Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2017., 18:02   #4381
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Im back. S novim accom.

Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 18:09   #4382
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Im back. S novim accom.
A šta je bilo sa starim? xD
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 18:32   #4383
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
A šta je bilo sa starim? xD
Ukeširao ga sigurno nekome
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 18:56   #4384
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ili ga banalo

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 22:43   #4385
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Nije mi ga imalo za kaj banat brkati. Dao sam burazu jel sam tada bio na odvikavanju od te igre a bio je i problem s zdravljem (ne glava).
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 23:20   #4386
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Glava ili ne, i meni je zdravlje ošlo u neku stvar dok sam igrao brodove.

Toliko mi je pukao film u jednom trenu da nisam imao volje niti acc. prodati a kamo li nešto drugo.

Ako je netko zainteresiran, možemo se dogovoriti.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 00:47   #4387
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Glava ili ne, i meni je zdravlje ošlo u neku stvar dok sam igrao brodove.

Toliko mi je pukao film u jednom trenu da nisam imao volje niti acc. prodati a kamo li nešto drugo.

Ako je netko zainteresiran, možemo se dogovoriti.
Prodana dušo. Buffali su Pensacolu i Indianapolis.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 09:47   #4388
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Glava ili ne, i meni je zdravlje ošlo u neku stvar dok sam igrao brodove.

Toliko mi je pukao film u jednom trenu da nisam imao volje niti acc. prodati a kamo li nešto drugo.

Ako je netko zainteresiran, možemo se dogovoriti.
Problem je što se ta igra nemre igrat sat dva, ko sve druge normalne igre. Nego se to igra dok se ne srušiš (ak imaš vremena). To me smeta. Inače i dalje pretaču iz šupljeg u prazno, samo da se lova vrti. Majstori. Skoro pa se isplati uzet dva tri ponajbolja premium broda i lagano causal igranje na free accountu.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 09:51   #4389
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ja sam se nekak zasitio igre jer ovisis o random ekipi i ak te pogodi da su idioti ti mozes bit rambo budes izgubio.

Najveci problem sa igrom je sto je MM na osnovi tiera, a nije na osnovi avg XP-a, il DMG-a il neke druge stvari.
Pa onda imas ekipu u TX borbama koja je free xp-a neki brod i nema pojma.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 09:58   #4390
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ja sam se nekak zasitio igre jer ovisis o random ekipi i ak te pogodi da su idioti ti mozes bit rambo budes izgubio.

Najveci problem sa igrom je sto je MM na osnovi tiera, a nije na osnovi avg XP-a, il DMG-a il neke druge stvari.
Pa onda imas ekipu u TX borbama koja je free xp-a neki brod i nema pojma.
Da. Al ja se ne iživiciram. Ak nosim ekipu i roknem npr. 4 broda a mi izgubimo ne živciram se. Odigrao sam dobru partiju i to mi je dovoljno. On kaj me malo više smeta je AFK ekipa, pogotovo DDi ili debili koji chargaju sa BBom, solo na početku partije.
U jednoj me Der Grose fokusirao (ja u scharniju) potpuno zanemarivši činjenicu da sam bio s dvije krstarice i lagano pod kutem i da imam dobar oklop na boku plus torpeda. Uglavnom taj krumpirko mi je bio najdraži kill u toj partiji.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 10:01   #4391
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Tako je u svim igrama. Nije WoWS po nicemu razlicit.
Imas ekipe sta nezna sa TX pritisnit W da ide naprijed, a ima ekipe koja sama carrya cijeli tim.

Al sa ekipom je uvijek zabavnije.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 10:26   #4392
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Imas ekipe sta nezna sa TX pritisnit W da ide naprijed, a ima ekipe koja sama carrya cijeli tim.
Ma znaju oni jako dobro pritisnut W. Nego oni čekaju, idioti, kao nek drugi odu a oni će se kao spasit. A kao DD moraš cappat i spottat. To je baš problem u bulji. Jučer me lik u Gadji napao sa svim torpedima a ja u Fushunu. Kako je on došao do t7 a da nezna da pan asian DDi nemaju torpeda koja mogu potopit DD? Nevjerojatno...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 10:34   #4393
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
To zahvali WG koji ima tutorial i tipse za 5. Pa nema ni posteni tutorial za nisanenje i leadanje meta, anglanje i ostalo. Uleti i snadji se druze. To je njihov sistem.

A sama deep water torpeda su fail po meni. Imas torpeda, bacis torpeda i sta bude, al DDu koji je u 99% ispred svih naleti na drugi DD i nemoze mu nista. Izbjegavaj i shelove i torpeda. Ne vidim smisla za DW torpeda, kao da torpeaju iza svog team destroyera da ga ne pogodi....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 11:35   #4394
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
To zahvali WG koji ima tutorial i tipse za 5. Pa nema ni posteni tutorial za nisanenje i leadanje meta, anglanje i ostalo. Uleti i snadji se druze. To je njihov sistem.

A sama deep water torpeda su fail po meni. Imas torpeda, bacis torpeda i sta bude, al DDu koji je u 99% ispred svih naleti na drugi DD i nemoze mu nista. Izbjegavaj i shelove i torpeda. Ne vidim smisla za DW torpeda, kao da torpeaju iza svog team destroyera da ga ne pogodi....
Pa Gadjah je brutalan gun boat, vjeruj mi. Deep water torpeda po meni imaju prednosti. Kao prvo često si u tandemu s drugim DDom a ispred vas neki CA ili BB. Ti fino raspališ torpeda bez brige za kolegu. Torpeda su dosta brza i kasnije se uočavaju plus što rade hrpu damagea. Meni je to ok. Kad bi Gadja dobio normalna torpeda bio bi daleko najjači t7 DD. I ovako je odličan.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 11:53   #4395
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Je, znam to. Ok za topove. Al u dogfightu sa "normalnim" DDom, ti dodgeas njegova torpeda i shelove, on dodgea samo tvoje shelove. Ako pokupis 1 torpedo, game over. Drugi nemaju te brige.

Sta se tice pucanja kraj/ispod svojih DDova, i to je samo iskoristivo tu i tamo. Naletis na DDa u dimu, oces torpat dim? Neces, nema smisla, nemozes pogodit njegov DD itako, moras se zaletit unutra pa sta bude. A ako ti sjedis u dimu i pucas mozes ocekivat torpeda i nece proc mirno ispod tebe.
DD Dogfight zna zavrsit u dosta puta da jedan drugoga ubiju torpovima, ovako sa DW torpedima i ako drugi DD zna sta ti vozis, moze se zaletit na tebe u #driveby bez brige da ces ga torpat.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 12:06   #4396
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Je, znam to. Ok za topove. Al u dogfightu sa "normalnim" DDom, ti dodgeas njegova torpeda i shelove, on dodgea samo tvoje shelove. Ako pokupis 1 torpedo, game over. Drugi nemaju te brige.
Nemaju te ali imaju druge brige. Ja u "azijcu" imam jebeni dim koji traje "tri dana" s premium konzumable trolam ih s dimom ko budala. Ako se češće dovedeš u situaciju da moraš panično dodgat torpeda drugog DDa onda ionako igraš krivo....
Da ne velim da Gadja ima brutalan kut turreta...dakle to je presudno kod fajta s drugim DDovima....skoro pa ga frontalno (ili kontra) gađaš sa svim kupolama....a istovremeno si manja silueta

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 29.12.2017. u 12:13.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 15:53   #4397
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Glava ili ne, i meni je zdravlje ošlo u neku stvar dok sam igrao brodove.
Oh, nisi jedini. Ovo je jedna od jako toksicnih igri. S jednim velikim razlogom i jer je f2p.
Od gomile vremena provedenih na normalnim AAA igrama koje nisu f2p nisam se zivcirao niti 5% od onoga samo u WoWS.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Imas ekipe sta nezna sa TX pritisnit W da ide naprijed
Ima, pogotovo u zadnje vrijeme. Igram T9-10 i nemrem vjerovat u kvalitetu timova. Doslovno bolje performanse vidis na tierima 3-5.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 16:03   #4398
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Je, znam to. Ok za topove. Al u dogfightu sa "normalnim" DDom, ti dodgeas njegova torpeda i shelove, on dodgea samo tvoje shelove. Ako pokupis 1 torpedo, game over. Drugi nemaju te brige.

Sta se tice pucanja kraj/ispod svojih DDova, i to je samo iskoristivo tu i tamo. Naletis na DDa u dimu, oces torpat dim? Neces, nema smisla, nemozes pogodit njegov DD itako, moras se zaletit unutra pa sta bude. A ako ti sjedis u dimu i pucas mozes ocekivat torpeda i nece proc mirno ispod tebe.
DD Dogfight zna zavrsit u dosta puta da jedan drugoga ubiju torpovima, ovako sa DW torpedima i ako drugi DD zna sta ti vozis, moze se zaletit na tebe u #driveby bez brige da ces ga torpat.
Ima nekad. Jer ekipa instiktivno reagira i da gas iz smokea. Sva sreca ima dosta takvih njubara.

Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova

Ima, pogotovo u zadnje vrijeme. Igram T9-10 i nemrem vjerovat u kvalitetu timova. Doslovno bolje performanse vidis na tierima 3-5.
Pogotovo kad im ti dođeš popravljat kvalitetu. E onda je to vrhunski team. xD
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 00:14   #4399
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Sve drugo na stranu, kad sam došao doma s posla, sjeo za komp - umjesto opuštanja sa hobijem dobio sam dodatnu dozu živciranja. No thanks.

Velim. Možemo se dogovoriti oko mog accounta. ☺
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 09:13   #4400
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Živciranje ak si dopustiš....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 09:39   #4401
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Bas tako, sjednes sa ocekivanjem da ces svaku izgubit radi glupih teammateova, onda je challenge napravit sta vise dmga i povuc sta vise sa sobom.

Mi veterani so dobili cjepivo na to izgleda, sve manje zivciranja. Osim Neo-a, on je tek naucio minimalni torpedo activation range, al krece se.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 17:07   #4402
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Ima nekad. Jer ekipa instiktivno reagira i da gas iz smokea. Sva sreca ima dosta takvih njubara.



Pogotovo kad im ti dođeš popravljat kvalitetu. E onda je to vrhunski team. xD
ti po obicaju, jaci na rijecima nego djelima.
Sorry, ja skroz zaboravio da su za tebe svi nubare koji imaju prosjek damage ispod 80k i ispod 60% WR.

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Sve drugo na stranu, kad sam došao doma s posla, sjeo za komp - umjesto opuštanja sa hobijem dobio sam dodatnu dozu živciranja. No thanks.

Velim. Možemo se dogovoriti oko mog accounta. ☺
Normabel is your friend.

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Živciranje ak si dopustiš....
Ima u tome istine.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 18:02   #4403
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Slazem se da je striko jaci na rijecima nego na djelima.

Pa da pokazemo djela.





__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 30.12.2017. u 18:19.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 18:37   #4404
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Koja je to stranica za statse?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 18:38   #4405
mrki23
Registered User
Moj komp
 
mrki23's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Tuheljske toplice
Postovi: 1
Facepalm hades. Wows numbers.
mrki23 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 20:28   #4406
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
ti po obicaju, jaci na rijecima nego djelima.
Sorry, ja skroz zaboravio da su za tebe svi nubare koji imaju prosjek damage ispod 80k i ispod 60% WR.

.
Pišeš o nesposobnima u T IX i TX. A ti si jedan od tih istih zbog koji se ova igra pretvara u smece. Kad krene ranked eto takvih tamo, kad završi ranked eto ih opet u randomu. I tako u krug.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 20:37   #4407
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Slazem se da je striko jaci na rijecima nego na djelima.

Pa da pokazemo djela.





__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 15:32   #4408
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Danas prvi put sjeo u Conqa. Striko kaze..... fuck the Conq (il blizu tome), Grosse Kobasse FTW.

Uglavnom, brod nema sve module, kapetan nema uopce skilove jer nemam pretreniranog kapetana, uzeo sa Campbeltowna 12/12 jer mi se neda retrenirat onoga sa Liona. Dalmatinac sam, ljen po naravi.





Upload na Yubito sljedi. Iako sam zajebao par puta u rundi nekima nije bilo pomoci. Overall, moglo je i gore zavrsit. Hint enemy Kutuzov je IDIOT EPSKIH PROPORCIJA. On je singlehanded kriv za poraz, i izravno je kriv za nasu pobjedu i moj dmg rekord.

__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 31.12.2017. u 16:39.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 16:09   #4409
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja ovdje neću ljepit svoje najbolje partije. Ali meni je Gadjah Mada sjeo ko budali šamar. Isti topovi ko u Bljeski ali ima duži dim i brži reload consumablea. Više HPa a još sam stavio i SE. Jedini minus kaj mu torpeda ne mogu pogodit DD ali rijetko su mi ona prijetnja ili oružje u knife fightu s drugim ddom. Tu nastupaju gunovi i HP. A još uz to Mada ima i bolji concealment od Pljeske i Lanina (i bilo kojeg drugog t7 DDa osim japanaca koji nisu gunboati). Ne mali broj puta bi iztrolao ko budala ekipu, posebno BBe. Baš neku partiju riješio sam dva BBa, jedan od njih bizmarck.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 21:39   #4410
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Momci, lakše malo. Novogodišnji konfeti podjeljeni, idemo dalje mirno i pristojno u novu 2018...
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na