Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2015., 08:05   #1471
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Imas aplikacije za mob koje relativno tocno pokazu kud treba okrenuti antenu ili pogledas kako je kod susjeda . Ja sam namjestao pomocu neke aplikacije, dobio neki slab signal na pocetku, onda podesio da imam najbolji signal sto mogu i to je to.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 08:33   #1472
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Valja li išta antena od nekih 80-ak cm?
antena od 80cm (pogotovo TRIAX) ti je sasvim dovoljna ukoliko želiš hvatati "maxtv" odnosno u ovom slučaju satelit koji se zove EUTELSAT ,a nalazi se na poziciji 16°E
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 09:37   #1473
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Valja li išta antena od nekih 80-ak cm?
ajde, da ja sheram dalje iskustvo i preporuke sat-plus foruma jer sam i ja sam prije nekih godinu dana bio u istoj situaciji kao ti.

prvo, oprema je bitna. neces to moci sklopiti samo tako za maxTV satelitski, jer nije su samo da je to 16E, Eutelsat kao takav samo problem.

prvo, t-com emitira preko tri transpondera (necu objasnjavati sto je transponder, googlaj) i sva tri su poprilicno slaba. to sto ces naci vise nego zadovoljavajucu jacinu i kvalitetu na nekom free kanalu na Eutelsatu, to ne znaci da ces automatski imati kako treba maxTV. jer ponavljam, ova tri transpondera su na nekih (osobna procjena) 60-70% od jacine vrlo dobrih do odlicnih transpondera koji emitiraju free kanale.

kojih ja imam itekako puno, jer sam si slozio sistem Hotbird 13, Eutelsat 16 i Astra 19.2E. i sam po sebi je Eutelsat slabiji satelit od ova dva, kada si zaracunas jos da su im transponderi slabi, bolje idi na veci tanjur od 80cm ili skuplji tipa Gibertini.


konkretno, ja imam mrcinu od 120cm, Falcom. izasla me malo ispod 400 kuna nova, dok sam holder imao stari kao i nosac. sa disqecima se nisam isprsio, nekih 50 kuna po komadu (imam dva, jer su LNB-i twin, na dva TV-a ide odvojen signal).

LNB-i su takoder jako bitni, ja imam neki nizi rang srednje kvalitete. ako hoces ici na top, inverto black. inace su dobri i Opticum Red Rocket, ali opet - sve ovisi sto zelis i koliko kvalitetno.


ovo sto ljudi pricaju da je dovoljna njihova antena i njihova oprema..... je zivi bullshit jer znam par frendova koji su uzeli tako sve u paketu, malo jaca kisa - nema signala. tocka, NEMA. dodatno, kada sam zvao tehnicare da mi zamjene receiver, popricao sam malo o opremi i covjek sam kaze da je to srot, ali to dobivaju od t-coma i to moraju postavljati .


dodatno, Paco receiver je osrednja zalost. radi, prebacuje, ali je to to. ima jako sugav i jako los tuner, meni za usporedbu moj receiver (koji nije za maxTV istina), ima stabilniji i jaci signal na svakom satelitu, na svakom transponderu. a moj receiver jer smece koje lovi FTA kanale, ali jebiga, puno bolji tuner. tako da i ovo treba uzeti u konacnu racunicu, jer i o receiveru igra puno stvari.


ukratko, meni radi super. mora biti stvarno, ali stvarno jebacko nevrijeme da mi pukne signal. snijeg dok pada ne smeta niti najmanje, kisa dok pada ne smeta, samo ono - jako teski i gusti oblaci, to prekine signal. i to na ovom sranjetu od receivera plus sto imam STI LNB za Eutelsat koji sam po sebi je tak-tak. da su kod mene inverto, to bi bila sasvim druga prica, ali mi trebaju twinovi, a to bi bilo ulaganje od minimalno 600-700 kuna dodatnih . a imao sam ove LNB-e vec otprije, rade .


eto. ako trebas jos koji savjet, pingaj me na PM jer pitanje koliko cu pratiti temu. da je samo jednostavno sve sloziti - nije, da je bolje uloziti svoje novce dodatne - jest, ali meni je iskreno sada bolja slika od IPTV-a, ne puca slika, ne kocka slika, imao sam 9 mjeseci 50% popusta na pretplatu + svih 24 mjeseca imam Arena 1+2+3+4 i prvih mjesec dana sve kanale.

zivio!
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 11:55   #1474
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Jaooooo, hvala puno svima na uputama. Za vikend ce se slagat da se isproba pa javim sve!

Edit: jos jedno pitanjce, susjed koji mi je dao antenu mi je rekao da si mogu otic kod njega i uzet jedan LNB (ima ih vise) pa me znanima jel se moze ikako znaci jacina/kvaliteta LNB-a?

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 24.09.2015. u 14:50.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 17:02   #1475
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Mozes saznati samo tako da guglas tocnu oznaku LNB-a... Prepisi oznake/nazive svih LNB-a koje ima susjed, pa guglaj koji je najbolji i tog uzmi
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 08:40   #1476
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Jedno pitanjce me muči već par dana...

konačno sam ujedinio račun za telefon i ADSL (do sad je telefon bio na tatu pa nisam mogao do sada) i ženska na šalteru T-Com centra me smuljala i uvalila paket sa telefonom-internetom-maxtvom. uzeo sam ga jer mi je takav paket za cca 100 kn jeftiniji, moji doma su ga iz nekog razloga htjeli..... ali nije to sad bitno.

uglavnom za maxtv sam dobio onaj mali crni Albis IPTV prijemnik i on je preko hdmi kabela spojen sa telkom. radi ok,čak bi rekao da je i slika jakkodobra, možda neznatno lošija od DVB-T signala.

ALI... ono što me živcira je jačina zvuka! Mogu je regulirati jedino preko daljinca od telke, nikako preko daljinca od IPTV prijemnika. Prije neke 4 godine sam imao maxtv pa sam ga odjavio, imao sam sivu atlantu ali ne sjećam se više kakva je bila situacija sa jačinom zvuka na telki...

Ima li tu kakvog riješenja? nekad se daljinski od maxtva mogao programirati da radi i sa telkom ako se ne varam, ali ti linkovi na netu, više ih nemogu naći?

EDIT: da, naravno postoje upute za programiranje daljinskog... probati ču ga podesiti da mi radi sa LG TVom
Ovo je za moj daljinski

Zadnje izmijenjeno od: pogi. 02.10.2015. u 08:49. Razlog: Našao sam upute za daljinski
pogi je online   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 12:29   #1477
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Ima li tu kakvog riješenja? nekad se daljinski od maxtva mogao programirati da radi i sa telkom ako se ne varam, ali ti linkovi na netu, više ih nemogu naći?

EDIT: da, naravno postoje upute za programiranje daljinskog... probati ču ga podesiti da mi radi sa LG TVom
Ovo je za moj daljinski
Imam i ja takav uređaj i daljinski. Daljinski od tv-a koristim samo kad gledam filmove sa mreže, a maxtv daljinski koristim za paljenje/gašenje tv-a i iptv-a, pojačavanje/stišavanje i šaltaje programa.
Tehničar ga isprogramirao i radi. Super je što više ne moram imati dva daljinca uz sebe.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 15:18   #1478
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
E to moram i ja sebi podesiti pomoću ovih uputa
pogi je online   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 18:57   #1479
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Da, riješio sam prema ovim uputama za programiranje daljinskog.

Palim i gasim TV, i mute te Vol+/- komande za TV sada mi rade na daljinskom od MaxTV-a i naravno ostale su sve komande od maxtva kako i treba biti...

odlično, problem solved. izvadio sam baterije iz daljinskog od telke i spremio ga. eventualno mi može trebati za ulazak u setup
pogi je online   Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 22:57   #1480
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ova uputa je znatno pomogla, mucio sam se s njihovim uputama za srebrni daljinski pol sata i onda isao traziti i sad vidim da su kodovi četveroznamenkasti na ovom novom daljinskom...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 23:19   #1481
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Meni je crvena+plava 990 vracanje daljinskog na tvornicke i crvena+plava 991 pa tipku "mute" dok na tv-u nestane zvuka i onda "OK" za povezivanje sa tv-om
android-split je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 21:07   #1482
Lignjun
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rab
Postovi: 7
Imam i ja jedno pitanje vezano uz HD kanale preko IPTV Max TV.

Imam neko vrijeme MaxTv osnovni paket, najviše radi toga jer je u 3 paketu cijena ista kao i telefon+internet, pa me zanima dodatni MaxSportplus paket.

Za njega piše da košta 89 Kn (uz ugovor na 24 mjeseca) i da su unutra Arenasport HD kanali uključeni.

Ali služba (na chatu) kaže da za te kanale treba uzeti još i Max tv HD paket koji je još 45 kn mjesečno...

Da li je to istina? Jer HD arene su navedene u paketu kao i ostali kanali, nigdje ne piše da je preduvjet za njih i Maxtv HD paket?

Onda ako hoću te Arene HD moram plaćati 89 + 45 = 134 Kn dodatno?
Lignjun je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2015., 23:13   #1483
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
HD paket moras posebno uzet, jer on odredjuje brzinu; treba mu duplo veca propusnost nego za SD programe i to moras posebno platit, naravno ako tvoji uvjeti uopce podrzavaju toliko povecanje brzine.
Inace, racunica ti je tocna...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 14:27   #1484
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
molim bez smijanja
ruter je na prvom katu kuče i na njega je spojen maxtv resiver, u planu je uzet još jedan resiver a taj bi se dodatni resiver u ugovor uveo ukoliko se može sastavit na ovakav način i stavit ga na drugi kat kuče da se može gledat

znači ovako idejna šema:

prizemlje: glavni ruter -> maxtv

drugi kat: još jedan ruter -> maxtv

ideja je da taj "glavni" ruter u prizemlju šalje drugom ruteru na katu "signal" na koji bi bio spojen taj drugi maxtv,a sve to zbog razloga da se nebuši ili štema zid

ukoliko moraju oba biti uštekana u ruter u prizemlju jer nemože radi maxtv preko tog dodatnog rutera dali bi šta oni adapteri za LAN preko utičnice šta pomogli
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 15:24   #1485
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Oba MaxTv prijemnika trebaju biti prikopcana na prvi router, a strujni Lan adapteri bi rijesli problem slanja maxtv signala na prvi kat, ako su oba ukljucena u uticnice na istoj strujnoj fazi.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 20:00   #1486
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Trenutno imam MaxTV putem tel. linije. Znači, spojen je u router. Rekli su mi da ne mogu imati brzinu od 10Mbit/s jer imam telefon+internet+tv. Susjed ima samo telefon+intertnet i ima 10Mbit/s. Razmišljam da odjavim MaxTV i uzmem satelitski MaxTV kako bih imao 10Mbit/s. Ima manje kanala u osnovnom paketu al' svi ovi meni više bitni su tu, a i ArenaSport 1234 je u HD. Sve za nekih cca. 90kn.

Oprema. Znam da HT daje u najam njihovu opremu za 5kn mjesečno. No meni se ta opcija baš i ne sviđa. Ja bih kupio svoj tanjur i sve što je potrebno da mogu gledati Sat MaxTV, ali bih možda kasnije i kupio posebni resiver pa da mogu gledati i neke FREE kanale na nekom satelitu. Mogu povoljno nabaviti tanjur od TotalTV, sa nekim trostrukim LNB-om. Promjer tanjura je 90cm. Dal' se to isplati ili je bolje kupit nešto kvalitetnije. Ako da, možete mi preporučiti kakav tanjur da kupim, kakav LNB i sve što trebam.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 20:24   #1487
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Moja preporuka je da ne uzimaš preko satelistske. Znam da su im se na fejsu stalno žalili jer kada je god kiša, oblačno vrijeme itd da je slika loša ili prekida preko satelitske a i slika kasni. To uzimaju oni koji nemaju mogućnost tel linije, + što je skuplje. A ukidanjem nećeš ništa dobiti, tih par Mbps nije radi maxtva nego radi banana parice, stavi ovdje parametre pa dak omentiramo što imaš i koliko bi mogao imati.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 20:45   #1488
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Moja preporuka je da ne uzimaš preko satelistske. Znam da su im se na fejsu stalno žalili jer kada je god kiša, oblačno vrijeme itd da je slika loša ili prekida preko satelitske a i slika kasni. To uzimaju oni koji nemaju mogućnost tel linije, + što je skuplje. A ukidanjem nećeš ništa dobiti, tih par Mbps nije radi maxtva nego radi banana parice, stavi ovdje parametre pa dak omentiramo što imaš i koliko bi mogao imati.
Drugi susjed ima MaxTV satelitski pa mu radi sve dobro, kaže.
Parice su dobre, od prikljucnje kutije ide UTP kabel do modema. Al, sam od centrale oko 2.5km udaljen. U kablu sam i više. Speedtest [WiFi na laptopu, metar od modema]: http://i.imgur.com/IsN5i7c.png
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 22:25   #1489
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
toliko daleko od centrale je dobro da ti max tv i radi bez zatrzavanja. totaltv nisu lose antene ako se dobro namjeste, plati nekome tko se bavi satelitskima da ti podesi prema max-ovim transponderima jer iako je isti satelit nije ista kvaliteta signala na totalovim i maxovim transponderima. onda uzmi samoinstalacijski paket max sat i moglo bi te kojih 25kn jeftinije izaci.
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 23:03   #1490
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
Mogu povoljno nabaviti tanjur od TotalTV, sa nekim trostrukim LNB-om. Promjer tanjura je 90cm. Dal' se to isplati ili je bolje kupit nešto kvalitetnije. Ako da, možete mi preporučiti kakav tanjur da kupim, kakav LNB i sve što trebam.
Ako je doticni LNB "Inverto Triple Monoblock" onda to slobodno kupi. Imam takav LNB na 80cm alu anteni i nemam nikakvih problema u prijemu MaxTV-Sat ni po jacoj kisi/nevremenu.
Bitno je da srednji LNB dobro naciljas na 16°E, pa onda lijevi/desni primaju Hotbird na 13°E i Astre na 19,2°E...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2016., 06:54   #1491
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Citiraj:
Autor animATrIx Pregled postova
toliko daleko od centrale je dobro da ti max tv i radi bez zatrzavanja. totaltv nisu lose antene ako se dobro namjeste, plati nekome tko se bavi satelitskima da ti podesi prema max-ovim transponderima jer iako je isti satelit nije ista kvaliteta signala na totalovim i maxovim transponderima. onda uzmi samoinstalacijski paket max sat i moglo bi te kojih 25kn jeftinije izaci.
Pa susjed je još nekih 30m kabla dalje pa mu radi 10Mbit/s, ping 15ms, ali ima samo telefon+internet. Do prije godinu dana kad je još sve bilo na stari centrali (telefoni nisu bili spojeni u modem). Imal sam 10Mbit/s bez problema, al sad ne radi.
Dobro. Vidjet cu još.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2016., 09:38   #1492
Razor
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Isti problem sam imao i ja. Sa Optime i 3U1 paketa sam presao na H1 na 2U1 paket kako bi dobio max brzinu parice. Satelitsku televiziju nisam uzimao posto mi nije poterbna no, nevezano uz 2u1 paket, mozes satelit uzeti i od drugih ponudjaca na trzistu.
Sto se tel. i interneta tice, predlazem da pogledas sto nudi konkurencija vezano uz 2u1 pakete.
Razor je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2016., 20:25   #1493
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Citiraj:
Autor Razor Pregled postova
Isti problem sam imao i ja. Sa Optime i 3U1 paketa sam presao na H1 na 2U1 paket kako bi dobio max brzinu parice. Satelitsku televiziju nisam uzimao posto mi nije poterbna no, nevezano uz 2u1 paket, mozes satelit uzeti i od drugih ponudjaca na trzistu.
Sto se tel. i interneta tice, predlazem da pogledas sto nudi konkurencija vezano uz 2u1 pakete.
Logično. No, pririotet su mi ArenaSport 1234 i TV da sredim, a kasnije cu rjesiti internet i telefon.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 18:47   #1494
noob23
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Postovi: 51
Pozdrav ekipa.

Posjedujem albis scenegate stb kao prijamnik maxtv signala. Zanima me, postoji li neka aplikacija za android koja bi radila kao univerzalni daljinski za njega. Na trg.playu sve sto nudi su remote controleri za tv pa mi pri prebacivanju programa vrti zemaljske programe. Volume key, menu i sl rade..
noob23 je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2016., 07:58   #1495
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Jel netko složio kanale po redosljedu kako mu odgovara?
android-split je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2016., 13:39   #1496
ExtremePower
Premium
Moj komp
 
ExtremePower's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Moj dom Krapina
Postovi: 246
Jučer nešto pretraživao na maxtvu pa naletio na Sportklub kanale
u HD rezoluciji. Konačno!
__________________
ExtremePower je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 13:07   #1497
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor ExtremePower Pregled postova
Jučer nešto pretraživao na maxtvu pa naletio na Sportklub kanale
u HD rezoluciji. Konačno!
Ja sam im zaprijetio u srijedu na Fejsu da ću prijeći na Bnet i u petak stavili odmah SK1,2,3 HD, i SK4,5,6

Ali svejedno prelazim na Bnet , 75kn je jeftiniji, a Arene imam na maxtv to go, s laptopa spojim na tv

Zadnje izmijenjeno od: Conroe. 02.05.2016. u 13:16.
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 13:41   #1498
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
Ja sam im zaprijetio u srijedu na Fejsu da ću prijeći na Bnet i u petak stavili odmah SK1,2,3 HD, i SK4,5,6

Ali svejedno prelazim na Bnet , 75kn je jeftiniji, a Arene imam na maxtv to go, s laptopa spojim na tv
Hmm, nije li maxtv to go besplatan (ili 1kn) samo za maxTV preplatnike pa kad otakzes maxTV automatski ces i to deadktivirati ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 14:56   #1499
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Ne. 35kn sa ugovorom. 70kn bez. Tako je meni
android-split je online   Reply With Quote
Staro 03.05.2016., 03:59   #1500
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Maxtv to go sport plus mi je besplatna opcija u tarifi Najbolja Imam sve.
Conroe je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na