Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2014., 22:24   #361
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ajd ekipa ludim vise,kako refuelati auto ?
Imam onu crvenu kantu od ( pise Fuel Barrel 25 L ) ,probao sam na sve mile nacine i nece

nije moj auto,nasao u darkscapeu,dobro me sluzi

koja je fora sa tim tocenjem benzina i di kupiti benzin ako nije to benzin sta imam u tim kantama ?
Ne radi jos kako spada. Na kojem si patchu? Iako su rekli da su to popravili u ...013 patchu, nisu.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 01:30   #362
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Smile

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ajd ekipa ludim vise,kako refuelati auto ?
Imam onu crvenu kantu od ( pise Fuel Barrel 25 L ) ,probao sam na sve mile nacine i nece

nije moj auto,nasao u darkscapeu,dobro me sluzi

koja je fora sa tim tocenjem benzina i di kupiti benzin ako nije to benzin sta imam u tim kantama ?
Pošto mi doktori preporučuju šetnju držim se toga pa ni u Zoni ne koristim auto. Ipak obišao sam bezbroj stranih foruma i svugdje se svodi na to da griješka s tankiranjem nije još ispravljena. Na jednoj stranici našao filmić iz doba dok je mod bio u izradi i sve lijepo šljaka. Izgleda da su nešto kasnije zaribali. Osim toga za punjenje ne upotrebljavaju se te bačve nego kanister (Petrol can) težak 10 kg. Evo maloprije ponovno krenuo ispočetka (kad stalno nešto prerađujem) i Sidorević ima u prodaji 4 kanistra po cijeni 1000 RU komad. Kog vraga da ih kupuješ i tegliš kad ih ne možeš koristiti. Šetkarenje po krajolicima Zone, barem nećeš dobiti hemeroide.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Staro 15.05.2014., 03:05   #363
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Tu smo da si međusobno pomažemo, zar ne? Za one koji tek počinju (drugi su odjurili kilometrima dalje, pa im se ne vraća u Kordon) u vojnoj bazi u Kordonu postoji sef (50.000 RU u njemu!!!), ali do šifre skoro pa nemoguće doći, pa tko želi mogu mu je prišapnuti (da ne bi nekome pokvario uživanje u traženju). Osim toga (što mi je ranije promaklo), Fox nakon oslobađanje od grupe Sin odlazi u svoju gajbicu, koja se nalazi u selu gdje je bio Wolf. Moguć popravak opreme kod njega, a pogotovo kad se ima lova iz sefa.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 09:51   #364
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ja sam se odlučio za manje više straight forward varijantu, igram glavne misije plus side questove koje procijenim da su mi od koristi, ne sve, zapravo ne puno njih. Taman prije izlaska LA sam dva puta prošao SoC s Complete modom, mišljenja da ovaj LA ne bu tak skoro vidio svjetlo dana,a da nisam dvije godine ziher igrao niš iz SoC serijala. Već sada LA igram duže nego ova dva prolaska SoCa zajedno,a još nisam došao do kraja

Također, puno vremena uzima vraćat se natrag stalno prodavat ili kupovat, auti baš ne funkcioniraju, a pješke se fakat dosta vremena pogubi. Ionako ima puno šetanja u glavnim misijama, a koliko sam vidio po zadacima, i nakon ulaska u NPP ima misija u kojoj se vraćaš natrag

Kad prođem do kraja možda još jednom krenem igrat s detaljnjim istraživanjem svih mapa (valjda će do tad sve speglat kak spada), ili ću ostat istraživat kroz free play mode. U Q&A na moddbu piše da će LA imati free play mode s posebnim zadacima koji će se pojaviti tek nakon prolaska igre
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 15.05.2014. u 09:58.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 16:34   #365
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Bakica ajde sapni sifru vracam se tamo makar putovao 3 dana hehe

Tko god bio u Rostok factoryju ono je bolesna glazba dok rjesavas jednu misiju,bas mind fuck ...
blava je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 16:43   #366
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Bakica ajde sapni sifru vracam se tamo makar putovao 3 dana hehe

Tko god bio u Rostok factoryju ono je bolesna glazba dok rjesavas jednu misiju,bas mind fuck ...
Pišem malim brojkama, pa onaj koji neće da ne vidi: 471
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 17:24   #367
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ja sam obrisao mod. Ne mogu im oprostiti da su nakon toliko godina rada izbacili mod s toliko grešaka. Instalaciju sam si ostavio i instalirat ću ponovo kada izađu zakrpe koje će popraviti igru. Instaliroa sam si SoC s L.U.R.K. modom pa to igram. LA će čekat bolje dane.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 17:27   #368
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ima MOD potencijala samo dok ga malo neispoliraju ili se kolega nepoigra s njim po obićaju on sve popravi kao pravi majstor
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 18:38   #369
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Zadnji patch ispravio je brdo toga, bugova nikakvih vise nema a ctd takodjer vise ni ne pamtim kad je zadnji put bio.

Daleko je od savrsenog, ali ovakvi problemi prate sve modove, a bome i cijeli stalker serijal
Ja igam s gustom, a takodjer sam bio skeptican.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 19:28   #370
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Pišem malim brojkama, pa onaj koji neće da ne vidi: 471
Na tapatalku su sva slova jednake veličine
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2014., 19:29   #371
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Imao sam neku misiju(heliće sam porušio u staroj bazi) i javio se barmenu u novoj bazi i poslije mi piše da se javim Petrenku u staroj bazi sad sam došao ali nema ništa koju god mi opciju ponudi ništa se nedešava, samo stoji da mu se javim
Jesam li nešto propustio ili..... možda moram prespavati da dobijem zadatak, ima nekih misija iz CoP-a ako se dobro sjećam.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 19:53   #372
RobertCrni
Registered User
 
RobertCrni's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Rijeka, Croatia
Postovi: 40
Tri dana bez izleta na desktop! Bio u Yantaru, Dead Cityju, Army Warehousesu, Swampsu...ali zato me prije odlaska u Bar Rostok desetak puta izbacilo u Darkspaceu, zapravo nisam mogao doći do Velesa iz Cordona već sam to morao napraviti iz Dark Valleya. Sve u svemu igra je dosta zanimljiva.
__________________
Snaga rata, beskrajna zarada.
RobertCrni je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 20:33   #373
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Na tapatalku su sva slova jednake veličine
Kobajagi, mala šala. Usput kad sam već otkrio vojnu šifru sefa (a nitko me nije okrivio) evo i lozinka za vojni PC: top_saecret uz napomenu da se ova crta između riječi ne upisuje na klasičan način nego Shift + tipka gdje je ?
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 21:12   #374
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Imao sam neku misiju(heliće sam porušio u staroj bazi) i javio se barmenu u novoj bazi i poslije mi piše da se javim Petrenku u staroj bazi sad sam došao ali nema ništa koju god mi opciju ponudi ništa se nedešava, samo stoji da mu se javim
Jesam li nešto propustio ili..... možda moram prespavati da dobijem zadatak, ima nekih misija iz CoP-a ako se dobro sjećam.
Mozda trebas k Petrenku u novoj bazi? U istom prostoru gdje je novi bar.

Ja sam tu otiso (zabunom) u novu bazu dutyevaca, sjeveroistocno od novog bara, gdje te u principu petrenko treba poslati. Kad sam doso tamo i razgovarao s likom, onda mi je updejtao zadatak da me petrenko poslao tamo i sve pet
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 22:36   #375
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Ja sam tu otiso (zabunom) u novu bazu dutyevaca, sjeveroistocno od novog bara, gdje te u principu petrenko treba poslati. Kad sam doso tamo i razgovarao s likom, onda mi je updejtao zadatak da me petrenko poslao tamo i sve pet [/QUOTE]

Kad je ECHO zapeo trenutno sam bio u Jantaru. Otuda sam otišao u močvaru (Swamp) a onda na prijelaz 'To Pripyat outskirts'. Tu u jednoj zgradi u podrumu je barmen. Obavio razgovor i u sobi do njega javio se generalu Voroninu.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 22:56   #376
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam još došao tamo, ali zašto se bar preselio? Ili je to drugi bar?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 00:20   #377
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536




Napali su ih vojnici u rostoku i u jednoj misiji pomazes tamo dutyevcima rusenjem helica, a od tada su bar i njihova baza preseljeni u pripyat outskirts. Sto je kasnije super, obzirom da je vecina misija oko pripyata, a barmen je blize


-->
@bakica, da to je to samo sam pobrkao imena. onda od voronina ides malo dalje gore kod onog nekog dutyevca koji ti daje zadatak dalje za lab x7.
Ja danas stigao do mape Generators. Malo prije sam slusao onaj poznati glas i poziv: Tvoja put zavrsavcaje. Idi ka mnje

@brko, bar se preselio, to je dio price




Napali su ih vojnici u rostoku i u jednoj misiji pomazes tamo dutyevcima rusenjem helica, a od tada su bar i njihova baza preseljeni u pripyat outskirts. Sto je kasnije super, obzirom da je vecina misija oko pripyata, a barmen je blize


__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.05.2014. u 00:29.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 05:38   #378
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nisam još došao tamo, ali zašto se bar preselio? Ili je to drugi bar?
Vojska je izvršila helikopterski napad na lokaciju Bara. Većina obitavatelja je ubijena, a preživjeli, a tako i barmen, preselili su se na novu lokaciju. Uzmi hrane, pića, municije pa klipši dalje.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 05:52   #379
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nije vojska nego mercovi, ako se dobro sjećam.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 07:23   #380
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odlično, moram pothitno nastavit igrat, od utorka ništa...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 12:21   #381
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Nije vojska nego mercovi, ako se dobro sjećam.
U pravu si. Ali mi se bome nisu ni predstavili, a od trčanja nisam vidio oznake na helićima. A onako zadihan nisam Petrenka dobro ni slušao što vergla, samo zapamtio da moram naći RP7. Tek sam sada otišao u folder text da vidim dijaloge. A, uostalom, kakva razlika između vojnika i plaćenika, i jedni i drugi plaćeni za svoj posao. U konačnici i jedni i drugi rade za nečije interese.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 14:32   #382
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Da li je tko presao misiju di trazis PDA od nestalih Dutyjevaca u Rostok tvornici ?

Nasao sam 2 pda na nesagradenoj zgradi i sad trebam 3 naci,ali di naci ?
Trebao bi se probiti do laboratija X10,ali ne mogu naci ulaz ?

I dosao do jednog dijela u Rostoku di je kao neka magla,tamo neko tijelo moguce da je treci nestali Dutyjevac samo je ogromna radijacija,nesto kao magla kako se probiti kroz to,skroz u kutu mape kod rampe ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 14:37   #383
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Iz dana u dan situacija u Ukrajini se mijenja. Sidorović da bi bio u skladu sa situacijom dao mi je zadatak da mu promijenim sliku na zidu. http://s27.postimg.org/r20qpdxdv/ss_...a01_escape.jpg
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 14:42   #384
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Da li je tko presao misiju di trazis PDA od nestalih Dutyjevaca u Rostok tvornici ?

Nasao sam 2 pda na nesagradenoj zgradi i sad trebam 3 naci,ali di naci ?
Trebao bi se probiti do laboratija X10,ali ne mogu naci ulaz ?

I dosao do jednog dijela u Rostoku di je kao neka magla,tamo neko tijelo moguce da je treci nestali Dutyjevac samo je ogromna radijacija,nesto kao magla kako se probiti kroz to,skroz u kutu mape kod rampe ?
Zgrada di je zeleni plin.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 14:44   #385
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
[QUOTE=blava;2596615]Da li je tko presao misiju di trazis PDA od nestalih Dutyjevaca u Rostok tvornici ?

Nasao sam 2 pda na nesagradenoj zgradi i sad trebam 3 naci,ali di naci ?
Trebao bi se probiti do laboratija X10,ali ne mogu naci ulaz ?

Ja sam to obavio kao i vjerojatno i drugi koji su došli, ali ti od toliko zadataka i lutanja ishlapi iz glave. Evo našao sam ti neki filmić u vezi toga. http://www.youtube.com/watch?v=NCmC8cEGRN8
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 15:56   #386
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Glede te misije moraš biti naoružan gas maskom(ako imaš neko slabije odijelo) ili imati SEVA odijelo i nije nikakav problem riješiti misiju i uđeš sa zadnje str. zgrade pa je lakše i brže jedino što na katu imaš i jedno dvonožno iznenađenje
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 17:33   #387
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536



Kao i u SoCu, ima bad ending (answer the monolith call u sarkofagu), i true ending - mapa generators, u labu x2, nakon čega te u freeplay bubne natrag u cordon



BTW, još uvijek nisam skužio po čemu je SIN grupacija tak bitna za kraj igre...
-->
Ja sam u tu zgradu sa zelenim plinom došao skačući po krovovima

Na trećem katu je sef s medkitovima i par sitnica, i na krovu rupa kroz koju upadneš nutra. No na katu ispod je tijelo od dutyevca s PDA i šifrom za sef, a tamo je i jedan opaki BS

Tko pita za labx10?
Najlakše ga nać od svih labova, ali nutra je veselje. Po cesti dođeš do kompleksa u sklopu kojeg je ulaz, točno tamo di je označen na mapi, a u kompleks možeš ući kroz rupu u ogradi pored sjeverozapadnog ćoška ograde. Nutra kokneš par monolitovaca (ili je tam military pa ih ne treba ubijat? ne sjećam se) i skužićeš di je ulaz.

Evo jedan SS s Generatorsa, prekrasno izgleda mapa, super pogođena atmosfera na toj mapi.


Za sve one koji si žele spojlati kraj igre



Kao i u SoCu, ima bad ending (answer the monolith call u sarkofagu), i true ending - mapa generators, u labu x2, nakon čega te u freeplay bubne natrag u cordon



BTW, još uvijek nisam skužio po čemu je SIN grupacija tak bitna za kraj igre...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.05.2014. u 18:22.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 19:39   #388
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Te jeba, već si gotov, svaka čast. Daj mi reci odokativno, koliko ja imam do kraja, sad sam u močvaru tek došao i moram i Army Warehouses nakon onog sna. Jel barem pola?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 20:02   #389
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Nisam jos zavrsio, al sam na zadnjoj mapi, gustam jos prije zavrsnog udarca

Tesko je reci jer se taman tu nakon otvaranja jantara i swampa stvari dosta brzo odvijaju iako su mape teze i moze se zalomit da u, primjerice labovima zaglavis dugo, ali da, tu si negdje na pola puta - mozda malo manje.

Vremenski mi se cini ko da sam dvije igre zavrsio, fakat ima puno za igrat.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.05.2014. u 20:25.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 22:18   #390
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
pas m*****r, u Sarkofagu sam ali ne mogu proc, non stop mi se rusi. Naidjem na neka 4 mala covjeculjka (nemam pojma u koju kategoriju beshtija spadaju, nije ih problem skeljit) i onda pada li ga, pada. I nema prolaza dalje
ima li kakva nadogradnja (..013 patch imam sada) ?
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na