Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2010., 12:43   #1
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
World of Warcraft: Cataclysm

Naletih jučer na intro od novog WoW-a i reko ne moguće da već ne postoji tema na forumu. Pošto je stvarno nema, evo da otvorim.

Ovdje je link na intro:
Cataclysm Cinematic Intro

Na službenoj stranici (KLIK) najavljuju izlazak 7.12..

Očekivanja, predrasude, komentari ?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 13:04   #2
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Postoji zajednicka wow tema
Moj dojam je da izgleda veoma obecavajuce, mozda cak i najbolja ekspanzija po meni, jer mislim da ljudi vise vole stare kontinente nego nove zbog nostalgije iz pocetnickih dana
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2010., 23:10   #3
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Bude Cataclysma ostala zasebno. Rekao bi da zaslužuje to (iako nisam wow igrač).
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 00:10   #4
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,008
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Bude Cataclysma ostala zasebno. Rekao bi da zaslužuje to (iako nisam wow igrač).

Danas pričam s frendom jednim koji prati WoW i kaže kao da će kontinenti biti razrušeni kao, ak sam ga dobro skužio. Sad nije mi jasno kako će ovi igrači koji nebudu kupili ekspanziju biti na tim razrušenim kontinentima? Ajde kužim da se nemogu levelat ko ovi što imaju ekspanziju, al nebi li trebali svi biti na istom terenu?

Neigram WoW pa sam možda napisao gluposti neke, al nek me isprave tko zna jer me zanima

__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 00:31   #5
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Danas pričam s frendom jednim koji prati WoW i kaže kao da će kontinenti biti razrušeni kao, ak sam ga dobro skužio. Sad nije mi jasno kako će ovi igrači koji nebudu kupili ekspanziju biti na tim razrušenim kontinentima? Ajde kužim da se nemogu levelat ko ovi što imaju ekspanziju, al nebi li trebali svi biti na istom terenu?

Neigram WoW pa sam možda napisao gluposti neke, al nek me isprave tko zna jer me zanima

Ja ne igram vise, ali otprilike znam kako je to prije bilo
Prije ekspanzije je uvijek dolazio jedan patch, samo sto su se ekspanzije do sada uvijek odvijale na posebnim kontinentima, te su se samo neke male sitnice mijenjale na starim kontinentima, eventi, neki detalji i sl. Dok sada ce to izgleda biti poveci patch koji ce promijeniti cijeli svijet, a onda oni koji kupe ekspanziju imat ce dostupne (otljucane) one stvari koje nudi ekspanzija (nek me neko ispravi ako sam krivo rekao)
veve je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 13:31   #6
Slim
Premium
Moj komp
 
Slim's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 69
Kao Cata beta tester mogu vam samo rec da je ova ekspanzija pravo osvjezenje u odnosu na TBC i Wotlk. Ima onaj stari vanilla filing tako da imam osjecaj kao kad san poceo igrat jos 2004 godine te je jos veci eye candy s grafickog aspekta.
Slim je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 13:52   #7
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,008
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Ja ne igram vise, ali otprilike znam kako je to prije bilo
Prije ekspanzije je uvijek dolazio jedan patch, samo sto su se ekspanzije do sada uvijek odvijale na posebnim kontinentima, te su se samo neke male sitnice mijenjale na starim kontinentima, eventi, neki detalji i sl. Dok sada ce to izgleda biti poveci patch koji ce promijeniti cijeli svijet, a onda oni koji kupe ekspanziju imat ce dostupne (otljucane) one stvari koje nudi ekspanzija (nek me neko ispravi ako sam krivo rekao)

Pa kužim ja to, al znači sad kad novo izađe bit će zapravo 2 svijeta, jedan sa starim kontinentima nerazrušenim di će igrat oni koji nekupe ekspanziju, i novi, al opet stari al razrušeni svijet di će igrat ovi što imaju zadnju ekspanziju.


Il se u igri i prije nisu mogli susrest igrači koji imaju neku od ekspanzija sa onima koji nemaju nijednu?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 14:24   #8
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 982
nisi mogao na novi kontinent ako nisi imao ekspanziju. Igrace vecg levela si mogao susresti, to su rijesili nekim patchem.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 15:37   #9
ali3n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 44
Trailer je odlican... Super je sto novije igre sve vise i vise podsjecaju na filmove, lakse se uzivjeti u cijelu pricu!!
ali3n je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2010., 18:37   #10
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Danas pričam s frendom jednim koji prati WoW i kaže kao da će kontinenti biti razrušeni kao, ak sam ga dobro skužio. Sad nije mi jasno kako će ovi igrači koji nebudu kupili ekspanziju biti na tim razrušenim kontinentima? Ajde kužim da se nemogu levelat ko ovi što imaju ekspanziju, al nebi li trebali svi biti na istom terenu?

Neigram WoW pa sam možda napisao gluposti neke, al nek me isprave tko zna jer me zanima

Cijeli Azeroth (Old World) se mijenja. I za stare igrače koji kupe ekspanziju i za one koji ju ne kupe, pa i za nove igrače pošto su i stari questovi (1-60) izmjenjeni/promjenjeni/neki uklonjeni itd.
Znači ukoliko ne kupiš ekspanziju nemožeš napredovat iznad 80 niti iskusiti ikakav novi sadržaj (spellovi iznad lvla 80, itemi, instance itd.).
Svijet tj. okolina je ista za sve.

Nadam se da si shvatio šta pokušavam reći

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa kužim ja to, al znači sad kad novo izađe bit će zapravo 2 svijeta, jedan sa starim kontinentima nerazrušenim di će igrat oni koji nekupe ekspanziju, i novi, al opet stari al razrušeni svijet di će igrat ovi što imaju zadnju ekspanziju.

Il se u igri i prije nisu mogli susrest igrači koji imaju neku od ekspanzija sa onima koji nemaju nijednu?
Kao što sam napisao iznad, svi igraju zajedno u istom svijetu.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2011., 13:34   #11
Habibulin
Registered User
Moj komp
 
Habibulin's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Exclamation

Pozdrav;

Par frendova i ja planiramo krajem 11.mj. ili najkasnije pocetkom 1.mj. osnovat 10man "balkan" guild na Silvermoonu / Alijansa ( http://www.wowprogress.com/guild/eu/silvermoon/Nutshell ), za sada nas je 7/8 u kombinaciji , a fali nam 2 ranged dps + resto druid.

Ekipa bi bila sastavljena od iskusnih igrača koji igraju WoW od Vanille, starosti 23-28 godina.Vecina je i aktivno raidala kroz Vanillu, TBC i Wotlk, downali Illidana, Kil'jaeden,Yog Sarron, te došli do 25m hc LK.
Pošto kroz Cata-u gotovo nitko od nas nije raidao ( tj. nasao vremena za neki HC guild ), zaželjeli smo se.
Raidali bi na casual bazi od 2x tjedno, po 3h ( nedjelja + neki dan izmedu pon-čet ), izmedu 20-23h. Pošto vecina ima podosta iskustva kroz WoW to bi značilo maximalno iskoristit tih 6 sati tjedno tj. max progress.
Dakle, trazimo par iskusnih ljudi 21+ godina.

/cheers

Za više info-a /w Jovo, Holywood, Speak, Leglo il Older.
Habibulin je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 13:28   #12
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Ljudi, igram wow na originalu (server: Laughihg Skull).

Imam problem: naime, dobio sam ban jer sam kao razmjenjivao lovu za real novac; Pitam ih o čemu se radi, kažu da sam poslao 1000g za real money, a poslao sam frendu 1k golda za mount :S

I šta sad da radim?
Nemam baš ni jedan uvjet za ban, normalno levelao sam, poslao frendu 1k golda za mount, i sad oni POD PRETPOSTAVKOM me banaju! Da li si to jedan blizzard može dopustiti? Da niti ne pitaju nego sumnjaju; znači po njihvom slanje love nije dopušteno :S
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 13:48   #13
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Zali se na njihovim forumima, Customer Support ili kako se vec to zove. Danas u WoWu zbog 1000g dobiti ban pod pretpostavkom da si mijenjao za stvarnu lovu je glupost...
Ocito je nekom GM bio los dan i bas si mu ti naletio xD
veve je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 17:06   #14
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ljudi, igram wow na originalu (server: Laughihg Skull).

Imam problem: naime, dobio sam ban jer sam kao razmjenjivao lovu za real novac; Pitam ih o čemu se radi, kažu da sam poslao 1000g za real money, a poslao sam frendu 1k golda za mount :S

I šta sad da radim?
Nemam baš ni jedan uvjet za ban, normalno levelao sam, poslao frendu 1k golda za mount, i sad oni POD PRETPOSTAVKOM me banaju! Da li si to jedan blizzard može dopustiti? Da niti ne pitaju nego sumnjaju; znači po njihvom slanje love nije dopušteno :S
Pretpostavljam da imas skype. ako nemas instaliraj, nazovi blizzard, objasni situaciju i maknut ce ti ban.

Jedino sto ti je problem u svemu ovom, sto ce ti ta opaska uvijek ostat na accountu i account ce ti biti flagan ali u svakom slucaju za 1000g ce te unbanat cak i da si prodao.

Tu ti je broj +43800362066 pa zovni, sa skype ti je free.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 17:29   #15
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Ma ne zanima mene opaska niti ništa... Samo želim igrati jer mi prepaid ide

Hehe.. Ništa, zvati ću

EDIT: Evo zvao sam, i kaže da će odbanati, da će se javiti uskoro.. To je bilo jučer navečer, još ništa.. Možda zna itko koliko bi ti moglo biti?

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 22.11.2011. u 19:23.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2011., 22:20   #16
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Mamu im njihovu. Prvo mi čovjek rekao da im treba max 7 dana. Prošlo je 12 dana. Zvao danas, kažu da čekam odgovor. Da li će uopće odgovoriti? :O
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 21:10   #17
Fawlty
Registered User
Moj komp
 
Fawlty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 35
Malo off-topic, al rad se o wow-u,
jel se itko od vas sjeća osječaja kad je trajala vanila? kad si skupio pare za prvi mount i hodao po cijeloj mapi samo da je vidiš ito je bila najbolja stvar. Kad uđeš po prvi put u duskwood i spopa te jeza. Kad sve što radiš je upotounosti RP jer je još uvijek imalo smisla poistovjećivati se s likovima. Kad se kao dobra ideja činilo igrati melee magea.
Šteta to wow nije što je bio, al još je veća šteta što neće nikad više postojati tako dobar mmo, jer sve što će novo nastati je u neku ruku viđeno.
That makes me a sad panda
Fawlty je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2013., 22:38   #18
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Odlična ponuda za one koje žele igrati WoW

http://www.go2arena.com/world-of-war...ttlechest.html

Dobiju se 4 ekspanzije(cataclysm uključen, provjereno) + 30 dana igranja free. Bolesno dobra cijena

Na ovoj stranici je i najjeftiniji key za 2 mjeseca igre, dodje 152kn.

Općenito ovo je najjeftinija stranica za igre uvjerljivo
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2013., 02:03   #19
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
MOLIO BIH moderatore da spoje ovu temu sa ovom pošto je to glavna tema za WoW thread i da po mogućnosti stave ovu temu prije zadnjeg topica u onoj temi jer je onaj zadnji post najnovija obavijest što se tiče WoW-a

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 09.11.2013. u 03:03.
Mogy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na