Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2019., 09:33   #3091
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
vidis Carmelo je razmisljao drugacije i proslavio se u New Yorku

usli ste u raspravu tko je blje prosao, pa jel ovaj trade uopce realiziran ili je i dalje na razini rekla kazala?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 09:36   #3092
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zato je teško reći tko je tu bolje prošao. Ameri vole odmah poslije raditi rasprave who won the trade tipa, ali to je ponekad teško reći dok se priča ne odvrti.

Porzi iz sezone kad se ozlijedio je top 15 igrač, ali hoće li biti takav i nakon ozlijede? hoće li problemi s koljenom biti učestali, kako će se uklopit u Dallasu...

S druge strane Knicksi se rješavaju igrača da bi napravili prostora za superstara, ali mislim da su im za dovođenje nekog takvog vrlo male šanse.

Kao franšiza su dugo na lošem glasu, nisam siguran da bi tamo htjeli Davis, Durant, ili George... Već doduše kruže glasine da će pokušati dovući Irvinga i Davisa ali realno su im vrlo male šanse. Eventualno Davisa, da ga Pelsi namjerno pošalju na istok u neku besperspektivnu franšizu, ali i oni će ipak gledati da nešto za Davisa dobiju
Ma ja iskreno mislim da ništa od Davisa za njih jer sad više nemaju šta dati, sve što im je vrijedlo su dali (možda ovaj rookie nox još), a i fakat neznam zakaja bi im irving došo, i sad još imaju ovoga DSJ valjda će mu dat da igra kao startni
stojaleo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2019., 09:36   #3093
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
vidis Carmelo je razmisljao drugacije i proslavio se u New Yorku

usli ste u raspravu tko je blje prosao, pa jel ovaj trade uopce realiziran ili je i dalje na razini rekla kazala?
mislim da je to to
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 09:47   #3094
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
vidis Carmelo je razmisljao drugacije i proslavio se u New Yorku
Carmela se uz dobre statse proslavila zbog drugog elementa kojeg recimo imaju Knicksi, Lakersi... a to je veliko tržište i mogućnost visokih dodatnih zarada za zvijezde.

Davis po svemu sudeći ipak više od toga želi pobjeđivati, a Melo, kako to i sad govori, samo želi biti sretan

Citiraj:
usli ste u raspravu tko je blje prosao, pa jel ovaj trade uopce realiziran ili je i dalje na razini rekla kazala?
Riješen je trade
http://www.espn.com/nba/story/_/id/2...taps-porzingis


Što se Davisa tiče, navodno su Knicksi zvali Pelse i nudili Porzija, ali ovi nisu htjeli. Ako će ovo Pelsi pametno odigrati, čekat će ljeto, trenutno im nitko osim Lakersa ne može dati barem solidan deal, osim ako je istina da Irving želi k Jamesu, onda bi i Boston mogao povući nove poteze sada. I ima određene logike, jer Davis je sveukupno bolji igrač od Irvinga, a prošla sezona je pokaza da Irvingovo mjesto mogu dobro popuniti. Vrlo nategnuta opcija, ali recimo da bi se mogao dogoditi i neki trade Davis za Irvinga, a onda možda i Irving u Lakerse za Ingrama, Kuzmu i još svašta nešto

Puno je kombinacija pred Pelsima, da uopće dobro razmisle što žele, što je to što maksimalno mogu dobiti, jer u konačnici Davisov trade bi mogao ispasti najveći powershift u NBA nakon stvaranja banana boat teama

Što se NY tiče, mislim da će oni sad čekati ljeto:
Citiraj:
By clearing their books of those contracts, ESPN's Bobby Marks projects the Knicks to have a league-high $71 million in salary cap space this summer -- enough to attempt to sign two maximum-salary free agents.

New York will target the top players on the market, which is expected to include Kevin Durant, Kawhi Leonard and Kyrie Irving.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 01.02.2019. u 10:13.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 12:32   #3095
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
svaki od te trojice mora prvo prolupati da bi mogao otici u Knickse samo zbog love, nitko ne zeli dozivjetu Melovu sudbinu jer je od Lebronovom najveceg rivala i konkurenta dosao do toga da ima samo novac, a prstenje i pojedinacne nagrade su razgrabili svi osim njega
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 14:12   #3096
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
svaki od te trojice mora prvo prolupati da bi mogao otici u Knickse samo zbog love, nitko ne zeli dozivjetu Melovu sudbinu jer je od Lebronovom najveceg rivala i konkurenta dosao do toga da ima samo novac, a prstenje i pojedinacne nagrade su razgrabili svi osim njega
Pa koliko god je NY tu kriv, kriv je i on jer je u samo par godina propo kao igrač, od čovjeka koji je mogo roknut 30 zatvorenih očiju do toga da nemre 2 šuta pogodit cjelu tekmu..
a i onaj njiho GM je ošo neznam kak se zove, kaj je bio trener bullsa i lakersa kaj su osvajali naslove
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 14:42   #3097
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Na kraju sezone Durant ide u Knickse ili Clipperse. Sam je rekao da ide za parama, nema boljeg landing spota od ta dva teama. Em se radi o max dealu, em su najveci marketi u NBA.

Nije tajna da Clippersi preferiraju Kawhija, u kojem slucaju Durant ide u NYK. Ako Clippersi ne uspiju dovest Kawhija, moguce je da ce Durant tu uletit.

NYK je s ovim dealom napravio dobar posao. Porzingis je Knicksima postao problem, trebaju ici u rebuild. Zauzvrat su dobili dva 1st round picka, odlicnog mladog DSJ-a i cap rooma za 2 zvijezde na ljeto.

Ako moram pogađat, na ljeto dolaze Durant i Butler. Quotam se za kojih 5 mjeseci ako sam u pravu

S druge strane da, Knicksi su Knicksi i sjebat ce
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 14:47   #3098
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Kriv je i Melo i Knicksi.

Melu je jednostavno predobro da bi se trudio napredovati i igrati značajniju ulogu u NBA. Čovjek se zadovoljio parama i napucavanjem i ok, njegov izbor

S druge strane, franšiza (koja ima najveće domaće tržište uz LA) je vukla očajne poteze, i s dovođenjem igrača i s draftanjem. Originalni članovi lige, s dva naslova i osam finala, nisu doigravanja vidli 5 godina na nikad slabijem istoku. Od 2005. na ovamo, s Melom imaju tri plasmana u play off, dvaput ispali u prvoj rundi, jednom u drugoj
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 15:08   #3099
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Na kraju sezone Durant ide u Knickse ili Clipperse. Sam je rekao da ide za parama, nema boljeg landing spota od ta dva teama. Em se radi o max dealu, em su najveci marketi u NBA.

Nije tajna da Clippersi preferiraju Kawhija, u kojem slucaju Durant ide u NYK. Ako Clippersi ne uspiju dovest Kawhija, moguce je da ce Durant tu uletit.

NYK je s ovim dealom napravio dobar posao. Porzingis je Knicksima postao problem, trebaju ici u rebuild. Zauzvrat su dobili dva 1st round picka, odlicnog mladog DSJ-a i cap rooma za 2 zvijezde na ljeto.

Ako moram pogađat, na ljeto dolaze Durant i Butler. Quotam se za kojih 5 mjeseci ako sam u pravu

S druge strane da, Knicksi su Knicksi i sjebat ce
Ma kužim ja pare i sve, ali nekak ih nemrem zamislit u NY, i pazi sad osobnost durant i butlera, tragikomedija xD
Ovaj butler je još gori od westbricka
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 15:18   #3100
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Knicksi ce dovesti par ala middleton i butler za 70 milja i bit sprdacina i dalje. Ili ce ubost vucevica, gasola ili takav tip igraca po 30 milja.

Dallas je riskirao i nesto imaju, dok knicksi imaju samo salery cap space...dakle nista.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2019., 17:11   #3101
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Knicksi ce dovesti par ala middleton i butler za 70 milja i bit sprdacina i dalje. Ili ce ubost vucevica, gasola ili takav tip igraca po 30 milja.

Dallas je riskirao i nesto imaju, dok knicksi imaju samo salery cap space...dakle nista.
Mnogo ljudi daje slične prognoze, a i meni se čini da će se slično odigrati. Jednostavno je nedovoljno iskusnih i kvalitetnih ljudi u njihovom vodstvu da naprave takav zaokret u kojem će dovesti dva Top 10 igrača, te ih okružiti sa dovoljno kvalitetnim rosterom da postanu game changer na istoku.


Što se tiče unicorna, navodno je jedan od većih razloga za rastanak bila i njegova želja za igranjem ove sezone, dok je vodstvo bilo prvenstveno orijentirano tenkiranju. Porzingis je (navodno) zbog toga počeo sumnjati u vodstvo kluba i prijetiti nepotpisivanjem novog ugovora, te odlaskom u FA-u.


Btw ne mogu vjerovati da je Dallas imao DJ-a pod ugovorom od $23M godišnje
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 17:53   #3102
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
od najspektakularnijeg dunkerskog dua u ligi, on i Blake su se uguzili svako na svoju stranu, nit smrde nit miriše, ali barem je para dobra

kad je zadnji put Griffin zakucao preko nekoga?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 21:48   #3103
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Op op

MyNBAUpdate
@MyNBAUpdate
Anthony Davis reportedly is also interested in joining the Knicks, though the Lakers are still his top priority.

Ipak se i Knicksi uzimaju ozbiljno. Ili to plasiraju Pelsi da natjeraju Lakerse da podebljaju deal

Per Brad Turner of the Los Angeles Times, the Lakers are dangling Lonzo Ball, Kyle Kuzma, Brandon Ingram, Ivica Zubac and a first-round pick as one of multiple scenarios discussed between president Earvin "Magic" Johnson and New Orleans general manager Dell Demps.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 01.02.2019. u 21:58.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 21:58   #3104
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Ovo što je NBA elita napravila Dončiću je sramotno do bola...

Mislim netko je inzistirao da se čovjeka ne pozove na All star utakmicu i to je toliko jadno da ne može biti jadnije. Čovjek koji je doslovno gotovo sam gurao truba ekipu Dallasa , koji je odlučio najmanje 5 utakmica u zadnjim sekundama je izigran koda smeta što neki europljanin u prvoj sezoni je All star igrač...

Pretjerivanje u trgovini igračima u velikim količinama je uništilo i Šarića koji nije potencijal baš veliki ali se dobro snašao u Philadelphiji. Sam Šarić želi se vratiti u Europu...

Nadam se kako će Dončić izdržati i svima nabiti na nos tu aroganciju koja nije mogla podnijeti da jedan 19 godišnjak hara NBA ligom...

Zadnju utakmicu nije igrao i vjerojatno je došlo tamo do koškanja.

Nadam se da Luka će biti budućnost te lige iako ih baš ne volim tu njihovu aroganciju , kao da sami postoje na svijetu.

https://www.youtube.com/watch?v=ru-RoiI23Jk&t=144s

Dallas sastavlja dobru ekipu...
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:17   #3105
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Sramota definitivno. Doncic je vec sad top igrac, aposolutni ROY koji rusi Jamesove rookie rekorde, uz impresivne clutch suteve. Ali nista novo u ligi koja nikad nije europljane dovoljno cijenila, uz par iznimki.

Nisam ljubitelj Doncica ni Porzija u velikoj mjeri, ali obojica su vrhunski talenti i volio bih da taj euro kombo uspije i prodrma ligu.

Ne znam kako ce u konacni taj trade Dallasu ispasti, i pitanje je kako ce Porzi s ozljedama bit, ali kad pogledas, Dallas ima u momcadi jedinu dvojicu igraca mladjih od 25 godina koji po talentu mogu biti dva najbolja igraca nba prvaka. A k tome Doncic ima tek 19 godina. Jebeno, Dallas je prakticki napravio rebuild dok je Dirk jos u momcadi.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:21   #3106
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Sramota definitivno. Doncic je vec sad top igrac, aposolutni ROY koji rusi Jamesove rookie rekorde, uz impresivne clutch suteve. Ali nista novo u ligi koja nikad nije europljane dovoljno cijenila, uz par iznimki.

Nisam ljubitelj Doncica ni Porzija u velikoj mjeri, ali obojica su vrhunski talenti i volio bih da taj euro kombo uspije i prodrma ligu.

Ne znam kako ce u konacni taj trade Dallasu ispasti, i pitanje je kako ce Porzi s ozljedama bit, ali kad pogledas, Dallas ima u momcadi jedinu dvojicu igraca mladjih od 25 godina koji po talentu mogu biti dva najbolja igraca nba prvaka. A k tome Doncic ima tek 19 godina. Jebeno, Dallas je prakticki napravio rebuild dok je Dirk jos u momcadi.
Nisam baš upućen koliko Porziju treba vremena da se oporavi ?

Ako malo , mogli bi bez obzira na sve konkurirati za playoff...

Jučer sam gledao Dallas protiv Detroita zbog Dončića , on praktički nije bio u igri. Nije tu bilo ni Jordana , ali ono je ličilo na katastrofu , lošije od prosječne euroligaške momčadi... Cijela utakmica je blago rečeno bila loša. Detroit kao grad ima utjecaja na igrače Detroita , od vrlo dobrih igrača pretvara u prosječne. Ima tu nešto sa apatijom oko toga grada i lošim ekonomskim stanjem.
  Reply With Quote
Staro 01.02.2019., 22:29   #3107
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Porzi je vec spreman ili skoro spreman za igru. Navodno je dio razloga zasto je zelio otici to sto Knicksi zele tankirati a s Porzijem je to tesko, pa su htjeli da ne igra cijelu sezonu

Problem nije u tome, toj ozljedi konkretno, nego sto bi njegova sklonost ozljedama mogla dugorocno biti problem Dallasu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 01.02.2019. u 22:45.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 00:29   #3108
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Sramota definitivno. Doncic je vec sad top igrac, aposolutni ROY koji rusi Jamesove rookie rekorde, uz impresivne clutch suteve. Ali nista novo u ligi koja nikad nije europljane dovoljno cijenila, uz par iznimki.

Nisam ljubitelj Doncica ni Porzija u velikoj mjeri, ali obojica su vrhunski talenti i volio bih da taj euro kombo uspije i prodrma ligu.

Ne znam kako ce u konacni taj trade Dallasu ispasti, i pitanje je kako ce Porzi s ozljedama bit, ali kad pogledas, Dallas ima u momcadi jedinu dvojicu igraca mladjih od 25 godina koji po talentu mogu biti dva najbolja igraca nba prvaka. A k tome Doncic ima tek 19 godina. Jebeno, Dallas je prakticki napravio rebuild dok je Dirk jos u momcadi.
Boldano - imam osjećaj da je ovo što Dončić daje njegov max. i da s vremenom neće biti bolji.

Mislim da je Jokić ipak malo veća klasa i talent.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 09:31   #3109
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Boldano - imam osjećaj da je ovo što Dončić daje njegov max. i da s vremenom neće biti bolji.

Mislim da je Jokić ipak malo veća klasa i talent.

Nikako se ne bih složio. Luka je možda došao u NBA kao već 90% formirani igrač, ali što se tiče NBA, još je rookie. I ima što naučit i ima prostora za napredak. Pa pogledaj Jamesa koji je s više od 30 na leđima napravio značajne pomake u svojoj igri i prilagodio se. u NBA se puno više u klubovima radi na osobnom razvoju i napretku, i ako će htjet radit i napredovat, napredovat će sigurno. Barme na šutu ako ništa drugo.



I da je Jokić veći talent... ne znam. možda je, ali talent je samo mali dio priče (pogledaj pod Melo ). Dončić je s 18 godina u europi osvojio sve što se može osvojiti, i u klubu i u repki, kao najbolji igrač tima. S čime je Jokić došao u NBA?


Taman da Dončić više ni ne napreduje - dečko može voditi napad, čitati igru, kreirati i za sebe i za druge, zabijati iz svih pozicija, u rookie sezoni igra na visokoj razini, rješava utakmice, zabija clutch šuteve. Okruži ga boljim role playerima i možeš se slobodno zapitati treba li mu uopće išta više? Sa zdravim Porzijem koji će mu biti rim protector, pick and roll par i spacer, to bi mogao ispasti odličan combo.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 02.02.2019. u 12:15.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 20:08   #3110
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
kad westbrick dobije mjesto u allstaru prije dončića onda znaš koliko je sati..
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 20:28   #3111
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Sada igra Boston i Oklahoma.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 22:29   #3112
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Koji očaj je taj Westbrook... Strašno. Žao m idođe PG koji igra najbolju sezonu karijere i gira s takvim indijancem.



Općenito loša tekma. PG odličan, Irving također. Al svejedno Celticsi ove godine nit smrde nit mirišu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 07:52   #3113
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Koji očaj je taj Westbrook... Strašno. Žao m idođe PG koji igra najbolju sezonu karijere i gira s takvim indijancem.



Općenito loša tekma. PG odličan, Irving također. Al svejedno Celticsi ove godine nit smrde nit mirišu.
Kako čovjek poouši tekmu xD
Opce ne uljevaju povjerenje
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 10:24   #3114
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
WestBrick? U zadnje vrijeme svađa sa suparnicima. Score mu je nizak nakon MVP-a (trebao je dobiti Harden)

Отправлено через SM-G955F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 14:16   #3115
stojaleo
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
WestBrick? U zadnje vrijeme svađa sa suparnicima. Score mu je nizak nakon MVP-a (trebao je dobiti Harden)

Отправлено через SM-G955F
To mu je nadimak jel baca cigle većinu vremena
stojaleo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 09:56   #3116
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Pelicansi žele 4 picka 1 runde i 4 picka 2 runde, Ingrama, Kuzmu i i Balla, plus da pošalju Solomona Hilla i njegov ugovor....ali moguće da ipak od trejda ne bude ništa.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 10:33   #3117
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ako se trade realizira, playoff naglo postaje zanimljiviji ne vjerujem da će Lakersi pristati na ovo jer je to potez na sve ili ništa, a nemam dojam da je Magic tolko očajan.

zamisli da se odreknu svega što mogu dobiti u idućih nekoliko sezona, svega što im trenutno vrijedi i onda im se Unibrow ozlijedi...
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 10:36   #3118
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Pelicansi žele 4 picka 1 runde i 4 picka 2 runde, Ingrama, Kuzmu i i Balla, plus da pošalju Solomona Hilla i njegov ugovor....ali moguće da ipak od trejda ne bude ništa.
Ako Lakersi pristanu na ovo, onda su teški pacijenti.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 17:03   #3119
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Pa cekaj ako daju toliko za A.D sta im ostaje?Zubac,KCP...?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 17:56   #3120
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Pelicansi žele 4 picka 1 runde i 4 picka 2 runde, Ingrama, Kuzmu i i Balla, plus da pošalju Solomona Hilla i njegov ugovor....ali moguće da ipak od trejda ne bude ništa.
Pelikani su svjesni da to nikada neće dobiti od njih. Ovo je vjerojatno više poruka ostalim momčadima (istok?) da ulete sa boljim ponudama (više od 1 picka).

Podsjetimo se da su svi ovi igrači trejdani u suprotnu konferenciju u periodu karijere kada su bili game changeri: George (IND->OKL), Kawhi (SAS->TOR), Carmelo (NY->OKL), Butler (MIN->PHI), Blake (LAC->DET) itd.

Dodatan motiv je i na neki način javno ponižavanje LAL-a nakon svog tog tamperinga sa njihovim igračem.


Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako se trade realizira, playoff naglo postaje zanimljiviji ne vjerujem da će Lakersi pristati na ovo jer je to potez na sve ili ništa, a nemam dojam da je Magic tolko očajan.
Nije Magic, ali LeQueen jeste ... prođe ljeto 34.


Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Pa cekaj ako daju toliko za A.D sta im ostaje?Zubac,KCP...?
... iiii trenersko osoblje (iako ni to nije sigurno ove sezone) te naravno neizostavni vodonoše

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 05.02.2019. u 18:08.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na