Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2016., 21:26   #1621
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Igra ima isti problem kao i Battlefield.
Hitbox nije gdje je i brod, pogotovo dok se kreće.
Testirajte i sami, upalite neki torrent da skida (visok ping) i vidite koliko malo shellova vas pogađa dok se krećete, iako vas gađaju
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 22:37   #1622
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Zar nije BFied bio problem radi net ratea od 10, kad su digli na 60, postalo sasvim druga igra. A mislio sam da je WoT ili WoWs vise server side nego BF. Sve ukljucujuc nase pozicije i gadjanje je server side lokacija + rng.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2016., 23:09   #1623
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Nisam proučavao tehnikalije, ali kako drugačije objasnit "šetanje" citadele? Čas je na provi, čas na krmi, čas u sredini...
A znam da je WG u nekom svom videu objasnio kako su zone broda fixne (definirane), šta bi značilo da je i citadela tamo gdje bi trebala biti, međutim u realnosti ona "šeta".

To se događa kada hitbox kasni (ili urani zbog mehanizama predikcije i korekcije).
Grafički ti gađaš ispravno, ali ga ne pogađaš.
Mislim da RNG ne utječe na to, već na količinu štete koju radiš, barem meni tako logika nalaže.
Nema mi logike da RNG "šeta" citadelu (i druge dijelove) okolo, ali mi ima logike da radiš različitu štetu po dijelovima.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 00:28   #1624
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Morao sam si kokice ispeć da pročitam do kraja Smokijev post. Ako imaš neki deal za te topove u lidlu javi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 06:03   #1625
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Morao sam si kokice ispeć da pročitam do kraja Smokijev post. Ako imaš neki deal za te topove u lidlu javi.
Hehehe Recept je jednostavan ;D Kupi Iwou,i...........................................................
Kužzš ?
Salu na stranu,brod je.... osobno meni,los,a odigrao sam i igram ih puno.... :/ Jednostavno,ima ogroman potencijal,ali,nikad ga izrazit -.-
Btw... Nadao sam se kokicama
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 11:41   #1626
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Nisam proučavao tehnikalije, ali kako drugačije objasnit "šetanje" citadele? Čas je na provi, čas na krmi, čas u sredini...
A znam da je WG u nekom svom videu objasnio kako su zone broda fixne (definirane), šta bi značilo da je i citadela tamo gdje bi trebala biti, međutim u realnosti ona "šeta".

To se događa kada hitbox kasni (ili urani zbog mehanizama predikcije i korekcije).
Grafički ti gađaš ispravno, ali ga ne pogađaš.
Mislim da RNG ne utječe na to, već na količinu štete koju radiš, barem meni tako logika nalaže.
Nema mi logike da RNG "šeta" citadelu (i druge dijelove) okolo, ali mi ima logike da radiš različitu štetu po dijelovima.

Ma da, al koliko sam ja njih shvatio, citadela je pod dimnjacima + pod turetama. E sad dodje do penetracije shella i putanje pa ako putem kroz brod zakaci citadelu i pena, eto dmga. Al ovo je WG, cijeli engine i fizikalni sistem je sjeban do temelja i jos u to baci rng.

Igrao se Yamatom u trening sobi testirajuc citadele na Montani. Sa 5km i 10km, ako pucam polako top po top, znam napravit 2-3 citadle od 3 shella ma 5km, opalim 9 shellova istovremeno, napravim 3-4 citadele...zamisli.

Na 10km gadjajuci istu stvar, citadele su bas RNG, nekad da nekad ne, al na nepokretan brod. Ne racunam shellove sta su radi disperzije isle u 3pm ili radi kuta. Nope, ima neka cudna shema tu.

Onda sam testirao waterline. Jeb ga, Yamato sa najjacim topovima ingame, da vidimo to sa waterlineom, e pa mogu ti rec sa 95% sigurnosti da shell kad takne vodu ne radi nikakvu penetraciju. 3 po 3 shela u vodu, jedini dmg sta sam vidio je kad neki shell radi disperzije ode visoko i onda se racuna dmg. Tako da mi je to sumnjivo.

Ako oni misle da shell treba pogodit na liniju vode i broda i pod kutom uc u hull radi citadele, onda neka kazu tako. I neka se cisto ograde od vodene penetracije shelova.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 13:48   #1627
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Nemaju nažalost svi brodovi citadelu pod dimnjakom....Cleveland npr. nema citadelu na sredini pod dimnjacima već ima jednu malo ispred prednjeg dimnjaka i drugu malo iza zadnjeg dimnjaka; sredina je zapravo čorak
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1437422123-cleveland-citadelle.jpg‎
Views:	154
Size:	637.2 kB
ID:	16019  
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 14:48   #1628
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Joj,sav sam neurozan Mozda cak stignem Kamikazea dobiti.. Moram u ponoc igrat ko veliki za ta dva boda
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 20:25   #1629
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Smoke boundaries mod

Evo moda koji će vam jako koristiti...ja bi ga nazvao čak djelom i cheatom...jer osim što se krug zazeleni (kad ste unutar dima), ti krugovi se vide i na daljinu (kad se zooma) što je vrlo korisno jer inače, kad se zooma u dim u daljini onda dim nestane....

direkt download

extract (stvori se scripts folder) i ubacit u resmods folder (koja već je verzija trenutno)...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 21:40   #1630
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Smoke boundaries mod

Evo moda koji će vam jako koristiti...ja bi ga nazvao čak djelom i cheatom...jer osim što se krug zazeleni (kad ste unutar dima), ti krugovi se vide i na daljinu (kad se zooma) što je vrlo korisno jer inače, kad se zooma u dim u daljini onda dim nestane....

direkt download

extract (stvori se scripts folder) i ubacit u resmods folder (koja već je verzija trenutno)...
Koristim ga, dobar je mod. Napravio ga je WG developer.

Btw, gotov project R, čeka se kamikaze
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2016., 22:35   #1631
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Koristim ga, dobar je mod. Napravio ga je WG developer.

Btw, gotov project R, čeka se kamikaze
JA nisam igrao od prvog tjedna jel mi se nagrada činila bezveze (Sporiji Minekaze s mrvicu boljim topovima i perma camom)..poslije sam krenuo pa mi bilo malo krivo kad sam skužio da će mi falit 40ak biserčića...ali sad mi je čak i fora jer ovako sam u bubnju i ako dobijem baš ću se razveselit. Ako ne dobijem opet imam Minekazea .
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 08:23   #1632
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Na kraju nije bilo onog 3x XP-a za svaku odigranu partiju? Il sam ja nesto propustio?

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
KOji je ovo mod kaj ti prikazuje statse za brodove?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 08:44   #1633
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Bilo je X3, i biti će još danas. Ja sam uspješno nafarmao skoro 130 soma na kapetanu od Hiryu-a jučer. Sad sam s njim na 14 bodova i ganjam 15. za Air Superiority skill. Samo nigdje ne piše poslije borbe. Baci oko na kapetana pred i poslije borbe koliko XP-a dobije.

Upalio sam replay-e jučer, i probao odvrtit jedan sa Hiryuom kasnije. Replay ostalih brodova funkcionira normalno, ali CV pogled iz ptičje perspektive više izgleda kao ghosting na starim LCD monitorima - kasni rendering kad god se kamera pomakne. Skoro dobijem epilepsiju od gledanja.

Enivej, Smoki ima replay kao dokaz - jučer nas je MM grdo zeznuo u predzadnjoj partiji. Znači divizija: Fuso, Pepsi i ja u Hiryu nas MM stavi protiv Iowe, Izuma i Caroline. Plus još dosta T-9.

Nismo uspjeli dobit partiju, ali smo se borili do samog kraja. Moj osobno najveći uspjeh je uspješno torpediranje i potapanje Iowe*. Nakon toga Caroline - sa T-7 CV-om. Mislim da je divizija oko 7 brodova potopila. Ostatak tima za drek, po običaju...

* Prvi nalet sa DB-ima za smekšavanje AA: uspio 7/8 bombi stavit na Iowu za dve vatre - morao se odmah popravit, nakon toga slijedio je nalet s torpedašima za 5/8 pogodaka i jedan flooding koji ga je pripremio za potapanje u drugom naletu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 15.02.2016. u 09:31.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 09:51   #1634
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Na kraju nije bilo onog 3x XP-a za svaku odigranu partiju? Il sam ja nesto propustio?


KOji je ovo mod kaj ti prikazuje statse za brodove?
To je iconpack od Autospya. Dosao je u Aslain paketu. Mislim da ga mozes nac i solo negdje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 11:17   #1635
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Kopam malo po Redditu i naravno naletim na Chuck Norris & WOWS citate. Najjači:

Citiraj:
Chuck Norris shot down an entire squadron of bombers, in the Arkansas Beta.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 11:24   #1636
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Nije nigdje pisalo da se dobivalo pa sam brijo da su sjebali nekaj

Nego, kad nam stize Kamikaze u luku?
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 11:58   #1637
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Nije nigdje pisalo da se dobivalo pa sam brijo da su sjebali nekaj

Nego, kad nam stize Kamikaze u luku?
Ameri su ga dobili u roku od 24 sata. S obzirom na stupanj retardacije WG EUa, pretpostavljam da ćemo ga dobit ovaj tjedan
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 12:16   #1638
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Sad kupit neki US DD i čekat da se Kamikaze krenu kotiti po mečevima....pa ih klat jednog po jednog CQB style
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 12:41   #1639
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Mislim da negdje piše 3 dana nakon što skupimo 10 milja. Ali možda se varam.

Njemački Hydro s dometom od 5km i deri. To će bit moj recept kad stignu.


EDIT: Malo više detalja o Team Battles
  • The battles are organised during the so-called Prime Time, which has been set for 17:00 - 22:00 UTC (18:00 - 23:00 CET) for the EU region.
  • For the first iteration of Team Battles, the spread is going to be between Tier VII and Tier VIII.
  • A Team can have up to ten participants, but only seven of them can participate in a battle.
  • The mode's flexibility lies in the fact that every player can participate in three different Teams as the leader (creator) or as a regular member. The first Team can be created immediately for a small amount of credits (300,000 Credits), with the second and third Teams costing a small sum of doubloons to create (300 Doubloons).


Kak ćemo se zvat? PCE ili neko divlje ime tipa "Credit Card Commanders"
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 12:47   #1640
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Jutarnji čaj od šamarelica sa Murmanskom

Murmansk je po meni najbolji brod u igri, uzimajući u obzir mogućnosti broda i tier u kojem se nalazi.

Na početku partije me disconnectalo čim sam loadao, tako da sam kasnio za svojom flotom. Ništa, loadam mapu, skrenem full speed na zapad. Tamo gubimo dva konga, karslruhea i st. lousia mislim, od njihovih konigsberga, furutake, omahe,wyominga i clemsona.

Konigsberg i furutaka su bili u divisionu i plove ravno dajući mi predivan broadside. Prvo je KB fasovao dvi citadele, dok se nije sjetio da skrene i sakrije se iza otoka. Odmah za njim furutaka naručuje 3 citadele, dostava - u kotlovnicu.

Naravno, poanta citadele je kad je netko pobere onda krene anglanje, furutaka je tu položila sa čistom peticom. U međuvremene po meni loži Omaha i to iza otoka, anglana da ju nemogu gađat APom. Tu smo već gubili za 4 broda i mislio sam si "ok spušili smo".

Onda na scenu stupa predsjednik "Seal cub clubbing kluba", Dr. Murmansk. S obzirom da su po meni lupali wyoming (kojeg sam uvijek držao na krmi) i omaha, skrenem iza otoka i idem kroz sredinu, jer nije bilo detectanih brodova, a i time bih se sakrio od ove dvojice.

Izletim na čistinu kad tamo onaj konigsberg plovi prema meni, dao sam mu lijep broadside. Umjesto da me počme ložit APom, počme skretat, i popije 2 citadele i potone. Ja se, u svom stilu, skucam u otok. Đubre od omahe se sakrilo iza otoka i mlati HEom kao da sutra ne postoji.

Murmansk je dobar jer ima onaj američki shell arc, fenomenalan za gađanje iza otoka. Opalim zadnjim topovima po omahi (bio je full broadside jerbo mu se omililo spamat HE svim topovima), granate prođu ma metar iznad otoka i drito njemu u citadelu i tip potone. Tu sam se već počeo smijat.

Dok sam se odsukavao, pogledam lijevo, ulijeće furutaka, ispaljuje torpeda i nasuče se na otok, dajući mi full broadside. Da je pucao po meni APom, rastopio bi me. Naravno, kao pravi magistar seal clubbing znanosti, Murmansk ne čini itu grešku i rješava furutaku citadelom, za double strike achivement.

Wyominga koji je cijelo vrijeme pucao po meni je u međuvremenu riješio drugi murmansk. Tu smo već okrenili partiju, ostali su na dva St. Louisa, Kongu i carrieru. Još sam riješio St. Louisa, i to me skoro skinuo jer sam se opet nasukao, a citadelu mu nikako nisam mogao pogoditi. Dobra stvar je bila što sam se nasukao u Zoni, pa smo cappali i dobili izgubljenu partiju.

Poanta priče je: ako hoćete OP premium brod u najboljem tieru u igri, Murmansk je prava stvar.

Edit: Dobio mail od WG-a

Citiraj:
Ahoy Captain!

The Project R has finally been completed with a huge success. We collected the 10.000.000 Pearls and your participation made this possible!

As a reward you have been granted command over the Kamikaze R. The ship has been towed to your port and awaits your first inspection.

As a premium ship the Kamikaze R has many advantages over regular no premium ships.

If you're missing Doubloons to convert the XP you hoard on this glorious vessel, stop by the Premium Shop to top your chests up!

We wish you fair winds and a following sea.

Action Stations!

The Wargaming World of Warships Team
Kamikaze R je u luci. Brod izgleda fenomenalno! Isprike što sam sumnjao u WG EU

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 15.02.2016. u 16:42.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 17:00   #1641
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Izgleda fenomenalno? haha Jebeno....A zašto si sumnjao da nećeš dobiti svoj Minkeze za perma camom?

Ja sam u bubnju pa čekam lutriju...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 17:03   #1642
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
ahhahhaa osvojio sam ga jihaaaa


http://forum.worldofwarships.eu/inde...94#entry852694


EDIT: ovako je slađeeeee
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 17:05   #1643
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
I JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Tj,nasao sam na listi,to je valjda to JUPIIIII
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 17:12   #1644
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
I ja sam na listi...WTF
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 17:30   #1645
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Izgleda fenomenalno? haha Jebeno....A zašto si sumnjao da nećeš dobiti svoj Minkeze za perma camom?

Ja sam u bubnju pa čekam lutriju...

Nisam sumnjao da ćemo dobit brod, nego da će to biti u roku od 24 sata kao što je bilo u US.

Čestitke onima koji su ga dobili na lutriji!

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 15.02.2016. u 17:39.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 23:00   #1646
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Čestitke svima, drago mi je da je većina ovdje dobila na lutriji.

Dok mi je visoko školovani kapetan na Hatsuharu-u, odnosno dok ne otključam Fubukija ne mičem ga s njega. Stavio sam kapetana kojeg sam školovao na nižim misijama za Project R (prigodno, zaslužio je).

Složio sam ga kao gunboat:



Za usporedbu, Mutsuki ima 18 sekundi okretanje kupola.

2. slot nadogradnja je Main Battery Modification 2 za brže okretanje kupola i malo manji ROF. Još mi vali BFT da mu nadoknadim taj gubitak ROF od +10% na ROF.

Kad padne reset skillova, mislim preskočit s njime Last Stand na drugom redu, i uzet EM. Nakon što skupim 15 bodova i CE, tek onda uzet BFT.


Isprobali smo ih danas Smoki, Flyer i ja u diviziji. Jao koji masakr. Sve smo samljeli pred sobom. I Cleveland je bježao od nas.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 23:12   #1647
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Dobio ga i ja (al ne na lutriji) i u prvoj misiji bez ikakvih skillova sam bio zadovoljan
Jos ne znam na kaj da ga upgrejdam, cekam sada bodove za 3 red skillova pa cu odlucit.



zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2016., 00:16   #1648
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Isprobali smo ih danas Smoki, Flyer i ja u diviziji. Jao koji masakr. Sve smo samljeli pred sobom. I Cleveland je bježao od nas.
Hahahaha...prva partija kao dinamičnio tri je bila gotova za manje od 5 min

Smijurija
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2016., 10:34   #1649
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
žio je).

Složio sam ga kao gunboat:
U tom tieru mi je definitivno, kao gunboat, puno bolji Gnevny, tak da sam ga složio kao i Minekazea...torpedo boat

EDIT: sad čujemo da je kod izvlačenja šansa za dobitak bila 1:6, što znači da smo ja i Smoki jako sretni :-)))

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 16.02.2016. u 10:40.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2016., 10:52   #1650
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Najbolja stvar od Project R bio je uvjerljivo ovaj X3 vikend na kapetana. Uspio s Hiryuovim kapetanom nafarmati preko 200 soma. Tako da sam sad kratak nekih 60-70 soma do 15. boda za Air Superiority skill. Koliko god kritiziramo WG, ovo je bio super projekt, besplatni premium brod i dobre nagrade.


Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova
Hahahaha...prva partija kao dinamičnio tri je bila gotova za manje od 5 min

Smijurija
Kao neke napasti, insekti ili što već - samo smo išli od capa do capa i slistili sve pred sobom.

Moramo to ponovit.

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
U tom tieru mi je definitivno, kao gunboat, puno bolji Gnevny, tak da sam ga složio kao i Minekazea...torpedo boat

EDIT: sad čujemo da je kod izvlačenja šansa za dobitak bila 1:6, što znači da smo ja i Smoki jako sretni :-)))
Nemam iluzija da se Kamikaze može mjerit s njime u tom segmentu. Ali Kamikaze ima 4,3 sekundi manje za okretanje kupola od Minekazea, što je već puno. Sa Expert Marksman skillom i Main Batter Modification 2 mu pada na 17 sekundi što je manje od 18 Mutsukijevih na zadnjem Hullu - jedini IJN DD koji ima relativno brze kupole i s njime sam sa samo dva topa znao pojest druge Minekaze DD u capu u tzv. knife fight duelima. Sad isto namjeravam i sa Kamikazom, samo što ovdje imam 4 topa - ekipa ne očekuje duel s IJN DD.

Torpedo reload mu je već i u startu kratak, tako da tih -10% od skilla ne pomaže puno kao na recimo Mutsukiju gdje je preko minute reload. A premium Damage Control se napuni za 40s pa ću preskočit Last Stand, odnosno možda ga uzmem ako ikad dođem do 18 bodova s tim kapetanom nakon BFT koji će bit 16. bod.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 16.02.2016. u 11:00.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na