Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Hlađenje
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2011., 16:11   #1411
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ne znam za kompatibilnost, ali nisi napisa da li stavljaš i ventilator.
Bez 12cm venta (makar na niskim okretajima) na S1, ni ne pomišljaj igrat usprkos protoku zraka unutar kučišta.
To šta službeno piše da je grafička podržana ima caka - stavljena je kao šta vidiš zvjezdica za Turbo modul (njihovi 8cm ventovi - 2kom) i VR001 (aluminijski heatsinkovi).
Jeftinije ti je da sam staviš neki od 12cm ili ako imaš viška 2 komada od 9/8 cm - stegneš ih plastičnom vezicom i peglaš, a VRM heatsink ostaviš onaj tvornički (i po mogućnosti da barem nešto zraka pirka po njemu inače )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 16:38   #1412
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
da, 120mm na 900rpm ce ici gore. u medjuvremenu posto ovdje nitko nezna o kompatibilnosti kontaktirao sam artctic cooling i takodjer dobio trte mrte odgovor:
Unfortunately, the compatibility of our cooler is based on the reference designed VGA board. You XFX HD6850 is a non-reference board which we can not guaranty the compatibility issue.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2011., 15:18   #1413
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
U prijevodu - sam izmiri visinu najviših elemenata na grafičkoj (VRM pasivni heatsink) i usporedi s 3 linkom za download s ove doli stranice:
http://www.arctic.ac/en/support/down...m?cid=7&pid=44

te razmak među rupama na grafičkoj i usporedi s:
http://www.arctic.ac/en/support/supp...amsolution_pi2

Za ove stvari ne moraš bit profesor nauka
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 19:27   #1414
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
sutra idem po accelero s1, i usput odmah kupiti ventilator kama flow2 900rpm - jel to ok rjesenje http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=9186

i cime najbolje privezati taj vent za accelero, di ima nabaviti plasticne vezice?
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 19:30   #1415
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Plasticne vezice imas u bilo kojem ducanu sa elektronikom ili nekom malo vecem soping centru.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 19:55   #1416
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ok hvala. bilo bi lijepo samo da netko odgovori za ventilator kamu flow2, jer znam nesto da neke vrste lezajeva na ventilatorima nisu pogodni za horizontalan polozaj, razdrnda se vremenom i propjeva
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 20:04   #1417
xtreme96
OC addict
Moj komp
 
xtreme96's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: London, UK (nekad Sl. Brod HR )
Postovi: 995
Svi se razdrndaju,neki prije neki poslije.

To nije los vent,ja bih radije gledao kakv propuh pravi i jel glasan, nece ti propjevat za 2 dana,ionako kosta prosjecno 30-40kn.

Yate Loon u mom Fortronu se vrti vec skoro 2 godine i tek sad je poceo davat neke znakove da se propjevat.
__________________
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15...
- prije mi je bio nick "xTreme Gamer" (profil je isti ali sam promjenio nick)
xtreme96 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 21:14   #1418
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ok hvala. bilo bi lijepo samo da netko odgovori za ventilator kamu flow2, jer znam nesto da neke vrste lezajeva na ventilatorima nisu pogodni za horizontalan polozaj, razdrnda se vremenom i propjeva
Sto ti nije pametnije kupit odmah barem Twin Turbo, ja bi osobno stavljao jos bolji hladnjak na 6850, nego S1 koji je prastari dizajn i nije ni blizu novijim hladnjacima.

Kama Flow 2 je dobar , Imam ih preko godinu dana i vrte se ko novi za razliku od Slip streamova koji se ne mogu okrenut 3 puta nakn pol godine, kad se zavrti prstom. Nema ti tu racunice, pogotvo ako ce morat kupovat vent. 6850 isto ima dosta toplu regulaciju i ne znam kak cce se tu snac S1..

TT je 280kn a ovo ces platit 200 + vent. S1 nikada nece moc hladit kao TT kao sto ni TT nece moc hladit kao Extreme ili razni Thremalrightovi..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 18:53   #1419
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ljudi - nije sad bitno sta kako no uglavnom graficka radi.
isplati li mi se nositi u servis dati 100kn za montazu accelera - imaju li tamo neke posebne vjestine, znanja za postaviti accelero da lijepo sjedne i temperature budu ok?

jer ono, mogu reci da nisam noob imam iskustva sa hardverom i montazom coolera, no ja jednostavno ne uspijevam namjestiti ovaj accelero - probao sam sve: jace slabije zategnuti, nista - zategnuti sarafe 1324 pa 1234, nista - jednu stranu jace zategnuti mozda naginje malo, nista - bez defaultnih gumica ispod sarafa, nista. pa mozda ga je iz nekog razloga nemoguce postaviti?
  Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 19:00   #1420
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Jel normalno baza lezi na jezgri dok nije usarafljen cooler?

Stavi pastu na jezgru, pritisni cooler, skini i onda ces vidjet dal dobro sjeda.
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2011., 19:03   #1421
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Imao sam do sad 10tak aftremarket hladnjaka za grafu i S1 ima daleko najjadniji i najnesigurniji mounting koji je jako bitna stvar za hladenje grafe. 1mm krivo i 20c vise i sl.. Reko sam ti da uzmes barem TT i da je ovoga pregazilo vrijeme ali ne..

Samo cekam kad ce se netko pametan sjetit postavit S1 na gtx570 ili slicnu bestiju.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.11.2011. u 19:10.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 19:11   #1422
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Neznam, jučer sam kolegi montirao novi AC S1 rev2 iz Linksa na hd4870.. Iz prve ga stavio, i temperature brat bratu 20C se spustile.. Još su dva venta montirana vezicama na grafu, i sve radi bez problema.. Uglavnom, stavi one male crvene podloške.. One veće gumene prozirne nemoj.. Zateži šarafe dijagonalno, malo pomalo, i to je to.. I one crne kvačice, stavio sam samo jednu, drugu nisam..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:16   #1423
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Samo cekam kad ce se netko pametan sjetit postavit S1 na gtx570 ili slicnu bestiju.
Da imam dotičnu grafu odavno bih to probao. Tak je bilo sa "ultra vrućom" 8800GTX pa kad je gore sjeo S1 sa 12cm ventom onda se više nitko nije smijao (mislim da su negdje postovi u 8800gtx temi).

Možda griješim , ali nemojte stari S1(rev1/2) tek tako odpisati, 2 venta gore rade čuda.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:27   #1424
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ona mala baza na S1 nema šta radit na onolikom monolitnom čipu na nVidia karticama. Nitko nekaže da to nije dobar hladnjak, on se dokazao i previše puta al treba znati granicu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:28   #1425
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
8800gtx nema ni 150W TDP, usporedbe radi gtx 560ti ima 170w...Nisam siguran dal bi i prekrio cijeli IHS od gf110 cipa. Ogromne su to mrcine u svakom smislu i nema sansi da ih ni Twin Turbo ni S1 ohlade. Imal sam oba i stavljal sam ih na 5850 i nisam bio zadovoljan ni malo. Isti problemi sa mountingom kao i gore sa 6850 a kad je donekle sjela temp su bile 20c vece nego sa T-Radom GTX koji je dva razreda veca klasa u svakom pogledu..

S1 na Radeonkama, 58x0/68x0 ima problem sa VRMomivma cak i sa pasivecem i na to treba pazit jer je to no1 razlog zbog kojeg se moze izgubit grafa..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 24.11.2011. u 20:39.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:40   #1426
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
sta bi onda bilo alternativa acceleru, da je isto "bucno" kao accelero + 120mm 900rpm (11dba), jel postoji jos neka tako pasivna mrcina za/sa 120mm

gledao sam accelero mono plus ali gdje kupiti http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=222329

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 24.11.2011. u 20:51.
  Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 20:47   #1427
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
@pupo - Granicu treba znati, istina, ali ako i dalje misliš da je onako mala baza preslaba za g80 ihs reci, ja sam testirao granicu, a mislim da je i tvoj kolega poznati probao. A da je manja površinom to je, manja je jedno 20-30%.

@magarac - Vjerojatno je i gtx560 prejaka za S1, nebi se kladio da nije. Ali da S1 nije dovoljno dobar za 6850...e to je sad već malo na knap. S1 je je sa dva venta gore deeefinitivno dovoljno dobar za 6850. Imao sam 5850, i testirao sam sa TwinTurbom i sa S1, 5-6 stupnjeva je razlika na strani twin turba vs 120mm vent na S1.
+ Accelere imam unazad 2 godine, i nema na koje grafe ih nisam montirao, i nikada problema. Jedini problem je taj što se da "skrhati" jezgra na (amd)ATIcama(večinom starijim bez alu(?) okvira).

Osjetih potrebu da branim stare accelere, jer za mene su oni stvarno mrge za sitne novce, a sa dva vente gore pariraju i jačim karticama. Dok neprobam na jačim karticama neuzimam ih kao "preslabe" (volim kemijat sa hladnjacima). T-Rad GTX je zvijer, i definitivno 2 klase iznad .

Edit: vrm-ovi su druga priča...sve stoji.

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 24.11.2011. u 20:52.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 23:43   #1428
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Da malo komentiram ove gluposti o vrm-ovima na HD5850/6850...može se naletit na navodne probleme s tim na netu, čak ima negdje i službeni review gdje lik to montira skupa s videom i naravno tu su ti kao problemi s pregrijavanjem... očito lik nije znao šta radi...osobno sam montirao Twin turbo pro na HD5850 i 6850 Toxic...apsolutno nikakvi problemi s pregrijavanjem vrm-ova...samo se slijede upute i to je to...lik je na tom reviewu govorio kao kako se mali heatsinkovi ne drže dobro, pa je čak i nabavljao zasebnu adhezivnu traku da lijepi to sve na mem čipove i vrm-ove...očito nije čuo za metodu..držat čvrsto jednu-dvije minute i to je to, i evo drže već 8 mjeseci bez problema...

Evo sad trenutno imam montiran Twin turbo pro na HD6850 Toxic...gpu temperatura ne prelazi 51 stupanj pod maksimalnim opterećenjem, idile oko 39 stupnjeva...sobna temp 24-25...vreg temeperature stalno oko 35 stupnjeva...ventovi na 23%...samo napominjem da je sa stock coolerom, koji je stvarno masivan redovito u igrama bila i na 70 stupnjeva, o buci neću ni govorit...i da samo napomenem da je prvo što sam napravio maknuo onu pastu što dođe nanešena na bazu, dobro očistio s acetonom i stavio malo Sytche Elixer paste i to je to...

Tako da ljudi ne citirajte tuđa mišljenja i pretpostavke koje nalazite po netu pod svoja, nego pitajte nekog ko je doista probao taj cooler na određenoj grafi i naravno da je po mogućnosti znao šta pritom radi...

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 24.11.2011. u 23:49.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2011., 22:11   #1429
bahrija30
Premium
Moj komp
 
bahrija30's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: KOPRIVNICA
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
@pupo - Granicu treba znati, istina, ali ako i dalje misliš da je onako mala baza preslaba za g80 ihs reci, ja sam testirao granicu, a mislim da je i tvoj kolega poznati probao. A da je manja površinom to je, manja je jedno 20-30%.

@magarac - Vjerojatno je i gtx560 prejaka za S1, nebi se kladio da nije. Ali da S1 nije dovoljno dobar za 6850...e to je sad već malo na knap. S1 je je sa dva venta gore deeefinitivno dovoljno dobar za 6850. Imao sam 5850, i testirao sam sa TwinTurbom i sa S1, 5-6 stupnjeva je razlika na strani twin turba vs 120mm vent na S1.
+ Accelere imam unazad 2 godine, i nema na koje grafe ih nisam montirao, i nikada problema. Jedini problem je taj što se da "skrhati" jezgra na (amd)ATIcama(večinom starijim bez alu(?) okvira).

Osjetih potrebu da branim stare accelere, jer za mene su oni stvarno mrge za sitne novce, a sa dva vente gore pariraju i jačim karticama. Dok neprobam na jačim karticama neuzimam ih kao "preslabe" (volim kemijat sa hladnjacima). T-Rad GTX je zvijer, i definitivno 2 klase iznad .

Edit: vrm-ovi su druga priča...sve stoji.
mislim si ubosti Arctic Cooling Accelero S1 rev2 na saphirku 4870(ovaj oriđiđi hladnjak je zapopizditi-temperatura na ful vrtnji ventilatora-default postavkama je 50stupnjeva),..jel bu to kemijalo?e da i na vrm-ima ostavim orginal hladnjak?neznam jel se dobije uz acelero i hladnjak za vrm?














bahrija30 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 00:27   #1430
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
bolje da si postao u temu o 4870, ipak je rijec o grafickoj kojoj mjenjas hladnjak . ne o samom hladnjaku, iako ok, moze se i ovdje otvoriti, ali tamo bi bas naisao na iskustva.

da, ide S1 na 4870, ali ti je najbolje red plate - ostaviti. najnormalnije postavis S1 kako bi ga postavio bez plate-a, imas automatski hladenje rama + VRM-a, po mogucnosti 2x80 ili 2x120mm skresani da dobro pusu i ne smetaju bukom, imat ces bolje temperature i tisu karticu od stock brundalice.

osobno imam TT pro, meni su bili upravo VRM-i itekakav problem, jer nisam dobio nikakav poprecni hladnjak. a red plate nije mogao ici jer onda nisam mogao postaviti TT, nisu pajpovi bili pod kutem postavljeni, smetalo jedno drugome........ ali S1 ide bez frke, i jos spomenuta (sto bi osobno stavljao, nitko tebi ne brani da stavis jedan ventilator) dva venta koja hlade S1 i red plate, odlicna stvarcica .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 01:26   #1431
bahrija30
Premium
Moj komp
 
bahrija30's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: KOPRIVNICA
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
bolje da si postao u temu o 4870, ipak je rijec o grafickoj kojoj mjenjas hladnjak . ne o samom hladnjaku, iako ok, moze se i ovdje otvoriti, ali tamo bi bas naisao na iskustva.

da, ide S1 na 4870, ali ti je najbolje red plate - ostaviti. najnormalnije postavis S1 kako bi ga postavio bez plate-a, imas automatski hladenje rama + VRM-a, po mogucnosti 2x80 ili 2x120mm skresani da dobro pusu i ne smetaju bukom, imat ces bolje temperature i tisu karticu od stock brundalice.

osobno imam TT pro, meni su bili upravo VRM-i itekakav problem, jer nisam dobio nikakav poprecni hladnjak. a red plate nije mogao ici jer onda nisam mogao postaviti TT, nisu pajpovi bili pod kutem postavljeni, smetalo jedno drugome........ ali S1 ide bez frke, i jos spomenuta (sto bi osobno stavljao, nitko tebi ne brani da stavis jedan ventilator) dva venta koja hlade S1 i red plate, odlicna stvarcica .
tak i mislio 2 venta na njega pa nek puše-važno mi da padne temperatura..a za buku nije neki problem!
bahrija30 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 22:11   #1432
Nacki
Faktor nesreće
Moj komp
 
Nacki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Sesvete, Zagreb
Postovi: 217
imam accelero S1 na radeon x1950pro i za tih 100kn kaj sam dao za accelera i 120mm xilence vent spojen na 7V ja sam JAKO zadovoljan. Istina da se otprilike mogu pomiriti sa 2 pci-porta manje, ali bez toga mogu (ja sam izveo tesku kemiju da bi mi ostao via kontroler u kucistu, ali da bi bilo optimalno vent bi trebao biti negdje na sredini). temperature su ok, a uzeo sam ga iskljucivo zbog tisine (onaj sapphire kuler kaj je bio duz cijele grafe mi je popio sve zivce, za ne vjerovat kolko to moze bit glasno)
Nacki je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2012., 13:15   #1433
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 748
Jel probal iko Accelero S1 PLUS? Ima drugačije nožice odnosno brackete koji se izgleda ne savijaju ko kod S1 rev.2, Pa bi moglo bit bolje za sjedanje površine kulera na čip... Cijena je prihvatljiva.
elzel je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 09:02   #1434
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Imam pitanje, ako uzmem S1 Rev 2 jel moguće metnut na nju Ac F9 Pro 92mm dva da ne vire sastrane i učvrstit ih sa onim plastičnim za žice?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 09:41   #1435
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 748
Da, nebude virilo ništa, čak i dva 120mm mrvicu, al mrvicu vire, taman sjednu po dužini i širini.
elzel je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 09:44   #1436
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Dimenzije hladnjaka su 214 (L) x 136 (W) x 18 (H) mm

Pa sad ti računaj i mjeri.
E-mil je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 10:43   #1437
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Da, nebude virilo ništa, čak i dva 120mm mrvicu, al mrvicu vire, taman sjednu po dužini i širini.
Okay hvala.

Citiraj:
Autor E-mil Pregled postova
Dimenzije hladnjaka su 214 (L) x 136 (W) x 18 (H) mm

Pa sad ti računaj i mjeri.
Računao sam ja dimenzije, nego nisam znao kolko sa onom plastikom od kuler ima još pa me to mučilo, a htio bi da ne vire niti da ima lufta između njih onako baš ko da je twin turbo metnut samo uz improvizaciju
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 11:07   #1438
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Imam pitanje, ako uzmem S1 Rev 2 jel moguće metnut na nju Ac F9 Pro 92mm dva da ne vire sastrane i učvrstit ih sa onim plastičnim za žice?
Jel nije onda lakše odma uzet TwinTurbo?
KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 11:23   #1439
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor KarloB Pregled postova
Jel nije onda lakše odma uzet TwinTurbo?
Ovo uzimam S1 rev 2 preko oglasa za 80kn i ova dva zajedno su 80 pa mi je puno isplatljivije nego davat za Twin turbo II jer njega jedino i ima u prodaji 350kn, tražio sam već mjesec dana običan twin turbo pro po oglasima itd., ali 0 bodova, pa sam reko idem iskemijat nešto

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 29.05.2012. u 09:51.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2012., 12:46   #1440
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
jel bi se dalo nac neki malo jeftiniji ladnjak za referentnu 6970 priko oglasa? acellero extreme mi je pre skup novi. I kad bi se montiralo taj hladnjak da li je stvarno potrebno uzimat pasivce za memoriju,zasto se ne moze jednostavno ostavit backplate i onaj crni metalni komad na donoj strani kartice a da accelero dira gpu i puše preko tog crnog heat spreaddera.

EDIT: nabavljeno

Zadnje izmijenjeno od: thubanx6. 24.05.2012. u 20:17.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na