Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Vista ultimate ili XP sa SP2
Vista ultimate 13 17.11%
XP sa SP2 63 82.89%
Glasači: 76. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2007., 12:56   #1
P_KAMENi
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
vista ultimate ili xp sa sp2

evo, da ne duzim, pitanje je jasno
treba mi za igranje (nista zahtjevno, uglavnom strategije i voznja), autocad tu i tamo, slike i sitne izmjene istih, filmovi, przenje i internet


vrijeme je za reinstalaciju windowsa pa koga bolje da pitam nego vas .
konfiguracija je u sigu, a po windows vista upgrade advisoru hardware je ok.

najvise me muci dobra zastita, i kompatibilnost sa programima.

molim komentare i glasove samo onih koji su probali oba2 OSa
__________________
Stari se...
P_KAMENi je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2007., 13:12   #2
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Mislim da ti je bolje uzeti WinXP sa SP2! Za Vistu je preporučeno 2Gb Rama, a i malo jači procesor nebi bio na odmet!

Što se tiće gaminga, Vista jedino donosi DirectX v10 podršku, a pošto nemaš DirectX v10 kompatibilnu grafičku, nemaš razloga za prelazak na Vistu!

Znaći definitivan odgovor je Windows XP, instaliraj ga, optimiziraj i dobro zaštiti sa AntiSpyware i AntiVirus software-om i miran si još par godina...
Bartuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2007., 14:08   #3
LUKA MX
Rakija
Moj komp
 
LUKA MX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Pozega
Postovi: 484
za sada,moje misljenje je da je bolje ostati na xp sp2,zbog velike kompatibilnosti s programima,stabilnosti....mislim da treba neko vrijeme proci dok se vista ne "udomaci" na svakodnevnim stolnim racunalima...
__________________

LUKA MX je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2007., 14:27   #4
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor LUKA MX Pregled postova
za sada,moje misljenje je da je bolje ostati na xp sp2,zbog velike kompatibilnosti s programima,stabilnosti....mislim da treba neko vrijeme proci dok se vista ne "udomaci" na svakodnevnim stolnim racunalima...
word. vratio bi xp, al mi se ne da
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 00:06   #5
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Kod mene se Vista neće udomaćit'.

Barem dok mi ne dadne razlog za prelazak.
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 09:41   #6
P_KAMENi
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
eto, da se javim...
rekao sam probat cu vistu, pa makar se mucio, kad ono, nece ni instalirati.

i normalno, nisam trazio zasto nece i kako nece nego sam ubacio xp i to je to.
vista neka ceka neki drugi komp i neka druga vremena
__________________
Stari se...
P_KAMENi je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 09:56   #7
ninja666xx
Premium
Moj komp
 
ninja666xx's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zdenčina
Postovi: 314
pusti vistu na miru nek se ona samo razvija ipak je još xp sp2 mrak....
ninja666xx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 10:21   #8
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja koristim Vistu od prvog dana, nikad nisam imao većih poteškoća (valjda jedan od rijetkih sretnika), sve igrice i programi koji mi trebaju rade, lijepo izgleda, ja turbo zadovoljan...ne bih se vraćao na XP.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 10:53   #9
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
takodjer,koristim vista hp dela sve, igre čak delaju bolje na visti neg xp-u,i kaj reč,i više neg zadovoljan neznam baš da bi se više vraćal na xp...
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 23:11   #10
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
J sam na Visti i ne vracam se vise na XP nema teorije. Ima dosta programa koji nisu kompatibilni ali snadjem se s nekih drugim programom. jednostavno mi bolje radi,stabilniji mi je,nijednom mi se nije smrznuo tu i tamo zakenjka da mi neki stariji prog ne sljaka kako treba itd ali sve u svemu Vista rulez.
ALI,BIG ALI ,tebi ne bih preporuci da ides na vistu ako imas onaj komp u sigu. Prvo,kazu da vista na NF2 uopce ne radi,ili ne radi kako treba,drugo,imas preslabi procesor i premalo rama za "ugodan" rad. 1GB je dosta ali ne za ugodan rad (kad otvaras vise stvari istovremeno itd). Za sada ostani na XP-u a kad upgrade-as PC onda predji na vistu.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2007., 23:30   #11
Ivanozo
Destroy all nod-32
Moj komp
 
Ivanozo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 392
I ja sam koristio oba OS-a ali sam s vratio na xp zato što je po MOME vista puna nekih bugova a nisam ni imao neke drivere npr za grafičku, zvučnu itd I mislim da je tebi bolje ostati naxp-u zato što bi ti ta sama vista trošila gb rama skoro a pogotovo sa igricama i ostalim aplikacijama
Ivanozo je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2007., 23:35   #12
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Zanimljivo je kako svi napominju da Vista bolje radi, a u svim testovima ispada sporija od XP-a
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 02:25   #13
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
Zanimljivo je kako svi napominju da Vista bolje radi, a u svim testovima ispada sporija od XP-a
U kojim testovima? Sprzimfilmnadvdpapokrenemeisavsretangledam-test?
Ja imam samo jedan test a to je "koliko treba da se windows reinstalira jer je otisao u bananu"-test. Trenutno mi je instalacija stara oko 4 tjedana nema sta nisam probao instalirat. Za sada radi ko zmaj (kuc kuc u drvo). Meni kad instalacija traje mjesec dana,ja sam sav sretan,jer inace ne cuvam windows-e nego imam backup od acronisa pa ga vracam kad mi komp place za reinstallom.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 02:36   #14
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
Zanimljivo je kako svi napominju da Vista bolje radi, a u svim testovima ispada sporija od XP-a
I zanimljivo je kako je vista "stabilnija" od XP-a..???
Pa sta radite s tim XP-om da vam se ruši..??
Meni se tu klinka uči na svom compu i ne "ruše" joj se XP..a prokopala je opcije za koje nisam ni znao da postoje..i instalirala lijepu kolekciju spywarea..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 02:39   #15
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
U kojim testovima? Sprzimfilmnadvdpapokrenemeisavsretangledam-test?
Ja imam samo jedan test a to je "koliko treba da se windows reinstalira jer je otisao u bananu"-test.

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
jer inace ne cuvam windows-e nego imam backup od acronisa pa ga vracam kad mi komp place za reinstallom.

A sada si lijepo pročitaj prvi dio posta, pa onda drugi dio posta.
Pričamo malo gluposti..a?
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 08:22   #16
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
XP all the way, Vista nema smisla. Zasto bih kupovao jos jednu gigu memorije da bih stavio novi OS koji ne radi dobro sa 1GB memorije? Ili Dual Core CPU? Radi i ovako, ali kako radi - to je problem.
XP...
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 09:22   #17
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Sa programima za Vistu se nisam stigao zezat, dovoljno mi je da mi kad je komp ocan Vista uredno izbacuje BSOD, dok XP uredno šljaka..

Zasad je XP taj koji je bolji, nakon nekog vremena i SPova situacija bi se mogla promjenit.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 09:47   #18
Tozix
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 20
čuo sam da ljudi koji imaju i bolji comp od mene imaju problema s brzinom iste...mislim da je problem u driverima...

naime ja imam Barton 2500+, 1GB ram (GEIL), DFI NF2 ploču, Nvidia 6800TD/v9999 grafu i sve mi radi savšeno...čak sam se iznenadio...

vratio sam se na vistu nazad jer mi u ono vrijeme nisu radile TV kartice (DVB-S i DVB-T) kako spada...neki programi nisu radili (iako sada izlazi sve više nove verzije programa koji su podržani pod vistom), nema drivera (kak spada) za CreativeLabs Live 5.1 itd... inače sam zadovoljan

inače ljudi koji su kupili prije 2 mj novu makinu s 2 GB rama kažu da im je spora...pa mislim da je to prije svega do drivera
Tozix je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 09:49   #19
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Nekako sam i progutao pad performansi u igrama za 20-ak% (3dmark i fear). Još je bila 6800 u igri, i recimo da se krivica može prebacit na drivere. No kad mi je brzina enkodiranja sa CCE-om pala nekih 10%, rekoh hvala i doviđenja. Ista stvar sa Autoqmatenc-om. Totalno mi je neprihvatljivo da novi OS degradira performanse na multithreadingu.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 12:20   #20
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
generalno gledano XP je prihvatljivija opcija za vecinu, ali trenutno sam na Visti, naime GTR2 i Race - The WTCC Game mi iz nekog cudnog razloga ne rade na XP-u (grafika se raspadne), nisam uspio otkriti zasto, na Visti rade normalno

sto se hardwarea tice, sve sam uspio natjerati da radi, cak i Creative live-icu (istina nemam nekih opcija) i prastaru Tv karticu

pogasio sam hrpu nepotrebnih servisa, tako da OS po defaultu uzme 350 MB RAM-a, i sa svojom konf. bez problema koristim sve sto sam koristio i na XP-u (bez primjetne razlike u brzini)

jako sam iznenadjen stabilnoscu rada

ali kazem, za vecinu je XP bolja opcija
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 13:37   #21
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Stabilnost..ajde nek mi netko to pojasni..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 13:47   #22
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ja imam samo jedan test a to je "koliko treba da se windows reinstalira jer je otisao u bananu"-test.
Što onda puno govori o tvojoj upotrebi računala

Probaj napravit pošteni CAD projekt na Visti i uživaj
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 14:45   #23
s3r1al
Banned
Moj komp
 
s3r1al's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: near VZ
Postovi: 124
moja definitivna preporuka: XP
probao sam vistu i imao ju par mjeseci ali nije to to... sve nekako izgleda preglomazno previse zdere rama... izgleda dobro, protiv toga nemam komentara, ali za normalnu uporabu je jos uvijek xp bolji... u xp-u sve mora radit (sve se da natjerat da radi ), sve radi u full brzini, s nikakvim usporenjima... mislim da vistu necu instalirat prije nego sto nabavim neku jacu dx10 grafu; a to ne mislim prije nego sto izadje crysis...
s3r1al je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2007., 15:09   #24
Striček
Write in ©
Moj komp
 
Striček's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
...ipak win XP, jer su ipak uhodaniji od Viste i dosta skromniji što se tiče hardwareskih resursa.
Pusti neka prođe još ova godina u znaku XPa pa kada ne budeš imao izbora instaliraj Vistu...tada će ona već biti probavljena među korisnicima i proizvođačima softwarea.
Ja je imam na laptopu i sve izgleda jednostavno, bajno, šaroliko...kao u crtiću...starci ju vole, djeca obožavaju, bake pričaju o njoj...
Nema žurbe i Windowsi 2000 su još uvijek super.

Ako patiš na eyecandy...instaliraj kubuntu sa nekim super windowsX/manager shit koje izgleda bolje od OSx i Viste zajedno...
Striček je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 00:10   #25
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
A sada si lijepo pročitaj prvi dio posta, pa onda drugi dio posta.
Pričamo malo gluposti..a?
??? Ne kuzim. Napravio sam acronis backup i kad mi win traze reinstall (znaci steka,uspori itd itd) vratim acronis backup. Zbog tog backupa uopce ne cuvam windowse nego instaliram svakakve gluposti sto skinem s neta. Zbog tih svakakvih programcica mi se win blesira dosta brzoali XP puno ranije od Viste. To sam htio reci,mozda sam se krivo izrazio jer sam bio u ozracju .

Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
Što onda puno govori o tvojoj upotrebi računala

Probaj napravit pošteni CAD projekt na Visti i uživaj
Sorry ali nisam mislio da trebam raditi CAD projekte da bih bio prosjecan korisnik racunala. Znaci ne trebam kupit racunalo ako ne mislim izradjivati CAD projekte?

Ja sam samo odgovorio na pitanje iz PRVOG posta. Moje misljenje je da covjek moze slobodno koristiti vistu za ono sto je napisao .citiram:
"treba mi za igranje (nista zahtjevno, uglavnom strategije i voznja), autocad tu i tamo, slike i sitne izmjene istih, filmovi, przenje i internet" i IMHO to sve moze na Visti bez problema. OSIM onog "autocad tu i tamo" jer o tome nemam pojma. Jedino sto ima bartona i nf2 maticnu, i mislim da mu ne bi dobro radila Vista. I da,nije toliko potrebno imati 2GB rama,radio sam na 1gb oko 2 tjedna i Vista je dobro radila.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 00:47   #26
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
hmmm stabilnost.., evo vak, pocetkom 4-og mjeseca reinstalirao sam xp pro sp2 ORIGINAL kupljen, koristio ga 10-ak dana sve 5, u kompu sve novo kupljeno prije 3 mjeseca...

...sredinom mjeseca odoh u London i vratio se dan prije 1. Maja (sa original Vistom Ultimate koju sam tamo kupio), idem upalit komp (u meduvremenu ga nitko ni tako` nije), nece da se pokrene, nema fakin sanse, upali se, lista par sek i crni ekran, skoro sam poludio mislio da je krepalo nes od hardvera jer mi ni na kraj pameti nije bilo da bi se recentno kupljen i instaliran Win s****ao, instaliram Vistu i sve radi 5, od tada ima 2 tjedna i nijedna blokada niti jedan nepotrebni restart ne nije dogodio, sto je sa xp-om bilo ucestalo

naravno poslije sam instalirao i xp i radi sve normalno, al ovo nije 1. put da mi se zblesirao zato sam i kupio orginal jer mislih da ce pomoci ali ne...

sada ne kazem da Vista nebu blokavala jer je tek 2 tjedna koristim, no za sada radi savrseno, sto nisam mislio da cu ikad rec za jedan Megashrotov OS, i na xp se ne vracam sigurno, it`s a History...

dakako da znam da ce trebat jos dosta vremena da se vista uhoda i da je trenutno za vecinu korisnika bolje da ostanu na xp-u, no kod mene to nije slucaj, jer sam sa xp-om imao muka i muka ovih godina, cak je i 98-cu nadmasio

eto uzivajte ja odo pajkit
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 01:17   #27
Ramone
DDR RAM1
 
Ramone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Koprivnica/Zagreb
Postovi: 180
Citiraj:
Autor P_KAMENi Pregled postova
evo, da ne duzim, pitanje je jasno
treba mi za igranje (nista zahtjevno, uglavnom strategije i voznja), autocad tu i tamo, slike i sitne izmjene istih, filmovi, przenje i internet


vrijeme je za reinstalaciju windowsa pa koga bolje da pitam nego vas .
konfiguracija je u sigu, a po windows vista upgrade advisoru hardware je ok.

najvise me muci dobra zastita, i kompatibilnost sa programima.

molim komentare i glasove samo onih koji su probali oba2 OSa
Trenutno ti preporucujem XP.
Isprobao sam oba dva. Bolja mi je Vista. moj problem je bio sto su neki programi koje sam uredno koristio na XP-u bii nekompatibilni (npr Nero6, Pinnacle Studio8 i zonealarm6....)
Ako imas Autocad2005 on ne radi na Visti - moras imati noviji.

P.S. Frend ima Vistu Ultimate na Athlonu 2500+, 512mb, geForce4, 10gb sistemska particija.... i moram priznati da me ugodno iznenadilo kako to lijepo radi (mp3, divx, internet, cd/dvd burn, fotke, office...)
__________________



please wait



Ramone je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 19:41   #28
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Sorry ali nisam mislio da trebam raditi CAD projekte da bih bio prosjecan korisnik racunala. Znaci ne trebam kupit racunalo ako ne mislim izradjivati CAD projekte?
Nisam to rekao, ja samo tvrdim (i na tu tvrdnju ulažem vlastita muda, koja su mi sve na svijetu ) da Vista nemre odgovarat' niti jednom korisniku, što se brzine tiče.

Pa čak i kada govorimo o igrama.

Ja sam inače obožavao Vistu, onih 30 minuta koliko sam ju imao na kompu.

Kada sam vidio kako übercool radi sa MAXom i CAD-om, lijepo sam se pozdravio i ugovorio sastanak za jedno godinu dana. Do tada se nadam barem SP1, ako ne i SP2
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 20:12   #29
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Prvi Service Pack za Vistu bi trebao izaći krajem ove godine pod imenom "Fiji" (googlajte za info)... Nadam se da bu malo pripitomio Vistu!

Što se WinXP-a tiće... Pošto je Microsoft "obećao" da bu pružao podršku za taj OS do 2011 godine iliti iste godine kada je najavljen izlazak Vienne po brojnim izvorima, mislim da bum na kraju lagano preskočio Vistu i imao XP do 2011 i tada bum tek prešao na Viennu jer mi nema druge! To je za sada moj plan, a koliko bu ostvariv, to bumo još vidli
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2007., 20:21   #30
Vasili
Premium
Moj komp
 
Vasili's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 307
Prije mislim da budeš tek onda prešao na Vistu jer ćeš slično razmišljat ko i za XP sada
Vasili je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na