Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2007., 13:36   #1
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Video problem ?!

Nikak da mene problemi puste na miru

Ovak, instaliram na novo Xp SP2 Pro (do sad sam imal xp pro bez sp2 i xp x64 sa sp1) Da bi mi se sad pojavil problemčić, kad kliknem desnom tipkom miša na nvidiinu ikonu na taskbaru, onda mi slika na monitoru onak trepne, kad idem na properties> settings> advanced opet trepne, kad idem na nvidia control panel opet trepne, pa neznam kak da se toga riješim.

Skinuo sam i zadnje drivere za grafičku (ova iz potpisa je )
I kaj sa d primjetim, na ovim prijašnjim xp koje sa mimao instalirano, uvjek se vidio model monitora (aoc spectrum 17" flat), a sad ga nema, nije prepoznat
Probao sam skinut sa Aoc-ove stranice drivere, al ih nemogu instalirat, jer mi windowsi daju poruku, da je več instaliran driver bolji od toga koji mislim stavit
Da; refresh rate ima sad skalu do 200 Hz-a a prije je bila samo do 85Hz (što je i maximum monitora)
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2007., 01:13   #2
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
cekaj, a di je tu problem?
ne znam tocno sto je razlog, desavalo se i meni nekad davno, rekao bi samo kad je bio spojen tv-out, sad vec dugo nije i kad malo bolje razmislim, jednako dugo nisam ni primjetio taj "problem".
iskreno, ne znam sto te u tome posebno zivcira, nije bas da u properties ides svaki dan (barem se nadam, stvarno ne znam koji bi k svaki dan tamo nesto radio )

a sto se tice monitora i drivera isti su apsolutno i potpuno nebitni. no ako ti je bas posebno stalo da pise koji je monitor (to ce odmah rjesiti i refresh rate koji ti nudi) preporucam windows update (rucno, ne automatski). drivere za monitor ce ti ponuditi pod hardware.
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2007., 01:41   #3
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Također prilikom butanja bljesnu par puta neke vodoravne linije, to prije nije nikad bilo
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na