uninstalliram drivere sve radi ok. Seller mi je reklamirao ploču bez ikakvih problema i stigla je druga. Uredno je ušao u windowse sa intelovim driverima za HD3000, znači nema bsod-a više. No tu se pojavljuje problem random gašenja nakon cca 20 do 30 min rada u windowsima neovisno o opterećenju. Hlađenje radi odlično i nije problem u tempraturi. Čak i kada ga pustim u biosu ugasi se nakon cca 20 minuta. Probao sam bez baterije sa drugim punjačem. RAM je istestiran, hdd je istestiran, probao sam sa dva i3 procesora i opet se gasi. Da li ima ovdje kakve pomoći ili je i ova ploča neispravna?

Hvala unaprijed.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2014., 13:20   #2
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Imao isti problem sa dv6 plocom, vjerovatno je do ploce opet. Cisto radi potvrde pokusaj golu plocu na stolu. Ako to ne rijesava opet je ploca (stim da je meni i ram davao random resets).
seno je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na