Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2011., 13:30   #1
Xaero
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 19
Dell U2421M - nema slike preko DVI-a

Pozdrav svima!

Evo o čemu se radi. Dobio sam jednu staru kantu na kjojoj sam trebao vidjeti zašto se Windowsi ne dižu. Spojio sam je na svoj Dell U2421M preko DVI-a, međutim slika se nije pokazivala iako se u pozadini čulo da hard radi, memorija testira itd. Kako sam imao kraj sebe viška jednu AGP grafičku, stavio sam je umjesto one koja je bila unutra, spojio preko DVI i slika se pokazala. Nakon što sam završio što sam imao, vratio sam staru grafičku u komp. i slike opet nije bilo, iako se sustav uredno dizao. Pretpostavio sam da s grafon nešto ne valja. Poslije sam vratio svoj komp, spojio preko DVI-a kad ono nema slike. Čujem da se dižu Windowsi, zvuk pri otvaranju desktopa, ali slike nema. Probao sam namjestiti u meniju DVI i auto select, ništa. Gasio, palio, spajao na drugi DVI port na grafičkoj...ništa. Sad sam spojio VGA kabel u monitor, a na drugom kraju VGA na DVI adapter, spojio na grafu i ima slike. Međutim, preko DVI-a nikako neće. Ima li tko ideju što bi moglo biti? Hvala velika na odgovorima.
Xaero je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na