Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2015., 23:36   #481
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
koji semmler, koji anders, ddk ili thorin ovaj gospodin je najbolji caster ikad! ubacuje slike i glazbu u live prijenose, a reakcije su neponovljive unbelevablebleblelbe

https://www.youtube.com/watch?v=fplM...outu.be&t=1392
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 12:00   #482
lux3320
Premium
Moj komp
 
lux3320's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: -
Postovi: 210
Imam CS:GO već duže vrijeme na Steam-u, ali kad sam ga prvi put pokrenuo nije mi se uopće sviđao jer je potpuno različit od CS 1.6 na kojeg sam se naučio.
Pošto se ne mogu sam odlučiti koji da CS igram od ta 2, zamolio bih vas da mi pomognete oko dileme. Znači želim igrati samo jedan od ta dva.
I molim da odgovore samo oni koji su igrali oba CS-a.
Prvih 3 istih odgovora i donesena odluka.

Zadnje izmijenjeno od: lux3320. 23.05.2015. u 12:17.
lux3320 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2015., 16:30   #483
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Ne znam kako tuda odluka moze utjecat na izbor igre na koju ces ti odvajati slobodno vrijeme, jasna je stvar da ako ces vec igrat CS, to ce biti GO, jer 1.6 zivi jos na pub serverima i na mladoj ekipi koja radi neke wannabe pro klanove a sto se tice scene to je mrtvo vec godinama.
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 16:47   #484
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
TL;DR: Moja preporuka bi bila da nastaviš s onim koji ti se više sviđa i koju možeš igrati s nekim. GLHF & GG

CS:GO sam kupio zato jer je ekipa s kojom sam igrao CS 1.6 prestala igrati jer su "prestari da bi igrali igrice" ili su prešli na CS:GO i imao sam isti takav osjećaj kad sam prvi put pokrenuo igru (ovako je nekako izgledala prva reakcija ), a i nakon 50-ak sati još uvijek se nisam u ni približno navikao na njega jer se igre dosta razlikuju. CS:GO mi je teži, a nemam ni vremena ni volje u potpunosti mu se posvetiti i igrati redovito, pa zato uglavnom igram deathmatcheve ili se naganjam s botovima da ne smetam ljudima kojima rankovi nešto znače u životu. Da znam par ljudi koji igraju CS:GO čisto iz zajebancije i da ubiju vrijeme te ih pobjede/porazi, rankovi, skinovi i sl. ni najmanje ne diraju, vrlo rado bih odigrao pokoji competitive match, ali solirati mi se baš i ne da.

Daleko od toga da igru smatram lošom. Štoviše, mislim da je odlična i vrlo rado pogledam pokoji match na Twitchu, ali meni osobno ne odgovara, pa je zato prvenstevno koristim kao pripremu za CoD:BO3 jer igra te tjera na to da uvijek ideš na headshotove, a mislim da se ni u jednom drugom FPS-u to ne može istrenirati toliko dobro kao u CS-u

Iako CS:GO jedini ima pro scenu, obje igre su i dalje dosta aktivne. Ako imaš neku ekipu s kojom bi mogao igrati bilo koju od te dvije, onda odaberi igru koju oni igraju. Ukoliko na kraju odlučiš za CS:GO, očekuj određeni broj sati prilagodbe i vježbanja, gledanja tutoriala i streamova.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 16:48   #485
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
koji semmler, koji anders, ddk ili thorin ovaj gospodin je najbolji caster ikad! ubacuje slike i glazbu u live prijenose, a reakcije su neponovljive unbelevablebleblelbe

https://www.youtube.com/watch?v=fplM...outu.be&t=1392
hahahahahah..ovo je genijalno

Citiraj:
Autor lux3320 Pregled postova
Imam CS:GO već duže vrijeme na Steam-u, ali kad sam ga prvi put pokrenuo nije mi se uopće sviđao jer je potpuno različit od CS 1.6 na kojeg sam se naučio.
Pošto se ne mogu sam odlučiti koji da CS igram od ta 2, zamolio bih vas da mi pomognete oko dileme. Znači želim igrati samo jedan od ta dva.
I molim da odgovore samo oni koji su igrali oba CS-a.
Prvih 3 istih odgovora i donesena odluka.
pa GO..1.6 je mrtav..GO nije savršen, ali nadamo se da će bit sve bolje
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 16:55   #486
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Pa nije 1.6 baš u potpunosti mrtav. Jedan od dečki s kojima sam prije igrao i dalje pegla svaki dan po par sati. Naravno, daleko je od dana kad je bio na vrhuncu, ali nije baš da nema nikoga za odigrati pokoji match.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:18   #487
lux3320
Premium
Moj komp
 
lux3320's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: -
Postovi: 210
A eto pitam da vidim što drugi misle, jer zbilja ne znam kaj da radim, a 1.6 sam nekako zavolio jer sam uz njega proveo godine i godine... Kad pokrenem CS:GO, toliko se u svemu razlikuje da to nije normalno... :S Po mom mišljenju sam ekstra igrač u CS 1.6 i podmazan sam svim skillom i ne znam kako bi se prilagodio na CS:GO gdje vidim da skill nema veze s vezom, ili možda ima, ali jako malo.
A i nekako mi se čini da je 1.6 i dalje popularniji što se tiče Balkana... Na CS:GO-u su serveri polu prazni i nema ih baš puno (kad je uključen filter "Europa")... o.O
Mislim da ću ipak opet odustat od CS:GO-a i nastavit s 1.6. Ne sviđa mi se što ti na radaru prikaže gdje ti je protivnik, malo wallbangova, recoil nije realan, same kretnje lika, itd., itd....
1.6 je baš zbog toga svega zabavniji jer zahtjeva i skill i više razmišljanja, nego CS:GO...
Možda je to samo moje mišljenje, al eto... Možda nisam trebao postat, al želio sam znat šta drugi misle o razlikama i koja je igra za njih bolja.
Po meni je CS:GO dobar samo za onoga tko će igrat CW, jer u 1. plan stavlja timsku igru, al opet ove gore mane sve stoje...
Neću pisat da mi je 1.6 bolji, al eto, već sam napisao.

EDIT: ipak ću igrat CS:GO da vidim... Mislim da sam dobar za početnika. :P

Zadnje izmijenjeno od: lux3320. 23.05.2015. u 19:39.
lux3320 je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2015., 21:40   #488
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
- imam $7 na egamingbets .. igraju flipside i VP, dobar koeficijent na flipside, reko BO1 je pa mozda se potrefi
- flipside izgubi prvu rundu i gubi 0-5, lagano pizdim
- flipside odjednom on fire, krene ih i pobjede poluvrijeme 10-5
- flipside dobi pistol round, flipside vodi 13-5
- flipside izgubi 14-16



pouka: FML i odjeb egaming kladenju na neko vrijeme
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2015., 02:43   #489
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor pizdun Pregled postova
- imam $7 na egamingbets .. igraju flipside i VP, dobar koeficijent na flipside, reko BO1 je pa mozda se potrefi
- flipside izgubi prvu rundu i gubi 0-5, lagano pizdim
- flipside odjednom on fire, krene ih i pobjede poluvrijeme 10-5
- flipside dobi pistol round, flipside vodi 13-5
- flipside izgubi 14-16



pouka: FML i odjeb egaming kladenju na neko vrijeme
Nisi valjda ocekivao da ce flipside dobiti . VP je jedan od rijetkih timova koji najvise voli okretati rezultate
nikve je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2015., 15:09   #490
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Ako ima itko normalan za igrat javite se,nema nekog smisla igrat sa random idiotima..mg1 sam trenutno
amerix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2015., 16:15   #491
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nije neka sreca ni igranje s random ljudima s foruma jer s vremenom i to postane ko igranje s rusima
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2015., 22:30   #492
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Ma to ti je super stvar! Nema boljeg načina da nekog upoznaš nego da vidiš kakav je kad se izgubi par matcheva u nizu
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 11:18   #493
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
draga mama pa kakvi su ovo rankovi? ovaj mg1 je smurf na alt accu, a ovaj supreme je ocito boostan do iznemoglosti

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2015., 13:33   #494
krista031
Parabola
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 16
jes ti siguran u taj ss? xD
krista031 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 11:28   #495
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor nikve Pregled postova
Taman kad ja prestanem igrat oni pocnu uvodit neke mjere protiv cheatera, trebalo im je previse ali eto drago mi je da barem nesto. Usput hrv scena se pocinje aktivirati, stvaraju se neki timovi, HCL uskace u scenu pomalo s nekim novcanim iznosima i aktiviranjem esla opet s Adria kupovima i jos puno njih u buducnosti, tako da ekipa udarajte DM, radite timovi, gledajte demoe, vjezbajte bombe i pokusavajte oziviti tu nasu mrtvu scenu
Baš ovo - ESL kupovi su svaki vikend, sve je više ekipa, streama se, počinju se pridruživati sve više slovenci, bosanci i srbi tako da je scena sad življa nego ikad.

Za one koje zanima šta se događa sve vijesti o kupovima i streamovima su na fb-u CSHR-a (<-link), momci se stvarno dosta trude, a preko njihove steam grupe možete lako naći domaće ljude za igru odgovarajućeg ranka.



Pridružite se, lajkajte i shareajte ostalima koji igraju - što više ljudi prati domaća događanja i domaći igrači će biti motiviraniji da više igraju pa možda dođu i bolji rezultati
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 15.06.2015., 19:45   #496
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 12:22   #497
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Razmišljma kupiti CS:GO. Vidim da je i on na ljetnoj rasprodaji na Steamu...

Treba mi neka online pucačina, a izgubio sam svu nadu da će mi AA:PG više ikad proraditi (možda kad bi napravio punovnu instalaciju windowsa....), pa imam par pitanja:

Što mi uopće treba?
a) samo osnovni CS:GO 5.49€
b) complete pack 11.49€ = a) + source + strike + zero

Što su uopće CS:GO source, strike i zero?

Ono što mene zanima je da kad se zaželim pucačine, nađem server sa slobodnim slotom i upadnem unutra i rokam (neznam još kakvi su tipovi misija u CS, sad sam trenutno naviknut na AA:PG pa ću se vjerojatno morati prvo malo informirati)

Nikakvi klanovi me ne zanimaju..... niti single player (ako uopće postoji u CS-u), samo povremena online pucačina.

Ima li toga u CS:GO?
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 12:35   #498
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Po ovome sto si opisao, i je i nije za tebe.

Je zato sto je pucacina u kojoj "udjes na slobodan slot i rokas", postoji deathmatch mod.

Nije zato sto igra svu svoju "čar" krije u competitive igri, tj. da tvoj team bude bolji od drugog teama.
To sa sobom onda nosi klanove i trud koji ces ulozit u to da budes/budete bolji.

Od modova, postoji deathmatch i klasican search & destroy koji se igra na 90% servera.

Ima jos tu dosta custom modova, ali sudeci po tvojem postu, vjerojatno ih neces igrati.

Postoji vise verzija CS-a:

CS 1.6 - najstariji, ujedno sa singleplayer modom se zove i Zero (netka me neko ispravi ako grijesim)
CS Source - Prethodnik trenutne verzije
CS Global Offensive (iliti CS:GO) - najnovija verzija, ako ces uzimati, uzmi to
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 12:37   #499
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
kupi samo cs:go za 5,49 i to je to, ovo ostalo su zasebne igre. i da, imas vise razlicitih modova za online igru. dm, casual (tdm), matchmaking (ranked) za napucavanje ili surf, jump servere za odmaranje mozga.

@bigadvance - kakvi klanovi, jednostavno igra solo que competetive dok ima 1h vremena i zivaca. dok nema, roka dm ili casual.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 07:51   #500
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Razmišljma kupiti CS:GO. Vidim da je i on na ljetnoj rasprodaji na Steamu...

Treba mi neka online pucačina, a izgubio sam svu nadu da će mi AA:PG više ikad proraditi (možda kad bi napravio punovnu instalaciju windowsa....), pa imam par pitanja:

Što mi uopće treba?
a) samo osnovni CS:GO 5.49€
b) complete pack 11.49€ = a) + source + strike + zero

Što su uopće CS:GO source, strike i zero?

Ono što mene zanima je da kad se zaželim pucačine, nađem server sa slobodnim slotom i upadnem unutra i rokam (neznam još kakvi su tipovi misija u CS, sad sam trenutno naviknut na AA:PG pa ću se vjerojatno morati prvo malo informirati)

Nikakvi klanovi me ne zanimaju..... niti single player (ako uopće postoji u CS-u), samo povremena online pucačina.

Ima li toga u CS:GO?
i molim te, nemoj uzimati operation pass. svakim operation povecavaju navlakusu da cim vise igras i cim manje dobijes. od breakouta do sad, kvaliteta operationa pala barem za 100%. ja uzeo operation pass i zao mi je. prosli op je bio jos nekako ali ovaj je koma cista.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 07:53   #501
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ili ga uzmes prvi dan, dobijes 4 falcona u 10 dana, svi ostali dropovi su plus. zasad je operation balance +5e
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2015., 14:04   #502
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Razmišljma kupiti CS:GO. Vidim da je i on na ljetnoj rasprodaji na Steamu...

Treba mi neka online pucačina, a izgubio sam svu nadu da će mi AA:PG više ikad proraditi (možda kad bi napravio punovnu instalaciju windowsa....), pa imam par pitanja:

Što mi uopće treba?
a) samo osnovni CS:GO 5.49€
b) complete pack 11.49€ = a) + source + strike + zero

Što su uopće CS:GO source, strike i zero?

Ono što mene zanima je da kad se zaželim pucačine, nađem server sa slobodnim slotom i upadnem unutra i rokam (neznam još kakvi su tipovi misija u CS, sad sam trenutno naviknut na AA:PG pa ću se vjerojatno morati prvo malo informirati)

Nikakvi klanovi me ne zanimaju..... niti single player (ako uopće postoji u CS-u), samo povremena online pucačina.

Ima li toga u CS:GO?
Evo na CSHR facebooku dijele jednu inačicu pa možeš tamo probat osvojit
https://www.facebook.com/csgohr/phot...type=1&theater

A inače, CS je dosta drugačiji od AA/BF, ali competitive matchmaking 5v5 je teška droga, ne sumnjam da će ti se svidit.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 23.06.2015., 12:54   #503
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
moram se pohvaliti makar imam osjecaj da nebu trajalo danas doslo

pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2015., 23:30   #504
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Postoji li opcija da kad tražim deathmatch izbjegnem Dust II, a da ne moram ići na neki community server? Stvarno mi se više gadi ta mapa jer na 34 DM-a koja odigram, čak jedan od njih nije na Dust II. Možda!
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2015., 23:47   #505
guzni_toplomjer
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: u priboru prve pomoći
Postovi: 2
izaberi drugu grupu mapa...ionako su active duty dosadne za deathmatch kad svi znaju camp spotove
guzni_toplomjer je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2015., 00:37   #506
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Nije ni to loša ideja. Tnx
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2015., 22:45   #507
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Nakon 340 pobjeda, upao u Global Elitu
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2015., 16:27   #508
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
Opet divota nakon summer salea, svi sa 50 sati igraju ko bogovi, vrte se ko ringišpili po mapi i dijele headshote
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2015., 12:14   #509
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Imam 2x Chroma Case i 5x Operation Breakout Weapon Case. Ja ih ne mislim otvarati, a da ih prodam ne bih ništa dobio, pa ako ih netko želi, neka mi samo pošalje svoj trade link na PM.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2015., 15:03   #510
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
supreme se bliži, ćaća se vraća

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na