Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2010., 00:35   #31
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
kvragu, ja se ponado
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 10:05   #32
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
Evo da dignem malo temu iz mrtvih. Dakle došla mi je obavijest od ups-a da trebam otić na carinu tj poslati im neke dokumente. Radi se o dinovo edge tipkovnici koju mi je logitech poslao u zamjenu i sad da vas ja onda pitam wtf ja tu moram platiti?pa što nebi to trebalo ići bez carine ?
Ne bi trebalo, jer je to, gledano sa strane carine, uvoz novog proizvoda. Trebao si raditi RMA proceduru i na kraju i izvesti / vratiti stari proizvod dobavljacu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2010., 10:53   #33
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ne bi trebalo, jer je to, gledano sa strane carine, uvoz novog proizvoda. Trebao si raditi RMA proceduru i na kraju i izvesti / vratiti stari proizvod dobavljacu.
pravo zboriš

Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
dobio sam i onaj papir na kojem dajem suglasnost da me zastupa overseas u postupku carinjenja i da tamo napišem vrijednost...a ja bi najrađe stavio tu vrijednost na 0 a poslali mi i kvazi-reda radi račun na 50 €

i btw još samo jedno pitanje : žicaju me da im pošaljem potvrdu o plaćenoj vozarini a ja nemam blage veze ni otkud mi to ni ko je platio (znam da ja nisam )
čak ako i ništa ne platiš državi (carina/PDV) računaj na barem 300-injak kuna ili više troška oversiza
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 11:00   #34
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
i meni se čini da ću debelo platiti ovu tipkovnicu jer mi je gospođa koja radi u oversizu rekla da mi je logitech poslao pošiljku na moj trošak (prokletnici prokleti) te da je zato i otvorila pošiljku. Eh, ni logitech nije više što je nekad bio. I sad ako se gospođa ne uspije nagoditi s njima (a rekla je da im je poslala "upit" da ako će oni prihvatiti troškove slanja i carinjenja) negine mi kesanje ozbiljne količine novaca ako je u pitanju overseas i carina i pdv.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 11:07   #35
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
i meni se čini da ću debelo platiti ovu tipkovnicu jer mi je gospođa koja radi u oversizu rekla da mi je logitech poslao pošiljku na moj trošak (prokletnici prokleti) te da je zato i otvorila pošiljku. Eh, ni logitech nije više što je nekad bio. I sad ako se gospođa ne uspije nagoditi s njima (a rekla je da im je poslala "upit" da ako će oni prihvatiti troškove slanja i carinjenja) negine mi kesanje ozbiljne količine novaca ako je u pitanju overseas i carina i pdv.
Točno. To je inače procedura koju rade uvoznici / distributeri i koja i njih podosta košta (no oni ipak rade RMA). Mala "škola" za one koji misle da uvoznicima zamjenska roba sama dođe i da ih to ništa ne košta.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 11:16   #36
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
a je zna neko cifru o kojoj se radi otprilike?jer moja računica je ovakva i nesviđa mi se nikako :
-cirka 300kn vozarine (koju moram platiti ako su poslali na moj trošak)
-cijena tipkovnice je 350kn (nemoram platiti ali se računa za carinu)
-carina 10% na gornji iznos
-pdv 23% na gornji iznos

ispada da trebam kesnuti 300 (vožnja po e-milu) + 65 carina + 149.5 = 515kn za tipkovnicu koja je već bila plaćena 1300kn ali je vemil odradio svoje.

pa neka mi netko reče da li ta tipkovnica onda makar ima jamstvo kad već moram kesati 500kn za nju.jer ako nema bojim se da se meni baš i neide na carinu po nju.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 11:18   #37
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
a je zna neko cifru o kojoj se radi otprilike?jer moja računica je ovakva i nesviđa mi se nikako :
-cirka 300kn vozarine (koju moram platiti ako su poslali na moj trošak)
-cijena tipkovnice je 350kn (nemoram platiti ali se računa za carinu)
-carina 10% na gornji iznos
-pdv 23% na gornji iznos

ispada da trebam kesnuti 300 (vožnja po e-milu) + 65 carina + 149.5 = 515kn za tipkovnicu koja je već bila plaćena 1300kn ali je vemil odradio svoje.

pa neka mi netko reče da li ta tipkovnica onda makar ima jamstvo kad već moram kesati 500kn za nju.jer ako nema bojim se da se meni baš i neide na carinu po nju.
Zvuči mi otprilike tu negdje, ne pretjerano visok iznos. Ima jamstvo vjerojatno po Logitech standardima, najcesce do kraja jamstva pokvarene tipkovnice (tu ne vrijedi novo jmstvo od nule).
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 10:55   #38
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
suma sumarum : 460 čuna je računica na "50eura" vrijednosti robe...dakle plaćeno poštarina + carina + pdv (50 EUR je samo pro forma vrijednost tipkovnice)

zaključak : radite RMA...isplativije je
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 11:04   #39
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,753
carina (ako je uopće ima) + PDV ti je manje od 100 kuna

ovih ostalih 360 kn zahvali oversisi i punomoći koju si im dao
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 11:13   #40
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
ako je carinska stopa 10% i pdv 23% onda je carina 60-65kn i pdv oko 150kn

jer u carinu idu i cijena proizvoda 350kn i prijevoz od 300kn...i onda na "osnovicu" od 650kn se opali carina i pdv...i nakraju ispadne 300kn prijevoz + 60 carine + 150pdv-a (ovo su izmišljene brojke pošto neznam koliko me stvarno prijevoz još došao ali zato znam da je vrijednost tipkovnice 350kn)


sve u svemu kad dobijem račun ću detaljno napisati što i kako...i jedini kojima se ja imam zahvaljivati je logitech koji je poslao na moj račun a ne na svoj (doduše mogu i sebi zahvaliti što nisam otvorio RMA proceduru ali eto bolje da učite na mojim nego svojim pogreškama)
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2010., 11:28   #41
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Red Dwarf Pregled postova
sve u svemu kad dobijem račun ću detaljno napisati što i kako...i jedini kojima se ja imam zahvaljivati je logitech koji je poslao na moj račun a ne na svoj (doduše mogu i sebi zahvaliti što nisam otvorio RMA proceduru ali eto bolje da učite na mojim nego svojim pogreškama)
Jako je teško vanjskim firmama kompletno pokriti troškove, k tome to se (kad su firme u pitanju) obično radi specifičnim naknadnim refundacijama i slično.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 12:49   #42
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Long story short :
Ovo vam se dogodi ako reklamirate direkt proizvođaču a ne pošaljete pokvareni dio (dakle bez RMA procedure) i još k tome niste u EU

predmet je dinovo edge : recimo ~1100-1200kn vrijednosti
Carinska vrijednost [CV] (predmet + "poštarina" njihova) ~1550kn
usluge posredovanja pri uvozu [P]~65kn
skladištenje [S]~15kn

i račun ide ovako :
(P+S)*1.23 + CV*0.23 = ~460kn što ja moram platiti
prvi dio je iznos + pdv na to a drugi dio je samo pdv na carinsku vrijednost pa nekužim gdje je tu njima računica tj otkud oni naplate sebe...valjda iz drugog dijela

dakle bollocks ukratko ali eto..pa vi pazite ako vam se isplati jer eto neki su pušili a neki su popušili...pa bolje da ja budem jedini koji je popušio
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 13:14   #43
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,753
volio bih vidjeti taj račun ??

ako je tako kao što pišeš, onda si još dobro i prošao, jer ti je oversis svoju uslugu naplatio samo 100 kn (za razliku od nekih drugih)

ako si imao proforma račun na 50 EUR, onda iz gore navedenog proizlazi da ti nisu priznali taj račun, nego su tipkovnicu "procijenili" na puni iznos.

Što ti znači ono "poštarina" njihova ??

Traži da ti pošalju JCD (jedinstvenu carinsku deklaraciju) po kojoj su ti ocarinili robu ??
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 13:27   #44
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ovako to izgleda kod In Time-a:

http://img524.imageshack.us/img524/9358/image1oa.gif

Stvarna vrijednost sa uracunatim troskovima dostave je 1,200kn.

Samo je jedna stvar bitna: "Procijenjena carinska vrijednost"

Sve ostalo pada u vodu u ovakvim slucajevima ...
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 13:45   #45
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,753
sjećam se ja tog tvog računa

pa zato sam i rekao da je dobro prošao sa oversisom - 230 kn manje od tebe
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 14:41   #46
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
evo vam moj račun kako je izgledao

a sad ko je tu lud neznam...ja samo znam da sam izričito pitao gospođu dali ja osim ovih 459kn trebam još što platiti i ona je rekla ne i da čim ovo uplatim da će mi doći pošiljka

btw pod poštarina sam pretpostavio da u to spadaju troškovi njihove dostave...ili su možda oni mislili da je 50eura troškovi dostave + vrijednost tipkovnice koju su uzeli za carinjenje i eto rezultata...sve u svemu kad pogledam gornji račun ja sam uduplo bolje prošao

eh da i inače Logitech šđalje preko UPS-a a overseas je zastupnik ups-a u hrvatskoj pa je zato meni preko overseasa došlo

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 19.01.2010. u 16:44.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 17:18   #47
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Svi ovi njihovi izracuni idu uvijek na cijenu artikla + troskove dostave ... takvo je pravilo.

Zato treba traziti shopove koji posebno naplacuju artikl, a posebno dostavu

BTW ovaj racun gore je jednom rijecju pljacka ... pa se ti zali kome hoces :/
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 17:44   #48
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
a da se idem žalit pretpostavljam da ja ovako neupućen bi prošao s još 400kn troškova tako da neznam što drugo osim pokrit se ušima i kesnut pare...imao mi je brat iskustva natezanja u branimirovoj i uvijek se pošiljka vraćala nazad u hong kong ili odakle je poslana

@dh41400 : nisam naručio iz shopa nego mi je logitech poslao i na račun napisao Exchanged within warranty...ali je naravnos tavio i cijenu 50€ koja je valjda u EU normalna tarfa da se ne carini a kod nas je taj iznos 160kn pa eto...dogodi se


a kako oni ove izračune rade i otkud im cifre to stvarno neznam....
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 17:51   #49
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Dakle ipak je ispao worst case scenario, čega sam se i bojao.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 19:34   #50
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,753
izgleda da kod tebe nije bio problem u vrijednosti tipkovnice (50 EUR), već u tom misterioznom šipingu

imaš li negdje napismeno, koliko su te došli troškovi transporta, jer po priloženom računu se ne vidi da li je carinska vrijednost dobivena procjenom robe ili dodavanjem troškova transporta (po meni ispada da te transport došao 1568 kn - 365 kn ==> 1203 kn)
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2010., 19:54   #51
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
ja bi isto rekao da su se oni tu malo zeznuli....tj sve mi se čini da je ovaj račun koji sam ja dobio (od logitech-a a ne oversisov) zapravo račun od shippinga a ne od tipkovnice...i da su onda na osnovu njega i uradi sam procijene tipkovnice kod nas opizdili pdv

Zadnje izmijenjeno od: Red Dwarf. 19.01.2010. u 20:09.
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 14:55   #52
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ukratko dok ne uđemo u EU svi koji nemaju garanciju kod nekog od naših dućana mogu stvari bacit u smeće...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 19:37   #53
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Meni jedna stvar nije jasna.U postanskom uredu mozes uvijek nazvati i provjeriti da li ti je paket stigao.A kod carine nemaju takav sustav opce
Znaci ja ako imam sve informacije(kad je poslano,od kuda,na cije ime prezime i sve)oni meni ne mogu provjeriti da li je stigao paket kod njih?!
Totalno retardirano.Pa zar oni pisu koje su im posiljke dosle na komadic papira?

p.s.
A dok treba uzeti pare onda su jako azurni.Do sada sam dva puta kontaktirao carinu i oba poziva su bila onako samo da me skine s one stvari.
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 20:00   #54
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Meni ovdje iskreno puno stvari nije jasno.

1. Kakav Bozjo overseas kad Logitech salje UPS-om, a UPS kod nas ima 2 kombija koji voze po cijeloj Hrvatskoj. Isti taj prijevoz placa Logitech.

2. Kakva Bozja carina? Kad vas nazovu s carine i vele da trebate nekaj platit, samo pamet u glavu. Ja im lijepo reko da je to zamjenski proizvod za pokvaren i ja ne placam nista, i lijepo im kazem da je Logitech sam rekao da on placa sve. Upravo zbog toga sto to oni sve placaju "mi" placamo posiljku za slanje "neispravne" komponente njima!


Slali su mi vec tri puta, jednom z-5500, jednom z-2300 i jednom g-15 i nikad problema oko carine. Samo se treba dobro postavit kad vas nazovu sa carine. I to je to.
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 20:02   #55
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
@micek:

Dobijem obavijest da mi je stigla posiljka i da donesem racun.

Nazovem fino i pitam mogu li poslati mailom sken racuna i prijavnice.

Odgovor: Nemamo mail.

Ovo sto ti ocekujes od njih je raketna znanost
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 20:55   #56
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
Meni jedna stvar nije jasna.U postanskom uredu mozes uvijek nazvati i provjeriti da li ti je paket stigao.A kod carine nemaju takav sustav opce
Znaci ja ako imam sve informacije(kad je poslano,od kuda,na cije ime prezime i sve)oni meni ne mogu provjeriti da li je stigao paket kod njih?!
Totalno retardirano.Pa zar oni pisu koje su im posiljke dosle na komadic papira?

p.s.
A dok treba uzeti pare onda su jako azurni.Do sada sam dva puta kontaktirao carinu i oba poziva su bila onako samo da me skine s one stvari.
Tak je meni 'misteriozno' nestala x850xt prije 5 godina na hrv. carini pa si ti misli zašto je takav sustav kod njih, a preko nekih svojih ljudi sam provjerio i 100% je grafa stigla na carinu, i uzalud sva moja zivkanja i napadanja i prozivanja i prijetnje svim i svačim, nikad je ja nisam dobio,,,,
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 21:09   #57
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
...izraz "roba je na carini" znači da je špediter predao papire dotične robe na carinjenje.roba nikada fizički ne dolazi na carinu i uvijek je za nju odgovoran kurir(fedex,intime,ups...) ili osoba u čijem je carinskom skladištu roba smještena.špediter je onaj koji može davati informacije o robi ili kurir koji ujedno i carini robu.
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 21:30   #58
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Dok je Logitechu rješavao prošli prijevoznik - mislim da je intereuropa bila u pitanju- nisam morao ni prstom mrdnuti već su me svaki put nazvali kad sam doma i dostavili - sad kad je ups - everseas kombinacija zvali su me i mailali da popunim punomoć i pošaljem osobnu - kao ništa ne plaćam ali mora ići na carinu - a radi se u receiveru za tipkovnicu i miša, mala kuverta unutra pro forma račun na 50 eura na kojem je i napomena da je pod jamstvom i da kupac nista ne plaća.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 23:05   #59
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
@micek:

Dobijem obavijest da mi je stigla posiljka i da donesem racun.

Nazovem fino i pitam mogu li poslati mailom sken racuna i prijavnice.

Odgovor: Nemamo mail.

Ovo sto ti ocekujes od njih je raketna znanost
Ma da ne velim sto su...Dok sam isao poslovno k njima cekao sam carinjenje robe 2h iako su rekli da je bilo gotovo i da treba "samo pokupiti robu" a meni je bila velika stiska s vremenom
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Tak je meni 'misteriozno' nestala x850xt prije 5 godina na hrv. carini pa si ti misli zašto je takav sustav kod njih, a preko nekih svojih ljudi sam provjerio i 100% je grafa stigla na carinu, i uzalud sva moja zivkanja i napadanja i prozivanja i prijetnje svim i svačim, nikad je ja nisam dobio,,,,
Meni je misteriozno nestao isti denon kakvog imam u sigu.3k kn u vjetar
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 23:31   #60
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova

Meni je misteriozno nestao isti denon kakvog imam u sigu.3k kn u vjetar
Zato postoji onaj Paypal insurance, imao sam nekoliko situacija i u svakoj lova vraćena u roku od 10ak dana
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na