Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2011., 06:04   #1
markobajaga
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
hard se cudno cuje i neće boota

dobar dan

ovo pisem sa drugog kompa... maloprije sam iz ovoj temi nebitnih razloga (igrao sam PES 12 ) udario podosta jako šakom u acer aspire 5741G desno od touchpad-a i odjednom se komp ugasio. kad sam probao upaliti prikaze se logo i ugasi se, i sam se pocne palit i tako u krug. skuzio sam da je do harda jer hard proizvodi cudne zvukove... tiho, ali kao neka sirena... neznam kako to opisati

4 puta taj zvuk i laptop se ugasi... opet se upali, 4 puta taj zvuk, pa se ugasi...

citao sam po forumima i nazalost sve mi se cini da nema spasa.
nekih prebitnih fajlova nemam, osim dragocjenih slika, zivotopisa i puno backupova razno raznih stvari... nesto radi čega mi se plače od muke, al nikako nedaje masne pare da bi to spasio...

da li ima šanse da se spasi? jesam li uopce u pravu? jel to radi hard diska ili je nesto drugo u pitanju?

noob sam za te stvari pa ako jos neke info trebate a mislite da znam a ja neznam da znam pitajte ako ste voljni pomoci.

markobajaga je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 08:51   #2
esad
Registered User
 
esad's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: sisak
Postovi: 174
Sad lupaj po stolu dok disk ne proradi

Da, najvjerovatnije da je hdd jer je osjetljiv na vibracije dok je u pogonu, pretpostavljam da ne možeš niti u bios. Probaj komp pokrenuti sa Hirensom pa vidi šta tamo vele majstori.
esad je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na