Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.06.2015., 08:01   #211
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova

Ja gluposti ne pišem, samo pogledate brojke, i Irving i drugi starosjedioci su pali i u postotku šuta i gotovo svim važnim segmentinma otkad je LBJ tu, a bome i novo pridošli Love i Mozgov. Da ne velim i to kako LBJ ne šljivi trenera 1%, ne poštuje dogovorene akcije i provodi svoju volju na terenu.
cek hoces reci da bi jedna igracina ko james, koji je i jordan i pippen u jednom (ok, nije finisher ko jordan), trebao doci u klub i uz njegov triple double, bi i ostali igraci trebali imati jos bolju statistiku? znaci realno bi bilo da dobijaju po 30-40 razlike i tek onda bi se priznala jamesova velicina?
  Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 08:43   #212
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
sut za tricu currya i thompsona 5-27 iako serija seli k njima, mislim da se cleveland ne treba previse veseliti, nadam se da ovi dvojica nece ponoviti ovak losu sutersku vecer.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2015., 10:16   #213
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
cek hoces reci da bi jedna igracina ko james, koji je i jordan i pippen u jednom (ok, nije finisher ko jordan), trebao doci u klub i uz njegov triple double, bi i ostali igraci trebali imati jos bolju statistiku? znaci realno bi bilo da dobijaju po 30-40 razlike i tek onda bi se priznala jamesova velicina?
O čem ti pričaš? Jesam rekao da je LBJ najbolji igrač današnjice? Kakvo nepriznavanje?

Ono što bi suigrači trebali uz takvog igračinu imati je barem bolji postotak šuta, a to baš i nije slučaj, statistika to pokazuje

A to da je LBJ Jordan i Pippen u jednom, vrlo smiona izjava s kojom se uopće ne slažem.

Teško je u tako različitim i vremenski udaljenim razdobljima uspoređivati i govoriti tko je najbolji svih vremena i nemoguće biti objektivan (kako tu ne spomenuti Jabbara, Chamberlaina, Russela, Magica, Birda...) Bilo je sjajnih igrača i prije Jordana, ali mislim da LeBron nije najbolji svih vremena, barem ne još.

Ali ako hoćeš jordan vs lbj - statistika osobnih brojki im je vrlo slična, ali par bitnih razlika:

- LBJ nikada nije i neće igrati obranu bolje od Jordana
- LBj ima triputa manje naslova od Jordana (i to pazi, Jordan je na vrhuncu uzeo pauzu od košarke dvije godine, i kad se vratio jednostavno je nastavio gdje je stao i opet uzeo tri naslova za redom). da, može ga stići, ali sumnjam da bude
- MJ nikad nije izgubio finale


Curry očajnog šuta jučer, ali mislim da su veći problem za warriorse bile osobne Thompsona zbog čega je prosjedio važan dio tekme na klupi.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 10:57   #214
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Nema kruha u usporedbama i tvrdnjama tko je najbolji košarkaš svih vremena, ali kao što sam rekao, James je klasa onih najvećih: Bill Russell, Wilt, Kareem, Bird, Magic, Jordan, Karl Malone - iako nije osvojio naslov tip je veličina nad veličinama, Shaq, Duncan i Bryant.

Što se tiče sinoćnje tekme - Dellavedova je Currya pospremio u džep, razbio k'o beba zvečku.
Jamesa ne ću ni komentirati sem nešto lošijeg šuta (za to krivim konstantno udvajanje ili utrajanje) al' dosta mi je viditi što je Curryu napravio Delly.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2015., 11:14   #215
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
O čem ti pričaš? Jesam rekao da je LBJ najbolji igrač današnjice? Kakvo nepriznavanje?

Ono što bi suigrači trebali uz takvog igračinu imati je barem bolji postotak šuta, a to baš i nije slučaj, statistika to pokazuje

A to da je LBJ Jordan i Pippen u jednom, vrlo smiona izjava s kojom se uopće ne slažem.

Teško je u tako različitim i vremenski udaljenim razdobljima uspoređivati i govoriti tko je najbolji svih vremena i nemoguće biti objektivan (kako tu ne spomenuti Jabbara, Chamberlaina, Russela, Magica, Birda...) Bilo je sjajnih igrača i prije Jordana, ali mislim da LeBron nije najbolji svih vremena, barem ne još.

Ali ako hoćeš jordan vs lbj - statistika osobnih brojki im je vrlo slična, ali par bitnih razlika:

- LBJ nikada nije i neće igrati obranu bolje od Jordana
- LBj ima triputa manje naslova od Jordana (i to pazi, Jordan je na vrhuncu uzeo pauzu od košarke dvije godine, i kad se vratio jednostavno je nastavio gdje je stao i opet uzeo tri naslova za redom). da, može ga stići, ali sumnjam da bude
- MJ nikad nije izgubio finale


Curry očajnog šuta jučer, ali mislim da su veći problem za warriorse bile osobne Thompsona zbog čega je prosjedio važan dio tekme na klupi.
mozda nece igrati bolje obranu na jednoj poziciji, ali ce zato igrati daleko bolje obranu na 4 pozicije. i napad isto tako. to je zato jer nisu isti tip igraca. lebron je ko magic ili bird.

sto se tice naslova, gdje je sad miami u odnosu na proslu godinu, a gdje je cleveland. to je sve sto se treba znati. lebron nije najbolji svih vremena, ali da je njegova igra u rangu najvecih, to stoji...

cleveland je jucer sutirao isto 30ak posto.

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 08.06.2015. u 11:37.
  Reply With Quote
Staro 09.06.2015., 09:11   #216
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ajd ne opretjeruj, LBJ nikako ne igra bolju obranu od MJ.
Teško je različita košarkaška vremena uspoređivati, igra se drugačija košarka, ali MJ je uz sve MVP nagrade uzeo i jednu za najboljeg obrambenog igrača godine, što LBJ neće nikad.

LBJ će svakako po završetku karijere bit među najvećim igračima svih vremena (već i sad je koliko god to neki osporavali), ali mi na jetra ide kad ga ekipa koja košarku prati zadnjih 5 maksimalno deset godina proglašava najboljim svih vremena.

Inače mi je NBA zadnjih godina pomalo jadna, nema kvalitetnih rivalstva i sve je evoluiralo u čistu fizikaliju.

Danas treća, bit će zanimljivo vidjeti kako će curry odigrati nakon očajne druge partije.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:14   #217
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
uostalom koga briga vise za MJa. lik je proslost, a sada se kroje novi rekordi

recimo prvi ce biti po snazi zvuka poklapanja usima ovih koji su prognozirali laganu pobjedu warriorsa u finalu
  Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 07:42   #218
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ko je sad kriv tj. što je sad krivo za poraz i samo 20 poena?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 09:29   #219
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
domina je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 09:35   #220
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ko je sad kriv tj. što je sad krivo za poraz i samo 20 poena?

Bez brige, uvijek je netko drugi kriv.



Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
uostalom koga briga vise za MJa. lik je proslost, a sada se kroje novi rekordi

recimo prvi ce biti po snazi zvuka poklapanja usima ovih koji su prognozirali laganu pobjedu warriorsa u finalu
Eto vidiš, zbog takvih stvari dobim popizditis, kad se misli da se košarka počela igrati prije deset godina.

Pratim košarku od osamdesetih i meni osobno je ovo sad goli q u usporedbi s osamdesetima i devedesetima.

Boli me briga tko će dobit, finale je napeto, ali gledalo se u povijesti puno boljih okršaja. A što se rekorda tiče, nitko od ovih danas neće nikad prismrdit nekim MJ, Chamberlainovim ili primjerice Jabbarovim rekordima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2015., 09:45   #221
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Pogledo sam 3 gejma za sad.. skida se cetvrti.. i mogu samo reć da ovaj iguodala u svakom gejmu odigra odlično.. ostali imaju ups and downs..
Clay Thompson je isto zvjer po meni, šta taj trpa nije normalno..
Trener Clevelanda će morat izmislit neš 'novo' da ih iznenadi.. jer ovako nemaju neke šanse..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 09:51   #222
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ma treba se fokusirati na ove dvije ekipe i ova 24 igraca. zasto kod svakog manjeg ili veceg uspjeha, rekorda ili dobre utakmice treba raditi usporedbe s nekim igracima, odnosno nekim serijama iz proslosti? to nek odrade statisticari, njih ionak ne zanima nista drugo osim puke usporedbe brojeva.

katastrofa mi je da su sve tekme ili u nedjelju ili preko tjedna, a opet nijedna nije u petak da ju gledam live ujutro pogledam rezultat i naravno da mi se neda gledati 2h tekme, ako znam kak je zavrsila.

kolko god Lebron bio dobar, ima i on ima fizicka ogranicenja i nije neotporan na umor i trosenje. svaku utakmicu dokazuje da je centralna figura ekipe i definitivno daje sve od sebe, ali nije supermen. svi igraju na njega, 80% svih koseva koje je Cleveland zabio u finalnoj seriji je direktno uzrokovano njegovim potezima - ili ih je utrpao ili je asistirao (ne nuzno zadnje dodavanje). meni je to dovoljno da mu skinem kapu, bez nepotrebnih usporedbi sa velikanima iz proslosti.

Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Clay Thompson je isto zvjer po meni, šta taj trpa nije normalno..
potpis, u potpunosti si u pravu. ako vec moramo raditi usporedbe, evo jedne ne tolko banalne. prema podacima o efikasnosti igraca s obzirom na posjed lopte (Points Per Touch/Points Per Possession), Thompson rastura.

''It’s one thing to be a high scorer. But it’s another to score efficiency with as little effort and lost opportunities as possible.
And it’s not Curry or James who are their team’s most efficient scorers in the Finals. The Warriors’ Klay Thompson earns this title.
He scores .418 points per touch. James, by comparison, scores .28 points per touch.''

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 12.06.2015. u 09:57.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 10:04   #223
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ma treba se fokusirati na ove dvije ekipe i ova 24 igraca. zasto kod svakog manjeg ili veceg uspjeha, rekorda ili dobre utakmice treba usporediti s nekim igracima, odnosno nekim serijama iz proslosti? to nek odrade statisticari, njih ionak ne zanima nista drugo osim puke usporedbe brojeva.
LBJ je uvjerljivo najbolji igrač današnjice i takve usporedbe su neizbježne.
Curry je samo vrlo dobar šuter, nije to ista razina.

Citiraj:
kolko god Lebron bio dobar, ima i on ima fizicka ogranicenja i nije neotporan na umor i trosenje. svaku utakmicu dokazuje da je centralna figura ekipe i definitivno daje sve od sebe, ali nije supermen. svi igraju na njega, 80% svih koseva koje je Cleveland zabio u finalnoj seriji je direktno uzrokovano njegovim potezima - ili ih je utrpao ili je asistirao (ne nuzno zadnje dodavanje). meni je to dovoljno da mu skinem kapu, bez nepotrebnih usporedbi sa velikanima iz proslosti.
Sve to stoji, ali činjenica je da je propustio šansu, Cavsi su mogli komotno vodit 3:1. Curry igra lošije nego u sezoni, i općenito je GSW pao u razini igre. Jedino Klay igra na razini cijelo vrijeme.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 10:16   #224
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ko je sad kriv tj. što je sad krivo za poraz i samo 20 poena?
Da te kvotam . Dobri smo si, zato ne njajke

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 12.06.2015. u 10:37.
  Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 10:34   #225
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ko je sad kriv tj. što je sad krivo za poraz i samo 20 poena?
http://www.index.hr/black/clanak/slu...sa/825078.aspx

kamerman
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 10:36   #226
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova

Bez brige, uvijek je netko drugi kriv.
jedino za sto je lebron kriv u ovom finalu je da cavsi nisu popili metlu do sad.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Eto vidiš, zbog takvih stvari dobim popizditis, kad se misli da se košarka počela igrati prije deset godina.

Pratim košarku od osamdesetih i meni osobno je ovo sad goli q u usporedbi s osamdesetima i devedesetima.

Boli me briga tko će dobit, finale je napeto, ali gledalo se u povijesti puno boljih okršaja. A što se rekorda tiče, nitko od ovih danas neće nikad prismrdit nekim MJ, Chamberlainovim ili primjerice Jabbarovim rekordima.
kosarka se igra puno duze i od tvojeg pracenja. poanta je da bi top igraci iz bilo kojeg doba bili top igraci u bilo koje vrijeme. njihova kosarkaska inteligencija bi im omogucila prilagodbu.


Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Sve to stoji, ali činjenica je da je propustio šansu, Cavsi su mogli komotno vodit 3:1. Curry igra lošije nego u sezoni, i općenito je GSW pao u razini igre. Jedino Klay igra na razini cijelo vrijeme.
ako toliko dugo pratis kosarku, ovakve stvari sigurno ne bi trebao pisati. ako je netko propustio sansu, to su ovi vanjski "suteri" clevelanda koji su trebali masakrirati kos warriorsa nakon sto su ovi udvajali lebrona. tako da bi statline lebrona trebala izgledati 20 koseva i isto toliko asistencija, samo sto je supporting cast zakazao...

mislim da ce cleveland jos jednu dobiti sigurno, jer ne mogu cak ni ovi toliko promasivati u dvije utakmice...
  Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 10:42   #227
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Pratio sam ja i starije NBA stvari, samo sam ti naveo malo primjera.

Supporting cast je zakao jer je igra Cavsa ''čekaj da vidimo što će LBJ napraviti''. Nekad prođe nekad ne, a finala se tako teško mogu dobiti.

Ne znam tko će dobiti, kvaliteta igre u finalu i nije vrhunska, ali barem je dosad napeto i izjednačeno.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2015., 16:05   #228
xnautix
Premium
 
xnautix's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jedino za sto je lebron kriv u ovom finalu je da cavsi nisu popili metlu do sad.
True. To je ipak finale Warriors vs. LeBron Srecom po Kera da su njegovi ratnici nasli nacin zaustaviti "iscrpljenog Leba tek u cetvrtoj tekmi.

Inace kad igraju Cowsi uvijek ima barem jedna "metla" na terenu - DellyUdova


Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ako je netko propustio sansu, to su ovi vanjski "suteri" clevelanda koji su trebali masakrirati kos warriorsa nakon sto su ovi udvajali lebrona. tako da bi statline lebrona trebala izgledati 20 koseva i isto toliko asistencija, samo sto je supporting cast zakazao...
A to se i ocekuje od JRtattooSmitha. Budimo realni Cavsi nisu trebali proci Bullse A da nemaju jednog Krshimira (krshan covjek) i ne bi. To nije kosarka. Bez obzira na izvanzemaljce na terenu i njihovu inteligenciju. Pa cak mu se i Platt ulizuje jer zna da ne bi mozda prosao ni konferencijski cetvrtfinale da nije Leba.
xnautix je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 11:29   #229
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ove trice koje curry zabija nisu s ovog planeta

https://scontent.cdninstagram.com/hp...99142794_n.jpg
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 18:00   #230
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Odlična predstava Currya, vanzemaljska predstava Jamesa.

Vidimo se dogodine, Warriorsi su ovo uzeli u 6.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 18:14   #231
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ne bi se kladio da nece biti 7. utakmice. ovo sto curry radi je nevjerojatno jer su takvi igraci inace okarakterizirani indijancima, samo sto ovog slusa ruka iz nekog neobjasnjivog razloga u svakom slucaju ne vidim neku dugovjecnost takve igre, tako da nek uziva dok moze.
inace tesko da mogu warriorsi izgubiti obje utakmice, jedino ako lebron bude zabijao vise od 50, sto je previse i za njega sa toliko malo odmora i istinskim indijancima (za okvire nba) oko sebe
  Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 12:51   #232
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
ne bi se kladio da nece biti 7. utakmice. ovo sto curry radi je nevjerojatno jer su takvi igraci inace okarakterizirani indijancima, samo sto ovog slusa ruka iz nekog neobjasnjivog razloga u svakom slucaju ne vidim neku dugovjecnost takve igre, tako da nek uziva dok moze.
inace tesko da mogu warriorsi izgubiti obje utakmice, jedino ako lebron bude zabijao vise od 50, sto je previse i za njega sa toliko malo odmora i istinskim indijancima (za okvire nba) oko sebe
Ne vidiš dugovječnost?
Čovjek predvodi ligu u tricama treću godinu za redom. I sve tri godine ima vrlo sličan učinak ukupno. U NBA ligi to je prilično dugovječno za šutera.

Plus što ga neke NBA legende već sad proglašavaju najboljim šuterom lige ikad. Između ostalog i Steve Nash koji je i sam među najboljima.

Mora se priznati da je Curry šutiranje iza linije trice digao na novu razinu. Ima nevjerojatno brz izbačaj, šutira iz pokreta, iz driblinga, ne libi se iza linije napraviti još korak dva natrag i raspaliti, što mu postaje trademark.

Ne pamtim ni jednog šutera s toliko raznovrsnosti u šutu i koji puca praktički otkud god stigne, a da pritom ima takav postotak šuta (0.440)

Noćas odluka. GSW uzima seriju.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.06.2015. u 12:58.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 13:01   #233
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
steve nash najbolji u cemu? asistencijama? ako da, to stoji, za ostalo....

ne pamtim ni ja sutera s toliko raznovrsnosti, istina. da neko onakav igra sa mnom partiju basketa, igra bi tu partiju i toliko

s druge strane, kad ti drustvo u pohodu na titulu cine antitalent delavedova, (bez)mozgov ili dzej ar, onda ti izgleda bude premalo i to da vridis za dvojicu.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 13:05   #234
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
netko tko je mvp, morao bi na najvisoj razini igrati bar 10ak godina
  Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 13:29   #235
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
steve nash najbolji u cemu? asistencijama? ako da, to stoji, za ostalo....
Ako se ne varam Nash je 4 sezone zaredom imao šut 50-40-90 (2-3-SB), što je vrhunski postotak šuta. No on je vrlo rijetko opaljivao riskantne šuteve, ipak je bio play


Citiraj:
s druge strane, kad ti drustvo u pohodu na titulu cine antitalent delavedova, (bez)mozgov ili dzej ar, onda ti izgleda bude premalo i to da vridis za dvojicu.
Nisu baš takvi antitaleni, čim su tu. Moglo bi se to i bolje posložit. S druge starne ni GSW ne briljira u finalu.


Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
netko tko je mvp, morao bi na najvisoj razini igrati bar 10ak godina
Napiši mi tko je još 3 puta zaredom bio najbolji šuter trice. A pogotovo što je pred njim još ohoho sezona.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 17:04   #236
xnautix
Premium
 
xnautix's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 99
Imaju i cows i gsw svoje vanzemljake no ispada da je prica spala na dva slova. Ako iggy danas padne ipak se covjek trosi i ako onaj mutavi tattooj.r.smith spoji dvije cetvrtine suta a mozgy na domacem terenu ipak ubaci vise od dvoznamenkastih 00 poena cisto sumnjam da ce gsw biti blizu pobjede. Iskreno LeBron je napravio cudo dokud je dovukao kravice iz clevelanda, uz Kyriea koji je vise ozlijeden nego spreman za igru iz sezone u sezonu .... Sedma tekma u dva OT I nadam se da ce se ipak tad Stephane pocastiti svojim prvim prstenom. A LeBron i Platt mogu slijedece sezone pokusat do finala, meni ce bit uzitak.
xnautix je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2015., 18:18   #237
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
LeBron i Blatt misliš?

Puno ti je tu ako
Realno je za očekivati da GSW ovo uzima, iako nisu toliko bolji da bi to bila sigurna stvar.

Što se Cavsa tiče, LeBron je učinio čudo što ih je do finala dovukao, ali dojma sam da James previše šefuje u toj ekipi i da su one trzavice prema treneru ostavile traga. Ako LBJ bude napadao titulu sljedeće godine, mislim da će to biti s drugim trenerom. Ili najbolje da on bude igrač i trener
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 08:41   #238
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Game over


Igoudala MVP finala. Može se reći zasluženo, u zadnjim utakmicama dobro je čuvao LBJ, i još uz to zabijao. Inače prvi MVP koji nije počeo sve tekme u finalu. Ispada da je upravo igra s malom postavom presudila Cavsima, i Igoudala umjesto Boguta.

Za slijedeću sezonu nadam se da će se Durant oporaviti, volio bih ga vidjeti u konkurenciji za naslov.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 08:56   #239
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Drago mi je da su MVP dali Iggyju, a ne Curryju, potpuno zasluzeno. Da je otislo u sedmu tekmu ja bih dao nagradu LeBronu, ovako mislim da je u redu da je Iggy dobio.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2015., 09:38   #240
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Iguodala mi je bio omiljen u svakoj tekmi, lik je moćan, uvijek tamo di treba bit, stvarno zasluženo.
Ovako overall... mislim da su warriorsi odigrali bolju obranu.
domina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na