Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2012., 15:03   #10321
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vani je.
http://www.imdb.com/title/tt1362058/
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 15:14   #10322
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
Zeleni Fenjer je od DC-a, a ostalo je iz Marvel svemira. Two Guys, a Girl and a Pizza Place je dobra početna točka za otkrivanje zašto je Ryan Reynolds loš i iritantan glumac.
Osim toga, Green Lantern dobiva reboot u Justice League filmu koji sljedeće godine započinje sa snimanjem i zacrtan je za izlazak u 2015. - skupa s The Avengers 2.
[LIST][*]Iron Man 3 (baziran na Extremis stripu) - 2013.[*]Man of Steel - 2013.[*]Thor: The Dark World - 2013.[*]Captain America: The Winter Soldier - 2014.[*]Guardians of the Galaxy - 2014.[*]Ant-Man - 2015.[*]Justice League - 2015.[*]The Avengers 2 - 2015.

Falio si s preporukama u temi; i u serijama također
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2012., 15:23   #10323
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Raging Demon Pregled postova
ovo novo odjelo od iron mana izgleda ko ona lizalica od jagode i vanilije
Mark XLVII, tj. jedno od 40 novih "odijela" (1, 2) koje je Stark razvil otkad su se odigrali događaji u Avengersima.

Zadnje izmijenjeno od: Nina Dobrev. 22.10.2012. u 18:49.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 19:32   #10324
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Rudy Pregled postova
Seeking a Friend for the End of the World
Ocekivao mozda nesto vise komedije zbog Carella, iako naslov zapravo daje naslutiti dosta tocno sto ocekivati od filma.
Nekako mi se svidjaju ti filmovi s predapokalipticnom atomsferom, valjda dodju kao osvjezenje od ostatka filmova sa suprotnom atmosferom.

Uglavnom dosta dobar, pogotovo ako volite Carella, nekih 7.5/10
Odličan, hvala na preporuci...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 20:21   #10325
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Forget Me Not (2009)

Ispodprosjecan teen horror: bezlicni likovi, losi specijalni efekti, a i likovi izginu na prilicno dosadne nacine. Gubljenje vremena. Steta, sama premisa (koju je nemoguce otkriti bez spojlanja) je bila dobra, ali izvedba je prilicno losa.

Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ok. svima kojima nije jasno zasto je Avatar nizeprosjecni proizvod
Avatar je vrhunski proizvod.

To sto je los film je posve druga stvar.

Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
Topla preporuka: počnite čitati stripove, jer kad sve ovo napokon stigne u kina ljudi imaju tendenciju posrati film, jer ga ne kuže 5%
Meh.

Kako je to rekao Harry S. Plinkett: "And don't any of you faggots tell me it was explained more in the novelization or some Star Wars BOOK! What matters is the MOVIE!!"

Ako je potrebno citati strip da bi se shvatio film onda je film lose napravljen.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 20:32   #10326
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Star Wars... E sad, tu se malo bunim, gledam djelove, gledam godine... Kako da to gledam, da pratim djelove ili godine? Ima ih 6 ili više? Niš mi nije jasno... Možda jer je kasno
Gledaj filmove onako kako su i izlazili jer je to jedini ispravan način! Istina da kasniji filmovi (episode I II III) prate ranije događaje, ali je besmisleno tako pratiti filmove!
Postoji redosljed otkrivanja stvari, upoznavanja likova, tempiranja iznenađenja itd.
Drugačiji redosljed ti može preporučiti samo netko tko baš i ne kuži Star Wars!

Dakle; 4,5,6,1,2,3
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 20:36   #10327
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
I gledaj original, ne ove nove "remasterirane" jer gospon Lucas ne zna taj posao napraviti kako spada (mogao se ugledati na Star Trek TOS i prvu sezonu TNG-a kako se to radi).
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Ako je potrebno citati strip da bi se shvatio film onda je film lose napravljen.
Ne uvijek. Film nema minutažu ni vrijeme da sve prikaže, objasni. Isto ide i za romane. Ali tak i onak obično čitanjem romana i stripova se može samo pokvariti film jer je rijetko koji iz tog miljea dobar.
  Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 20:36   #10328
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
da, taman posla da sad dok su i prve tri epizode izasle gledam redoslijedom kojim je snimano...
ko da krenem LOTR gledat od treceg dijela...

pocni gledat od ep1-ep6, je da su ovi noviji lošiji, i to podosta...ali barem dok završiš s dobrim filmom ne ostane onaj gorak osjecaj
domis je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 20:47   #10329
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ne uvijek. Film nema minutažu ni vrijeme da sve prikaže, objasni. Isto ide i za romane. Ali tak i onak obično čitanjem romana i stripova se može samo pokvariti film jer je rijetko koji iz tog miljea dobar.
Postoji velika razlika izmedju citanja stripa/knjige da se dozna vise o necemu i potrebe da se cita strip/knjiga zato sto film ima plot holove velicine Grenlanda pa se 5% ne kuzi o cemu se radi.

Primjer za drugi slucaj: 30 Days of Night. U filmu spojena dva lika u jedan, neki detalji ispusteni i kao posljedica toga sve skupa nema smisla. I onda netko kaze "ej, procitaj strip, bit ce ti jasnije". Ne, nije problem u tome sto nisam procitao strip, problem je u tome sto film ne valja.

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
pocni gledat od ep1-ep6, je da su ovi noviji lošiji, i to podosta...ali barem dok završiš s dobrim filmom ne ostane onaj gorak osjecaj
Ja bih mu isto preporucio da pocne gledati od Phantom Menace. Zgadit ce mu se cijeli serijal i ostale uopce nece gledati pa ce ustediti nekoliko sati zivota koje je mogao potratiti na SW serijal.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 20:50   #10330
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181



I am your Father

ako ti več znaš????

Epizode 1, 2, 3 nemaju nikakvog smisla ako več unaprijed ne znaš tko je zapravo Anakin, 3CPO, R2D2....
U Harry Poteru preporučaš ljudima da prvo pogledaju scene kad je on bio beba pa tek onda ostatak? Jer, Bože moj, treba pratiti kronologiju!!!??

Edit:
Jos bih razumio da nekom preporucis da jednostavno uopce ne gleda epizode 1,2&3...
Ali da ih pogleda na pocetku i tako si upropasti sve ono sto je dobro u serijalu....
-->
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
da, taman posla da sad dok su i prve tri epizode izasle gledam redoslijedom kojim je snimano...
ko da krenem LOTR gledat od treceg dijela...

pocni gledat od ep1-ep6, je da su ovi noviji lošiji, i to podosta...ali barem dok završiš s dobrim filmom ne ostane onaj gorak osjecaj
O majke mi mile! U epizodi 4 se upoznaje radnja, upoznaju se likovi. Krivim redosljedom gledanja upropastit ćeš si epizode 4,5 i 6!

Koji je smisao največeg iznenađenja u povjesti filmografije



I am your Father

ako ti več znaš????

Epizode 1, 2, 3 nemaju nikakvog smisla ako več unaprijed ne znaš tko je zapravo Anakin, 3CPO, R2D2....
U Harry Poteru preporučaš ljudima da prvo pogledaju scene kad je on bio beba pa tek onda ostatak? Jer, Bože moj, treba pratiti kronologiju!!!??

Edit:
Jos bih razumio da nekom preporucis da jednostavno uopce ne gleda epizode 1,2&3...
Ali da ih pogleda na pocetku i tako si upropasti sve ono sto je dobro u serijalu....
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Franf. 22.10.2012. u 21:34.
Franf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2012., 23:27   #10331
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Sad ste me zbunili, dogovorite se kako da gledam.
I ono s izdanjima nisam skužio, koje da gledam ?

*****************

Imate vremena za dogovorit se, jer prvo gledam 11 komada Star Treka, a onda ide Star Wars...
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 22.10.2012. u 23:50.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 23:41   #10332
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ma dobro, neka gleda onda samo zadnju polovicu "hexalogije" , a ako nije nek usput pogleda i samo zadnjeg heri potera jer su svi prijasnji blagoreceno govno od filmova...

al iskreno, bez ova nova tri filma, stara trilogija mi je previse nedorecena, ne kažem loša, to nikako nije nego te samo ko grom iz vedra neba baci u srediste zbivanja i onda se cudis ko picek glisti koji vrag se sad događa

odakle car ovdi, koji kurac je dart vader i zast jebe luku...meni te stvari nisu bile jasne dok sam gledal te filmove...jbg, volim kronoloski pratit zbivanje u filmu, netko možda to nevoli...jbg

al ako je lik vec odlucil da bu svih 6 odgledal, zast da ide šarat? zato jer lucas nije mogel prvi dio trilogije snimit tak davno?


@style, radije mici link, znas da su alergicni na bilo kakvu poveznicu s ilegalom
btw. gdi ti je ona css stranica? trebal sam neki dan nest sa nje
domis je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 23:44   #10333
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Star Trek je isto najbolje gledati kako je sniman, a to uključuje serije :P hehe

Nego. Obavezno Star Wars 4, 5 i 6. Onda 1, 2 i 3. Kako je snimano. Već je netko rekao i slažem se. Radnja ima svoj tok i oke je. Gledanje 1, 2, 3 upropasti tempo 4, 5 i 6 sa nekim stvarima što je šteta. Pogotovo jer jedino oni valjaju u usporedbi sa 1, 2 i 3.
  Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 23:45   #10334
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Ako je potrebno citati strip da bi se shvatio film onda je film lose napravljen.
Ma daleko od toga da je prijeko potrebno pročitati stripove, ali spomenul sam ih usputno, jer u relativno kratkom roku stiže podosta međusobno povezanih i isprepletenih filmova. U tom slučaju stripovi IMHO služe kao odličan uvod. Pojedincima još sad nije jasno na koju foru je Hulk smješten u Avengerse, a i rijetki su ostali sjediti za post-credits scene. Onda stigne Guardians of the Galaxy, pa ih dočekaju kompletno novi likovi, a povezani su s prijašnjim filmovima.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 23:52   #10335
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Evo, maknul sam link, za svaki slučaj da ne bi bilo po prstima i kartonima.

OK, onda gledam kak su snimljeni.

offtopic:
Nemam više tu stranicu, a ni ne igram više CSS. Kriza je Ak neš trebaš, reci kaj na PP, pošaljem ti, ak imam... jer imam na kompu 1. izdanje, prije joomle što je bilo...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 15:46   #10336
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 19:20   #10337
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
... a i rijetki su ostali sjediti za post-credits scene. Onda stigne Guardians of the Galaxy, pa ih dočekaju kompletno novi likovi, a povezani su s prijašnjim filmovima.
http://www.youtube.com/watch?v=TvwmKKi3LZE

Ne kužim, šta je tu bitno?
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 19:29   #10338
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Tu ništa, jer je to jedna od dvije post-credits scene i usput je referenca (shawarma) na razgovor koji su Tony i ekipa vodili na samom kraju filma.
Druga scena otkriva Thanosa kao (glavnog) superzlikovca koji je Lokiju "posudil" vojsku za napad i koji je centralna figura za nadolazeći Guardians of the Galaxy i The Avengers 2.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 20:21   #10339
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
Iron Man 3
Nadam se da će biti bliže jedinicu i ništa kao govno od dvojke!
  Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 20:24   #10340
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Napravili budu puni krug i zatvorili trilogiju kak i priliči. The Mandarin kao vođa The Ten Rings terorističke organizacije koja je u prvom dijelu otela Tonya. Sve se vraća, sve se plaća.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 20:40   #10341
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Pogledao:
Seeking a Friend for the End of the World (2012) - 3/10, prilično dosadan
Izgleda da se ekipa gore natjece napraviti sto debilnije filmove.Od 10 filmova koje sam u zadnje vrijeme pogledao zalosno je da crtić (ice age 4) najbolji, ustvari nije zalosno , nego zapanjujuće. Ovaj gore navedeni film je toliko sranje da je cura zaspala u roku 15 min a ja sam dosao negdje do 35 min, i ne ugasio film nego cijeli PC. Uzas, 0/10
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 21:42   #10342
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Nina Dobrev Pregled postova
Napravili budu puni krug i zatvorili trilogiju kak i priliči. The Mandarin kao vođa The Ten Rings terorističke organizacije koja je u prvom dijelu otela Tonya. Sve se vraća, sve se plaća.
znači, kopira se batman
domis je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 21:52   #10343
Ammy
Registered User
 
Ammy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bistra
Postovi: 0
Pogledala sam Comme un chef (2012) odličan film s Jeanom Renom kao glavnim kuharom.
__________________
Ako pčela ima pruge na leđima, to još uvijek ne znači da je tigar
Ammy je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 21:52   #10344
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
znači, kopira se batman
Kao da postoji samo jedan element u cijeloj Batman trilogiji za koji se opravdano može reći nekom drugom da ga kopira.
  Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 22:30   #10345
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ma mislim, osveta nekih čobana iz prvog dijela koje je ovaj naguzil
domis je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 22:44   #10346
Nina Dobrev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Mystic Falls
Postovi: 21
Ma tih "osveta čobana" imaš u svakom drugom filmu, Taken kao jedan od svježih primjera. Iron Man 3 bude po uzoru na The Dark Knight (Rises) "mračniji" od prethodnih filmova.
To su čak i otvoreno rekli za vrijeme Comic-Con predstavljanja. U slučaju da film ispadne takav, teško da bude neko zamjeril traženje inspiracije, tj. kopiranje završetka trilogije.
Nina Dobrev je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2012., 23:59   #10347
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
V/H/S - iako na IMDB-u ima ocjenu 6, ja sam ga ocijenio sa 2.

Jednostavno mi nema kao POV horor nijednu scary scenu, ali možda sam ja pre imun na takvo što jer mi je i npr. Paranormal Activity dosadan katastrofa.

Anyway izgubio sam preko nekoliko minuta života.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2012., 00:09   #10348
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Izgleda da se ekipa gore natjece napraviti sto debilnije filmove.Od 10 filmova koje sam u zadnje vrijeme pogledao zalosno je da crtić (ice age 4) najbolji, ustvari nije zalosno , nego zapanjujuće. Ovaj gore navedeni film je toliko sranje da je cura zaspala u roku 15 min a ja sam dosao negdje do 35 min, i ne ugasio film nego cijeli PC. Uzas, 0/10
Vjeruj mi, ima i gorih, npr:
Fase 7 (2011)
Little Deaths (2011)
Go for It! (2011)
ACAB (2011)
Beat the World (2011)
4:44 Last Day on Earth (2011)
The Fields (2011)
Heatstroke (2008)
Hollywood Sex Wars (2011)
Drive (2011)
Shame (2011)
Carnage (2011)
Sleeping Beauty (2011)
Brüno (2009)
Kill List (2011)
X (2011)
The Quiet Earth (1985)
Rubber (2010)

Da ne stavljam linkove, imaš na mojoj rating listi, samo sortiraš od najgoreg...: http://www.imdb.com/user/ur16422872/ratings
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2012., 01:06   #10349
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ja ponavljam vec po koji put, ne morate gledati svaki jebeni film koji izade i ugleda svjetlo dana . isto tako ponavljam, ja nema sanse da gledam ikakvu sagu mjeseca, vukodlaka ili pojma nemam cega, jer to nije moj zanr. kao i romanticne komedije, isprdke za mene, jer prezirem takve izmisljotine.

mislim, gledao sam s ove liste Rubber i Brunu. nije niti jedan nesto posebno, ali mi nije niti jedan ispod 3/10. Bruno mi je osobno cak losiji od Rubbera, ali to je samo zato jer osobno volim pogledati takve cudnije filmove i nemam nista protiv njih . citaj - trash........


ono, nitko ne ocekuje da se mora pogledati dva-tri trailera o filmu i malo lurkati i traziti kakav je reziser, glumci itd prije samog upustanja u gledanje, ali stvarno jest tako, zar ne? doslovce gledate i ono sto bi pogledali, i ono sto naide, svakojako smece u vasim ocima jer vas konkretno ne zanima takva tematika.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2012., 02:42   #10350
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Vjeruj mi, ima i gorih, npr:
The Quiet Earth (1985)
Kaj fali tom filmu?
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na