Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2017., 11:23   #1531
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
S obzirom kakvih poluigrača i promašaja (gubitnika neću ni spominjati) ima na ovom popisu taj period je bolje zaboraviti.

A kad ste spomenuli tricu i mijenjanje pravila - kraća trica je bila samo 3 sezone. I sjećam se da je bila velika panika s obzirom da je igra počela ličiti onome što nitko nije želio gledati - europskoj košarci. Pa se tražio način kako da se igra vrati idealu - showtimeu 80-ih. Zanimljivo ove sezone je prvi put prosjek poena došao na donju granice perioda 1976/77 - 1992/93.
Pa dobro,ti si zato vjerovatno igračina Alen Gregov

I da,ne mogu svi biti šampioni....to je "fraza" novokomponovanih gledatelja i više manje idiota rekao bi koji sve gledaju kroz naslov DA ili NE. Postojali su nekoć igrači koji nisu letjeli Jordanu da osvoje nešto.

Pravi izraz za poluigrača,koji može tenisice čistit svima nabrojanima je Steve Kerr. A čoek više ne zna šta će sa prstenovima. Trebalo li je staviti Kenny Smitha? Paxsona?

Stoga pusti ljude,pogotovo one malo stručnije i od mene i od sebe,da o 90' ima pričaju kao o dobu kada su najtalentiraniji PG izlazili na teren,a u izborima za 50 najboljih playmakera tabore uglavnom oni iz sredine 90ih. Skoro svi bili na double double učinku(onda,ne danas),ako ne bili su blizu. Danas da su u svom primeu gotovo svi bi bili na Harden/Thomas brojkama uzevši u obzir kako se danas igra. Jedan Isiah Thomas,bi 95'....igrao u PAOK-u sa Prelevićem a ne u NBA-u,ako ne vjeruješ meni pitaj one anonimce sa TNT-a.

Inače čisto ovako,po PER-u...osim Westbrooka,jedan Mark Price ima veći career PER(uz sve ozljede i sranja koja je prošao) nego svi današnji playevi. I oni unatrag desetljeće. A kad bi uzeo najbolju njegovu sezonu,19 poena,10 asista,šut iz igre 50%,trica 40%...i usporedio sa današnjom perjanicom playeva....rekao bi da je John Hollinger luđak a PER da koji je qrc to.

Eto još jednog koji je i iznad Marka...KJ iz Phoenixa.

A da 90te treba zaboraviti(još utvrđujem dal je to neki sarkazam bio) moš samo pročitati na nekom nerd-geek forumu....i doživjeh

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.04.2017. u 12:46.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 11:23   #1532
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Centar koji ne može pogoditi tricu u današnjoj NBA ima veliku manu.
suze krenule same od sebe



covjek igra 13. sezonu, ove sezone trica 0-3, ukupno u karijeri ima tricu 1-9 ove sezone fulao sva 3 pokusaja, jedan je bio ovaj zbog kojeg je skoro dobio po tamburi.

jedinu tricu u zivotu je utrpao prije 4 godine, sfalilo je janjaca u Coloradu taj vikend

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2017., 11:24   #1533
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jordan je imao pippena (phila necemo spominjati)...sto ce mu magic i bird

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 13:53   #1534
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Porzingis pobijedi u skillu a leđna tehnika ne da mu je slaba,nego je nema.2 i pol metra ima.Budu ga naučili.Ali može pogoditi tricu.Eto.
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 20.04.2017. u 13:59.
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:02   #1535
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Porzingis pobijedi u skillu a leđna tehnika ne da mu je slaba,nego je nema.2 i pol metra ima.Budu ga naučili.Ali može pogoditi tricu.Eto.
2.13,šut,rim protection....danas si all star

Mene samo zanima dal su u današnje vrijeme zabranili igračima da šutiraju horoge ili im je to ispod časti? Pa naši balvani....doslovno BALVANI,tabak,Stojko,Pejčinović,Skelin,Bagarić su živjeli od toga. Dakle nema neke pretjerane nauke,velki dlan,vježbaj godinu dana i zabijaćeš sa dovoljnim postotkom u pro košarci... vjerovatno je izčezlo skupa s post up-om. Gledam malo Jokića,našeg Zubca i slične,sve se svodi na neki leaner nakon pnr-a.

Da Kingu to nije ispod časti nebi trebao raditi neki krnji Nowitzki fadeaway koji mu je uspješan kao i Cibona danas...u tih par situacija kada ga se stavi u post up poziciju.

Ali previdjeli su jednog dana povratak toga,isto kako(Brko,bez ljutnje) su krajem 90ih u nogometu nestale,iščezle,izumrijele...formacije sa 3 u obrani,danas se vraćaju u velikom boom-u(zahvaljujući Conteu i Juveu ).

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.04.2017. u 14:11.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:05   #1536
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
221 cm, 21 godina.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:07   #1537
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ovo bi mogla biti jedna od onih rijetkih godina u kojima napad donosi naslov a ne obrana.

11/16 tekmi do sada u prvom krugu je išlo preko 200 poena. Nisu išle samo tekme obrambenih specijalista Jazzera i Spursa + jedna Raptors vs Bucks.
Zato najčešće i pratim takve ekipe, gdje tekme NE izgledaju kao all star zajebancija

Citiraj:
RW noćas ispalio 43 FGA
Pogledao dobar dio tekme ... OKC je vodio veliku većinu tekme tj. dok god je RW mogao stajati na nogama. Kad mu je pao šut u završnici (Q4 22%, Q3 50%, Q2 43%, Q1 62%) pao je i OKC. Kada više nije mogao trčati krenuo je sa pokušajima trica (1/7) u Q4, ali nije bilo više nafte u spremniku. Vidjelo se da su vježbali skokove prije ove tekme i to im je donijelo prednost većinu tekme, ali na njihovu žalost u završnici nije bilo jednog spomena vrijednog šutera u ekipi.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Mene samo zanima dal su u današnje vrijeme zabranili igračima da šutiraju horoge ili im je to ispod časti? Pa naši balvani....doslovno BALVANI,tabak,Stojko,Pejčinović,Skelin,Bagarić su živjeli od toga. Dakle nema neke pretjerane nauke,velki dlan,vježbaj godinu dana i zabijaćeš sa dovoljnim postotkom u pro košarci... vjerovatno je izčezlo skupa s post up-om. Gledam malo Jokića,našeg Zubca i slične,sve se svodi na neki leaner nakon pnr-a.

Da Kingu to nije ispod časti nebi trebao raditi neki krnji Nowitzki fadeaway koji mu je uspješan kao i Cibona danas...u tih par situacija kada ga se stavi u post up poziciju.
Čini mi se da je Abdul-Jabaar spominjao u jednoj od emisija ove godine kako mu je jedan od NBA klinaca došao po savjete, kraće treninge i sl.

E sad da li mu je objašnjavao i svoj najubojitiji šut ... možda

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 20.04.2017. u 14:14.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:17   #1538
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Zubca je učio da. Ali njegov SkyHook nitko još nije uspio reproducirati. Ono je bilo unique. Nek se mali klinac drži Tabakovog horoga ...isuse na 1:110 je jedan skyhook...kakva legenda
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 14:42   #1539
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Da Kingu to nije ispod časti...
Nemoj vordu ljutit

kod doktora. Poglej doktorove noge,a vidi LbJ kako elegantno skakuće

aućććć


__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 18:40   #1540
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Pa dobro,ti si zato vjerovatno igračina Alen Gregov

I da,ne mogu svi biti šampioni....to je "fraza" novokomponovanih gledatelja i više manje idiota rekao bi koji sve gledaju kroz naslov DA ili NE. Postojali su nekoć igrači koji nisu letjeli Jordanu da osvoje nešto.

Pravi izraz za poluigrača,koji može tenisice čistit svima nabrojanima je Steve Kerr. A čoek više ne zna šta će sa prstenovima. Trebalo li je staviti Kenny Smitha? Paxsona?

Stoga pusti ljude,pogotovo one malo stručnije i od mene i od sebe,da o 90' ima pričaju kao o dobu kada su najtalentiraniji PG izlazili na teren,a u izborima za 50 najboljih playmakera tabore uglavnom oni iz sredine 90ih. Skoro svi bili na double double učinku(onda,ne danas),ako ne bili su blizu. Danas da su u svom primeu gotovo svi bi bili na Harden/Thomas brojkama uzevši u obzir kako se danas igra. Jedan Isiah Thomas,bi 95'....igrao u PAOK-u sa Prelevićem a ne u NBA-u,ako ne vjeruješ meni pitaj one anonimce sa TNT-a.

Inače čisto ovako,po PER-u...osim Westbrooka,jedan Mark Price ima veći career PER(uz sve ozljede i sranja koja je prošao) nego svi današnji playevi. I oni unatrag desetljeće. A kad bi uzeo najbolju njegovu sezonu,19 poena,10 asista,šut iz igre 50%,trica 40%...i usporedio sa današnjom perjanicom playeva....rekao bi da je John Hollinger luđak a PER da koji je qrc to.

Eto još jednog koji je i iznad Marka...KJ iz Phoenixa.

A da 90te treba zaboraviti(još utvrđujem dal je to neki sarkazam bio) moš samo pročitati na nekom nerd-geek forumu....i doživjeh
A jesi se zakačio?

Jesi li ti Miro Jurić?

OK, mrvicu sam nastupio u stilu koji se koristi ovdje kad se raspravlja o nekome, više volim pomirljiviji ton. Bez daljnjeg si nabrojao top igrače, Stockton prije svih pa Kidd, Payton, Jackson, T. Hardaway. Dopustit ćeš da budem skeptičan prema Muggsyju, Van Excelu, Abdul Raufu (na njega si vjerojatno mislio, ne na Rahima koji je trojka) kao playmakerima koje ćemo pamtiti kao velike. Primjećujem i da si naveo igrače koji su '95 već lagano bili u silaznoj putanji (Stockton) ili su se još tražili (Kidd).

Ali sam siguran da će se pamtiti i Westbrook i Paul. Ne vidim zašto je npr. John Wall slabiji od Roda Stricklanda.

Meni se samo čini da uloga klasičnog playmakera kakav je bio 90-ih polako nestaje. Isto kako su nestali i veliki centri. Ono što je trebao biti Penny Hardway, najavljivan kao novi Magic, revolucionarni all around play, to je danas normala.
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.04.2017., 04:39   #1541
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
LOL

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 08:25   #1542
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Majko mila, kakav choke Georga i Pacersa
Prosuli +26

James uzeo što su ponudili 41-13-12. Fantastična partija.
George u Q3: 0-5, nije ga bilo nigdje.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 21.04.2017. u 08:32.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:17   #1543
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
"ponudili" aha...veca je fora sto irvinga i lovea nije bilo u 4. cetvrtini na terenu...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 09:43   #1544
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Da. Nisam gledao cijelu tekmu, a vidim po minutaži da nešto ne štima, izgleda kao da je zadnju igrao LBJ s tricašima
Ne igraju dečki obranu

A gle, ponudili su se. Ne možeš bez kiksanja prosuti +26, to još nisam vidio.
It takes two to tango.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 13:03   #1545
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ipak najneprocjenjiviji je ovaj muk nako sto lebron obori poneki rekord...cak se ne cuje negdje tamo iz podruma "puca slobodne ko ...(insert your favorite brick-thrower)..."

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 14:10   #1546
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Danas mi je u planu pogledati snimku Tor-Mil, da vidim kako su degrozni i lowry uspjeli kombinirano zabiti čitava 4 šuta na tekmi.

nakon preplacivanja DeRozana prošlo ljeto, ako ispadnu, bojim se da lowry i ibaka mogu zaboraviti na svoje max ugovore.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 14:19   #1547
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
sutra u 21h je G4, mogao bi Đani neki triple double da ne slusamo stalno o kraljici
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 20:54   #1548
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Peh za Bullse, Rondo slomio palac.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 21:25   #1549
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Peh za Bullse, Rondo slomio palac.
Tko bi nakon regularne sezone ovo rekao?

Pricalo se da je najbolje da ga otpuste.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 22:00   #1550
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
A cuj ja sam imao vjere u njega i bullse, bez obzira na losu sezonu

Wade i Rondo u PO izdanju... (+ Butler) Tesko je ic protiv njih, pitanje je bilo jedino koliko vatre ima u njima. Wade nije bilo los ali ni odlican, Rondo je sjajno odigrao ove dvije tekme.

Celticsima sad sanse rastu, ali uz stvorenu prednost ne bih bullse jos otpisao.

Mogli bi Wadea dio vremena vrtit na PGu, kao sto su u Miamiu radili.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 21.04.2017. u 22:06.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 08:32   #1551
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
vidim bullsi su si uzeli dodatni dan odmora...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 10:20   #1552
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Pogledao 1.čet,Boston trica 7/11,Bullsi nemogu ništa zabiti.Niti dodavanja na centre ne prolaze.Onaj Grant je rupa od pleja samo takva...
Randolph vrhunska partija protiv Spursa...čija prva postava ostala doma.
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 22.04.2017. u 10:30.
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 12:16   #1553
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Da, bez Ronda je to ipak druga pjesma.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 16:33   #1554
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
A jesi se zakačio?

Jesi li ti Miro Jurić?

OK, mrvicu sam nastupio u stilu koji se koristi ovdje kad se raspravlja o nekome, više volim pomirljiviji ton. Bez daljnjeg si nabrojao top igrače, Stockton prije svih pa Kidd, Payton, Jackson, T. Hardaway. Dopustit ćeš da budem skeptičan prema Muggsyju, Van Excelu, Abdul Raufu (na njega si vjerojatno mislio, ne na Rahima koji je trojka) kao playmakerima koje ćemo pamtiti kao velike. Primjećujem i da si naveo igrače koji su '95 već lagano bili u silaznoj putanji (Stockton) ili su se još tražili (Kidd).

Ali sam siguran da će se pamtiti i Westbrook i Paul. Ne vidim zašto je npr. John Wall slabiji od Roda Stricklanda.

Meni se samo čini da uloga klasičnog playmakera kakav je bio 90-ih polako nestaje. Isto kako su nestali i veliki centri. Ono što je trebao biti Penny Hardway, najavljivan kao novi Magic, revolucionarni all around play, to je danas normala.
To šta si ti skeptičan nikom niš ne znači. Mougsey je tu zato šta je napravio što je napravio sa svojih 1.59(2,3,4 sezone sa double double učinkom,uvijek u vodećima po krađama),Abdul Rauf(da,krivoga sam spomenuo,ovog malog zovu Iverson prije Iversona) je trpao 50tke ljudima ko iz šale,gađao slobodna 96%,ko druga opcija u momčadi iz Ellisa,dok nije izbio skandal sa himnom,njegovom vjerom i ostalim sranjima zbog kojih je kasnije šikaniran na kraju i izbačen iz lige. Van Exell je dvostruki all star sa 20 & 9 sezonom koji je uvijek bio treća opcija u kojoj god momčadi igrao. A njegovih 13 sezona na najvišoj razini kao starter u ono vrijeme bi trebalo bilokakve skepticizme staviti pod rubriku neosnovani.

Sad uzmi komparabilnog,pouzdanog i žestoko plaćenog playmakera....Teaguea. Frajer bi onda igrao u Zrinjevcu a ne u NBA Dovraga bacit ću i Conleya ovdje,jednog od najpreplaćenijih sranja u NBA-u danas. Sve to može čistiti znojnike svima nabrojanima. Conlya se spominje ko obrambenog igrača a Mouges je ohoho sezona bilježio dosta više stealsa nego on. Danas je to startni play za max contract koji momčad može na jedvite jade dovesti u prvo kolo play offa.

I nitko nije rekao da je Wall slabiji. Samo da je tada bilo više Wallova. Čisto ovako malo šta sam gledao,skoro svi nabrojani imaju career per veći od tog Conleya. Čak i oni koji su igrali dugo i sa po 5 sezona u garbage timeu. Govorimo o Mikeu "the max contract" Conleyu. ovo boldano je moj End of discussion na tu temu

Zadnje,poštedi me hrvatskih kolumnista i njihovih vidova košarke,nogometa i svega ostalog što dolazi preko bare,pogotovo kad se igraju analitičara. Još nisam lobotomiran da se spuštam na čitanje toga. Probao sam jednom na tribina.hr objasniti da jedino oni navodne "Pat Ewing efekt" kao nešto relavantno,usporedno s Amerima gdje iko relavantan na spomen toga kaže: glupost. Stvar je da su se kao Knicksi preporodili nakon Ewinga i došli do finala. Onda im ja reko ček malo,pa Ewing je 94' odveo momčad do finala. "Da ali...#floskileidemagogija".... reko u 12 godina s Ewingom imaju 67% pobjeda a poslje njega u 12 godina imaju 41% pobjeda...."Da ali #floskuleidemagogija"....na kraju postam izvor gdje je nastao "Pat Ewing teorem"...u Pholadelphiji oko ponoći nakon 22 runde viskija....nema više odgovora.


Blake out za cijelu 2017. Injury bat has striked again. Sad bar imaju šanse proć dalje

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 22.04.2017. u 17:04.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 17:06   #1555
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
To šta si ti skeptičan nikom niš ne znači. Mougsey je tu zato šta je napravio što je napravio sa svojih 1.59(2,3,4 sezone sa double double učinkom,uvijek u vodećima po krađama),Abdul Rauf(da,krivoga sam spomenuo,ovog malog zovu Iverson prije Iversona) je trpao 50tke ljudima ko iz šale,gađao slobodna 96%,ko druga opcija u momčadi iz Ellisa,dok nije izbio skandal sa himnom,njegovom vjerom i ostalim sranjima zbog kojih je kasnije šikaniran na kraju i izbačen iz lige. Van Exell je dvostruki all star sa 20 & 9 sezonom koji je uvijek bio treća opcija u kojoj god momčadi igrao. A njegovih 13 sezona na najvišoj razini kao starter u ono vrijeme bi trebalo bilokakve skepticizme staviti pod rubriku neosnovani.

Sad uzmi komparabilnog,pouzdanog i žestoko plaćenog playmakera....Teaguea. Frajer bi onda igrao u Zrinjevcu a ne u NBA Dovraga bacit ću i Conleya ovdje,jednog od najpreplaćenijih sranja u NBA-u danas. Sve to može čistiti znojnike svima nabrojanima. Conlya se spominje ko obrambenog igrača a Mouges je ohoho sezona bilježio dosta više stealsa nego on. Danas je to startni play za max contract koji momčad može na jedvite jade dovesti u prvo kolo play offa.

I nitko nije rekao da je Wall slabiji. Samo da je tada bilo više Wallova. Čisto ovako malo šta sam gledao,skoro svi nabrojani imaju career per veći od tog Conleya. Čak i oni koji su igrali dugo i sa po 5 sezona u garbage timeu. Govorimo o Mikeu "the max contract" Conleyu. ovo boldano je moj End of discussion na tu temu

Zadnje,poštedi me hrvatskih kolumnista i njihovih vidova košarke,nogometa i svega ostalog što dolazi preko bare,pogotovo kad se igraju analitičara. Još nisam lobotomiran da se spuštam na čitanje toga.


Blake out za cijelu 2017. Injury bat has striked again. Sad bar imaju šanse proć dalje
ova wikipedia kaze: john hollinger ovo, john hollinger ono...sve je prosao osim igranja kosarke lol...klaun samo takav....da per...jebo ga per


Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 23.04.2017., 00:13   #1556
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
To šta si ti skeptičan nikom niš ne znači. Mougsey je tu zato šta je napravio što je napravio sa svojih 1.59(2,3,4 sezone sa double double učinkom,uvijek u vodećima po krađama),Abdul Rauf(da,krivoga sam spomenuo,ovog malog zovu Iverson prije Iversona) je trpao 50tke ljudima ko iz šale,gađao slobodna 96%,ko druga opcija u momčadi iz Ellisa,dok nije izbio skandal sa himnom,njegovom vjerom i ostalim sranjima zbog kojih je kasnije šikaniran na kraju i izbačen iz lige. Van Exell je dvostruki all star sa 20 & 9 sezonom koji je uvijek bio treća opcija u kojoj god momčadi igrao. A njegovih 13 sezona na najvišoj razini kao starter u ono vrijeme bi trebalo bilokakve skepticizme staviti pod rubriku neosnovani.

Sad uzmi komparabilnog,pouzdanog i žestoko plaćenog playmakera....Teaguea. Frajer bi onda igrao u Zrinjevcu a ne u NBA Dovraga bacit ću i Conleya ovdje,jednog od najpreplaćenijih sranja u NBA-u danas. Sve to može čistiti znojnike svima nabrojanima. Conlya se spominje ko obrambenog igrača a Mouges je ohoho sezona bilježio dosta više stealsa nego on. Danas je to startni play za max contract koji momčad može na jedvite jade dovesti u prvo kolo play offa.

I nitko nije rekao da je Wall slabiji. Samo da je tada bilo više Wallova. Čisto ovako malo šta sam gledao,skoro svi nabrojani imaju career per veći od tog Conleya. Čak i oni koji su igrali dugo i sa po 5 sezona u garbage timeu. Govorimo o Mikeu "the max contract" Conleyu. ovo boldano je moj End of discussion na tu temu

Zadnje,poštedi me hrvatskih kolumnista i njihovih vidova košarke,nogometa i svega ostalog što dolazi preko bare,pogotovo kad se igraju analitičara. Još nisam lobotomiran da se spuštam na čitanje toga. Probao sam jednom na tribina.hr objasniti da jedino oni navodne "Pat Ewing efekt" kao nešto relavantno,usporedno s Amerima gdje iko relavantan na spomen toga kaže: glupost. Stvar je da su se kao Knicksi preporodili nakon Ewinga i došli do finala. Onda im ja reko ček malo,pa Ewing je 94' odveo momčad do finala. "Da ali...#floskileidemagogija".... reko u 12 godina s Ewingom imaju 67% pobjeda a poslje njega u 12 godina imaju 41% pobjeda...."Da ali #floskuleidemagogija"....na kraju postam izvor gdje je nastao "Pat Ewing teorem"...u Pholadelphiji oko ponoći nakon 22 runde viskija....nema više odgovora.


Blake out za cijelu 2017. Injury bat has striked again. Sad bar imaju šanse proć dalje
Čudno mi je ovo što kažeš za Abdul Raufa jer se ne sjećam baš da je bio tako dobar. Pa statistika kaže da je istina, jednom je utrpao 51. To je jedan od 3 puta da je u 8 godina karijere zabio više od 35. Ako to znači trpat 50-ke kao od šale, to je onda valjda to.

A Van Exel je bio u onim slabim Lakersima sredinom 90-ih, da bi u krajem istih otišao ubrzo nakon Harrisa. Nakon toga su Lakersi počeli osvajati naslove. Naravno veća stvar je što su dobili pravog trenera, ali ostaje i ta slučajnost da je naslov osvojen baš kad Van Exel otišao. Igrao je na jednom all staru, ne na dva. Zanimljivo, Stockton je te sezone imao prvu ozbiljniju ozljedu i propustio 2-3 mjeseca, tako da je Van Exel upao uz Paytona.

Frančeskija mi je gušt čitati, još otkad je pisao po forum.hr i vodio blog. Nisam vidio nekoga tko bi više znao o NBA.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2017., 03:49   #1557
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
bome su na +10, suci fino iskasapili memphis u 3....da ne bi Greg slucajno popusio 2 od rookie trenera....

ovo je tragicno...licki medvjed & co. imaju domacinsko sudjenje i u gostima...

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 23.04.2017. u 04:24.
  Reply With Quote
Staro 23.04.2017., 08:35   #1558
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Grziliji su ipak bili međedi, dobili u OT

Da mi je netko rekao da će od JaValea McGeea biti PO igrač...Rastura momak.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2017., 14:19   #1559
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Jebena tekma, meni osobno najbolja ove sezone od kojih sam gledao. Puno clutch momenata i napetosti pogotovo u zadnjoj cetvrtini i OT.

Kawhi cudo, Conley odlican
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2017., 15:00   #1560
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Je, pogledao sad snimku, najbolje do sad u ovom PO.

Sjajni Leonard i Conley, na kraju Gasol odlucio.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na