Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2015., 10:11   #241
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Apsoluto zasluženo osvajanje GSW-a, bez obzira na ozljeđeni Cleveland.
LeBron je fulao nekoliko važnih šuteva, ali sve u svemu izvrstan igrač. Ovo je bilo strašno https://youtu.be/I_NqH8k4c4Y?t=2m15s
Od oduzimanja lopte do zakucavanja u 2.5 sekunde.

Sad kad se slegnu dojmovi, idemo vidjeti kako će Hezonja proći na Draft-u za 8 dana.
A onda iduća sezona još zanimljivija ako ga ne ostave u Europi još koju godinu. Dečko obećava, pa ćemo vidjeti kako će se razvijati.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 10:18   #242
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mene zanimaju razlozi gubitka naslova...
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2015., 11:01   #243
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
razlog je jednostavan. gsw je bio toliko jak da im je naslov donio lik koji je pocinjao sa klupe
  Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 11:18   #244
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Kerr nakon 5 naslova kao igrac, u svojoj trenerskoj rookie sezoni uzeo naslov
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 11:44   #245
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
LBJ nije bio dovoljno jak da donese pobjedu. Štoviše, još jedan poraz u finalu, 2/6, polako počinje dobivati i etiketu luzera...
A oni koji će odmah graknuti da nema s kime igrati, spušio je i 2/4 finala s jačom momčadi.

Dodajmo i to da uoči sezone nitko nije GSW svrstavao među kandidate za naslov, eventualno su ih spominjali kao moguće iznenađenje. Dok su Cavse s LBJom svrstavali među kadidate za naslov.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 11:50   #246
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
curry nula glasova za mvp finala, zasluzeno.
  Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 21:06   #247
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Jučer pogledao svih 3 sata finala, košarka bez nekih tenzija. Sve mi je bilo cudno gledati houston protiv clippersa, ovo je bilo tako nekako, laganini.

1. Iguodala nije zaslužio nagradu mwp finala, ono wtf. Jamas je ovo zaslužio. Iguodala spojio par šuteva kada je bio sam kao duh, jebeno, Mozgov ga je morao cuvati
2. Sa James Jones-om tko god da pobjedi tekmu, kapa dolje. Mozgov je pokazao da je prava petica, u zadnjoj tekmi je bio pravi. Kakvi blokovi, meka ruka i dobar rad nogu.
3. Curry kujac, osim dve trice pred kraj.
4. Momčadski, GSW puno bolji, James dobar, ali kao allround igrač, kao scorer nikad nije bio dobar, niti ce moci napraviti prevagu bez dobrih šutera pored. Večinu zabijo iz reketa, nakon skoka, iz prolaza i kontri. Šut s poludistance i izvana, loš loš.
Očajno mi je kada bacaju slobodna, a James na centru, a pizdu svi moraju lupkati kada on baca. One lažne fore kako je ljut, pa je odjurio u svlačionu, nije nikome čestitao, pizda najobičnija.
Imam osječaj da se shumpert usere kada nešto mora napraviti, jer nije opušten i kao da ima u glavi da će mu James kenjati poslje, tak mi izgleda. A J.R izgubljen skroz.
Igrali su bez vanjskih igrača, još su i dobro prošli
5. Blatt, prema onome što cujem na time-outovima, nije mi trener za NBA. Samo neke fraze, a nisu baš imali ni nekih uigranih akcija.
6. Da su Irving, Love i Varejao zdravi, bojim se da bi ovo bilo druga pjesma, barem bi bilo zanimljivije.
7. Kerr, zaslužio kapu dolje sa 5 malih + Ezeli par minuta. Green sa 200 i kojim cm, igra peticu pored Mozgova, Thompsona i Jamesa.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 21:49   #248
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Zaslužio je Iggy. Kako god okreneš, njegovo uvrštavanje u petorku u zadnje 3 tekme finala je donijelo prevagu. Prije toga 1:2, nakon toga 3:0.

LBJ kolko god odigrao fantastičnu seriju u finalu - nije donio takvu prevagu. Možemo mi sad razglabat o tome da nije imao podršku suigrača (što je istina), ali to ne mijenja činjenicu da opet nije uspio.

Ali čekaj da se davor javi pa ti kaže par riječi o LBJ

GSW zaslužio apsolutno kad se cijela sezona pogleda, na opće iznenađenje svih - prije sezone malo tko ih je vidio tu gdje su završili. I to sa trećim najboljim skorom lige ikad (iza dvije sezone Bullsa devedesetih).

Slijedeće sezone navijam za Duranta. Ako bude zdrav i dostigne formu iz 2013/14, i sa zdravim Westbrookom mogli bi opet do finala.

Koja koncentracija ekipa na zapadu. Spursi ispali u prvom kolu doigravanja, a poderali bi sve momčadi s istoka ko svinja masnu krpu
Baš me zanima može li Duncan pred kraj karijjere imati jedan labuđi pjev.

Oko još jednog veterana u LA grade respektabilnu momčad, šuška se da bi bogli dovesti Williamsa i Butlera, možda i u Bryntu ima još vatre ako bude zdrav.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 21:57   #249
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Jedna stvar koja mi nije jasna je zbog čega ljudi poraz koriste kao razlog ne davanja MVPa LBJu.

Most Valuable Player - najvrijedniji igrač.

Da nije bilo LBJa, Cavsa ne bi ni bilo u finalu, kamoli 6. tekme
Dobar je Iggy, ali dobili bi Warriorsi i bez njega, a LBJ koji je predovdio obje ekipe po bodovima u finalu je daleko više zaslužio MVPa nego Iggy.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 18.06.2015. u 22:03.
panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 22:05   #250
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Jedna stvar koja mi nije jasna je zbog čega ljudi poraz koriste kao razlog ne davanja MVPa LBJu.

Most Valuable Player - najvrijedniji igrač.

Da nije bilo LBJa, Cavsa ne bi ni bilo u finalu, kamoli 6. tekme
Dobar je Iggy, ali LBJ koji je predvodio obje ekipe po bodovima u finalu je daleko više zaslužio MVPa nego Iggy.
Value je vrijednost. koju je to vrijednost na kraju LBJ donio svojoj ekipi? izgubili su, bez obzira na njegovu sjajnu statistiku i partije.
Mislim, u globalu ne vidim problem zašto mu se ne bi dao MVP iako su izgubili (i ne bi time pogriješili, već je jednom West dobio nagradu kao poraženi), ali itekako mislim da ima smisla i to što je Iggy dobio MVP nagradu. Uz već navedenu prevagu koju je napravio na Jamesu, Iguidala je pravi timski igrač. Došo je u GSW kao starter i AllStar igrač, izgubio oba statusa tamo i nije se bunio, podredio se momčadi i igrao je ono što i kako se od njega tražilo. Respect

Citiraj:
When Iguodala was in the game, LeBron James shot 38.1 percent from the field, scoring 26 points per 36 minutes with 2.9 turnovers. With Iguodala on the bench, James shot 44 percent, averaging 35 points per 36 minutes with 2.2 turnovers.
http://www.cbssports.com/nba/eye-on-...nba-finals-mvp
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2015., 16:31   #251
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Da, slažem se da se ne slažemo.
Igi je prosječan igrač i u prosječnom izdanju u finalu. Nikako nije zaslužio MVP nagradu, možda da ima nagrada za najveće iznenađenje.
Brojke Jamesa su pale, ali to možemo okarakterizirati umorom, a ne izvanserijskom obranom.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 17:05   #252
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ma Iguodala je debelo zaslužio MVP. Lik je sve tekme odigro odlično dok su drugi igrači imali jače razlike u, ja bi reko, raspoloženju, koncentraciji i slično.
A James su pale brojke, hmm.. zbog Igija, lik ga je čuvo 90% vrem, isto tako.. bio je umoran zbog Igija. I općenito su warirosi odigrali bolju obranu da ga ubiješ. A Mozgov je u drugoj tekmi ja mislim failao totalno, James mu je asistirao 4 puta, lik je sve uspio sjebat.
Kažeš da je igy prosječan, da.. al on je čvrst i pouzdan prosjek koji ne varira puno kao ostali. Mozgov je recimo katastrofa, on mi je totalno ne pouzdan, nekad će sve zabit a nekad će fulat 4 puta za redom čiste zicere..
Iguodala ima najbolji postotak šuta trice i vrlo solidnih 52% field goal-a, jedino šta mu zamjeram su slobodnjaci .
Sumarum, Igy je svaku situaciju u globalu najbolje iskoristio od drugih, u svakoj tekmi.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 17:21   #253
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Jedna stvar koja mi nije jasna je zbog čega ljudi poraz koriste kao razlog ne davanja MVPa LBJu.
samo jednom u povijesti lige se dogodilo da je igrac iz gubitnicke momcadi bio mvp finala i to West 1969. (prosjek finalne serije 38 koseva, triple double u sedmoj utakmici).

zanimljivo je da je to bila prva godina dodjeljivanja nagrade i ocito su prve godine iskoristili jockera
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 17:34   #254
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ako nista drugo, james je dokazao svoju tvrdnju da bi bez problema svaku godinu mogao biti najbolji strijelac lige, ali da ga to ne zanima. kaze da se nije osjecao dobro toliko sutirajuci, i da bi radije da su drugi zabijali vise.

inace da bi se vidjeli koliko james donosi ekipi, dovoljno je pogledati gdje je bio donedavno cleveland i gdje je sad miami. isto tako:
Without LeBron James on the floor this series.
JR Smith 0/9 FG
Delly 0/7 FG
J. Jones 0/3 FG
Shumpert 0/2 FG
Total 0/21 FG
  Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 21:53   #255
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Durant, Curry, Harden, Westbrook, Davis. Svi odreda dosta mlađi (3-7 godina) i manje potrošeni od LBJ. Ako su zdravi, prije će netko od njih. Durant je dostigao prošle sezone 32 koša u prosjeku, najviše još od Bryanta 2006. Šteta što je bio ozlijeđen ovu sezonu.

Ovi tek dolaze u prime a LBJ će polako u silaznu putanju u kojoj će mu trebati puno već pomoć suigrača. 30 godina starosti, 11 sezona NBA. Čovjek se potrošio i ne ide mlađi, a igra vrlo "fizičku" košarku. U doigravanju može uvijek povući maksimalno, ali samo ako se ne iscrpi kroz sezonu.

Ilitiga, on može samo pričati kako može biti najbolji strijelac lige kad hoće. Kao što je pričao i ovo:



Može on do još koje titule, ako mu opet najbolji suigrači ne budu ozlijeđeni i bude mogao držati korak s mlađim zvijezdama, ali sumnjam da će osvojiti više od još jednog ili dva prstena, a i to je upitno.

U finalu je imao impresivan broj koševa, ali dobrim dijelom stoga što je pucao velik broj lopti: 18-38, 11-35, 14-34, 7-22, 15-34 and 13-33. I postotak ispod 40%. Usporedbe radi, MJ je kroz cijelu kariejru ostvario prosjek koševa u playoffu preko 30, a da je trošio 8 lopti manje u prosjeku (12,2-25,1) nego što ih je james trošio u ovom finalu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.06.2015. u 22:01.
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 23:32   #256
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
ne znam zašto uopće ikome išta objašnjavate kad se prosječnom lebron navijaču koji je košarku počeo pratiti zbog lebrona i vjerojatno će ju prestati pratiti kad ovaj prestane igrati zapravo jako malo toga može objasniti.
pa potpuno je jasno da je uvijek kriv neki tamo igrač iz rotacije što je ovaj uzeo 2 od 6 finala. a i ono protiv spursa je isključivo njegova, a ne allenova zasluga, koji je pogodio onu tricu kad je utakmica praktično bila gotova.
majstore dođi na zapad pa da vidimo kako igraš 5 finala za redom...
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2015., 00:14   #257
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Moram s vremena na vrijeme skrenut paznju
da, zapad je puno jaci od istoka, a i butler se izgleda pakira prema zapadu.

Ne znam je li netko pratio, izvrsna partija Hezonje danas u prvoj tekmi finala, 18 koseva i 5 skokova za 23 min, trice 5/6. Nitko ga nije popratio i barca je izgubila, los Tomic samo 2 kosa.

Draft je blizu...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 20.06.2015., 09:08   #258
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
ne znam zašto uopće ikome išta objašnjavate kad se prosječnom lebron navijaču koji je košarku počeo pratiti zbog lebrona i vjerojatno će ju prestati pratiti kad ovaj prestane igrati zapravo jako malo toga može objasniti.
pa potpuno je jasno da je uvijek kriv neki tamo igrač iz rotacije što je ovaj uzeo 2 od 6 finala. a i ono protiv spursa je isključivo njegova, a ne allenova zasluga, koji je pogodio onu tricu kad je utakmica praktično bila gotova.
majstore dođi na zapad pa da vidimo kako igraš 5 finala za redom...
ne znam za tebe, ali ja pratim nba od pocetka 80tih

istina je da je istok slabiji, ali mislim da to ne bi puno utjecalo na lebrona. mozda ne bi igrao 5 finala zaredom, ali bi igrao 4/5 ili sl.
  Reply With Quote
Staro 20.06.2015., 09:47   #259
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
kako smo se odmah osjetili prozvanima
ne bi igrao 5, ali bi igrao 4/5
ajde, ajde, bit će bolje do godine...
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2015., 10:23   #260
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ovo s brojkama probaj malo razmisliti sto pise. ovi koji idoliziraju jordana, obicno odlicno barataju do broja 6
  Reply With Quote
Staro 20.06.2015., 11:58   #261
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Te konferencije treba ukinut. Žalosno je koliko je istok slabiji nakon završetka ere Jordana i Bullsa. Od 1999. omjer osvojenih naslova je 12-5 za zapad, a koliko je zapad bolji, najbolje se vidi u grafu dolje:

listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2015., 20:28   #262
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
4/5
prekomplicirana ti je to matematika za mene
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 12:21   #263
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 14:17   #264
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Srbi... Rijetko tko ih ima u humoru i zejebanciji
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 09:15   #265
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Hezonja u Orlandu kao 5. pick.
S takvim predispozicijama bi zapravo bilo svejedno gdje igra ako se nastavi razvijati kako je krenuo, ali sviđa mi se da je završio u Orlandu. Ako ništa, ranije su prijenosi istoka.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 09:55   #266
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Pa i nije bas svejedno.

Po meni je jako bitno da dodje u ruke dobrom treneru koji ce ga znati razviti. Pogledajte samo kako ga vodi ovaj u barci.

Hezonja je za ozbiljnu kosarku jos dosta zelen, ima puno elemenata koje treba popraviti. Orlando cini mi se ima ok trenera i mladu momcad koja zeli i moze pobjedjivati.

Oladipo i Harris bi se dobro mogli nadopunjavati s Hezonjom, a Vucevic ce po meni biti jedan od najboljih centara lige u slijedecim godinama.

Slijedece godine bi trebali uci u playoff.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 10:06   #267
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Slažem se s napisanim.

Ono što sam mislio je da je dečko vanserijski talent i da bi u svakoj momčadi bio dobrodošao i ako bi nastavio uzlaznom putanjom da bi bilo gdje bio važan igrač.

Ali ovako se možda čak i najbolje odigralo da ga je Orlando uzeo, dosta je kod njih mladih i skoro u njegovim godinama igrača, tako da mi se baš sviđa okruženje u koje dolazi.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2015., 15:31   #268
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Bravo za Maria i mislim da će mu dobro leći Orlando.

Također odličan pick Miamia, teško da su mogli bolje.

16.pick Celticsa najnelogičniji na cijelom draftu.

Navijači Knicksa tipični klobučari sa litrom kole u ruci i kilom senfa na dresu. Želim im još koje desetljeće na vrhu ekipa koje prebacuju salary cap, a gusle na dnu divizije.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2015., 19:30   #269
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
sta kazete na to da nasi mladici nece mozda igrati zbog ugovora sa sa opremom. u19 prvenstvo

bender, zizic i zubac
  Reply With Quote
Staro 27.06.2015., 19:45   #270
camil1950
N00B
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Split
Postovi: 56
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
sta kazete na to da nasi mladici nece mozda igrati zbog ugovora sa sa opremom. u19 prvenstvo

bender, zizic i zubac
Taman pročitao, ja ne znam sta reći osim SRAMOTA. Da momci umjesto da se koncetriraju na predstavu na terenu moraju mislit o takvim glupostima. Al ocekivano kad je danasnji sport samo lova, sponzori i šoubiz No da nije samo negativa, svaka čast Hezonji i moram reć da očekujem puno od njega jer stvarno čovjek je zvijer od igrača
__________________
When I wrote this, only God and I understood what I was doing. Now, God only knows
camil1950 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na