Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2003., 18:44   #1
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
9800SE - jel se isplati?

Pozdrav fanATicima( posebno Pinsli ), a i svim ostalim!
Eto, baš nisam u toku, a došlo vrijeme da se grafička mjenja. I tako tražim malo po cjenicima, malo po netu i oko mi zapne za VGA SAPPHIRE ATI Radeon 9800SE 256 bit, 128 MB, with tv out & DVI za 2235 krznatih u HGŠrotu.
E, sad, to je maksimum (pa i malo više od maksimuma, zacrtao sam si 2000 kn ) koji bi dao za karticu, pa vas ja pitam, jel se to isplati uzeti? Nekako mi ovaj SE u nazivu budi sumnje. Jel ATi krenuo putevima nVidie, s njihovim GF4S(ranj)E čipovima?
Bottom line, jel vrijedi 750 kunića razlike od 9600pro?
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 19:04   #2
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
ako je stvarno 256bitna, onda kupuj, makar ima u linksu ista za 1900kn.

ako je ova onda kupuj jer ces softmodom otkljucat dodatna 4 pipelinea i prakticki imas 9800 + oc = 9800 pro

ako je ovakva ili onda se ne isplati jer ima 4 pipelinea i 128bitni bus. softmodom ces dobit ocani 9500 pro.
Veky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2003., 19:32   #3
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Re: 9800SE - jel se isplati?

Citiraj:
Originally posted by Sky
Pozdrav fanATicima( posebno Pinsli ), a i svim ostalim!
Eto, baš nisam u toku, a došlo vrijeme da se grafička mjenja. I tako tražim malo po cjenicima, malo po netu i oko mi zapne za VGA SAPPHIRE ATI Radeon 9800SE 256 bit, 128 MB, with tv out & DVI za 2235 krznatih u HGŠrotu.
E, sad, to je maksimum (pa i malo više od maksimuma, zacrtao sam si 2000 kn ) koji bi dao za karticu, pa vas ja pitam, jel se to isplati uzeti? Nekako mi ovaj SE u nazivu budi sumnje. Jel ATi krenuo putevima nVidie, s njihovim GF4S(ranj)E čipovima?
Bottom line, jel vrijedi 750 kunića razlike od 9600pro?
Pozdrav i tebi
Pa kaj ti nisi već prije bio mjenjao grafu??
Kako bilo da bilo moj savjet ti je da 9800se izbjegneš pod svaku cijenu jer košta previše, naravno ostaje ti pokušaj softmoda i otključavanja dodatnih cjevovoda no mislim da su ti šanse da ti kartica poslije radi bez grešaka i gluposti po ekranu jako male.
Najpovoljnija kupnja ti je trenutačno 9600 pro od 1400-1700 kuna a ja bih ti čak savjetovao da pričekaš da se kod nas pojave 9800 xt i 9600xt nakon čega će past cijene 9800, tak da bi ti obična ne pro varijanta 9800 trebala biti oko 2000 kn ili čak i niže.
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 19:36   #4
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Thanx, moram pogledati. Ovo je slikica kutije sa HGŠrotovog site-a. Piše da je 256 bitna. Koja je u Linksu?
BTW, koja je uspješnost otključavanja te kartice? Znam da se sve 9500 nisu mogle otključati.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	6356.jpg‎
Views:	225
Size:	24.8 kB
ID:	549  
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 20:00   #5
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Ma to je bilo prije ljeta, Pinsla. Tad sam mislio uzeti nešto, ali sam poslušao tvoj savjet da malo pričekam. I izgleda da bum još čekao
Dakle, preporuka je obični 9800 kad mu padne cijena? E, da, još jedno pitanje, pisalo je da u bundleu 9800/9600XT dolazi HL2, a sad po netu čitam da će HL2 dosta kasnit. WTF?
Evo, mogu preimenovati ovaj thread u "Koju grafičku do 2000 kn"
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 20:56   #6
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Ah...pa to je Sapphire
Gamad je napravila tri modela 9800SE
Jedan model na 256 PCB-u...
Jedan model na 128-bolji...
I jedan isto 128-živa šljuka...

Sve si nekaj mislim da u "Rvata ima onaj treći model


Ja bih osobno pričekao još 15-tak dana da vidim kak bu se stvari razvijale, sad je kod naših trgovaca nekakvo zatišje...

Ili odi u npr Austriu i pikni si za te novce neku mrcinu od grafe
Ufffff...još sam bjesan od kad sam vidio u Švici onaj 9700PRO AIW za dva soma krznatih...
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 21:03   #7
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Imaš preporuku gdje u Austriju otići? Otprilike znam gdje je MediaMarkt u Grazu.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 21:13   #8
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Originally posted by Sky
Imaš preporuku gdje u Austriju otići? Otprilike znam gdje je MediaMarkt u Grazu.
Već dugo nisam tam gledao cijene...probaj na njihovu stranicu pa pronjuškaj
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 21:47   #9
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Pošto sam zainteresiran za brzu nabavku grafulje, da se malo uključim : pogledaj na www.birg.at, to je stara dobra trgovina u Grazu, bolja od Mediamarkta, koji je zatvoren na West centru a novi je prije Graza prema Siersbergu, blizu gdje je bio Segro
Imaš cjenik www.birg.at,


Zadnje izmijenjeno od: Dragutin. 13.10.2003. u 21:58.
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 21:59   #10
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Mediamarkt ponuda Radeona:

Zadnje izmijenjeno od: Dragutin. 08.02.2007. u 20:30.
Dragutin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2003., 22:17   #11
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Originally posted by Dragutin
Pošto sam zainteresiran za brzu nabavku grafulje, da se malo uključim : pogledaj na www.birg.at, to je stara dobra trgovina u Grazu, bolja od Mediamarkta, koji je zatvoren na West centru a novi je prije Graza prema Siersbergu, blizu gdje je bio Segro
Imaš cjenik www.birg.at,
Pa nema ništ:confused:
Ni u MediaMarktu, ni u Birgu...

Ima jedino u mlacomu prek 9700, za oko 1750 bez ddv-a.
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 22:50   #12
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Danke, malo sam pogledao, ali čini mi se da prihvatiti pinslin savjet i pričekati da malo padne cijena obične 9800. Ima li netko ideju kad bi se taj pad mogao dogoditi i koju karticu uzeti i gdje?
PS. Što je sa samostalnim trgovcima hardwareom? Ima li netko iskustva s njima?

Gledam malo po netu, zanimljivo je da nigdje u Zagrebu ne vidim da itko ima 9600pro ili obični 9800 na lageru... jesam li slijep ili ne gledam na prava mjesta?

Zadnje izmijenjeno od: Sky. 13.10.2003. u 23:00.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 23:30   #13
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Originally posted by Sky
Imaš preporuku gdje u Austriju otići? Otprilike znam gdje je MediaMarkt u Grazu.
Nemoj media markt, možda ti ima conrad, on ima svu moguću elektroniku i elektriku
pogledaj si na www.nippon.at neznam iz iskustav već iz reklame u pcchipu to ti je u Feldbachu veli da ima usluga na hrv!
Cijene mi se čine OK
ASUS A7V600 75€
Radeon 9600 99€ to je cijena bez steuera!
Kak u ZG nema 9600pro vidio ja u HGšitu neki dan!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2003., 23:46   #14
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
E, Isuse, vidio sam i ja neki dan u cjenicima, ali ih trenutno nigdje ne vidim da ima na lageru. Jel ti vidiš? ( Ve-Mil, HGSpot, Nabava.net...)
Ma ne muči mene švapski, kad se mogu sporazumjet s mehaničarima, mogu i s prodavačima, važno mi je da imaju kvalitetnu robu i poštene cijene ( Jelc, idem do Švice po taj R9700AIW, samo reci gdje je! )
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 00:23   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Originally posted by Sky
E, Isuse, vidio sam i ja neki dan u cjenicima, ali ih trenutno nigdje ne vidim da ima na lageru. Jel ti vidiš? ( Ve-Mil, HGSpot, Nabava.net...)
Ma ne muči mene švapski, kad se mogu sporazumjet s mehaničarima, mogu i s prodavačima, važno mi je da imaju kvalitetnu robu i poštene cijene ( Jelc, idem do Švice po taj R9700AIW, samo reci gdje je! )
AIW je bogme brzo nestao , nisu Šviceri tak bedasti...ostao je 9800 np.
I to HIS-ov, koji je po meni jedna od boljih firmi.
A nije ni njih previše ostalo.
Evo ti pa bali

http://www.stegpc.ch/shop.asp
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 01:01   #16
keiku
SMP freak
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 61
Malo OT ali nisam mogao izdrzat jer je neko spomenuo Mlacom ...

U ljubljani ja, radim sa frendom .. dizemo servere i igramo igrice ...

Kad on rece "jebo sve ocu nov kompo ovo lagira smece" ....

Ok slozimo mi njemu najbrze cudo koje mozemo na papiru i odemo u Mlacom .. (sef mi to inace ima para )

Ja : dobar dan
ML : lepi pozdrav
Ja : dajte mi ... gigabyte i875 / p4c 2.8 / 2 x 512 DDR433 / ATI 9800pro / 2 x Raptor 36gb
ML : uf nemamo to na lageru to je sve egzoticno
Ja : eeeer ali imate na cjeniku ...
ML : ne ne to moze se narucit pa za 2-3 tjedna dobite
Ja : pa dobro kaj imate od svega kaj trebamo
ML : mozda procesor
Ja : fala djenja

uglavnom ... osli natrag u firmu .. zvali SVE PO SLOVENIJI .. niko nema na lageru takve stvair (osim corsair memorija u jednom ducanu) ... slovenci su u banani sto se tice hardwarea ..

neznamo kak smo sretni kaj imamo ve-mil / hgshrot / formel / info-gama / matic&pirati (msan)
__________________
P4C 2.6@3.2, Intel Intel D875PBZLK, 2 x 512Mb DDR433, Chieftec Big Tower, Enermax 430W, 2 x 36 Gb Raptor Raid, Hercules Prophet III (GF3), Terratec Aureon 5.1 Sky Windows 2003 Enterprise Server
Dual PIII 1Ghz, ABIT VP6, 1Gb PC133, 4U Supermicro rack case, Supermicro 350W, 3 x 18Gb U360 IBMs SuSE 8.2
keiku je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 02:41   #17
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Zaboravio si Links!
Dobro da si to postao jer sam si ja bio razmišljao zaletit se u mlacom po twinmos ili je bio corsair?i razmišljao o Epoxici 8RDA3+ al sad nema šanse!Fakat mi ne treba da čekam i u slučaju d akrepa vozit se do ljubljane i još se prepirat s njima tamo ne fala!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 09:18   #18
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
E, da, Jelc, nisu oni blesavi, 9800 po 409 CHF (oko 2000 kn po srednjem NBH), minus MWSt...:clap:
Isuse, ma zaboravi 8RDA3+, radije uzmi 8RDA+ rev 2.1 iz Ve-Mil-a, imaš thread u AMD sekciji. I ispričavam se, ipak ima 9600Pro, Gigabyteov.
E, da, kad bi sebi uzimali Radeonku, od kojeg proizvođača bi kupili?
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 12:25   #19
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Originally posted by Sky
E, da, Jelc, nisu oni blesavi, 9800 po 409 CHF (oko 2000 kn po srednjem NBH), minus MWSt...:clap:
Isuse, ma zaboravi 8RDA3+, radije uzmi 8RDA+ rev 2.1 iz Ve-Mil-a, imaš thread u AMD sekciji. I ispričavam se, ipak ima 9600Pro, Gigabyteov.
E, da, kad bi sebi uzimali Radeonku, od kojeg proizvođača bi kupili?
Problem je u tome kaj očito naši trgovci u pravilu uvoze dosta lošijih kartica.
A dobiti od njih podatak na koliko memorija dela,koja je firma itd...ti je malo veći kunst.
http://www.ocfaq.com/softmod/bios.php
Pogledaj si samo na ovom linku razliku u core/mem samo za 9800 SE

Bilo bi idealno kad bi se našao neki dobar model 9800np,skoro svaka se da flashati u PRO.

Ili se preseliti u CH...tam buš dao 10-15% plaćice za mrak grafu, a ovdje cijelu...ili pola...
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 12:29   #20
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Originally posted by keiku
Malo OT ali nisam mogao izdrzat jer je neko spomenuo Mlacom ...
Pa oni u SLO imaju dosta "zloglasnu" reputaciju, zato je bolje nazvat.
A ako je 9700np ili ga nemaju, ili je na lageru, tu grafu nemožeš više naručiti...
Jelc je online   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 13:27   #21
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Ok, na što moram paziti kad kupujem 9800 np karticu u RH? Koju memoriju, layout, boju PCB-a, proizvođača, datum proizvodnje, šifru na kutiji...:confused:
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 20:05   #22
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by Sky
Ok, na što moram paziti kad kupujem 9800 np karticu u RH? Koju memoriju, layout, boju PCB-a, proizvođača, datum proizvodnje, šifru na kutiji...:confused:
E jesi ga ti iskompliciral
Još bum ja kriv kaj te stalno nagovaram da čekaš a ti nikak da pikneš novu grafu!!??
E da zanimljivo je ono sa 9600 xt i HL 2. Naime kolko čujem 9600 xt bi trebao furat bundlirani HL 2 pa bi prema tome trebal biti jako dobra kupovina kad se pojavi kod nas, naravno treba vidjet koja bude mu cijena. Ali nakon sranja sa kodom i vjerojatnim kašnjenjem HL 2 u izlasku sad je gotovo sigurno da prva serija 9800xt i 9600xt neće ima bundliranu igru nego mali kupon kojim onda podižeš igru kad ona izađe. To ti je ko oni negdašnji bonovi za kruh s kojima se čekalo u redu
A sad ozbiljno evo ti dva konkretna savjeta oko grafe:
1. Saphirre 9600 pro Fireblade edition viši radni taktovi po defoltu odličan overclock mislim oko 1700 kn u hgspotu
2. Saphirre 9800 non pro zadnji put kad sam gledal u ve-milu je bilo oko 2400 no to bude garant pala cijena uskoro
I da jelc je u pravu vani je jeftinije ali jebiga kad nismo vani
ali i vani ima raznoraznih sranja tak da ni tam nije sve sjajno i bajno
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2003., 23:06   #23
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Hvala Pinsla, baš se dvoumim između te dvije grafe. Vidjet ću kako se kreće cijena 9800 np unutar sljedeća dva tjedna i kako stojim sa malim krznatim prijateljima, pa bum piknul jednu.
Inače, jel toliko 9800 bolja od 9600 pro da vrijedi tu razliku u cijeni?
E, da, kad je Info? Tamo uvijek imaju nekakve akcije i slično, možda da pričekam do tad?
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 00:08   #24
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Originally posted by Sky
Hvala Pinsla, baš se dvoumim između te dvije grafe. Vidjet ću kako se kreće cijena 9800 np unutar sljedeća dva tjedna i kako stojim sa malim krznatim prijateljima, pa bum piknul jednu.
Inače, jel toliko 9800 bolja od 9600 pro da vrijedi tu razliku u cijeni?
E, da, kad je Info? Tamo uvijek imaju nekakve akcije i slično, možda da pričekam do tad?
Baš sam sad gledal i ovaj fireblade je misteriozno nestal s cjenika hgspota tak da na to ne računaj.
No imaš 9600 pro ultimate edition to je ona grafa sa pasivnim zalman coolerom i 2.8 ns samsungovom memorijom u autronicu za oko 1600. Po meni to je najbolja kupovina kod nas.
A 9800 je dosta bolja od 9600 pro ali dal vredi tih para to moraš sam odlučit. kaj se tiče infa ja se baš ne bih zanosio s tim jer je info zadnjih godina totalno sranje.
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 01:26   #25
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Originally posted by pinsla
kaj se tiče infa ja se baš ne bih zanosio s tim jer je info zadnjih godina totalno sranje.
And ain't gettin' any better

Baš me zanima jel ću vidjet PCEkspertom štand (i Ozrena kako dila kestene )
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 03:17   #26
Denis@Links
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 40
Evo da malo isčupam nas trgovce i osvjetlam nam obraz....ak se bu dalo.

Prvo sve Sapphire 9800 SE su 128 bitne i tu nebu niš od modanja i toga....

Drugo jedine 9800 SE koje se bez beda daju modati i 256 bitne su, a mi smo ih imali u dućanu su Club 3D i te su pomodane davale 16-17k 3D marka i nije bilo nikakvog problema sa artefaktima i inim..... Njih nemremo nabavit već mjesec dana.

Treće kaj se tiće tih jeftinih kartica 9800Pro AIW (govorim samo za te) to ne postoji. Kako znam? Pa i mi smo ih rezervirali. Trebale su koštati u dućanu daleko manje nego trenutno obične 9800Pro. čitaj oko 2k kuna)To je razlog zašto su tako brzo nestale tamo gdje su bile u cjenicima. E sad, postoji jedino dio nesretnika koji ih je dobavio, a radi se o 9800SE AIW te sad razrađuju plan povratka prodavaču.

P.S. Razmišljao sam da li da Vam ovo pod 3. postam jer bute opet skočili da muljam nekaj i štitim trgovce Uglavnom tu Vam je onda Ozren ko mjera njemu sam reko da pričeka za grafičku jel ću imati nekaj po dobroj cijeni Eh sad ostao je bez nje i sad može samo prst turit u AGP. Kad nekaj nabavi bude se javio.

Eto nekoliko činjenica u ostale subjektivne stvari oko odabira kartica se neću petljat jer ipak sam ja trgovac i tu sam da Vas oderem jel?
Denis@Links je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 09:49   #27
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Pinsla : Bumo vidli kako se kreću cijene 9800, ali jedno je sigurno, postat će mi dostupna tek kad se približi cijeni od 2000 krznatih. Trenutno imam tek za 9600pro.
CatKiller : A ne bi bilo bolje da nađu neku hostesu da dila kestene ( Sad kad razmišljam.... pa tamo bi vjerojatno kampirao ) Ozrene, što kažeš na tu ideju, PCEkspertov štand s kestenima?
Denis : Ok, kao trgovac informatičkom opremom, kako misliš da će se kretati cijena 9800 np? Kada dolazi 9800XT? E, da, jel bi se mogao dogovoriti nekakav rabat kolegi po zanimanju za jednu lijepu 9800 np, hmm?
PS. Od koga kupujete Radeonke, kako je takva razlika u cijeni između RH i Švicarske ( ne rade HIS-ove kartice valjda na čokoladnom PCB-u sa ljubičastim omotom )?
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 10:01   #28
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Citiraj:
Originally posted by Sky

...
E, da, kad je Info? Tamo uvijek imaju nekakve akcije i slično, možda da pričekam do tad?
INFO je sredinom studenog, ali nemoj čkat samo radi njega, svake godine je sve lošiji, a od akcija neeeema ništa.
Lani je bilo naravno kod Vipa i HT, Princovi CDR po kunu (tj 2 kune preskupi) i imao je Melcomp iz Varaždina simbolični popust, ali za ono što su imali na štandu (Enermax se isplation za nekih 45 kunica povoljniji)
I King je imao 3% popusta ali moraš kod njih u dućan i to je sve
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 10:20   #29
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Dođoh, vidjeh i da ne povjerujem svojim očima, kako je rekao Cezar ( u Asterixu, mislim ). Bio sam na prošlom Infu, trebali su ga nazvat Mobilo-debilo ili nešto tako. Kupio sam Princi CDR-ove, nisu tako loši kako svi urlaju, čak su još uvijek čitljivi. Imam tu negdje i Linux (besplatni, sa sajma), i to je to.
Ali mislim da se sjećam da je HGSpot imao neki sajamski popust...:confused:
Anywayz, Dragutine, vidim da ti treba grafička, koliko još možeš čekati, mislim koliko ti je hitno?
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2003., 11:05   #30
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Ima neki tip u oglsniku prodaje Sapphire 9500pro za 1400, pa tucite se jer to je vjerojatno jedna od zadnjih!
Princovi CD fakat nisu toliko loši eni je na 100 njih otišlo 4, a 100 njih dođe s kutijom u kojoj su 200 kn UL,Grada Mainza 18, zastupništvo.
ONi stari koji su išli na 16X su prženi kod mene na 24 i svi delaju!!Ovi novi idu do 56X tak da fakat nisu loši!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na