Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2015., 18:32   #331
Jole911
Premium
Moj komp
 
Jole911's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hrvatska-Požega
Postovi: 423
Znači drugi nemogu ni provjerit kada ce bit dostupni na VDSL 2 a kamoli ga uključit Koji likovi nemogu vjerovat !
Dobro velim ja njima preću na HT ali kako mogu saznati da li imam mogućnost korištenja Turbo opcije 20 i više?
HT
Jole, oprosti zbog čekanja. Već smo ti nekoliko puta, ovdje i na zidu, pojasnili kako funkcionira aktivacija Turbo opcija. Tehničke mogućnosti za Turbo 20 i veće opcije možemo provjeriti samo postojećim korisnicima HT usluga. Jasmina
Jole911 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2015., 22:08   #332
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Provjeri za susjeda/korisnika tcoma jel njemu dostupan VDSL pa se onda prebacuj.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2015., 19:45   #333
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Treba mi privremeni internet na 3 mjeseca, imate li neku preporuku/savjet? -samo da nije na ugovor, USB stick...

Hvala.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 20:19   #334
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Možda bi nešto od ovoga bilo najbolje, provjereno dobar signal i ok cijene.
bonbon net
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 08:49   #335
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
ima li kakav povoljan flat internet ili barem par desetaka GB za podstanarstvo u ZG? Treba neki koji se ne veže uz adresu i određenu liniju obzirom na vjerojatnost promjene stanova. Ima li što bolje, optimalnije ili povoljnije od bonbona 5gb za 45kn?

EDIT: da si odgovorim: bnet i amis imaju ok cijene za flat net cca 150kn s time da amis ima 75kn za prvih 6mj a bnet 0kn, uz ugovor, ostatak je nekih 150kn/mj a bnet nudi i popust cca 15kn za carnet - oboje nude preseljenje, h1 je cijenom tu ali nema akciju niti preseljenje

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 30.11.2015. u 19:20.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2015., 19:32   #336
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Vazno za napomenut je da kod preseljenja pretplata ide ispocetka. Kao da imas novi ugovor.

Osim ako zelis platit troskove preseljenja, tada se nastavlja postojeci ugovor. Cijena preseljenja je oko 600-800 kn.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 03.12.2015., 00:12   #337
nisam_ja
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
ima li kakav povoljan flat internet ili barem par desetaka GB za podstanarstvo u ZG? Treba neki koji se ne veže uz adresu i određenu liniju obzirom na vjerojatnost promjene stanova. Ima li što bolje, optimalnije ili povoljnije od bonbona 5gb za 45kn?

EDIT: da si odgovorim: bnet i amis imaju ok cijene za flat net cca 150kn s time da amis ima 75kn za prvih 6mj a bnet 0kn, uz ugovor, ostatak je nekih 150kn/mj a bnet nudi i popust cca 15kn za carnet - oboje nude preseljenje, h1 je cijenom tu ali nema akciju niti preseljenje


ima terrakom, hfc, kombinirana optika 100Mbs bez ugovorne obaveze, na mjesec, dva, pet..ali zavisi u kojem kvartu, ako nema optike imaju adsl do 20Mbs bez ugovorne.cijene su ok.
nisam_ja je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2015., 00:13   #338
nisam_ja
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
[QUOTE=Remixer;2851495]Treba mi privremeni internet na 3 mjeseca, imate li neku preporuku/savjet? -samo da nije na ugovor, USB stick...

Hvala.[/QUOTE


terrakom.optika bez ugovorne, instalacija u par dana i bok.
nisam_ja je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 13:47   #339
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pozdrav, istekla mi ug. obveza na tcomu pa sam odlučio malo razgledati što se nudi. Koristio sam stranicu kompare.hr i stvar ok funkcionira. Zasad mi je iskon(TRIO Fun 20 li 10) upao u oko i optima, pa me zanima ima tko za podijeliti iskustva na oba ISP-a na području Siska? Na Tcomu nisam imao nikakvih velikih problema, veza je znala puknuti tu i tamo. I sad kao u inat zadnja dva dana mi net u banani pa mi je ovo samo veći poticaj da više istražim. Koristio sam na tcomu max3l paket s tim da fiksni ne koristim, maxtv(prošireni paket ali i osnovni je bio ok) zbog drugih ukućana. Ovakvu ponudu tražim i kod drugh ISP-a. Sad par riječi o rekla kazala: jedan prijatelj mi veli da nije bio zadovoljan na optimi i da su ga zezali kada se želio prebaciti na drugi ISP a kolega drugi mi pak šalje linkove kako je ht vlasnik iskona i da me to dođe na isto. Iskreno to me toliko ne zanima tko je pod kim već me zanima kvaliteta usluge i cijene.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake







Zadnje izmijenjeno od: Beetlejuice. 17.01.2016. u 10:39.
Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2016., 15:10   #340
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Pozdrav, istekla mi ug. obveza na tcomu pa samodlučio malo razgledati što se nudi. Koristio sam stranicu kompare.hr i stvar ok funkcionira. Zasad mi je iskon(TRIO Fun 20 li 10) upao u oko i optima, pa me zanima ima tko za podijeliti iskustva na oba ISP-a na području Siska? Na Tcomu nism imao nikakvih velikih problema, veza je znala puknuti tu i tamo. I sad kao u inat zadnja dva dana mi net u banani pa mi je ovo samo veći poticaj da više istražim. Koristio sam na tcomu max3l paket s tim da fiksni ne koristim, maxtv(prošireni paket ali i osnovni je bio ok) zbog drugih ukućana. Ovakvu ponudu tražim i kod drugh ISP-a. Sad par riječi o rekla kazala: jedan prijatelj mi veli da nije bio zadovoljan na optimi i da su ga zezali kada se želio prebaciti na drugi ISP a kolega drugi mi pak šalje linkove kako je ht vlasnik iskona i da me to dođe na isto. Iskreno to me toliko ne zanima tko je pod kim već me zanima kvaliteta usluge i cijene.
U kojem dijelu Siska se nalazis? Ja sam u Naselju i koristim T-Com usluge vec dugo, dugo godina.Nisam imao nekih vecih problema, a i kada sam imao, rijesili su relativno brzo.
Takoder, koristim MaxTV, a prije tjedan dana su me zvali i pitali da li pristajem da me prebace na VDSL2, te su mi podigli brzinu na 30/5 (uz to, vec godinama nemam ugovornu obvezu).
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2016., 11:05   #341
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
U kojem dijelu Siska se nalazis? Ja sam u Naselju i koristim T-Com usluge vec dugo, dugo godina.Nisam imao nekih vecih problema, a i kada sam imao, rijesili su relativno brzo.
Takoder, koristim MaxTV, a prije tjedan dana su me zvali i pitali da li pristajem da me prebace na VDSL2, te su mi podigli brzinu na 30/5 (uz to, vec godinama nemam ugovornu obvezu).
Isti kvart, isto dugogodišnji korisnik i sl. riješenja kad su bile poteškoće u pitanju. No ako te mogu zamoliti za jedno pitanje,kolika ti je stvarna brzina i koliko te to izađe?
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 18:35   #342