Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.07.2010., 15:47   #61
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor Beo Pregled postova
Nakon sto mi je dosadilo cekat GW2 slucajno sam naletio na Martial Empires
http://martialempires.gamigo.com/
Na njihovoj stranici SS su koma i sama stranica izgleda ko prelos mmo.
Al ipak sam skinuo i osto sam puf. Grafika mi je osobno bolja nego u Aionu (od kojeg sam odusto zbog beskrajnog grindfesta), klase su stvarno fora.
Ima pregrst stvari za radit, klasicno craft, gather etc, guild pvp, sidge... ima brdo toga...
Vuce na action mmo-e pa borbe nisu duge i dosadne.
Sve u svemu jedna od boljih mmoa. Cak bolja od aiona
Sve u svemu topla preporuka =)
Ja taman htio o tome sad napisat .
Igra je stvarno odlična definitivna preporuka ja i Beo smo danas potegli 3,5 sata preko teamspeak-a .
Igra je nezasluženo nepopularna, košto je beo reko stranica vuče na neki treče razredni 2d mmo, al vjerujte i skinite nečete se razočarat.
Osim ovih stvari šta je beo naveo tu su mountovi, petovi, chronicle system, deathblow system, barrage system, uglavnom čim vam igra postaje biti imalo monotona nešto novo iskrsne i lvling je stvarno nagrađujuč tako da svaka preporuka.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2010., 12:11   #62
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
K vragu i sve, zadnjih par dana samo skidam/isprobavam MMOe, niti jedan mi se ne sviđa

Eto sad ponovo Archlord, iako mi se prvi puta nije bas svidio :P
Probao i Martial Empires, al imam osječaj da će negdje na "sredini ili end game" biti dosadan jako, a previpe grinda , za sada sam ga još pustio na kompu
Runes of Magic, ono wtf je to, animacije borbe su užas, kretanje lika je užas, okretanje kamere je bio žešči faceplam -.-'
Battle of the Immortals, nestao mi lik zbog nekog buga, pa obrisao igru
Naletio i na neki Soul of ultimate nations, jel igrao tko to od vas? ne djeluje loše
Razmišljam i o Cabalu, ima dobrih i loših komentara, kao da neki dijelovi igre su jako jako dosadni, pa nakon toga opet zabavni etc
Allods Online, jel to valja? Likovi mi djeluju boring nekako
Silkroad, to nije baš potpuno besplatno a?

Jbg, ne mogu se odlučit
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2010., 12:27   #63
ukiy
Premium
Moj komp
 
ukiy's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ST
Postovi: 395
Mislim da ni jedna od ovih free-to-play nije potpuno besplatna, prisiljen si u nekom trenutku platiti da bi normalno igrao, jer na visim levelima je jako tesko igrati bez jace opreme, a ako nisi neki premium korisnik jako malo exp dobivas.
Allods sam probao, dosta ga ljudi igra, ali meni i nije bas sjeo.
Jesi probao Requiem: Memento Mori? Trenutno igram, i nije lose. Solidna grafika i odlicna igrivost, a ima i dosta Balkanaca... =)
ukiy je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2010., 12:38   #64
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor ukiy Pregled postova
Mislim da ni jedna od ovih free-to-play nije potpuno besplatna, prisiljen si u nekom trenutku platiti da bi normalno igrao, jer na visim levelima je jako tesko igrati bez jace opreme, a ako nisi neki premium korisnik jako malo exp dobivas.
Allods sam probao, dosta ga ljudi igra, ali meni i nije bas sjeo.
Jesi probao Requiem: Memento Mori? Trenutno igram, i nije lose. Solidna grafika i odlicna igrivost, a ima i dosta Balkanaca... =)
Pa koliko vidim jedino je Silkroad neki p2p, ovo ostalo svi kažu da je potpuni f2p...jesam probao Req i sranje mi je, bormba užas, dijalozi užas, tekst užaš, gramatika teksta užas

A u racku, instalirao Archlord i ne mogu rezoluciju na 1680x1050 stavit -.-

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 13.08.2010. u 14:28.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2010., 02:29   #65
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Trenutno Silkroad je nazarazniji (i bio je), samo ostao je problem logina, i hrpa botova u igri.
Ostalo skoro pa nije ni vrijedno spomena...osim Perfect World, i Requiem:Memento Mori (Requiem).
Najbolje igrat WoW ili Aion na privatnim serverima. Bolje se isplati nego bakćati s čudnim igrama.
ddoxy je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 08:33   #66
assasin82
Premium
Moj komp
 
assasin82's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 56
Evo od neki dan je i LOTR on-line F2P
assasin82 je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 09:25   #67
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
GW2 will be the best, fuck the rest!

Samo se treba strpit cca godinicu dana i problem riješen hehe
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 16:30   #68
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
a sta je sa League of legends? nije li to besplatni mmo?
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:07   #69
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
LoL je besplatan je i zarazan do bola, al zadnje vrijeme serveri offline ili busy konstantno.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 23:02   #70
tomy_t
Premium
 
tomy_t's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: neposredna blizina Zagreba, DS9
Postovi: 279
cudim se da nitko ne spominje 2 moons ili Dekaron, meni osobno je Dekaron jedna od ponajboljih besplatnih mmorpg, odlicna grafika, dobra igrivost i relativno brzo podizanje lvla
__________________


||DELL Inspiron 5770 || Intel Core i5-8250U || 240GB NVME + 1TB HDD || DVD RW DL || Intel UHD620@ 17,3" IPS 1920 x 1080 || 16GB (2 x 8096MB) DDR4 || 802.11a/b/g/n/Bluetooth ||2MP Webcam ||HDMI ||Windows 10 Professional ||
tomy_t je online   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 09:54   #71
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
kolko sam igro dekaron, igra je grindfest isto ko i slik.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 09:54   #72
RobCo PIP-Boy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Poluotok
Postovi: 42
Rohan je dobar, igrao sam ga još u beti i napravio hp bombera i koristio bota za igranje....uskoro postalo dosadno jer sam bio nepobjediv, ne znam kako je sad...nakon 30og levela lagano dosadi jer je grind based...

Shaiya je dobra, kopija WoWa, doduše grind based, ali na normal težini se oke levela, ide dosta brzo. Igra ima dosta popratnog sadržaja, AH, mountove i slično, i poprilično je zabavna.

Twelve Sky 2 - odlična, nije grind, samo napraviš char sa full strengthom i kupis skilove i koljes sve jednim udarcem sve dok ne udaris 100 i neki level...brzo se levela, ali je dosta mala baza igraca.

Ove 3 navedene mogu preporuciti, a odigrao sam 80% svih mmorpgova te tematike i ne preporucam ih...sto zbog bugova, instalacije, patchiranja, lagga, grafike, sto zbog svega ostalog...

P.S. Nije ta tematika, ali Black Prophecy je trenutno u closed beti...svemirska simulacija tipa EVE. Upravo je skidam jer sam upao u closed betu, a trebala bi biti vrhunska. Postoje filmici na netu pa pogledajte...
RobCo PIP-Boy je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 16:14   #73
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Allods Online nije loša igra.
Potpuno je Free2Play, uz iznimku "škrinjice" (za cash se mogu kupovat neki itemi za lakši gameplay, ali može se i bez njih).

Slično kao u WOW-u, postoje dva saveza: Liga i Carstvo. U svakom savezu birate između 3 razl. rase i čini mi se 8 klasa.

Probajte, možda vam se i dopadne.
  Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 12:05   #74
phyx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: varazdin
Postovi: 28
Allods je teski rip off WoW-a. Od grafike, talent systema, klasa, kvestova, svega.
2moons - grind fest
shaiya - grind fest
perfect world - uber grindfest
Lotro je besplatan do nekog nivoa, 50 ak se ne varam, a ima ih 60, i hrpa sadrzaja ti uopce nije dostupna. ko da igras trial 2 mjeseca da skuzis da moram svejedno platiti hrpu novaca da igras ko normalan igrac
aion - igra izgleda prelijepo al taj korejski mentalitet gdi oni misle da na zapadu ljudi vole grindfest ih unistava
probao sam stvarno hrpu mmo/a, sto od WoW/a-, aiona, eq2,warhammer,lotro,aoc i hrpetinu besplatnih da bi na kraju zavrsio opet na WoWu cekajuci igru koja mu moze parirati
phyx je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 15:46   #75
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor phyx Pregled postova
Allods je teski rip off WoW-a. Od grafike, talent systema, klasa, kvestova, svega.
2moons - grind fest
shaiya - grind fest
perfect world - uber grindfest
Lotro je besplatan do nekog nivoa, 50 ak se ne varam, a ima ih 60, i hrpa sadrzaja ti uopce nije dostupna. ko da igras trial 2 mjeseca da skuzis da moram svejedno platiti hrpu novaca da igras ko normalan igrac
aion - igra izgleda prelijepo al taj korejski mentalitet gdi oni misle da na zapadu ljudi vole grindfest ih unistava
probao sam stvarno hrpu mmo/a, sto od WoW/a-, aiona, eq2,warhammer,lotro,aoc i hrpetinu besplatnih da bi na kraju zavrsio opet na WoWu cekajuci igru koja mu moze parirati
U potpunosti se slazem s tobom... Pa kad mi neko kaze da je "neznam koji" korejski (ili ciji vec) mmo uz bok wowu i sl. dodje mi da .. Meni su osobno manje-vise svi ti "korejski" mmo-i isti,
uz naravno nesto drugaciju pricu i likove - ostalo sve copy/paste.. Imho, jos nije izasa neki posteni mmo (besplatan ili ne) koji bi direktno konkurira wow-u - sto pricom, sto likovima, sto samom atmosferom itd...
Ima par nadolazecih mmo-a sa "svemirskim" temama ali to je vec drugi par carapa..
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 19:41   #76
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Napomenimo kako je u WoW ulupano nekoliko godisnjih proracuna RH pa je stoga lagano van konkurencije
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 20:10   #77
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
Napomenimo kako je u WoW ulupano nekoliko godisnjih proracuna RH pa je stoga lagano van konkurencije
Kad se kaže da je neka F2P igra "rip off wow-a", meni to znači da je igra dobra.
IMHO, sve što je džaba a sliči na WoW vrijedno je barem testiranja, ako ne i dužeg igranja.

Edit: Najbolja igra bez pretplate je Guild Wars. Nije džaba, ali jednom ju platiš i miran si.
  Reply With Quote
Staro 20.09.2010., 14:09   #78
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Citiraj:
Autor phyx Pregled postova
Lotro je besplatan do nekog nivoa, 50 ak se ne varam, a ima ih 60, i hrpa sadrzaja ti uopce nije dostupna. ko da igras trial 2 mjeseca da skuzis da moram svejedno platiti hrpu novaca da igras ko normalan igrac
A jesi maher, LotRO je par svjetlosnih od ostalih F2P MMORPG-a, pa zato ak nisi probal nemoj niti pljuvat. Dal ima zaključane questove? Da. Al nisi napomenul da igrom moreš skupljati bodove za otključavanje quest packova i sl. ¸Znam, i sam sam igrač LotRO-a kojeg obožavam i morete me smatrati da malo preuveličavam al ne 'kaki' po nečem kaj nisi probal.
Svi ste pozvani da probate. Ak vam se ne sviđa tematika il način igranja, OK - deinstall i idemo dalje. Sve je to stvar ukusa. Al recimo usporedit sa Rohanom (samo primjer) je ludost: bolja grafika (DX11), fluidnost animacija, i dalje puno questona + Epic questovi (Volume 1 kompletan, 15 book's sa 10 i više questova, chapters, svaki). Uglavnom, treba probat.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2010., 21:13   #79
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Trosite vrijeme na gluposti najbolje tek stize
http://www.shacknews.com/onearticle.x/65666
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2010., 21:22   #80
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor knocker Pregled postova
LoL je besplatan je i zarazan do bola, al zadnje vrijeme serveri offline ili busy konstantno.
kliknes kad je busy, na ikonicu od lika pa pocnes stiskati (strijelice) gore, dolje, ljevo, desno, gore, gore, dole, dole i imas online status i mozes odma u server uci
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 16:29   #81
White x64
Registered User
Moj komp
 
White x64's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sl. Brod
Postovi: 9
probaj archlord,ja sam ti to prije igrao dosta je dobra igra grafika sve opće ali jedino treba kupovat taj cc da bi mogo biti dobar...
White x64 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 00:23   #82
phyx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: varazdin
Postovi: 28
Citiraj:
Autor mikey_rs Pregled postova
A jesi maher, LotRO je par svjetlosnih od ostalih F2P MMORPG-a, pa zato ak nisi probal nemoj niti pljuvat. Dal ima zaključane questove? Da. Al nisi napomenul da igrom moreš skupljati bodove za otključavanje quest packova i sl. ¸Znam, i sam sam igrač LotRO-a kojeg obožavam i morete me smatrati da malo preuveličavam al ne 'kaki' po nečem kaj nisi probal.
Svi ste pozvani da probate. Ak vam se ne sviđa tematika il način igranja, OK - deinstall i idemo dalje. Sve je to stvar ukusa. Al recimo usporedit sa Rohanom (samo primjer) je ludost: bolja grafika (DX11), fluidnost animacija, i dalje puno questona + Epic questovi (Volume 1 kompletan, 15 book's sa 10 i više questova, chapters, svaki). Uglavnom, treba probat.
ugl trebas platiti da ti je dostupan sav sadrzaj jel tako? je. starim igracima ostaje sto su imali ali novi moraju poplacati par stvari da dodju na isto. nisam kakio po LotRO jer sam i sam veliki fan serijala. mmoa ne bas al niposto nisam kakio
phyx je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 21:27   #83
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Igra netko Age Of Conan i koji server? Nisam ga jos isprobao pa rekoh da pitam posto znam da je bilo prije more bug-ova.

Trenutno igram f2p LOTRO i jedino sto mi smeta sto bez kupljene igre ne mogu npr. koristit neke stvari + nemam dvije klase koje su mi i najzanimljivije (bar tako izgledaju).

Trenutno sam "human", LM.

Server: Eldar

Ako jos netko igra neka posalje PM....ovaj tjedan igram u vecernjim ili popodnevnim satima radi posla.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 22:50   #84
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Trenutno igram f2p LOTRO i jedino sto mi smeta sto bez kupljene igre ne mogu npr. koristit neke stvari + nemam dvije klase koje su mi i najzanimljivije (bar tako izgledaju).
Ako nađeš vremena, molim te da nam objasniš što točno nedostaje u F2P LOTRO i koliko utječe na gameplay? Mislim, mora postojat nešto značajno što dijeli platiše od ostalih, inače bi svi igrali džaba.

Mislio sam zaigrat to čudo, ali već sam imao loša iskustva (igrao sam dosta F2P igara, ali svaka je imala neki premium accaunt, item shop ili neku sličnu gadost koja je platišama davala osjetnu prednost u igri) pa mi žao trošit vrijeme.
Uvijek te F2P igre za mene postanu Free to Pay.
  Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 01:12   #85
phyx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: varazdin
Postovi: 28
zaboravio sam spomenuti jedini f2p mmorpg koji vrijedi nesto. atlantica Online. turn based MMO. igra je stvarno ok. je od korejskih developera al je ipak malo drugacija od ostalih grind klonova na trzistu
phyx je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 14:48   #86
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Ima li ovdje netko tko igra Dekaron EU? Ja sam poceo i igra mi se svidjela, trenutno sam lvl 42 Magician. Zanima me kako pristupiti nekom guildu? I da li ima koji nas hrvatski guild? Nasao sam ovaj forum http://dekaron.niceboard.net , ali je prilicno mrtav vec neko vrijeme....
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 20:57   #87
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Citiraj:
Autor phyx Pregled postova
ugl trebas platiti da ti je dostupan sav sadrzaj jel tako? je. starim igracima ostaje sto su imali ali novi moraju poplacati par stvari da dodju na isto. nisam kakio po LotRO jer sam i sam veliki fan serijala. mmoa ne bas al niposto nisam kakio
Ma dobro, al jesi li ti igral LotRO? Sad ovaj F2P?
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ako nađeš vremena, molim te da nam objasniš što točno nedostaje u F2P LOTRO i koliko utječe na gameplay? Mislim, mora postojat nešto značajno što dijeli platiše od ostalih, inače bi svi igrali džaba.

Mislio sam zaigrat to čudo, ali već sam imao loša iskustva (igrao sam dosta F2P igara, ali svaka je imala neki premium accaunt, item shop ili neku sličnu gadost koja je platišama davala osjetnu prednost u igri) pa mi žao trošit vrijeme.
Uvijek te F2P igre za mene postanu Free to Pay.
Je, LotRO je ograničen: nema svih questova, ali sve tri starting zone imaju sve questove, cijeli Volume 1 je to sa 15 Book-ova sa svaki u prosjeku8-10 chaptera odlične priče; nisu otvoreni svi slotovi (2 od 5 ak se ne varam) za Trait-ove (koje levelaš raznim Deed-ovima); max level je 50 jer nemaš Moria-u (diže na 60) i Mirkwood (diže na 65); nemaš konja ak ga ne kupiš u Store-u... Hmmm, al niko ne govori da igranjem i završavanjem određenih deed-ova dobivaš TP (Turbine Point) koje moreš trošit za kupnju u Store-u. A da ne govorim o DX11 grafici, ispeglanosti animacije (fluidnija bez naglih pokreta kao u dalekoistočnim verzijama MMO-a), borbe, atmosfere...
Pišem preveč... Googlajte i siguran sam da morete najti cake kak sve (il barem važniju većinu) dobit zabadava...
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 14:57   #88
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Ma definitivno LotRO preporuka sad kad je free. Evo tu vam je navedeno što je sve ograničeno i stvarno je glupost reći da se i za free nemre dobro naigrati. Pogotovo kad se malo dublje uđe u igru. Trenutno najbolji "wannabe free" mmorpg.

EDIT: Evo po ovome taj wannabe free sistem čisto solidno funkcionira, mogli bi tako i još neki mmo-ovi biti. Ako se nevaram negdje sam pročitao da i Bioware razmišlja za The Old Republic da bude na tom sistemu temeljen.

Zadnje izmijenjeno od: trancer. 09.10.2010. u 15:03.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 19:56   #89
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Prije par dana mi zarucnica u Profilu uzela LOTRO za 99 kn...stvarno mizerna cijena, a jos dobijes i mjesec dana free igranja.
Iduci tjedan kupujem ekspanziju posto je igra predobra.....ako treba budem je i placao koliko je dobra....nemam bas nikakve zamjerke.
Serveri uredno rade, nema izbacivanja iz igre, trzanja ili neto sl....grafika predivna, zvuk odlican...o igrivosto necu ni pricat!
Ekipa me odmah uzela u kin i mogu reci da su stvarno super i uvijek hoce pomoci ako gdje zapnes....uglavnom svake preporuke i vidimo se na Eldaru!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na